Opinie o Fundacja Krakowskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fundacja Krakowskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Fundacja Krakowskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Introligatorzy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Krakowskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w Kraków

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Krakowska Szkoła Biznesu?

Hoff

Tak :)

Aga Nowy wpis

Fatalna atmosfera, (usunięte przez administratora), micromanagement. Nieważne czy pracujesz dobrze, czy źle, dopóki jesteś im potrzebny bez wysiłku przedłużą umowę. Jak sami komentują, ambitni ludzie nie są im potrzebni, a pracownicy do wypełniania danych w tabelkach. Nie bez powodu rotacja zespołu jest to norma. Dyrekcja kasuje komentarze, pewnie z tym będzie podobnie.

Iza Nowy wpis
@Aga

A szansa na zatrudnienie w firmie przez tą rotacje jest duża? Chciałabym aplikowac. Jak najlepiej jest się zgłosić, osobiście czy wysłać CV na e-mail?

Aga Nowy wpis
@Iza

Szansa jest duża, obie formy ok, ale nie polecam tego miejsca. Obowiązki, a zarobki to żart, szkoda czasu na rekrutacje w tym miejscu

Były Nowy wpis

Przy wypełnianiu danych na studia podyplomowe w jednej rubryce jest pole gdzie się pracuje. Ja miałem osobiście przykre doznanie, że jak nie wypełniłem tej rubryki a jedna osoba była strasznie ciekawa jaką pracę się wykonuje to jeden z jego kolegów posunął się do sprawdzenia w instytucji zus gdzie ma chody po ubezpieczeniu zdrowotnym ale nie przewidział ze ktoś może mieć też swoje wtyczki. Dlatego trzeba liczyć się z możliwością inwigilacji człowieka w tej szkole. Przez to sami sobie szkodzą bo istnieją przecież szkoły konkurencyjne i można innym nabijać kieszenie.

nick bardzo OK

Polecam dla osób chcących się nauczyć dobrej pracy

Malina

A może jest tutaj ktoś, kto od tego semestru rozpoczyna studia na KSB?

@Malina

Tak, ja będę, a potrzebujesz coś wiedzieć konkretnego?

@Dominika

Na jakim kierunku będziesz studiować? I czemu w zasadzie wybrałaś tą szkołę? Tak tylko z ciekawości pytam, nie prowadzę żadnych statystyk :)

Ja wybrałam Psychologię w biznesie

@Dominika

O, też mnie mega interesował, ale wybrałam inny, bardziej pod kątem mojej pracy :)

@Malina

Mam nadzieję, że będzie tak ciekawy jak się zapowiada, bo na razie wszystko wygląda super patrząc na przedmioty itd.

Aplikowałeś do firmy Fundacja Krakowskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Serwisant rowerowy
Vita

Czy ten profil zawsze miał nazwę "Fundacja KSB"? Wchodziłam dopiero co i wydawało mi się, że było po prostu KSB i nie wiem czy to ja coś źle kojarzę, czy faktycznie

hmm
@Vita

Nieee wcześniej była normalnie nazwa bez słowa fundacja..

@hmm

Eeej, a gdzie moja odpowiedź? ;(

hmm
@Malina

jaką odpowiedź masz na myśli? nie widziałem niczego

@hmm

A już nieważne, odpowiedziałam po prostu na to główne pytanie

Sonka

Miałam okazję skorzystać ze studiów podyplomowych w KSB, bo jako jedni z nielicznych mieli interesujący mnie kierunek. Nie żałuje wyboru, bo zostałam w końcu nauczona tego czego faktycznie potrzebowałam do pracy, którą również udało mi sie w niedługim czasie znaleźć. Dwa semestry i właściwie miałam wszystko co potrzebowałam. Jeśli ktoś potrzebuje się doszkolić z zakresu kadr i płac to polecam

@Sonka

U mnie podobna sytuacja, też polecam ;)

Sonka
@Joko

Czy też kierunek kadr i płac czy jakiś inny akurat? :)

@Sonka

A to akurat jedna z różnic, ja byłam na innym

Kaku

Na rozmowie kwalifikacyjnej zostałam zapytana wprost czy planuję w ciągu najbliższego roku zachodzić w ciążę...

Jagoda
@Kaku

I rozumiem, ze strasznie cię to oburzyło? Mnie pytali nie raz w wielu firmach i odpowiadałam zgodnie z prawdą, już nie ma się co tak obruszać

Marson

Kompetentni ludzie, mnogość przydatnych kierunków do wybory, solidnie prowadzone. W dodatku możliwość otrzymania rabatu w określonych przypadkach (ja akurat się załapałem). Ogólnie moja ocena to 5/5 gwiazdek, z czystym sumieniem, jeśli miałbym to określić liczbowo.

@Marson

w zasadzie to ciężko mi się nie zgodzić

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Krakowskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie - Kraków

• Jak się pracuje w Fundacja Krakowskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Krakowskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Krakowskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie?

Fundacja Krakowskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie
4.8/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Rakowicka 27
    31-510 Kraków