Wanicki Serwis Sp. z o.o.

Mogilany

Opinie o Wanicki Serwis Sp. z o.o.

Tomcio214

Dramat. Nie polecam. Mało płaca. Wygląda to wszystko ładnie ale towarzystwo jest mega fałszywe. Każdy każdego podpierdziela. Szkoda tracić czasu. Nie polecam każdemu

zyga

Masakra, jak w każdej innej spółce!!!

romano

Polecam

misiek

Pracuję w tej fimie w John Deerze. Polecam!

skrzypek

polecam

jurek

Odszedłem z firmy w zeszłym roku, ale dalej mam tam wielu znajomych w szczególności w dziale Agro John Deere. Pozdrawiam wszystkich!! Firma ok, polecam.

rado

Pracowałem w tej firmie przez kilka lat, po czym przeszedłem na swoje. Fajna atmosfera, niezłe wynagrodzenie, ogólnie polecam.

Dlaczego warto zostać pracownikiem firmy Wanicki Serwis Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Wanicki Serwis Sp. z o.o. - Mogilany

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wanicki Serwis Sp. z o.o.