Opinie o Valeo w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Valeo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Skawina

livi

kiedy wyplata

Piec

Poje li cię jako menagera ja tam ciszę potrzebuje aby się wydzierać

Niebieski

Jak tam w kropo grupa już przygotowana na AUDYT :P

Biuro

3% podwyzki inflacyjnej... No comments

Bcb
@Biuro

To już wiadomo dlaczego jest tyle ofert pracy

zadowolony
@Biuro

Jakie 3%, ja mam 11% i z tego co wiem inni też dostali po 10-11%

Zly
@zadowolony

Nie wszyscy...

Gabriela
@Zly

A od czego zależy to kto ile tej podwyżki dostanie?

Zly
@Gabriela

Ile dostalas?

Logika
@Zly

Każdy dostał 300 zł, Jak mówi ze nie ma 10% tylko mniej to zarabia odpowiednio wiecej

Zrobiłam to, co zawsze. Dałam dvpy i dostałam zatrudnienie. Jestem workiem na nasienie więc nie było problemu.

Czy daję zawsze? Zawsze

Matmic

Firma nie warta Waszego czasu. Nie traktują poważnie kandydatów. Poświęcasz swój cenny czas na rozmowy, jeździsz - tracisz paliwo, również cenne w dzisiejszych czasach. Wszyscy mili sympatyczni i to by było na tyle. Zero odpowiedzi jakiejkolwiek, ani negatywnej ani pozytywnej, zero konkretu a informowali że odpowiedź będzie do 2 tygodnii, dzisiaj mija kolejny tydzień,. Brak odpowiedzi od HR, rekrutera kogokolwiek. Jeśli się szanujesz i chcesz być szanowanym odpuść sobie tą firme.

@Matmic

Bystre słowa :) kora to taka mądra w co i gdzie ?

podatki

Firma ta unika płacenia podatków w Polsce, za to w Rosji płaci w terminie. To jest ta odpowiedzialność społeczna biznesu? na prawdę ktoś w to wierzy? Wnioski z tej sytuacji należy wciągnąć samemu, dla kogo się pracuje i co się wspiera https://biznes24.pl/wp-content/uploads/2021/08/05.08.2021-Raport-ZPP-Francuskie-firmy-w-Polsce.pdf

Panowie tam pracują kor y nie kierownicy ;)

Liri

Kiedy wypłata

Zły

Znowu postoje. Dyrektor pisze maile, że firma będzie zamknięta i "prosi" o branie urlopu.

Dobrzezeodeszlam
@Zły

A nie każą jeszcze pracować na tych urlopach?

Inz
@Zły

My w labo w pracy. Szkoda urlopu.

Biurowy
@Zły

Cały kwiecień w piątki postój. Sami w tym tkwijcie w tym bagnie. Ja odchodze.

heheh
@Biurowy

akurat bez kredytu to bajlando, mogłoby być więcej

Doświadczony w innej firmie

Witam, jak wygląda sprawa w dziale utrzymania ruchu budynek chłodnice? Pytam o zarobki atmosferę szanse na rozwój. Jak wygląda struktura?. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Do kierowników/menagerow niedługo czeka Kobierzyn !!!!

ktoś ktosik

Panie z HR siedzą, przerzucają dokumenty z kąta w kąt i czytają opinie na GoWork, świetna robota - po co się uczyć na inżyniera albo pracować ciężko na magazynie skoro można prawić morały i wchodzić w (usunięte przez administratora) szefostwu?

Xyz
@ktoś ktosik

Jedna pani z hr to nie tylko czyta opinie. Organizuje spotkania dla calego zespolu i pogadanki, ze ktos pisze na gowork. Straszny... zacytuje "pozwem za naruszenie dobr osobistych". Potem zdziwiona, ze pol zespolu sie zwolnilo.

Zwarty i gotowy

Co powiecie o pracy w R&D?

VKU
@Zwarty i gotowy

To zapraszamy tych zwartych i gotowych

Biurowy

Szkoda, ze zapomnieli o nas przyznajac premie roczne tylko dla produkcji

Qlfbjrpw
@Biurowy

Nie zapomnieli

Pracowalem w valeo i dojezdzalem z daleka ale nie chce słyszeć o tej firmie juz nic więcej przerwa 30 minut liczona od zejścia z miejsca pracy na stołówce kolejka po posiłek dolicz czas zjesz i lecisz biegiem na miejsce pracy bo jak się spóźnisz lider cię zjedzie i wyśle cię na gorszą robotę ludzie pracujący na magazynie to zbieranina wyrzutków mydlane są bogami a kierownik kawal chana i prostaka jak poprosiłem o jeden dzień wolnego bo musiałem z dzieckiem do lekarza pójść to mi powiedział abym dziadkowi sobie sprowadził i mam przyjść do pracy a inny powiedział że jego jutro nie ma a on tylko ze OK nie ma sprawy robote kończysz o 14-00 biegiem na szynie przebrać się i biegiem przez zakład na autobus bo jak się nie wyrobisz to wracaj ze Skawiny na swój koszt jak powiedziałem że się zwalniam to zostałem potraktowany jak jakieś (usunięte przez administratora) i zwyzywany od jełopów i zastraszany ze jak się zwolnię dostanę dyscyplinarke i mnie załatwia wiec taka jest ta firma z początku mila i sympatyczna ale jak potrzebujesz to cię z błotem zmieszaja. Rozmawiałem z pracownikami to mi powiedzieli tak : Valeo dawniej robiło towar na jakość stawiali a teraz to zwykły akord az się dziwię że ten towar jest montowany do samochodów. Moja noga tam więcej nie postanie ludzie szukajcie gdzie indziej roboty i nie dajcie się omamić obietnicami Valeo tam przemiał ludzi jak w ulu szczerze nie polecam tam pracy.

Co ty opowiadasz to nawet jakość już jest na akord ?

OLa

W Valeo nie ma pracy na akord to bzdura, ile się zrobi tyle samo zapłacą ;) ..... Praca na etat .

Jaka jakość to jest akord i nikt mi tego nie wytłumaczy bo to przeżyłem i wiem co piszę

Nie warto

Zgadza się, tutaj też jeszcze pracuje i tak to wszystko wygląda.Polowa zakładu to byli Ukraińcy bo teraz są pozwalnianni przynajmniej większość wiadomo czemu,nie liczy się jakość to odeszło do przeszlosci,zlomy wyrabia się takie że nie rozumiem jak można to wysyłać do klienta,klepane ze dwa trzy razy i wio wysylka,czyści się kody i znowu się puszcza totalny syf.Chamstwo w zakladzie,kierownicy to już pożal się Boże jeden glupszy od drugiego,ze stołówka też racja wszystko w biegu , totalna masakra.Juz pomału tej firmy mam dość bo za marne grosze jakie tutaj się zarabia szkoda zdrowia a w szczególności psychicznego.

Piter

Witam na jakie zarobki można liczyć na produkcji? Bardzo proszę o informacje.

Popieram w 100%, zero poszanowania dla pracownika,chamstwo,z akordem tez masz racje bo tylko ilość, oby jak najwiecej na godzinę zrobić bo jak nie to powie kierownik ze malo wydajni jestescie,nie liczy się jakosc,złomu co nie miara,duchota,płaca nie adekwatna do pracy,jeszcze w szkodliwych warunkach, co raz to ktoś chory na raka,szkoda slow,pracuje tutaj tyle lat i mam już dość tej cholernej firmy , nie polecę nikomu tutaj pracy.

Szybki

Tam od zawsze było szybko szybko, a jak była jakaś kontrola to wolno i dokładnie trzeba, pracowałem tam przez 3 lata na magazynie, co do przerwy to prawda

Moralny

Ten zakład powinni dawno zamknąć bo to (usunięte przez administratora)!!!!! A właściciela dać do........ Robić problem że ktoś 5 min przed końcem pracy jest.... Rozluźniony ... Tylko (usunięte przez administratora) może z tego robić problem! Niestety czasy obozów się nie skończyły!!!! Aż dziwne że ludzie tak dają sobą pomiatać! Z takimi to się robi porządki!...

Apu3

Ma ktos info jakie beda podwyzki w tym roku? Jak negocjacje ze zwiazkani?

Zzp
@Apu3

Zwiazki maja w piatek rozmowy.

Sknera
@Apu3

Dostaniecie mniej niz w zeszlym roku

Ksiegowy

Pewnie max 200zl

Tryghvi

Smutna ta firmeczka, smutni ludzie, smutna praca. I nuda, straszna nuda.................

XXX

Na zakładzie (usunięte przez administratora) nie tylko mentalny ale i wizualny, poza COVID będą mieć niebawem jeszcze inną epidemie, przeźroczyste, brudne reklamówki zamiast worków (oszczędność na higienie?!) na pojemnikach na odpady, leniwi pracownicy firmy sprzątającej na jednej ze zmian i przewalające się pudełka w kontenerach na kółkach...Ot wizytówka tej firmy. (usunięte przez administratora) NIE POLECEAM PRZESTRZEGAM !

Syn kIerownika

Niestety, firma sprzątająca to też antyprzedsiębiorstwo oszczędzanie od umów, ludzi (picie na zmianach to nie rzadkość) na środkach do ochrony to codzienność, a jakiekolwiek zwracanie uwagi to (usunięte przez administratora) uśmieszek i odwracanie kota ogonem chyba czas na wizytę jakiejś inspekcji sanitarnej bo w stajniach bywa czyściej...

Rozwój? Ludzi, technologi, umiejętności? A po co to komu.? Awaria nie wiadomo z czego? Proste! Jak do tego doszło I czy to aby napewno awaria? Nie wiadomo! Wezwij lidera on napewno nie wie co się dzieje ale lider wezwie swojego pupila później setera a to już ładna widownia i można się pośmiać z operatora że zepsuł. Po 30 minutach wezwą mechanika a ten (o ile przyjdzie bo już wie że nie ma do czego) na dzień dobry usłyszy miliard pretensji. Później pora na inżyniera i ewentualnie KJ i tak się ciągnie ten łańcuszek robienia głupka z człowieka. Leczenie kompleksów, odwracanie uwagi od własnego braku sprytu gnębiąc pozostałych? Co w tym złego? Lider z kapusty ma jakby lep pusty. Nie ma WiFi? Pewnie komputer jest zepsuty! 8 h mija nie zrobiliśmy nic? Wpisz to na Proces :)

Covid

Valeo zmusza do testowania osoby zwolnione z kwarantanny przez sanepid.

Covid
@Covid

To się już nadaje do radia albo telewizji. Jeśli ktoś został zwolniony z kwarantanny, to forma nie ma prawa wymagac zadnych testow.

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Skawina

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 214.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 49 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo