Opinie o Valeo w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Valeo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Skawina

Renata

Ja już wszystkich tam (usunięte przez administratora)cza czekać na młode hahah ale to tylko moje zdanie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Valeo? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Nadgodziny 100%platne zalezne od dzialu na jakim pracujesz, jak chcesz to mozesz odebrac kierownik bedzie zadowolony

Olga

Ile wynosi stawka za nadgodzinę? To jest 100% stawki podstawowej tak? Dobrze zrozumiałam? Ile można dodatkowo wyciągnąć na nadgodzinach ?

@Olga

100%od podstawy, nadgodziny zalezy od miesiaca i od komponentow czasem uda sie 3lub 4 a czasem ani jednej. Roznie to bywa

Bez kasy

Prawda to, że będzie dodatek inflacyjny?

Blondi

Taak 500 zł

Blondi

Tak 500zl

Wirnik

Jak się pracuje heheheh co przeszkadza komu ???

liderka

uważaj żeby ciebie ktoś nie zapyrtasił

Bez kasy

Kiedy bedzie dodatek infla yjny?

Firma
@Bez kasy

Niszczy albo buduje… do kierowników ….

kadry
@Bez kasy

Nie ma takiego, będzie od 1go stycznia ale inflacyjny analfabeto.

@kadry

I ogólnie to już wiadomo ile wyniesie czy czekacie na informację jeszcze?

Xyz

Wiadomo. Mniej niz inflacja

@Xyz

Aha i co oni na reakcję ludzi na to? generalnie jak wam takie rzeczy ogłaszają czy gdzieś od boku się dowiadujecie? czyli konkretnie w % na ile czekacie? jakies jeszcze plany na kolejny rok są?

Mój numer
@Helena

Nr telefonu dyrektor czy tam Krasna i jade z tobą jak ;) bardzo byłaś koleżeńska w zapoznawania hahah

@Mój numer

(usunięte przez administratora) Uważajcie

@Mój numer

nie załapałam chyba. też widzę, że te wpisy tutaj jeśli o ocenę chodzi trochę się rozjeżdżają. możesz mi jeszcze napisać ile w sumie u was osób pracuje i jaki macie średni staż pracy? co z rotacjami?

Malgorzata
@Helena

(usunięte przez administratora):D (usunięte przez administratora)

Zrobiłam to, co zawsze. Dałam dvpy i dostałam zatrudnienie. Jestem workiem na nasienie więc nie było problemu.

Czy daję zawsze? Zawsze

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Skawina
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Specjalista Obsługi Klienta
Skawina
Volvo Trucks Polska
HR

Wypłata 18go

wybitna
@HR

Jakość

Panowie po co puszczacie buble kierownik od niczego jest jak mistrz o od (usunięte przez administratora)dla was !!! Wiec dla czego piszczcie buble !! Pytam dlaczego nie można tego złomować ;) dla świetego spokoju !! Poztro konkurencje

Witam, Prowadzona jest rekrutacja w Valeo Skawina na stanowisko: Specjalista ds zakupów produkcyjnych/ projektowych. Czy ktoś z Was może odpowiedzieć czy warto aplikować, jaka atmosfera, zarobki?

livi

czy będzie wyplata w piątek? ?

Człowieku !!! Śmiech na sali a ty PRACUJ braknie ludzi heheh Wojtku Pawle heheh widzieć poje by co się dzieje ….

Jeba cka
@Piotr

U Doroty de best ! Oby się utrzymało hahah jak na a zm :) zadowoleni od pyska do pyska !!!

liderka
@Jeba cka

a Sabinka jeszcze daje

Jakoś

Ja tam się nie znam ale Pan Wojciech szuka nowego …. My nic nie możemy !!!

Heheheh

Jak ktoś to fajnie ujoł rozporządzanie żywym organizmem :) pozdro dyrektorzy heheh

Czy ktos moze napisac jak wyglada praca na stanowisku inzyniera w laboratorium? Jakie widelki wynagrodzenia? Jak szefostwo i warunki?

Na wylocie
@Nowy

Nie ma home office, nie ma premii, nie ma mozliwosci rozwoju. Aktualnie szukają 4 osób, żeby zatkać dziury po tych co odeszli. Kasa kiepska. Chetnych na wolne miejsca brak.

Mr Nikt
@Nowy

Nikt ci nie napisze, bo ostatnio jak ktoś tu napisał prawdę o laboratorium to przyszła pani z hr i prawiła kazanie przez pół godziny, żeby nie pisać na go worku. Więc jest świetnie, super fajnie i w ogóle cud miód malina. Ludzie odchodzą z pracy z uprzejmości, żeby ktoś nowy też mógł spróbować. Systemy, silniki, metrologia. Wszystkie działy stoją otworem.

Inż
@Nowy

Jest coraz lepiej. Aktualnie cztery wolne miejsca są. Zaraz będzie więcej. Zapraszamy. Ktoś musi nas zastąpić :-) Zarobki ponad 20% niższe niż mi zaproponował aptiv. Przy okazji pozdrowienia dla pań z HR, które namiętnie to czytają :-) Szkoda, że nie reagują na to co sie dzieje.

ope
@Inż

Możesz zlizać jak potrzeba danych od kierowników :D powodzenia !!

Bbb
@Mr Nikt

Robi sie kolejne wolne miejsce jakby kto szukal

noname
@Na wylocie

home office jest, premie są, propozycje rozwoju są.

name
@noname

a Ci co nie dostali homo office gdzie muszą się zgłosić ?

Trol
@name

Hahhah.. no nie do wiary. Nastepny sie zwolnił. Menago za chwile będą sami testy robić.

Ddd
@Nowy

Roboty full. Kasa 30% nizsza niz u konkurencji na podgórkach. Zanim wyslesz cv zastanow sie dlaczego tyle osob odeszlo z labu w ostatnim czasie.

@Ddd

Wymiana ekipy co dwa lata. Tanio ma byc. Po co zatrzymywac doswiadczonych ludzi.

@Inz

Zgadzam się nie umieją utrzymać dobrych pracowników firma schodzi na psy

Jak chcecie mieć lepsze miejsce do pracy to trzeba być dupowlazem i ciasta pięć tak jak to niektóre/ra koleżanki /ka z ApU 4 na zmianie B żenada roku ,dziwie ci się A...a że dajesz się przekupić byle czym i byle komu.Przeciez to wszyscy widzą.

@Gość

No tak jest,wszędzie jest niesprawiedliwość,pewne osoby są pod ochroną inne muszą zapieprzac,tak się nie robi ,szanujmy się wszyscy bo na jednym wózku jedziemy,a to że na zm B jest tak jak jest to nie od dzisiaj ,przykre ale prawdziwe.A to że noszą i się podlizują to poprostu brak godności tej osoby.

nick

Pracowałam w Valeo wycieraczki, a potem chłodnice. To było ponad 15 lat temu. Przypadkowo trafiłam na tę stronę, czytam opinię i jestem zszokowana. Już wówczas było bardzo źle, a okazuje się, że od tamtego czasu się znacznie pogorszyło. Nawet mi ciężko uwierzyć w to, co czytam tutaj na tej stronie. Szczerze współczuję desperatom, bo tylko tacy ludzie muszą pracować w Valeo. Co jakiś czas zerkam na linkedin i z rotacji na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych widzę, że skład osobowy wprawdzie uległ zmianie, ale sytuacja pracowników się nie poprawiła, a nawet pogorszyła. Tak, zgadzam się z opinią, że dawno temu w Valeo chłodnice stawiano na jakość. I niestety rozumiem dlaczego ich produkty są i nadal będą montowane w samochodach. Uciekajcie z tamtąd ludzie.

BOLO

Zastanów się co do kogo piszesz! Chyba ze mila rodzina jest (usunięte przez administratora)i uważa kogo zatrudnia !!! Dyrektor i rodzina krasnali !!!!

Heniek nie głupio Ci heheh masz problemy do kierowników który mądrzejszy od siebie ;) hehehe

Inz

Niestety szefostwo klamie pracownikom prosto w oczy udając, że nic się nie stało.

A stało się coś?

To widocznie ma rację.

@...

Gołork usuwa komentarze

GoWork* jest eko ????

J

Elegancko szkoda że mie wycofano młoda hahah, rozszarpiemy inne ko rwy :P

Wiper

Wycieraczki. Trzeba to przeżyć by coś o tym napisać.2.5 roku na wycieraczkach w Skawinie.Na początku było nawet fajnie.Darmowy dojazd ,dopłata do obiadów (tylko czemu pomijano nocki,widać biura mają lepiej), praca na produkcji w miarę lekka fizycznie.Dostateczne podejście do pracownika przez kadrę zarządzającą.Ale gdy tylko wyczują że mogą na tobie zarobić dużo więcej zaczyna się totalna kontrola i inwigilacja .Stanowiska takie że na jednych robisz przez całe 8 godzin a na niektórych babki które obgadują cię za plecami kończą 2 godziny wcześniej.Ludzie z biur mają do ciebie podejście jak byś był gorszy od nich ,oni mogą się opieprzać pić kawkę i chodzić co 30min na papierosa.Stanowisko magazyniera produkcji sorrki o tym lepiej nie pisać .Jeżeli masz układ to ty się opieprzasz a na ciebie robią inni.Najgorsze w tym zakładzie jest niestety obłuda tych ludzi ze wsi.Dopóki człowiek nie zasmakuję pracy w bardziej normalnym środowisku może się łudzić że to dobra firma.Nie wiem jak dzisiaj ale 2020 30% załogi to byli towarzysze ze wschodu.

Czyżby ?
@Wiper

Albo jesteś rasistą albo masz problem do ludzi z innych grup społecznych niż sam jesteś. To prawda że ludzie mówią więcej niż myślą ale kiedy ciągle myślą a nie mówią nic to dzieje się tak jak w twoim przypadku. Urojenia, negatywne nacechowanie każdej sytuacji i zachowania, błędny odbiór w komunikacji personalnej. A tak jak wspomniałeś te ,,niektóre babki" obgadują wszystkich i wszystko bez wyjątku także nie sądzę by przejmowanie się tym było konieczne

:D

Oby twoje słowa nie okazały się w znaczeniu bardziej płytkie niż sama treść, a używając słowa ,,człeko-podobne" jesteś świadom jego znaczenia.

:P
@:D

Szybciej nogi niezły niż widzieli hahha I jak dogadamy się !!

Wiper

Jak tam nadal robią kobiety z wiosek które nie mają innego zajęcia ja obgadywać innych/:) Ciekawe czy menadżer nadal ma koch nkę która była kierowniczką i była pod nim:)))) Ciekawe czy pani kierowniczka kasia nadal gada z swoim funflem o ciągnikach. Ciekawe czy naszych sąsiadów ze wschodu nadal tak wykorzystują. Czy na wycieraczkach nadal liczą się układy a nie wiedza i zaangażowanie. Ciekawe czy nadal pracują ludzie którzy przez układy dostawali dodatki za to że przepychali wózki, lub tacy którzy brali dodatek za uprawnienia na wózek a nigdy nim nie jeździli.::))))

Haha
@Wiper

Myślę że to ty jesteś tą typową ,,kobieta z wioski ". Nikogo takie informacje nie obchodzą. Rozmawiać można na każdy temat. Życie prywatne innych wypadałoby zostawić w spokoju. A co do uprawnień i branych za nie dodatków to oczywiste jest że uprawnienia= dodatek. A lepiej posiadać i nie korzystać niż potrzebować i nie nie mieć.

wiper

Wycieraczki.Praca o niebo lepsza niż na chłodnicach.Na chłodnicach to taki trochę (usunięte przez administratora) ale i tu i tam ważne są tylko cyferki.Napieprzasz 8 godzin na niektórych stanowiskach ludzie nie mają czasu iść do kibla a ludzie obok walą w h.Na palarni same biuro choć niektórzy nigdy nie powinni tam robić.Produkcja jak masz układy to zarobisz lepiej nic nie robiąc niż ten co zapieprza.Idiotyczne ustalenia,wyliczanie z każdej sztuki .Firma która produkuję do największych podmiotów motoryzacji płaci grosze za to co niektórzy tam robią. Wieczne patrzenie co robisz ,inwigilacja,kamery ,obcinanie premii za to że byłeś w szatni 5 min przed czasem.Niesprawne maszyny którymi musi się zajmować pracownik.Na magazynie produkcji nieraz robiło się ponad 20km.Firma zamiast dać pieniądze pracownikowi wydaje na jakieś kretynizmy.Nepotyzm:) Jedyny plus to darmowy dojazd i dopłaty do posiłków.Jak nie masz znajomości lub gadany nie masz szans na jakikolwiek awans.Firma w której jest wąskie grono kierownicze zarabiające duże pieniądze ,kilku specjalistów którzy ciągną firmę ,cwane baby i układy koleżeńskie, a reszta to mięso które w każdej chwili można wymienić ,pracująca za to co spadnie z pańskiego stołu.

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Skawina

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 216.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 49 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo