Opinie o Valeo w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Valeo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Skawina

Szukam pracy na dłużej, ale rozważam też staż, bo wiem, że organizują takie w dziale produkcji, na stronie jest ogłoszenie. Zapewniają też, że jest płatny, co chciałem wiedzieć. Pytanie, jaka to stawka? Kiedyś byłem na stażu w urzędzie pracy to były to zarobki rzedu 1500, mam nadzieję, że tutaj trochę więcej?

Moja lola

Bardzo toksyczne miejsce pracy !!!! Ludzie już tym przesiąknieli do szpiku kości !!!!

@Moja lola

Pracuje długo w tej firmie i już mam tej pracy po dziurki w nosie, nienawidzę wręcz tej pracy,niesprawiedliwości.Ludzie są niedoceniani, często dochodzi do (usunięte przez administratora),idziesz na L4 to kara jak w przedszkolu,nie choruj zapieprzaj i najlepiej nie odzywaj się.Czesto ponoć takie praktyki są na APU 4.Toksyczni ludzie (usunięte przez administratora) brak słów,zawsze mało a jak coś się dzieje to wina operatora.Moze psychika paść.Żenada poprostu!!

Kasandra

Jak ludzie są niedoceniani? Chodzi tylko o to, że to w atmosferze się odbija? Czy jakoś finansowo też to widać? Jakie stawki tu dają na tą chwile?

Czy w Valeo poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Brak szkoleń dla nowych pracowników, brak informacji, brak jakości, liczy się tylko akord nie człowiek. Brak przerw przy temperaturach powyżej 30 w cieniu, firma nie zapewnia nawet wody pitnej. Kadra kierownicza to raczej nadzorcy (usunięte przez administratora) brakuje im tylko biczow. Jedyna przyjazna osoba to rekrutantka.

Zrobiłam to, co zawsze. Dałam dvpy i dostałam zatrudnienie. Jestem workiem na nasienie więc nie było problemu.

Czy daję zawsze? Zawsze

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Skawina
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Specjalista Obsługi Klienta
Skawina
Volvo Trucks Polska

Kierownik

Pracujemy zgodnie u wydajnie ;) a i najważniejsze dużo …. ;) moje Panie

Zarabiacie po 5-6 tysi i jeszcze wam maloy

Lukasz

jak wygląda praca na produkcji przy chłodnicach jaki ciężar się nosi? temperatury

Sabrina
@Lukasz

Czy wiecie tez, czy przy chłodnicach pracuje się zmianowo? Czy jest jedna zmiana? No i dajcie znać, jakie są godziny zmian/zmiany, ok? Nocki są jakieś?

Lukasz

dział wycieraczki i dział chłodnice jakie są wady i różnice a także młodszy operator produkcji czym się zajmuje i co produkuje tam

Grazia
@Lukasz

Jestem tu, bo tez szuka info o młodszym operatorze. Poza tym, co produkuje, to napiszecie może, czy na tej linii pracuje się zmianowo jakoś? Są zmiany, czy możecie podać też godziny zmian? I czy są zmiany weekendowe?

Zimny

Na klimatyzowanej hali aktualnie 27 stopni. Oszczędzamy.

dobre :)
@Zimny

jak można klimatyzować hale z piecami lutowniczymi ?

słuszne
@dobre :)

A co to ma ze sobą wspólnego? Napisz z punktu widzenia technologicznego... Bo ja Ci powiem, że klimatyzacja nie ma żadnego wpływu na proces lutowania, to kit wciskany od lat ludziom, aby się wytłumaczyć z jej braku na hali. Piece mają regulowaną, obojętną atmosferę, bo byś się zatruł i cała Skawina gdyby było inaczej. W atmosferze tlenowej wydzielałby się fluorowodór. Helówki też by pewnie nie działały z winy klimy? hahahahaahah Natomiast brak klimy i skręcona wentylacja daje ogromne korzyści finansowe. Poza tym drobnym felerem to super zakład jest ;)

Amy
@Zimny

Ej a jak jest taka temperatura, to firma zapewnia elementy chłodzące? Głownie mam na myśli wode do picia i dodatkowe przerwy właśnie na uzupełnienie płynów??

@Amy

NIestety nie, jak do tej pory nie było żadnej dostawy wody, co sobie upolujesz z kranu to masz.

Chciałbym się podzielić opinią nie koniecznie negatywna ale dająca do myślenia . Mam nadzieję że dotrze do odpowiednich osób . Pracowałem tam 3 miesiące w dziale APU 2 bardzo mi się podobało chciałem się rozwijać uczyć czegoś nowego , niestety skutecznie byłem tłamszony i poniżany . Mistrz zmiany i niektórzy liderzy dawali mi cały czas do zrozumienia że jestem nikim . Podpisałem umowę która zaproponował mi Kierownik z myślą że jakoś się ułoży niestety podjąłem decyzję o rozwiązaniu umowy droga mailową . Do dziś nie otrzymałem odpowiedzi czy umowa będzie rozwiązana ze Mną .

Katarzyna

No właśnie, a jak pracownik ma chęci do rozwijania się w firmie, to firma jest na to otwarta? Chodzi mi o to czy finansuje szkolenia i kursy i inne takie rzeczy? Są takie benefity?

Niestety rozbudowa zakładu się nie odbędzie wszystko idzie w kieszeń prezesów i ich zachcianki Pozdrawiam Ola

Nie polecam tego pracodawcy - pracowałam na stanowisku biurowym przez kilka lat i porównując z innymi korporacjami Valeo wypada bardzo słabo (zarobki, benefity, kultura organizacyjna, kierownictwo, szanse awansu). Jeśli macie inne opcje nie wybierajcie tej firmy, myślę że krakowski rynek pracodawców ma znacznie lepsze opcje zwłaszcza jeśli chodzi o Centra Usług Wspólnych.

@Anonim

O co chodzi z ta kultura organizacyjną? Na czym to realnie, praktycznie, konkretnie polega, bo ja nie rozumiem. Chodzi o strukturę hierarchiczną w firmie?

Nawet się dyrektorowi oberwało !!! Z słabą jakośc !!!

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Valeo?

Ola

dostaniesz wszystko co jest Ci potrzebne do pracy

Valeo wycieraczki

Mógłby ktoś wyrazić swoją opinię na temat pracy jako konstruktor w wycieraczkach Valeo?

@Valeo wycieraczki

Jest darmowa kawa i jabłka co czwartek, od czasu do czasu przestój płatny 60%, albo "prośba" o wzięcie urlopu. Zimno w biurze. Jeśli nie przeszkadza ci chaos, ludzie z łapanki bez doświadczenia, ogromna rotacja, brak szkoleń, podwyżka na poziomie inflacji dzielonej na pół, to powinieneś być zadowolony. Tylko czytaj szybko, bo prawdziwe niewygodne komentarze jakoś dziwnie szybko znikają z portalu

Valeo wycieraczki
@Smutny

A jako miejsce do rozwoju, jest szansa na rozwój i pracę w ciekawych projektach?

@Smutny

Zimno w biurze? A to biuro to jest open sapce, czy jakieś takie małe pokoje po kilka biurek? Te darmowe jabłka takie nęcące... :D

@Urszula

Open space. Lato idzie to bedzie gorąco, bo na klimatyzacji trzeba oszczedzac

Heniek
@Urszula

Dobry wieczór zapraszam w dni pracy na przeszkolenie kadrę zarządzająca tymi bateriami …

@Smutny

A chociaż jakieś napoje, czyli wodę, firma udostępnia za darmo? Szczególnie jak są te upały, no to jakkolwiek reagują na temperatury? Szczególnie dla efektywności pracy.

Inżynier

Szef kazał wszystkim wziąć urlop na 2 maja. Jak nie wypiszesz to musisz sie tlumaczyc dlaczego nie bierzesz urlopu. Tak oto valeo przestrzega kodeks pracy. Zmusza do brania urlopu. Jak nie wypiszesz, to jestes na cenzurowanym.

Polecam jakośc się wziąć za robotę :) chyba ze jakości już ni ma kierownicy :P i jedziemy z liderkami :)

Dzień dobry wchodzą grzejniki ; wstryskieacze ale jutro nie mam zamiaru się szkoliic kierownicy - ocz czego jesteście od rzadu. Jakośc - od pilnowania waszych rządów :) możecie mi wytłumaczy gdzie się zgłubilem między kierownikami a kierownictwem hahahah

Estera
@Piotr

Pracowalam W valeo. Totalna masakra jak chodzi o kierownictwo. Zero zorganizowania. (usunięte przez administratora)W pracy. Jedna liderka stosowala (usunięte przez administratora).

Ja123

Valeo skawina to jakis nieśmieszny żart potrafią wywalić człowieka z roboty bo ten był chory i nie był w stanie przyjść do pracy naprawdę żenada a traktowanie tam pracowników to już w ogóle masakra zero szacunku i wdzięczności nie polecam

@Ja123

Serio? A co z umową i okresem wypowiedzenia? Jest taki okres wpisany? Nie przestrzegają tego, czy w jakiś sposób zmuszają osoby do odejścia? Jak to wygląda pod tym formalnym kątem?

Kasjer

Chwalcie sie tutaj ile procent podwyzki na aneksach.

Ile procent?

@Kasjer

Labowa napisala ze zadowolona i dostala jeden %ysiac. Licho nie spi i usuwa komentarze

@Kasjer

Tak na prawde to bylo piećset plus. Operatorzy mają w tym roku więcej zagwarantowane niż biurowe

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Skawina

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 214.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 49 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo