Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Opinie o Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Ozon

Nie mam z tym żadnego problemu, mi to nawet odpowiada ale tak pytam w razie czego

rock
@Ozon

to dobrze, bo to raczej nie jest kwestia która dałoby się zmienić

rock
@Ozon

ale szybko się organizm przyzwyczaja

Ozon
@rock

Pracowałem już w takim systemie

supra
@Ozon

No to tym bardziej, żaden problem, nie?

Milkyway

Jaka atmosfera w biurze w Kato? Wiem, że to pewnie zależy od działu, ale tak mniej więcej, ludzie okej?

@Milkyway

W całej firmie uważam że ludzie są okej i nóg sobie nie podkładają ale wiesz to moje zdanie

milky
@Abra

nie wiem czy chcesz odpowiadać ale z jakiego działu jesteś?

@milky

Ja pracuje na dziale pakowania

@milky

Miało to jakieś większe znaczenie? skoro pytał w sumie o biuro to ja mówię z zewnątrz jak jest i jak to wygląda jesli chodzi np o relacje z pracownikami

milky
@Abra

czysta ciekawość. żadne większe znaczenie

Czy w Katowicach jest zapotrzebowanie na magazynierów z doświadczeniem?

@Adam

jeśli jest oferta to jest zapotrzebowanie proste

@Adam

ogólnie przyjmują tutaj magazynierów, ale trzeba czuwać

Jakie dają umowy??

um
@xero

wszyscy stali pracownicy są na umowach o prace

@um

O od początku zatrudnienia?

@um

Czy najpierw trzeba przepracować jakis okres?

@xero

tak jesli są zatrudniani z myślą o stałej pracy to od początku

@xero

tylko tymczasowi są na umowach zlecenie

Super, dzięku

Dziękuję* ucięło mi

@Komik

Nawet nie wiedziałem, że przyjmujecie też tymczasowych

@Komik

Dam cynka koleżance, bo chciała się zatrudnić jakoś do zimy

Oczywiście że przyjmujemy tymczasowych

@xero

W zasadzie to zawsze przyjmowaliśmy więc to nie jest nic nowego tutaj

@xero

A nowy pracownik zawsze się przyda także zapraszamy

Księgowa

Aplikowałam na stanowisko księgowej w maju bieżącego roku. Dostałam zaproszenie na rozmowę gdzie wypełniłam test, rozmawiałam z główna księgową itd. Nie wspomnę już o tym że do sali gdzie odbywała się rozmowa co 4 min wchodził inny pracownik pytajac kiedy sala będzie wolna. Firmie zależało na szybkości podjęcia decyzji na już - nowy pracowników potrzeby od zaraz. O tym, że umowa ma być na zastępstwo dowiedziałam się dopiero na miejscu. Nie było takiej informacji w ogłoszeniu. Obiecano podjęcie decyzji do końca tygodnia. Po dwóch tyg otrzymałam telefon że rekrutacja się jednak przedłużyła i do dwóch tyg dostanę odpowiedź (negatywna albo pozytywna) , gdzie wcześniej była informacja że dzień w którym ja miałam rozmowę był ostatnim dniem w którym mają jeszcze rozmowy z kandydatami. Odezwu nie ma do dziś ????

Test z wiedzy księgowej

Tutka

jeśli ktoś się jeszcze waha to mówię że nie ma co. tutaj jest naprawdę dobrze

Alicja
@Tutka

Takiej opinii właśnie potrzebowałam. No ale jednak przydałoby mi się trochę więcej konkretnych informacji o pracy w Lambertz Polonia. Ponoć oferują tam umowę o pracę. A czy otrzymujecie tam jakieś benefity? Jeśli tak, to wymień je, jeśli możesz.

abel
@Alicja

otrzymujemy . są wczasy pod grusza, bony na święta Bożego Narodzenia Sodexo i multisport jest

pinkpanther
@Tutka

Na jakim dziale?

lambo
@pinkpanther

a ma to dla ciebie aż takie znaczenie jeśli mówi w perspektywie całego zakładu?

pinkpanther
@lambo

Gdyby nie miało to bym nie pytał dział działowi nierówny.

lambo
@pinkpanther

czy ja wiem? tutaj nie słyszałem od nikogo żeby jakoś wybitnie narzekał. wiadomo zawsze coś się znajdzie lepszego czy gorszego ale ogólnie jest dobrze

Gjjvc

. Dzień dobry. Czy jest możliwość zatrudnienia na kontrakt? (B2B).

criket
@Gjjvc

Z tego co się orientuję to wszyscy praktycznie mają uop, więc musiałbyś zadzwonić do kadr i zapytać czy wchodzi w grę

Wit
@Gjjvc

mówisz o produkcji? czy chodzi o inne stanowisko bo to chyba też będzie miało w tym przypadku znaczenie?

Danuta

Witam, Organizuję Prezentacje Chóralne w ramach Projektu Narodowego Forum Muzyki " Śpiewająca Polska". chciałam zapytać czy mogę liczyć na słodki akcent dla małych chórzystów ( w liczbie 150 szt?) Byłaby to świetna reklama Waszej firmy ( logo na scenie "Katowic Miasta Ogrodów" ??) , dzieciaki zapamiętały by na pewno DOBRĄ MARKĘ. Impreza zaczyna się 19 czerwca 2021r. i jest pierwszym tego typu wydarzeniem po pandemii. Prosze o przychylne rozpatrzenie mojej prośby. Serdecznie pozdrawiam Danuta Jeziorowska tel. 697 092 384

Loko
@Danuta

Pani Danuto pomysł ciekawy ale obawiam się że wstawiając taką informację na goworku nie uzyska pani spodziewanego efektu. proszę się kontaktować bezpośrednio z firmą

Polak
@Danuta

Fajny pomysł, ale tak jak wyżej kolega pisze, tutaj głównie produkcja się wypowiada, więc może nie dotrzeć tam gdzie potrzeba, najlepiej napisz maila, albo zadzwoń, myślę, że to może się udać

Loko
@Polak

Dokładnie tak, zadzwonić zapewne będzie najszybciej, albo udać sie bezpośrednio jeśli to gdzieś blisko

Jakie obowiązki wykonuje się na stanowiskach produkcyjnych? Na zasadzie jak to jest podzielone, jakie stanowiska się pod ten obszar zawierają?

@Monika

Zakładam że skoro jesteś na tym profilu to właśnie o Katowice Ci chodzi bo to też jest róznica

@Monika

Tutaj przede wszystkim zajmujemy się pakowaniem i konfekcjonowaniem ciastek

@Monika

Jeśli chodzi o stanowiska produkcyjne to Pakowacz, Operator Maszyn, Kierownik Zmiany, Brygadzista, Brygadzistka, Kontrolerka Jakości, Paletowy, Ciastowy

@Monika

Aha no i jak masz więcej pytań to śmiało będę tu jeszcze zaglądał w wolnej chwili

Tak tak, Katowice

Dziękuję bardzo

@ciastek

Okej, jak coś to będę pytac :)

Ok.
@Monika

Dzień dobry. Czy można zatrudnić się na kontakt ( b2b) Pozdrawiam.

Tutka

jak dla mnie praca super. wczesniej pracowałam na takich produkcjach ciężkich przy częściach do samochodów. tutaj przy jedzeniu pracuje mi się duzo lepiej

loretta

a tam pracuję ponad rok i uważam,ze nie jest tak źle, a jeśli ktos przychodzi do pracy się obijac to sorki ale za lenistwo nie będą Cię chwalić... Osobiście nie mam zastrzeżeń do kierowniczek, brygadzistek, są bardzo w porządku, trzeba tylko dobrze je poznać, współpracować i wykazywać jakąkolwiek chęć do pracy... jak ktos nie ma ochoty pracowac to niech sie tam nie pcha bo do obijania to znajdzie się pełno, a robić trzeba!

king
@loretta

Jak ktoś idzie z myślą, że uda mu się zbijać bąki w robocie, to nie ten adres

Aspid
@loretta

a jaka atmosfera wśród współpracowników?

praca
@Aspid

jak to wszędzie bywa. z reguły każdy zajmuje się swoimi obowiązkami

Ray
@Aspid

Ja uważam, że dobra, ludzie mili, a jak ktoś się z kimś nie lubi, to po prostu sobie nie wchodzą w drogę :) Nie ma jakiś afer ani innych ceregieli

Aspid
@Ray

to świetnie bo w mojej poprzedniej robocie było obgadywanie na potęgę każdy na każdego coś miał do powiedzenia i przez to robily się awantury.. nie dało się wytrzymać

Ray
@Aspid

Myślę, że w każdej pracy znajdują się i takie osobniki co lubują się w obgadywaniu, najważniejsze to nie dawać się w to wciągać

@Ray

Bo przede wszystkim każdy ma do siebie szacunek. to jest najważniejsze. a któtnie są wszedzie

Kamila

Na jaką wypłatę z premią można liczyć po dłuższym stażu?? Pracownik produkcjia

Res
@Kamila

na odpowiednią do umiejętności i doświadczenia i zaangażowania

Gandalf
@Res

mało to konkretne ale rozumiem że cięzko to ujednolicić i stawki są zależne od tego o czym piszesz?

Res
@Gandalf

no chyba całkiem to logiczne co nie? ja nie będę odpowiadał za kierowników i HRów kto ile kasy dostanie . nie mam takiej wiedzy

Lola
@Kamila

Stawki są ustalane odgórnie, nie ma możliwości negocjacji. Ja po 10 latach pracy jako pakowaczka zarabiam najniższa krajowa

Dalia
@Lola

i nie masz premii? bo ja pracując na tym stanowisku miałam

Karo

Cześć. Czy pracownicy mają jakieś zniżki na produkty Lambertza?

@Karo

Nie żeby to była dla mnie najważniejsza rzecz, ale nie pogardziłabym jakąś zniżką na coś pysznego ;)

@Karo

A kto by pogardził.. tego nie można im odmówić ze firma ma naprawdę dobre produkty

@Karo

ale tak wiadomo są znizki jak najbardziej więc może kupować i kupować

@Karo

A nie interesują Cię jeszcze jakieś inne aspekty jeśli chodzi o prace?

Padre
@Lopez

pewnie go interesują, nie samymi zniżkami człowiek żyje hehe

@Lopez

Interesują jak najbardziej, co możesz powiedzieć ze swojej perspektywy na ten temat? jak oceniasz zakład?

@Karo

Musisz zadać jakieś bardziej konkretne pytania, jeśli chodzi o ogólną ocenę, to oceniam na 4+ bo wiadomo nigdzie nie jest idealne. Ale jakby było źle to też by mnie tu nie było ;)

@Lopez

Chodzi mi o ogólne warunki pracy, jak kontakty ze współpracownikami, czy w razie problemów można wszystko polubownie załatwiać? jak sama praca i obowiązki?

@Karo

Ogólne warunki pracy są jak najbardziej dobre, atmosfera w porządku, nie ma żadnych kłótni ani problemów pomiędzy pracownikami. Jeśli chodzi o załatwianie z szefostwem spraw , to ja osobiście nie miałem nigdy potrzeby iść, ale nie słyszałem też od innych żeby nie byli w stanie czegoś załatwić

farr

co się stało z waszym profilem pracodawcy na olx? nie mogę znaleźć, a był na pewno

@farr

ja tam znalazłem i nawet jest oferta dalej na magazyniera

farr
@Axel

hmm, to nie wiem, ale dobra, spróbuję wyszukać jeszcze raz

@Axel

Na magazyn trzeba mieć doświadczenie?

@kero

doświadczenie nie, ale trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe

Kurde, nie mam

No nic, dzięki

@kero

no to może warto by było zrobić, przydadzą pewnie ci się jeszcze nie raz, a to nie jest taka długa sprawa

@kero

oczywiście to tylko luźna sugestia, bo nic mi do tego

@Axel

rozumiem radę, pewnie tak zrobię ale chwili na to potrzebuję

@kero

a to już wszystko twoja decyzja, ja tylko powiedziałem to co wiem

Maryjanna

Witam. Jak z przyjęciami do Waszej firmy na magazyn? Jak wyglądają zmiany i czy polecacie prace w firmie?

samek
@Maryjanna

Właśnie czy magazyn pracuje tak samo jak produkcja czy ma inne godziny?

qe
@samek

chyba tak samo

samek
@qe

A jak chodzi o przyjęcia to pewnie nie wiesz nic tak samo jak i my no bo w sumie skąd

Ema

Praktykowane są tutaj bony sodexo?

budzik
@Ema

tak, dają na świeta

@Ema

jak się korzysta z bonów sodexo?

budzik
@nikt

Masz bon na jakąś kwotę i nim normalnie płacisz

@budzik

tak normalnie, jak gotówką tak?

nikt

a, czyli nie można w każdym? ale skoro większość, to dobrze

Semko
@nikt

no mniej więcej tak jak gotówką z tą różnicą że nie wydadzą ci z tego reszty. możesz do tego dopłacać ale jak nie dobijesz na rachunku do tej kwoty to tracisz

Semko
@nikt

i owszem nie w każdym. ale myślę że to bardziej jakieś prywatne sklepy i pojedyncze przypadki.

Koryn

Czy na stanowisku pakowacza można liczyć na jakies premie???

@Koryn

Pewnie że tak, na fizycznych stanowiskach też zawsze obowiązują premie ;)

@Life

od czego one są zależne? frekwencyjna np?

Koryn
@mit

I ile procent mniej więcej wynoszą?

@mit

No frekwencyjna jak sama nazwa wskazuje zależy od frekwencji czyli ilości przepracowanych dni ;) czy się brało L4 urlopy i takie tam

@Life

nie nie, ja wiem na czym polega, pytam czy taka właśnie obowiązuje :)

@mit

Zapytałeś od czego są zależne, no to zrozumiałem to tak, że tego nie wiesz

@Life

źle sformułowałem, chodziło bardziej o to jakie są premie, czy są np. frekwencyjne ;)

Bang bang

O sobie mówisz?

Pola

Cześć. Jak wygląda praca operatora?

@Pola

Ciężko się dostać do pracy na to stanowisko?

@Pola

A, no i czy są jakieś oferty?

@Pola

o oferty wystarczy sobie wpisać w wyszukiwarke lambertz praca i szybko będziesz miała jakąś odpowiedź na swoje pytanie

@Pola

a co do tego czy ciężko.. raczej nie. a masz jakieś doswiadczenie?

@Palermo

Jakieś tam mam, co prawda nie kilkuletnie ale jestem zaznajomiona w temacie

@Pola

to nie powinien być problem, żeby się odstać

@Palermo

Zakładam, że wiesz co mówisz skoro tu pracowałeś i nie zbłaźnię się kiedy zgłoszę się do pracy

@Pola

Nie znam cię, więc nie wiem jak sobie poradzisz, ale myślę, że warto próbować

@Palermo

Poradzić sobie tak w rozmowie na pewno poradzę, myślę że jestem dośc wygadana i rozmowy zawsze dobrze mi szły, chodziło mi tylko o kwestię tego doświadczenia :)

@Pola

A to o to się nie martw, są osoby bez żadnego, więc ty mając jakiekolwiek i tak jesteś już na dobrej pozycji

pracujecie w 4brygadówce?

@lotka

Tak, jesteśmy podzieleni na 4 brygady nazwane kolorami żeby łatwiej się było we wszystkim połapać

@Bran

czaje, czyli ile dni w miesiacu pracuje kazda ze zmian mniej więcej?

@lotka

No jeśli zmiany są po 12 godzin no to nie trudno sobie policzyć ile to dni w danym miesiącu, bo też każdy może wypadać trochę inaczej.. ale ogólnie około 15 zawsze to jest

@lotka

także bardzo na plus jeśli o to chodzi. bo można sobei faktycznie coś zaplanować czy coś załatwić

ok ok dzięki

noo, w sumie spoko

Zuzanna

Na jakie konkretnie zarobki można liczyć w Lambertz Polonia? Pewnie więcej osób chciałoby się dowiedzieć na co się nastawić i czego można oczekiwać zaczynając pracę w firmie. Dajcie znać, czy jest tylko podstawa czy też jakieś dodatki lub premie do wynagrodzenia?

Limbo
@Zuzanna

każdy chciałby z góry wiedzieć jakie są zarobki ale to nie da się tak jednoznacznie określić.. ja powiem że mam tyle ktoś bedzie miał mniej albo więcej i potem pretensje. ja się nie pisze na takie gdybania

Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz Polonia Sp. z.o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 17 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lambertz Polonia Sp. z.o.o.