Lambertz

Opinie o Lambertz

Dzień dobry,
miło nam przywitać się z Wami na naszym oficjalnym profilu w portalu GoWork.pl
Dziękujemy za duże zainteresowanie naszą firmą.
Postaramy się wykorzystać to miejsce do komunikacji z Wami.

Prosimy o przemyślane wypowiedzi na forum, odnośmy się do siebie z szacunkiem i szczerością.
Opinie które wykraczają poza regulamin serwisu będą archiwizowane przez administratora.

Zachęcamy do udziału w naszych rekrutacjach :
Jeśli chcecie porozmawiać - 32 608 90 95

Do zobaczenia! :)

Michał Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Czy na produkcji wyciągnę 5,5k bez nadgodzin? Mając spore doświadczenie z pracą na produkcji i obsłudze maszyn przemysłowych oraz uprawnienia udt na wózki widłowe ?

Olo Nowy wpis

Czy to prawda ze w tej firmie jestnie mozliwe dostac urlop w lipcu i sierpniu pytam bo jestem zainteresowany praca a slyszalem ze jest z tym problem

Czy można liczyć w Lambertz na prywatną opiekę medyczną?

Dzień dobry mam pytanie gdzie się trzeba zgłosić pierwszy dzień, jeśli jeszcze nie mam szafek oraz fartucha? @Pracodawca

Nowy wpis

@Nowy

Witam Proszę się zgłosić do osoby zajmującej się higieną pracy.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Lambertz? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Czy zdarzają się nadgodziny w Lambertz?

wojt

Czy jest praca na pół etatu ?

Xyzzy

Hej :) czy jest aktualnie nabór na produkcję? Chciałabym rozpocząć tu pracę. Jak najlepiej aplikować? Można osobiście, czy przez telefon? Dodam, że mam doświadczenie w podobnej pracy. Pozdrawiam!

@Xyzzy

hej :) zachęcamy do złożenia cv. Aktualne ogłoszenia w zakładce "oferty pracy". Pozdrawiam :)

Lola

Za jaką stawkę?

piernik

chciałem się zatrudnić bo czytam z postów że teraz jest intensywniejszy sezon i zastanawiam się czy mam iść sam robic badania sanepidowskie czy mnie na nie skierują?

@piernik

Nie potrzebujesz skierowania na badania sanepidowskie

@piernik

Także możesz iść zrobić już, zawsze lepiej mieć wcześniej moim zdaniem

@Eron

dzieki za odpowiedź! a wiesz ile czeka sie mniej wiecej na odpowiedz zwrotną?

@Eron

widzę post z 2020 i kurcze spoczko te dodatki, są dalej aktualne?

@piernik

słyszałem coś o kursach językowych czy to prawda?

notebq
@piernik

no coś takiego chyba było w ogłoszeniach na stanowisko spec. ds. sprzedaży, że są kursy językowe dofinansowane, ale jak to w praktyce wygląda to nw

@notebq

interesuje mnie niemiecki szczególnie bo angielski to chill ale w szkole miałem Niemca i go nie kontynuowałam a w sumie mógłbym. jak ktos ma info jak kwestia dofinansowania to prosze o info

@piernik

Cześć, dziękujemy za pytanie. Badania w sanepidzie robione są już po rozmowie z nami, skierujemy Cię w odpowiednie miejsce. Dofinansowanie kursów językowych - tak jak najbardziej - dla osób na stanowiskach z wymaganym językiem obcym w celu podnoszenia kwalifikacji. Dodatki i benefity : - paczki i bony - ubezpieczenie grupowe - wczasy pod gruszą - zniżki w sklepie firmowym - Medicover Sport

kandydat
@Lambertz

dzięki za odpowiedź, a jeśli chodzi o nowozatrudnionych to dajecie na początku umowę na okres próbny?

@Lambertz

czy na umowie zlecenie tez są benefity?

Piernikowa
@Lambertz

Dzień dobry. Chciałabym bardzo ,że tak powiem pracować w firmie Lambertz na produkcji. Jak i gdzie mogę aplikować?. Dziękuję.

baks
@Piernikowa

na pracuj są oferty, więc wiesz co robić :)

Dominika
@Lambertz

czy koszt badań sanepidowskich ponosi firma? skoro daje na nie skierowanie ?

Truda
@piernik

Jeśli zatrudnią cię na stanowisko, na którym język ci się przyda to jest możliwość zapisania się na lekcje, które są on-line po godzinach pracy.

Jan
@Truda

Te języki to do wyboru angielski lub niemiecki, czy są jeszcze jakieś, bo chętnie podszkoliłbym się z hiszpańskiego? W ogóle zainteresowało mnie stanowisko specjalisty ds. sprzedaży z językiem rosyjskim. Wiesz, jaki przebieg ma rekrutacja, jak sprawdzane są kwalifikacje i ile czasu / spotkań na to trzeba?

Truda
@Jan

Angielski i niemiecki, może jeszcze rosyjski raczej hiszpańskiego ci firma nie opłaci:)

miodzio

dla mnie jest w porządku, praca przy taśmie dość monotonna, ale też nie spodziewałam się nie wiadomo czego. generalnie jest okej, nie ma jakichś stresów w pracy ani nic. jak ktoś szuka pracy takiej niezbyt wymagającej to moim zdaniem tutaj jest ok, zmiany trochę długie, bo 12h ale za to jest więcej wolnego później niż przy klasycznych ósemkach

@miodzio

Dziękujemy za podzielenie się dobra opinią! :)

eney
@miodzio

podpisuje sie pod tymi slowami

Zainteresowana
@miodzio

A czy nadal można przyjąć sie do Lambertza poprzez agencje pośrednictwa pracy? Chciałabym podjąć tam pracę też ,ale nie ma żadnych info odnośnie agencji pracy

Zzz

W jakie dni pracujecie??

Xyz

Jak wygląda u was praca na magazynie czy produkcji, na jakie działy trafia nowa osoba, czy więcej się chodzi lub stoi w miejscu jest taśma, czy może inaczej to wygląda mógłby ktoś odpisać pozdrawiam.

Waliza

Jest mozliwosc pracy sezonowej/tymczasowej?

lana
@Waliza

tak, mamy w sezonie zapotrzebowanie na dodatkowych pracowników

Czyli w lato?

@lana

Super, a kiedy sezon trwa?

@lana

Nie wiem o co chodzi, ale nie widzę swoich komentarzy...tu się dodają z jakimś opóźnieniem czy jak? bo już piszę drugi i nie widzę, a nie chcę się powtarzać milion razy

@Waliza

u nas w Rudzie to głównie druga połowa roku, w Kato z tego co wiem to jakoś maj - październik

@Waliza

tak tutaj komentarze wpadają z opóźnieniem z tego co zauważyłam. chyba na drugi dzień dopiero, wiec nie ma co sie martwić, komentarz sie pojawi chociaż od razu go nie widać

@Waliza

wiem, bo już kiedyś pisałem na forum innym co prawda, ale też myślałem że mi zniknął post jak wszedłem na drugi dzień to kom był

@ramon

no właśnie teraz widzę, że są wszystkie

@ramon

będę pamiętać na przyszłość

!
@Waliza

Firma usuwa komentarze które jej nie pasują

@!

tylko, że nic nie usunęli, przecież się wyjaśniło

MiQel

są dwa zakłady produkcyjne? czy jeden, bo coś słyszałem, że w Rudzie i w Kato ale nie widzę ogłoszeń do Kato na produkcje

Tak
@MiQel

Tak, są 2 zakłady produkcyjne. Może nie ma zapotrzebowania teraz w Katowicach, stąd brak ofert.

@Tak

a można wysłać cv i tak? ktos może się odezwać? czy tylko pozostaje czekać na oferte?

@Tak

jest tutaj jakiś moment gdzie zatrudniaja więcej ludzi?

@miszkal

podeślij, co ci szkodzi, nie wiem czy tak przyjmują ludzi ale spróbować nie zaszkodzi

@miszkal

tak, jest sezon gdzie zatrudniają tymczasowych, lipiec - grudzień zazwyczaj

torreador
@MiQel

Dokładnie tak - są 2 zakłady

@miszkal

Cześć, dziękujemy za pytanie. Tak jest taki moment w trakcie wzmożonego sezonu, który zaczyna się u nas od maja.

@miszkal

Cześć :) Zachęcamy do udziału w naszych rekrutacjach, wolne stanowiska tutaj : https://www.gowork.pl/praca/lambertz-polonia-sp.-z.o.o.;pr

@Lambertz

mimo niskiego sezonu można się zrekrutować?

omg
@miszkal

no jeśli jest oferta to można, na logikę :)

reker
@omg

a ilu etapowe są tu rekrutacje?

fijan
@reker

ale pytasz o jakieś konkretnie stanowisko?

komos
@fijan

mnie by interesowało jak to wygląda na produkcję?

Danuta

Rekrutują obecnie na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży. W benefitach w ogłoszeniu napisali że są dodatkowe świadczenia socjalne. Co to oznacza? Jakie świadczenia sa na tej pozycji?

lana
@Danuta

normalny fundusz socjalny jak w większości dużych firm. dodatki na święta, grusza itp...

Ble ble

Jakie sa zarobki na początek na produkcji

jokos
@Ble ble

pytaj w rekrutacji, tam na pewno ci udzielą konkretnych informacji

asdo
@jokos

dobra a do tego dają jakieś premie albo coś?

asaw
@asdo

też się chętnie dowiem, czy macie jakieś dodatki? benefity?

Kumpir
@Ble ble

Jak dla mnie prywatna informacja dosyc

@asaw

niżej oficjalny ich profil opowiedział o tym, zjedź sobie do niższego komentarza

paleta

paletowy - jakieś opinie? jaka atmosfera w robocie? podałby ktoś godziny pracy?

komentujący
@paleta

atmosfera normalna, jednych lubie bardziej, innych mniej, jak w każdej robocie

komentujący

a godziny to 6-18 i 18-6

@paleta

A jakie sa obowiazki na paletowego?

Skomina
@paleta

Godziny juz ktos napisal, a atmosfera dla mnie w porzadku, dogaduje sie dobrze z ludzmi, wiec i praca smakuje dobrze

Dominika
@Skomina

godziny trochę długie bo to aż 12h jest codziennie. jak to jest rozliczane na umowie, etat+ nadgodziny ?

mamku

15 w miesiącu..

@mamku

15 dni w tygodniu. troche hardkor

@mamku

nie no żartuje. rozumiem pomyłke. każdemu sie zdarza

flis

tutaj też można się sezonowo zatrudnić? bo wiem, że w Katowicach można, tutaj też?

@flis

a i czy sezon na produkcji tak samo wypada, w tych samych miesiącach?

@flis

raczej tak, ale to w rekrutacji trzeba pytać

@flis

sezon w Rudzie jest średnio od lipca do grudnia, ale nie wiem jak mają w Katowicach, bo tam nie pracuje i mnie to nie interesowało jakoś

rob
@weqa

a sezonowo to na zleniówce nie?

@rob

pewnie tak, ale nie wiem dokładnie, bo ja pracuję normalnie na stałe

ciekawski
@weqa

gdzieś udostępniają te oferty do pracy sezonowej czy trzeba bezpośrednio do rekrutacji pisać?

grima
@ciekawski

wiesz co z tego co pamiętam to chyba na stronie internetowej mieli ogłoszenia, ale teraz widziałem na pracuj cos jest

@weqa

Fajnie, że na stałe. A jak się zatrudniałaś/eś to od razu umowa o pracę czy zleceniówka na okres próbny?

@flis

Cześć, tak możesz zatrudnić się sezonowo od maja lub na stałe. Sezonowo zatrudnienie jest na umowę zlecenie a na stałe umowa o pracę. W razie dodatkowych pytań możesz do nas zadzwonić 32 608 90 95 :)

Dzień dobry,
miło nam przywitać się z Wami na naszym oficjalnym profilu w portalu GoWork.pl
Dziękujemy za duże zainteresowanie naszą firmą.
Postaramy się wykorzystać to miejsce do komunikacji z Wami.

Zachęcamy do udziału w naszych rekrutacjach :
Jeśli chcecie porozmawiać - 32 608 90 95

Do zobaczenia! :)

Tom

Witam,jaka norma godzin jest wyrabiana?

gupo
@Tom

no zależy na jaki etat się przyjmujesz

lisek chytrusek
@Tom

no 8 godzin jak w normalnej pracy

No w biurze to pewnie i 8

Ale na produkcji pracuje się po 12 godzin

@lisek chytrusek

Nie było sprecyzowanego stanowiska, ale lepiej o tym dokładnie nie pisać, żeby ludzi w błąd nie wprowadzać

@Eron

jaki system wtedy? 12h pracy i 24h wolnego czy jak?

Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Lambertz?

Zobacz opinie na temat firmy Lambertz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambertz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 18 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lambertz