Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Opinie o Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Łejt

jak oceniacie tu robote? jestem dosyć świeży, bo dopiero po 3 miechach, ale na razie mam dobre odczucia i nie wiem czy to cisza przed burzą czy tak zostanie. różne mam doświadczenia z innych prac

@Łejt

Jak po 3 miesiącach się odnalazłeś to raczej nie powinno być problemów dalej.

@Kubiszczak

a ty jak oceniasz tak ogólnie? nie muszą być jakieś konkrety

@Łejt

No jest stabilnie, na umowie o pracę, mam swoje obowiązki i jakoś leci. Nie narzekam.

@Kubiszczak

jak na razie jestem zadowolony z ekipy, ale słyszałem różne rzeczy, że czasem jak sie dłużej pracuje to ludzie pokazują inną twarz itp. jest sie tutaj czego obawiać czy ludzie stabilni?

@Łejt

Zależy na kogo trafisz i czy potrafisz się dogadać. Moim zdaniem stabilni w miarę, cokolwiek to znaczy. Może tak powiem - ja się dogaduję i nie słyszałem o jakichś większych dramatach.

@Kubiszczak

ja też z reguły nie mam jakiegoś problmeu z innymi i konfliktowy też nie jestem, ale wolałem zapytać

Dream Devil

Oferują zdecydowanie opłacalne stanowiska, nie dość, że doświadczenie u nich jest cenne, to nie wymagają od kandydata dużo

Fikoł
@Dream Devil

Zgadzam się, ja wszystkiego nauczyłem się tutaj i zostałem bo zżyłem się z ludźmi.

lolek
@Fikoł

A łatwo ogólnie się "zadomowić" na stanowisku?

elWito
@lolek

Zależy od człowieka też, ale ludzie są przyjaźni

Nitko
@Dream Devil

w jakim sensie nie wymagają dużo od kandydata? przecież nie przyjmą kogos kto nie spełnia kryteriów do stanowiska albo w ogole nie ma żadnych predyspozycji, więc bez przesady

Dream Devil
@Nitko

Bardzo Panu dziękuję za tę garść bezcennych informacji. Chodziło bardziej o to, że na spokojnie można się dostać jak już się spełni te kryteria. Luzuj gumę.

Nitko
@Dream Devil

ojej wybacz, zła interpretacja myśli autora najwyraźniej

Honey Pie

Dobrze że w obecnej sytuacji w tej firmie wciąż jest praca.

Stacker of Wheat

Firma jak firma, jak się pracuje a nie obija, to to owocuje.

Ort
@Stacker of Wheat

jak wszędzie w zasadzie, więc nic odkrywczego

Księgowa

Aplikowałam na stanowisko księgowej w maju bieżącego roku. Dostałam zaproszenie na rozmowę gdzie wypełniłam test, rozmawiałam z główna księgową itd. Nie wspomnę już o tym że do sali gdzie odbywała się rozmowa co 4 min wchodził inny pracownik pytajac kiedy sala będzie wolna. Firmie zależało na szybkości podjęcia decyzji na już - nowy pracowników potrzeby od zaraz. O tym, że umowa ma być na zastępstwo dowiedziałam się dopiero na miejscu. Nie było takiej informacji w ogłoszeniu. Obiecano podjęcie decyzji do końca tygodnia. Po dwóch tyg otrzymałam telefon że rekrutacja się jednak przedłużyła i do dwóch tyg dostanę odpowiedź (negatywna albo pozytywna) , gdzie wcześniej była informacja że dzień w którym ja miałam rozmowę był ostatnim dniem w którym mają jeszcze rozmowy z kandydatami. Odezwu nie ma do dziś ????

Test z wiedzy księgowej

Nibbles

Niedawno pracę zaczęłam, więc ciężko mi coś więcej powiedzieć. Póki co jest całkiem dobrze. Pracy jest faktycznie dużo, ale jakoś sobie radzę i powoli się wdrażam. Fajni ludzie. Może skrobnę coś tu więcej po paru miesiącach, ale jakby ktoś się zastanawiał, czy próbować tutaj, to polecam.

Bas
@Nibbles

a czym sie zajmujesz w tej firmie? pytam bo tez od jakiegoś czasu myśle o aplikacji

Nibbles
@Bas

na pakowaniu ciastek. Fajnie, bo mogę liczyć na pomoc starszych osób w firmie na początku.

Henchman

A jak umowa jest o pracę określona to na ile?

Precious

obowiązki i stanowisko mi w pełni odpowiadają a kto wie może kiedyś jeszcze awansuje.

@Precious

Czyli są możliwości rozwoju?

Ika
@Cola

a czemu miałoby nie być? raczej każdemu zależy w pracy na rozwoju

@Ika

Ok tylko pytam, bo wiem, że różnie z tym rozwojem w pracach bywa

@Ika

A to, że każdemu zależy to bym wcale nie powiedział

Chasm

Czy ten adres podany po lewej to adres centrali firmy?

Gumdrop

Czy firma zatrudnia również stażystów?

Ban
@Gumdrop

na razie nie ma stronie ofert dla stażystów, więc trudno powiedzieć

Dear

nie mam nic do zarzucenia. a to wcale nie zdarza się często w moim wypadku

Arkan
@Dear

Tak serio nic nic? To musi być naprawdę nieźle. Jaki dział jak można wiedzieć? Będę wiedział gdzie się czaić ;)

Ironclad

aby zarobić trzeba pracować anie szukać dziury w całym

racja
@Ironclad

Ameryki nie odkryłeś :)

Mev
@racja

żeby tylko jeszcze każdy rozumiał tak proste zdanie i faktycznie stosował je w swoim życiu to by wszystkim się łatwiej żyło

racja
@Mev

No cóż, od każdego rozsądku oczekiwać nie można

Aha
@racja

racja, niektórzy szukają go przez cale życie

Knockout

Jak dla mnie jedna z lepszych firm w jakich miałem okazję pracować ale wiadomo co człowiek to opinia. Dla mnie jak najbardziej w porzadku

Mini Me

Firma oferuje stabilne zatrudnienie i to jest ogromna zaleta

Imy
@Mini Me

to akurat racja, firma oferuje wszystkim stałym pracownikom umowę o pracę, wiec przynajmniej mozna spokojnie wstawac rano, a nie bac się, że z dnia na dzien mozesz wylecieć i co wtedy robic?

TAK
@Mini Me

To prawda, teraz wiele osob moze pomarzyc o stabilnym zatrudnieniu, bo niektórzy pracodawcy nie chcą się szczególnie wiązać, czasy niepewne, a pracowac gdzies trzeba

Amy
@Imy

W takiej niestabilnej sytuacji należy zaopatrzyć się w porządny zapas melisy i chusteczek na wypadek niekontrolowanego wybuchu płaczu po uświadomieniu sobie w jakiej życiowej dupie się jest

Imy
@Amy

Nie brzmi najlepiej ;)

Szybki

jak byl jakis problem to spokojnie mozna bylo iśc do przełożonego i to polubownie załatwić. bardzo dobre wrażenie to robiło.

robol

Ja pracowałem dla firmy przez 4 lata. Teraz mam coś swojego. Powiem tak, te 4 lata to była szkoła życia bo nie powiem że było łatwo. Z drugiej strony teraz na swoim czuje się dużo bardziej pewnie i naprawdę z perspektywy tych lat doceniam to doświadczenie.

Ozon

Czy zmieniał wam się kiedykolwiek system pracy czy zawsze pracujecie na 12tki?

rock

odkąd pamiętam tak jest

@Ozon

raczej nie zmieniał się, bynajmniej nie w ostatnich latach

@Ozon

skąd właściwie takie pytanie???

A tak o

Z czystej ciekawości

@supra

Po prostu w pandemii duzo firm zmieniało system pracy i zastanawiałem się, czy u was też coś się pozmieniało np.

aa okej

@Ozon

no w sumie racja, ma to sens

@Ozon

A w jakich to godzinach?

peele
@Felek

6-18, 18-6

lamb
@peele

przynajmniej więcej dni wolnych. a nie siedzisz codziennie po 8 godzin i w sumie nie widomo co z tym czasem po pracy zrobic. a tak to jak masz wolne to masz wolne

peele
@lamb

no, czas zawsze jakoś zagospodarować można ;) ale fakt mi też taki system odpowiada

Sara

Jakaś opinia na temat pakowania ciastek? Ciężko wyrobić akord? Jak wygląda stosunek przełożonych do pracowników?

@Sara

To pewne, ze praca na akord?

@Sara

Bo nie widziałem, żeby tu cokolwiek pisali na ten temat

Jol
@Felek

to nawet nie akord tylko TEMPO taśmy zasuwasz jak robot co 2h 5 min pauza na siku i powrót !! wszystko biegiem jest przerwa 15 min na sniadanie i wracasz na linię Trzeba być młodym ,silmym,sprawnym fizycznie i znać jezyk ukraiński, bo się nie dogadzsz :-/ Stoisz 12h dzwigasz ciężary skrzynki i kartony na palety MASAKRA

osek

praca jako operator maszyn jak wyglada? trzeba sie znac?

Duck

Kiedy największy ruch/sezon? Można się wtedy zatrudnić tymczasowo?

aj
@Duck

tutaj mniej więcej od maja do października czyli własnie trwa.

@aj

A to chyba się spóźniłam...

aj
@Duck

nie no może jak się zgłosisz to jeszcze znajdzie się dla ciebie miejsce. mi ciężko powiedzieć bo się tym nie zajmuje

Zobaczę, może na te 3 miesiące się ktoś przyda jeszcze

@aj

Chociaż biorąc poprawkę na czas rekrutacji to nawet ze 2...nie wiem czy się będzie opłacało im

Ale zagadam, może akurat

Anual
@Duck

myślisz że rekrutacja może trwać aż miesiąc czasu?

@Anual

ale to jest zależne od różnych czynników

np. od liczby kandydatów

@Anual

no i od tego na jak szybko potrzebują

jol
@Duck

Teraz mozna czasowo przez agecje Szukaja pracowników

ktoś

ktoś z was ma multisporta?

Tamten

Tak a co?

marron
@ktoś

też mam spoko sprawa. cześciej chodze na basen niż na siłownie ale się przydaje

@Tamten

kojarzycie jakieś spoko miejscówki w okolicy zakładu, które respektują multika? bo zamierzam się wziąć w tej kwestii...

marron
@ktoś

nie no serio?? wejże sobie sprawdź na necie

@marron

jezu, może ktoś z was korzystał i miałby coś do polecenia, zanim wybiorę randomowe miejsce...radą kolegę poratować tak trudno?

Oko
@ktoś

Najwyraźniej tak...ja niestety nie pomogę, bo nie chodzę, ale na pewno coś znajdziesz

@ktoś

Ja co prawda nie pracuję, ale znam miejscówkę, przyjmują na multi

@ktoś

Ale boję się, że jak napiszę to usuną, bo że niby reklama czy coś

@ktoś

Jak zostawisz do siebie jakiś kontakt to ci opiszę wszytsko

Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz Polonia Sp. z.o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 17 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lambertz Polonia Sp. z.o.o.