Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Opinie o Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Xoxo

Czy w firmie są tylko i wyłączenie zmiany 12 na 12?

bac
@Xoxo

są też zmiany 8h x 5dni

joko
@bac

ale to w jakimś biurze bardziej tak?

@joko

Właśnie może podajcie na jakim stanowisku te godziny pracy są? :P

inamin
@Kamila

To zapytaj o konkretne to ci się powie jak tam to wygląda

Truda
@joko

Na produkcji są zmiany 12 h, w administracji pracuje się 8h/5dni.

joko
@Truda

dzięki za odp

kita
@Xoxo

i to pn-pt czy pn-ndz?

produkcja pracuje 7 dni w tygodniu

@kita

w tych godzinach o które pytasz

kita
@fiś

czyli jakich, bo nie podałam żadnych godzin??

Samantha
@kita

Pracujesz od 6-18 lub 18-6. W jednym tygodniu środa czwartek w drugim tygodniu poniedziałek wtorek piątek sobota niedziela.

Irena
@bac

A to w sumie spoko. Ale jest możliwość wyboru, że ktoś pracuje tylko np. po te 8 h czy musi się dostosować, bo jest raz tak, a raz tak?

Samantha
@Irena

Nie ma. Produkcja tylko 12.

Urszula
@bac

Od czego to zależy czy zmiany po 8 godzin czy po 12 godzin ?

Geko

Myślicie, że jest mozliwość zatrudnienia się na okres tymczasowy? Tak z kilka miesięcy maks?

@Geko

w sezonie tak zatrudniają

Gekon

Czyli kiedy?

@Gekon

maj - październik

demeter
@fiś

a można potem zostać w firmie czy nie bardzo?

demeter
@fiś

czy mogą zaproponować dalszą pracę tak potem mi chodzi

@demeter

wiem o co ci chodzi, ale nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz

@demeter

móc mogą, jak tylko będą chcieli i potrzebowali

szubidu

na jakie stanowiska można się dostać bez doświadczenia?

joske
@szubidu

w sumie to chyba tak z tego co tam przeglądałem. Na paletowego nie widziałem w wymaganiach doświadczenia

@joske

czyli można wysłać cv tak i liczyć na coś?

joske
@szubidu

no tak można by wywnioskować, ale no ja nie wiem dokładnie

@joske

no tak... a jest tu ktoś kto wie jak to wygląda i jakie są początki?

@szubidu

jeśli chodzi ci o to czy jak wyślesz cv to się ktoś odezwie to może i tak, nie zagwarantujemy

@Teo

dobra, już wiem, a co z tymi początkami pracy? jak jest?

@szubidu

no normalnie, jakieś wdrożenie, zapoznawanie się ze stanowiskiem i obowiązkami

@Teo

i długo trwa takie wdrożenie, czy to już zależy od tego kiedy kto załapie?

@szubidu

na pewno od tego zależy, ale to raczej nie jest jakieś skomplikowane

@Teo

okej, czyli nie ma jakiś sztywnych konkretnych ram czasowych?

@szubidu

trudno byłoby zrobić jakieś faktyczne ramy, bo zawsze mogą się znaleźć jakieś pytania jeszcze potem czy niejasności

hm, okej, dzięki

Truda

Będziesz się chyba musiała wyprowadzić.

olek

to polacy ;D

@olek

To nikt z Ukrainy nie pracuje u was??

Księgowa

Aplikowałam na stanowisko księgowej w maju bieżącego roku. Dostałam zaproszenie na rozmowę gdzie wypełniłam test, rozmawiałam z główna księgową itd. Nie wspomnę już o tym że do sali gdzie odbywała się rozmowa co 4 min wchodził inny pracownik pytajac kiedy sala będzie wolna. Firmie zależało na szybkości podjęcia decyzji na już - nowy pracowników potrzeby od zaraz. O tym, że umowa ma być na zastępstwo dowiedziałam się dopiero na miejscu. Nie było takiej informacji w ogłoszeniu. Obiecano podjęcie decyzji do końca tygodnia. Po dwóch tyg otrzymałam telefon że rekrutacja się jednak przedłużyła i do dwóch tyg dostanę odpowiedź (negatywna albo pozytywna) , gdzie wcześniej była informacja że dzień w którym ja miałam rozmowę był ostatnim dniem w którym mają jeszcze rozmowy z kandydatami. Odezwu nie ma do dziś ????

Test z wiedzy księgowej

mellomb

na operatorce to tak cały czas dużo się dzieje, że wymagana tam tak zaznaczają umiejętność pracy pod presją czasu?

@mellomb

A jak to sobie wyobrażasz, że stoisz i dłubiesz w nosie pół zmiany, bo nie ma co robić?

@mellomb

Dzieje się. Nie że nie do wyrobienia, ale robić trzeba

Sorry, że tak atakująco

@mellomb

Po prostu z różnymi gagatkami już miałem do czynienia

@Echo

absolutnie nie chodziło mi o nicnierobienie

@Echo

może trochę źle pytanie zadałęm i tak wyszło

@Echo

włąśnie bardziej o to mi chodziło czy to do ogarnięcia, że jak się już zapoznasz ze wszystkich to tak raczej bez spiny robisz a nie na ciągłym stresie

Witam uwielbiam pierniki tej firmy i mam pytanie ile pierników można sobie zjeść na dniówce??Czy firma daje jakieś pierniki?Chętnie coś zjem.

@Kandydat

ale żeby aż takie zamiłowanie do pierników

@Kandydat

zniżki są na produkty, ale nie wiem czy to cię usatysfakcjonuje ;)

@figa

Naprawdę to jest dla Ciebie najważniejsze w pracy? :D Nie wierzę.

@Kamila

dla mnie? gdzie coś takiego powiedziałam?

ryli
@Kandydat

i idziesz do pracy, żeby jeść pierniki?

nosk

jakie warunki dla paletowych? opłaca się?

vojo
@nosk

Zależy jak dla kogo, jak dla mnie opłaca

@nosk

W jakich godzinach to praca?

@vojo

I czy są tam przyjęcia?

Agnieszka
@309

Aaklad pracuje całą dobę.

@Agnieszka

Jakieś dokładne godziny?

ZibZib

Mam pytanie natury praktycznej: czy te benefity oferowane przy ogłoszeniu są od początku dostępne?

@ZibZib

też bym chciała wiedzieć czy od pierwszego dnia się coś dostaje, zwłaszcza że zaraz święta więc może się zatrudnię :) a Ty już wysłałeś CV?

@Lidia

A to czemu to tak od świąt jakoś zależne? Ja już posłałem, a tu tam w międzyczasie chciałem się czegoś dowiedzieć.

oli
@ZibZib

ty składałeś papiery przez stronę czy jakoś inaczej?

Przez stronę składałem

oli
@ZibZib

okej, czyli działa tam wszystko. dzięki

Miałoby nie działać?

vojo
@oli

Działa, działa, a jak chcesz się coś dowiedzieć to wystarczy przedzwonić tam

Dzień dobry, poszukuję informacji, czy Lambertz w chwili obecnej poszukuje pracowników? Chciałabym się zatrudnić w Katowicach, wysyłałam CV na OLX ale niestety nikt nawet nie odczytał tego. Czy ktoś posiada kontakt lub jest w stanie dać mi konkretny namiar, a może CV wysłać pocztą do biura? Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam !

Sasza
@Monika

Na stronie można wysłać formularz aplikacyjny jeśli cię to interesuje. Numer telefonu też widziałem, więc możesz próbować tam zadzwonić żeby się dowiedzieć więcej.

Mikos
@Sasza

Tak najlepiej, nr telefonu co prawda ogólny, ale myślę, że tam ci już powiedzą co i jak i ew. pokierują dalej

@Mikos

Tak, udało mi się w poniedziałek mam rozmowę :) mam ogromną nadzieję że da się tam pracować :) pozdrawiam

Mikos
@Monika

Super, powodzenia

twinki

Na operatora maszyn pakujących to widzę że doświadczenia nie trzeba mieć ale są one jakoś trudne w obsłudze? Bo się zastanawiam czy długo czasu trzeba żeby je ogarnąć

@twinki

Jakieś umiejętności warto mieć coś typu duże skupienie przy tym

@twinki

Na początku tak czy siak musisz mieć duże skupienie żeby wszystko podłapać, tempo itd. Moim zdaniem nie jest to trudne, tylko nie wiem jak ty pracujesz, więc też jest to niewiadoma. I jak się dogadujesz z ludźmi to też ważne

@Okoń

To wiem, chodziło mi raczej o późniejszy czas

@Okoń

Czy długo się łapie wprawę, jak to później wygląda itp

@Okoń

Nie zaznaczyło się dobrze ale wiadomo że jestem kandydatem, wybacz

@twinki

To zależy od człowieka i jest naprawdę różnie, ale nigdy nie trwa niewiadomo jak długo - dla mnie to tyle jeśli chodzi o wprawę. Odnośnie drugiej części pytania to nie do końca wiem o co chodzi. Potem to już pracujesz po prostu

@Okoń

Chodziło mi czy później jest już spokojniej czy się coś zmienia, nie wiem.

@twinki

No to ja też nie wiem...zmienia się tyle, że wprawy nabierasz i więcej rzeczy przychodzi ci łatwiej i to chyba tyle

@Okoń

Dobra dzięki, właśnie o coś takiego mi chodziło, że się tej wprawy nabiera i już jest łatwiej jak piszesz. Już nie zawracam głowy

@twinki

Jak coś możesz zawracać, po to jest to forum właściwie, odpowiadam tu z własnej woli, więc śmiało, jak coś potrzebujesz to pisz

Lamia

Witam. Potrzebuję tu kogoś z działu sprzedaży (jeśli jest takowy). Mam pytanie odnośnie stanowiska z językiem obcym.

Mattt
@Lamia

Może bede mógł pomóc, tylko musisz napisać o co chodzi.

Lue

z jakim językiem?

@Lue

Z językiem rosyjskim

@Mattt

Chodzi mi o zakres znajomości rosyjskiego, czy musi być to podparte jakimiś dyplomami czy wystarczy po prostu umieć to zaprezentować na rozmowie. Kolejne to dot. angielskiego bądź niemieckiego, czy często się ich używa później w pracy? Przyznam, że w niemieckim szczególnie nie czuje się najpewniej.

Mattt
@Lamia

Jeśli było wymagane popracia dyplomem to byłoby to na pewno zaznaczone, a to jest tylko sprzedaż, więc grunt to dogadać się z klientem

aura
@Lamia

Papier nie jest aż tak istotny, ważne, żeby były realne umiejętności

aura
@Lamia

Ale nie wystarczy umieć to zaprezentować na rozmowie, bo musisz go naprawdę umieć, a nie wyuczyć się zwrotów na rozmowę czy coś takiego

@Mattt

no tak, dogadanie się z klientem jest najważniejsze

@aura

nie pytałam czy trzeba w ogóle znać język, bo to chyba dość logiczne

Fanatyk

Na rekrutacje zabrał mnie ze sobą znajomy i tak już zostałem razem z nim wtedy. A to chyba mówi samo przez się że firma daje dobre warunki

@Fanatyk

Jak długo już pracujesz w takim razie?

Fanatyk
@seuss

Rok z hakiem

na jakim dziale?

@Fanatyk

Bo ja planowałem startować teraz na magazyn i się rozglądam co i jak

@seuss

No ja podobnie, tylko nie wiem czy by chcieli delikatną kobietę czy wolą jednak silnych mężczyzn. Wysyłałeś już cv?

RU
@Lidia

Co to za gadanie w ogóle... nie jedna kobieta jest silniejsza od faceta...

Fiona

nie ma takiego znaczenia

@RU

normalne gadanie, o co ci chodzi? :D nie rozumiem pretensji...

kama
@Lidia

też uważam że takie porównywanie to trochę przesada.pracowałaś kiedyś na produkcji z kobietami?ja akurat tak i muszę powiedzieć że podziwiałam niektóre za siłę i wytrwałość jakiej by się nie powstydził niejeden facet.i to w zakładzie w którym było dużo ciężej za granicą. może jeszcze za mało kromek chleba i za dużo telewizji polecam się rozejrzeć. pozdrawiam.

Lio
@kama

po co te spiecia? przecież sama jest kobietą więc może mówiła w swojej perspektywie a nie oceniała wszystkie kobiety pracujące na produkcji.. jezu a myślałam że tylko faceci mają ego. to że jedna kobieta świetnie radzi sobei na produkcji nie oznacza że druga też będzie

Yhy
@Lio

Praca jest po ile godzin?.

odepe
@Yhy

12 h

odepe
@Yhy

6-18/18-6

???

Czy w Katowicach jest tylko biuro i sprzedaż? Czy jakaś produkcja też? Bo oferty widzę tylko do pracy biurowej.

;)
@???

to że nie ma w tym momencie jakiejś oferty nie oznacza od razu że coś nie istnieje nie?

No nie, tego nie mówię.

Czyli jest, czy nie ma?

;)
@???

tak, jest produkcja. nie wiem co tu było niezrozumiałego

@;)

No bo zamiast od razu odpowiedzieć to jakieś wywody. Rozumiem już wszystko

@;)

w sensie że produkcja też jest, i że pewnie nie ma po prostu ogłoszeń

Tesoro

pracuje sie na nocki?

marko
@Tesoro

Podbijam pytanie bo wolałbym tego uniknąć.

Nocka
@Tesoro

na produkcji pracuje sie na nocki, od 18-6

@Nocka

ale mogę pocieszyć, że za to pracujesz przez ok. pół miesiąca no i masz też dniówki. grafiki ja raczej miałem zawsze ustalane w miare sprawiedliwie.

@Blu

a jest np. możliwość zamiany z kimś tak ewentualnie? czasem coś wypadnie nawet niespodziewanego różne są sytuacje

@Mylom

Parę razy się zamieniałem ale to już loteria, czy ktoś będzie mógł i chciał tak zrobić.

@Blu

nic nie ma na zawołanie, przecież nikogo do zmiany zmuszać nie będę wolalem zapytać, bo na roznych zlośliwców można trafić w robotach, że nawet specjalnie ci odmowią żebyś seobie czegoś nie załatwił

@Mylom

Kurcze to musiałeś mieć naprawdę niemiłych ludzi w poprzedniej pracy, współczuję. Nigdy nie słyszałem, żeby ktoś tak robił. Ja to traktuje na zasadzie, że jak ja komuś robię przysługę to mogę liczyć, że jak będę czegoś potrzebował to dostanę pomoc. Niezłe historie...

@Blu

w praktyce tak to powinno działać, ale dobrze miec różne doświadczenia bo potem latwiej takie osoby rozpoznać

?

ciężka praca na nocki?

@?

No właśnie też bym chciała wiedzieć, czy delikatna kobietka da radę :)

Habib
@Lidia

Nocki jak nocki. Czasami ciężko wysiedzieć ostatnią godzinę albo są takie fale że bardziej chce się spać. Ale jak już się przyzwyczaisz to idzie.

Habib
@Lidia

A co do kobiet to moim zdaniem bez problemu.

@Habib

No ja właśnie nie mam doświadczenia w pracy na zmiany a już tym bardziej na nocki... więc mam obawy, nie miejcie pretensji :(

Determinator

Są jakieś zniżki na ciastka dla pracowników?

@Determinator

a czy to jest kwestia która zadecyduje o twoim podjęciu pracy?

@Determinator

bo jeśli tak no to ciekawe masz kryteria. ale mam dobrą wiadomość, tak są zniżki!

@lamb

a co ci do tego? może ktoś lubi jeść? ja jakbym miała darmowe ciasto na niedziele do kawy to bym się bardzo ucieszyła :)

Determinator
@lamb

nie no nie musi, najwyżej sobie kupie ale chciałem zapytać bo często w firmach są zniżki na jakieś produkty. I to jakoś cyklicznie te zniżki? Jak to wygląda?

oma
@Determinator

są zniżki dla pracowników na produkty

@Lidia

nic mi do tego po prostu zastanawiaja mnie przesłanki bo są dość ciekawe

aha
@lamb

a co w tym jest ciekawego? gość tylko zapytał normalnie, po to jest to forum...

@aha

ale wy wszyscy czepialscy jesteście rany boskie. czy ja mówię że nie może się zapytać? że zapytał nienormalnie? musze sie tłumaczyć naprawde czemu coś jest dla mnie ciekawe?

aha
@lamb

sam zacząłeś... ale dobra, koniec tematu.

@lamb

no to teraz już wiesz o co chodzi :) bo jakbym ja miała dostawać jakieś zniżki i codziennie mieć darmową paczkę ciastek to przecież to jest genialne!

hej prowadzicie jakieś socjale gdzie można być na bieżąco z aktualnościami w firmie?

Cam

czemu po prostu nie wpiszesz frazy w google? przekracza to twoje umiejetnosci?

@Cam

Ale po co od razu takim tonem...może się nie odnajduje w tych sprawach, po co tak...

@Cam

Nie rozumiem takiego podejścia.

Raff

Pewnie jakieś społecznościowe albo produktowe, kiedyś mi się coś takiego przewinęło.

Cam
@dino

nie odnajdujesz się we wpisywaniu fraz w google ale odnajdujesz się w pisaniu na goworku? no to nieźle

@Cam

To nie o mnie, skoro już się tak czepiamy, to dorzucę od siebie "naucz się czytać" Pozdrawiam serdecznie.

@Cam

Proszę, zakończmy już ten wątek...więcej wyrozumiałości nie zaszkodzi

@dino

Czemu? Nie można być wyrozumiałym dla wielkiego wygodnictwa niektórych osób.

ARCHIE

Mam pytanie orientuje się ktoś jakie pod firmy zatrudniają w lambertzie

Marato

Planuję się przyjąć na specjalistę sprzedaży, narazie czekam, ale postanowiłem tutaj wejść żeby poczytać co w trawie piszczy jeszcze przed spotkaniem. Nie widzę za bardzo pytań dotyczących tego stanowiska, więc może zadam tutaj parę pytań, może to się przyda nie tylko mi w sumie. Przede wszystkim zależy mi na odpowiedzi na pytania jak się pracuję w tym dziale, o ile to jest dział, czego mogę się spodziewać na rozmowie, o ile ktoś w ogóle pamięta i ile czeka się na odpowiedź zwrotną czy się ma pracę czy nie.

right
@Marato

Nie znam odp na twoje pytanie, ale tylko dodam od siebie, że nie ma na co czekać, tylko najlepiej wziąć sprawy w swoje ręce możliwie szybko, bo niewykluczone, że zaraz ktoś zgarnie ci ofertę sprzed nosa

Piran
@Marato

Może zatem ja spróbuję, skoro nikt nie jest chętny. Już po samym stanowisku nie trudno sie chyba domyślić, że będą od ciebie wymagali więcej niż zwykłego sprzedawcy bez urazy dla nikogo, bedziesz przygotowywac oferty, bedziesz odpowiedzialny za dokumenty, musisz sie tez liczyć z pracą z klientami zagranicznymi więc wiadomo co się z tym wiąże, raportowanie przygotowywanie danych itp.

Dysku
@Piran

Jakieś dodatkowe premie, korzyści? Na coś takiego można liczyć?

Piran
@Dysku

Myślę, że tak, ale nie powiem co i jak dokładnie. W każdym razie, jeśli będziesz dobrze wypełniał obowiązki, to możesz mieć pewność, że to zaowocuje

@Dysku

na ogłoszeniu nie masz? jak masz to dopytaj najlepiej na rozmowie co ci od początku przysługuje i będziesz miał pewność.

Dysku
@pracownik

Zagaję temat na rozmowie, jeśli do niej dojdzie. Dzięki

Tornado

nie jest źle. widac ze maja na wzgledzie dobro swoich pracowników.

Krab

Orientuje się ktoś czy są teraz jakieś przyjęcia?

Piolek
@Krab

teraz szukają tylko specjalistów do sprzedaży i koniecznie z językami, z angielskim, rosyjskim i niemieckim

Krab
@Piolek

Jeszcze z angielskim bym sobie poradził, ale zapewne chcą na poziomie hard, a aż tak nie śmigam z językami niestety.

Kazazz
@Piolek

Cóż, jakoś się trzeba dogadywać z klientami, a po angielsku to praktycznie wszędzie się dogadasz jak znasz. Ale ja jak kiedyś patrzyłem to nie było trzeba tych wszystkich języków, angielski koniecznie, inne były dodatkowo, ale to pomagało na pewno przy rekrutacji. No nie wiem, może się coś zmieniło.

Piolek
@Krab

jak chcesz startować to angielski musisz mieć na poziomie bardzo dobrym, to jest nawet podkreślone w ogloszeniu, tak nawet na logike nie może być inaczej

Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz Polonia Sp. z.o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 17 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lambertz Polonia Sp. z.o.o.