Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Opinie o Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Ziomek

Na stronie w produktach jest zakładka z wyrobami Kinkartz, co to Kinkartz? Jakaś marka Lambertza, czy partner biznesowy? ktoś wyjasni?

@Ziomek

swoją drogą kozackie są te pierniki , naprawdę bardzo je lubię i nie mówię tego tylko dlatego że tu pracuje ale jako tez kosument

@Mik

To, że dobre to wiem, nie o to mi chodzi :)

to są normalnie produkty Lambertza produkowane na Rudzie

@Mik

Okej, dzięki

@Ziomek

zmieniłem w jakiś sposób twoje życie tą informacją? hehe

Ramen

Ten wasz sklepik to dobrze zaopatrzony jest? Przydałoby się kupić cos pysznego na welentynki

Najk
@Ramen

Myślę, że jest całkiem nieźle zaopatrzony jak na taki "sklepik" jak to mówisz ;) znajdziesz coś na pewno dla siebie lub dla kogoś w tym przypadku

Ramen
@Najk

Tak kupiłem co chciałem, pierniczki serca pychota

Najk
@Ramen

No dla lubiących pierniki to na pewno niezły wybór, ja sam lubię sobie czasem zjeść ;)

Kate

Dziękuję za odpowiedź. Moje pytanie kieruję do pracowników tego przedsiębiorstwa. Zakwaterowanie? Czy w ramach umowy o pracę przysługuje dzień wolny? Obejrzałem wideo na (usunięte przez administratora) podobało mi się. Recenzje były negatywne, linia montażowa szybka, koordynatorzy byli niegrzeczni. Być może pracownik złamał dyscyplinę pracy i po uratowaniu napisał negatywną recenzję. Być może recenzje były prawdziwe.

Nancy
@Kate

Gdzie to wideo, bo usunęli źródło...yt?

Svitlana
@Kate

wiele kłamstw w tej odpowiedzi, jeśli pracujesz i wszyscy cię szanują

@Kate

jakie zakwaterowanie? nie do końca rozumiem o co chodzi. czy firma oferuje coś takiego dla pracowników czy to jakaś pomyłka?

@Svitlana

a ludzie kłamią wszędzie, a szczególnie w. internecie, więc nie ma się co tym sugerować.

@Svitlana

Autor jest kandydatem, nie przepracował dnia w tej firmie, więc jedynie snuje domysły. My możemy co najwyżej rozwinąć wątpliwości i je zdementować ;)

@Step

Ja tam uważam, że firma jest ok i nie odczuwam w ogóle tego o czym mówi autor, ludzie się szanują, wiadomo, że nie kazdy sie lubi, ale atmosfera jest w porządku ogólnie

@Step

Sam sobie z tego wszytskiego ustawiłem zły status, oczywiście jestem pracownikiem, nie kandydatem

@Xylo

Straszne się zamieszanie tutaj zrobiło przez to wszystko, ale dzięki za szczerą opinie na temat firmy

Kate

Proszę, powiedz mi, jaka jest złożoność pracy dla pracujących emigrantów? godziny pracy? zakwaterowanie?

Alt
@Kate

ale że kto ma Ci powiedzieć? ktoś konkretny? hehe

Alt
@Kate

praca jak dla kazdego innego. zależy jakie stanowisko . na produkcji 7 dni w tygodniu zmiany 2 po 12 h 6-18, 18-6

Alli
@Alt

Nie czepiaj się, ciekawe czy ty byś tak perfekcyjnie pisał w obcym języku...

Księgowa

Aplikowałam na stanowisko księgowej w maju bieżącego roku. Dostałam zaproszenie na rozmowę gdzie wypełniłam test, rozmawiałam z główna księgową itd. Nie wspomnę już o tym że do sali gdzie odbywała się rozmowa co 4 min wchodził inny pracownik pytajac kiedy sala będzie wolna. Firmie zależało na szybkości podjęcia decyzji na już - nowy pracowników potrzeby od zaraz. O tym, że umowa ma być na zastępstwo dowiedziałam się dopiero na miejscu. Nie było takiej informacji w ogłoszeniu. Obiecano podjęcie decyzji do końca tygodnia. Po dwóch tyg otrzymałam telefon że rekrutacja się jednak przedłużyła i do dwóch tyg dostanę odpowiedź (negatywna albo pozytywna) , gdzie wcześniej była informacja że dzień w którym ja miałam rozmowę był ostatnim dniem w którym mają jeszcze rozmowy z kandydatami. Odezwu nie ma do dziś ????

Test z wiedzy księgowej

Szkoda, że w sklepach nie ma takiego wyboru dostępnego od ręki jaki macie w ofercie.

Ez
@Adam

ale jakiś wybór jest, czego Ci brakuje? wszystko jest dobre

Emi
@Adam

To zapraszamy do sklepiku przy zakładach, tam masz zaopatrzenie jak ta lala :)

Ez
@Emi

no może przyjechać pod warunkiem, że ma po drodze albo chociaż w miare blisko

Emi
@Ez

No to już nie moja sprawa, ja tylko zapraszam ;)

paola
@Emi

Szkoda, że nie można zamawiać ze strony

Wen
@paola

No na razie jeszcze nie, ale kto wie, może kiedyś jak będzie większe zainteresowanie :)

paola
@Wen

Oby :) będę wyczekiwać

grzesio

w jakich krajach dziala lambertz?

no na pewno działa w Polsce, to Ci moge zagwarantować

grzesio
@Michu

... wiem

@grzesio

nie no tak serio to szukałem informacji na jakie kraje konkretnie działa ale nie znalazłem. widzę i wiem że międzynarodowo to na pewno, ale co tam jest to nie wiem

Lapsus
@grzesio

Zaopatruje rynki takie jak Polska (to wiadomo), Czechy, Rumunia, Rosja, Bułgaria, Węgry, Ukraina i chyba Łotwa

@Lapsus

no i dzięki ziomek, teraz już wszystko mamy i każdy szczęśliwy i doinformowany

Ziutek

Jesteście zadowoleni ogólnie z zarobków? Nie pytam o konkretne liczby rzecz jasna, bo to tez pewnie kwestia indywidualna tylko tak ogolnie pytam jak macie jakies porównanie, czy jakies premie są

@Ziutek

Myślę że wynagrodzenia są porównywalne jeśli chodzi o ogólnie wynagrodzenia dla poszczególnych stanowisk. są też premie owszem nawet do 30 %

elf
@odp

te premie sa na kazdym stanowisku?

@elf

Tak

elf
@odp

to świetnie, tej informacji potrzebowałem dzieki

Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim!

Mis
@:)

dzięki i nawzajem, to miłe bardzo że pamiętasz o tych ludziach z goworka

@Mis

Jestem na chorobowym, więc w pracy nie miałem okazji, to pomyślałem, że chociaż tutaj napiszę :)

rudolf

Czemu jeden lambertz jest podpisany w google inaczej, a drugi inaczej

@rudolf

Katowice jako hurtownia a Ruda Śląska jako piekarnia???

@rudolf

jest tak bo Katowice zajmują się czymś innym a Ruda Śląska czymś innym o czym chyba juz bylo pisane

@rudolf

Katowice to pakowanie i konfekcjonowanie ciastek, a na Rudzie produkują pierniki

@Wendigo

a to soreczka, nie wiedziałem

@rudolf

no to dlatego właśnie posłużyłem swoją fachową pomocą

@rudolf

osobiście polecam pracę na hurtowni. bardzo w porządku robota

a przyjmują do pracy?

@Wendigo

od nowego roku bym się chciał złapać do pracy

@rudolf

nie wiem co będzie od nowego roku, trzeba czekać jak sie sytuacja dalej potoczy. jak sie cos pojawi to bedzie na necie, a jak ja bede o czyms wiedział to dam znać

okej dzieki wielkie

Bos
@rudolf

Jak się pojawia ofery to na pewno tez nie tak od razu a poza tym chwile potrwa samo zatrudnianie rozmowy spotkanie itp wiec nei napalaj sie na robote juz w styczniu

Xddd
@Bos

W tej firmie nie ma takiego czegoś jak rozmowa tylko zatrudniają, a jak się nie sprawdzisz to po 3msc nauraaa

fanka

Wprowadzili już karte sportową? jak ja pracowalam to jeszcze nie bylo ale była w planach

Norbi
@fanka

od maja zeszłego roku OK System

eric
@Norbi

Czym to się różni od Multisporta?

kiki
@eric

poczytaj sobie na stronie, ogólnie wiele się nie różni, inne obiekty obsługują chyba

eric
@kiki

Aa okej, ale zasada ta sama? Po prostu nigdy o tym nie słyszałem, wiec nie wiem jak to działa

kiki
@eric

taaa działa tak samo, kartę masz itd

Anonim 123

Zaczełam pracę w Lambertzie kilka miesięcy temu... Powiem szczerze, że ta firma ma swoje plusy i minusy... Ale jak dla mnie mnie minusy przeważają. Po pierwsze początki pracy tam to była masakra. Brygadziści i kierownicy drą się na potęge, brak kultury osobistej z ich strony, traktują nowych pracowników jak śmieci, a czasem są agresywni zwłaszcza taka jedna brygadzistka... Pamiętam jak była jedna dziewczyna pierwszy dzień pracy i posadzili ją na linie co szybko jechała a do tego miała takie bardzo kruche ciastko co się w rękach rozwalało, noi dziewczyna nie dawała rady. To brygadzistka nie tyle, że ją co chwile opieprzała to jeszcze groziła jej, że odeśle do domu jak nie zacznie dobrze wkładać... dziewczyna się zestresowała tak bardzo, że już w ogóle niedawała sobie rady i trochę się popłakała. Noi odesłali ją do domu.... Kolejnym minusem są grafiki...Osoby z pod agencji dają dyspozycyjność co tydzień. Kiedy zostaja zatwierdzone i taki człowiek przychodzi danego dnia o danej godzinie do pracy to potrafią Ci powiedzieć, że mają za dużo osób albo niema Cię na liście i musisz wrócić do domu lub może Ci zaproponują, żebyś przyszedł na 14 i do 18. Zdażało się kilka razy, że w trakcie pracy odsyłali do domu ludzi po 2, 3 h pracy bo nagle za dużo pracowników było. Jeśli ktoś ma 5 min do pracy to jeszcze może się wrócić, ale jeśli ktoś dojeżdża i wstał na tą godz. 6 żeby sie w pracy dowiedzieć, że może wrócić do domu to już jest dość słabe. Trzecim minusem jest to, że pomimo ta firma przyjmuje obcokrajowców, a nie potrafi się z nimi porozumiewać. Z osobami z Ukrainy da sie jeszcze porozumieć ponieważ spora część potrafi mówić co nie co po polsku. Ale jak już chodzi o osoby np z krajów afrykańskich czy też azjatyckich, którzy porozumiewają się głównie w j. angielskim to tacy brygadziści czy też kierownictwo już ich nie zrozumie. Zabawnie patrzy się na kierowniczke czy brygadzistke, która mówi po polsku osobie z Nigerii, np ze ma wziąść miotłe i posprzatać hale, a ta ni w (usunięte przez administratora) nie rozumie co o co jej chodzi. To brygadziści albo wykrzykuja głośniej po polsku, z myślą że jednak ta osoba z Nigeri zrozumie albo olewają tą osobe i każą komuś innemu to zrobić xd. Zabawne jest również to, że brygadziści krzyczą szybciej, szybciej np gdy ktoś składa takie kartoniki i daje na linie. A poźniej się okazuje, że jak postawisz taką brygadzistke na kartonikach a ona nawet jednego kartona dobrze nie potrafi złożyć, olewa to i idzie po kogos innego. W ogóle po paru miesiecach w tej robie zauważyłam, że Polacy którzy są na zleceniu tam są gorzej traktowani niż reszta pracowników. Jak coś ukraińczyk np zawali to taka brygadzistka wyżywa się na polaków jak maja ich podręku ( tu akurat chodzi mi o konkretną sytuacje, która przydażyła mi się 2 lub 3 razy).Nie wszyscy brygadziści i kierownicy są źli. Zależy na kogo trafimy i jakie mamy z nimi stosunki. Ogólnie mogłabym jeszcze wiele dodać takich złych sytuacji, które napotkałam w tej firmie. Natomiast zaletą w tej firmie jest taki, że osoby z pod agencji mają elastyczny grafik pracy, wypłata często jest na czas i co 2 tyg, można poznać wielu wspaniałych, miłych i pomocnych pracowników i zdobyć nowe doświadczenia .

PracownikNaL4

Witam orientuje sie ktoś czy pracownik przebywający na L4 na rocznej umowie o pracę dostanie ekwiwalent na święta w postaci bonów?

Franko

Lambertz zatrudnia też pracowników tymczasowych???? Nie ukrywam że pasowałaby mi np praca na wakacje w przyszłym roku po szkole

@Franko

Jak potrzebne są większe moce przerobowe to tak. Na wakacje to akurat wstrzelisz się w wysoki sezon produkcji.

@Lola

no to super. a nie ma to znaczenia że młody jestem od razu po szkole??

@Franko

Niee, na produkcję nie potrzeba specjalnego doświadczenia czy wykształcenia

@Lola

no i ekstra o to własnie mi chodzilo. mam nadzieje że będzie dla mnie miejsce przed wakacjami

@Franko

Pewnie tak. Powodzenia, za wczasu :)

rumcajs

Macie więcej roboty w okolicach świąt? Na logikę, to gorący okres, jest tak u was?

Lis
@rumcajs

No na święta pojawiają się zawsze jakieś takie specjalne zestawy, ciastka w kszałcie gwiazdek, jakieś świąteczne boxy, więc automatycznie są dodatkowe rzeczy do roboty, ale no pracujemy w takim samym systemie

Lolek
@rumcajs

U nas najgorętszy okres to mniej więcej od maja do października, wtedy jest sezon najwyższy

Lis
@Lolek

Ja to bym powiedział tak, zawsze jest co robić, nigdy nie było tak żebym przyszedł i miał luzik

Lolek
@Lis

Nie no, to nie zmienia tego czy mamy dużo do roboty, tylko w sezonie zatrudnia się więcej pracowników, tak jak mówisz - zawsze jest co robić.

Staszko

A może przyda się ktoś do pracy na Kademie?

?
@Staszko

na czym??? o co chodzi :D

@?

O Kademę. Maszynę do oblewania czekoladą.

?
@Staszko

aaa to nie wiedziałem, że to się tak nazywa, dziękuję za wyjasnienie w takim razie

Hozat
@Staszko

jak jest oferta to się pewnie przyda szczerze mowiac nie orientowalem sie w temacie kogo oni ostatnio tam szukaja bo sie swoją robota zajmuje i jakos ten czas tak leci

Angrl
@Staszko

Na kademe nie ma przyjęć bo wszystkie zmiany mają operatoröw

@Angrl

No nic. Dziękuję.

Hozat
@Staszko

może następnym razem ;p trzeba czuwać bo zawsze może wlecieć coś nowego

OK

Wszędzie ludzi zwalniają na potenge a tu przyjmują o.O

Czaro
@OK

Takie czary ;) Niektórych kryzys nie dotyka (i Bogu dzięki)

K
@OK

Firma firmie nie równa, ciężko tu cokolwiek porównywać ;>

praca

czy przyjmują do pracy?

@praca

Wydaje mi się że na ten moment nie, a przynajmniej nie bezpośrednio pod firmą

praca
@Narko

szkoda, szkoda. ale skoro nie masz pewności to jeszcze poszukam

@praca

Tylko na brygadzistę

@odp

gdzie znalazles to ogloszenie? ja szukalem i nic

@nowy

Pracuj pl, sprawdziłem przed chwilą i wciąż jest aktualna

@odp

okej wielkie dzięki już widzę

Horacy
@nowy

daj znać jak rekrutacja przebiegła bo jestem ciekaw

@Horacy

jak będę po wszystkim to opowiem szczegółowo o ile nie zapomnę

Wojtek

@narko macie zgaraną ekipę ?

heh
@Wojtek

no pewnie że mamy, chociaż pytanie nie do mnie, ale sobie odpowiem bo czemu nie :D

@Wojtek

Pytanie do mnie, więc odpowiem. Na moje oko tak, ale ja się nie angażuję jakoś wybitnie w życie towarzyskie pracownicze, raczej robię swoje i tyle.

heh
@Narko

no to żeśmy się chociaż zgrali w zeznaniach ;p

@heh

No powiedzmy, że można to tak nazwać :) ale to potwierdza prawdziwość wersji

Mateusz

Witam czy firma zatrudnia na weekendy ?bo wiem że ruda śląska tak a Katowice ?

lojo
@Mateusz

zawsze możesz spróbować może ktoś akurat się przyda na weekendy

@Mateusz

czyżby jakiś student że same weekendy chce pracować ? :D

@Smerf

To chyba nie ma znaczenia, nie ma co wypytywać. Uderz do firmy, zapytaj, bo szansa jest. Niestety w październiku kończy się sezon, więc może nie być potrzebne aż tak dużo rąk do pracy.

@Irek

wiem, że nie ma znaczenia, zapytałem tylko z czystej ciekawości :D i to nie Ciebie tylko Mateusza heh

@Irek

poza tym to że się sezon kończy to też nie oznacza ze nie znajdzie się dla niego jakieś miejsce

@Smerf

Dlatego napisałem, żeby uderzył do firmy, ale nie chcę robić złudnej nadzei, bo to jednak w sezonie szukają pracowników takich "z doskoku"

@Irek

A no to zgadzam się z większym zapotrzebowaniem w trakcie sezonu to jest wiadome, ale no jak chce to niech idzie :) życzę mu powodzenia jak najbardziej

@Irek

Na jakim dziale wgl pracujesz? na produkcji tez?

Smerf

a no to mogliśmy się nie poznać bo ja produkcja

@Smerf

To raczej nie, poza tym ja już dosyć długo nie pracuję w Lambertzie.

@Irek

no w porządku rozumiem, ale jak działy inne no to już raczej nie ma co ciągnąc tej dyskusji ;p

@Smerf

no pewnie nie, ale jak są pytania no to odpowiadam niee

Dodo

Jak się Wam pracuje w Lambertzie?

Anna D
@Dodo

Zatrudniłam się w połowie sierpnia, zależało mi by dorobić 1000 zł miesięcznie. W Lambertz powiedziano, żeby pójść do agencji zatrudnienia piętro niżej. Wychodziło, ze płacą 180 zł za 12 godzin (17 zł. brutto, czyli najniższa godzinowa stawka, mam inną pracę, więc netto jest trochę wyższe niż gdybym tej pracy nie miała), czyli musiałabym przyjść 6 razy w miesiącu, co mi bardzo pasowało. Niestety, byłam dokładnie tylko 6 razy, trzy razy na zmianie dziennej 6-18 i trzy razy na nocce 18-6. Niestety, w moim odczuciu zakład bardziej przypomina współczesny (usunięte przez administratora) pracy dla obcokrajowców niż przyjazną pracownikowi firmę. Prze 6 czy 18 na wejście czeka tłum kilkudziesięciu osób, co ja odbierałam jako dość nieprzyjemne. Potem każdy zajmuje miejsce według swojego uznania, co odebrałam pozytywnie, każdy robi to co lubi, chociaż brygadzistka może zmienic pracownika i dać mu lepsze czy gorsze zajecie do wykonywania, co byłam w stanie zrozumieć i akceptować. Raz tez ostałam odesłana do domu mimo potwierdzonego grafika, podobno praca była tylko dla mniejszej liczy pracowników w tym dniu i to już mi nie odpowiadało. Oczywiście w jadalni wisi spora tablica z informacjami jaka to firma jest przyjazna i na poziomie. Na hali jakieś 80% pracujących to pracownicy ze wschodu i bynajmniej nic do nich nie mam. Spora część pracowników to dorabiający sobie emeryci, byli pracownicy Lambert. Brygadzistki to głównie kobiety, Polki. Wiadomo, wszyscy jesteśmy ludźmi, każdy może mieć lepszy czy gorszy dzień. Ja jako nowa radziłam sobie w mojej ocenie dobrze, robiłam to co kobiety obok, nie powodowałam opóźnień czy czegoś tam, ale niektóre z Pań bygadzistek ciągle miały do mnie uwagi czy jakieś pretensje, ciągle słyszałam, ze: "Pani znowu!! nie daje rady", tłumaczyłam, że jestem nowa i potrzebuję czasu, żeby się wdrożyć. Niestety, te Panie wszystko tłumaczyły krzycząc, czy wręcz wrzeszcząc, używając argumentów "to już przecież nie ma niczego łatwiejszego niż wkładać np. po 3 ciastka w odpowiednie miejsce" , że każdy (usunięte przez administratora) by sobie poradził na moim miejscu a jeśli nie daje rady to powinnam sobie zmienić pracę. Pani stała nademną wrzeszcząc te swoje argumenty jakbym miała 5 lat. Osobiście w życiu miałam bardziej odpowiedzialne i bardziej skomplikowane zadania do wykonania niż pakowanie ciastek i nikt mnie nigdy od idiotów czy (usunięte przez administratora) nie wyzywał a tu się to zdarzało nie raz. Dlatego też ze względu na ogólnie mało przyjemną atmosferę pracy, niedopuszczalny i uwłaczający sposób komunikacji z podwładnymi zrezygnowałam. Trudno mi oceniać, może źle trafiłam, może były inne powody. Generalnie, gdybym miała polecać prace na hali to bym nie poleciła, wręcz odradziła. Może w biurze jest inna atmosfera albo bezpośrednio mając umowę z Lambertz jest inaczej.

Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz Polonia Sp. z.o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 17 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lambertz Polonia Sp. z.o.o.