Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Opinie o Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

?

Dokładnie ,i popieram bardzo tą opinię :)

...

nie dziwię się , że krzyczą bo co też reprezentują takie buraki jak ty które nawet nie potrafią poprawnie napisać kilku zdań ? :)

Ja Pracowałam przez 3 miech u Pani Grażynki:) było super :) bardzo sympatyczna i miła Pani:) co do kierowniczki zmiany tez była w porzadku. Zarobków tez złych nie miałam 6.20 w tyg i 6.50 za weekend .(usunięte przez admininistratora). fakt faktem znalazłam lepsza prace i poszłam ale jak bym miała kiedys wrócic to tylko do(usunięte przez admininistratora). Uważam ze jest to najlepsza kierowniczka zmiany:) i mówcie sobie co chcecie ale ja zdania nie zmienię

Joolcia_2
@Ewa

Każdy ma swoje zdanie na temat swojej kierowniczki zmiany :)

Ronela

pracownicy są doceniani jedynie powinny być premie i trochę większy zarobek.

Pracownik Produkcji

Work contract

Visa sponsorship

Ronela

Młodzież tez pracuje przy taśmie innych nieskomplikowanych zajęciach brygadzistki tak potrafią dopasować dla każdej osby zajęcie aby praca nie była monotonna sa teżprzerwy naśniadanie lub wymianażeby się napić lub wyjść na papierosa .W sumie nie jest zle.Jedyny mankament to brak odzieży ochronnej na ciastownię dla leasingów lub pieniędzy z aprnie tej odzieży

Ronia

Firma Lambertznie jest taka zła i praca takze owszem czasem są przestoje al praca yez jest ludzie sa super i załoga w Katowicach i Rudzie brygadzistki wesołe

Słyszałem, że młodzież zatrudniana dorywczo nie pracuje przy taśmie. Jaką prace więc wykonują?

Malo Wazne

Pracuje w tej firmie juz rok i jezeli ktos potrafi robic nikt sie go nie czepia i atmosfera jest swietna , a jezeli ktos jest (usunięte przez admininistratora) ! to trudno ze robia ludzie co nie umia zozyc "ruskie kartonu" , po 2 to ze ludzie wynosza ciastka to jest jeden na stu wiec nie ma co wszystkich osadzac , po 3 brygadzistki nie takie zle :)

Macie jakieś nie aktualne informacje, ponieważ z tego co mi wiadomo stawka w Agpio to 6 zł na rękę a z weekend 7 zł i zawsze płacą na czas.

Danny

Czy pracuje u Was na Dyrektorskim stanowisku (usunięte przez admininistratora)i?

ciastek

Pozdrawiam ładną blondynkę z mk8. Za to daje tej "firmie" 6+ ;)

basistka

Do Ona: (usunięte przez administratora) dobrym człowiekiem hehe, albo jesteś nią albo chcesz się podlizać. Nie można być dobrym człowiekiem gdy ma się szacunku do innych a tym bardziej starszych od siebie ludzi. Ponadto (usunięte przez administratora) jest cały czas na 8-ce a nie p. (usunięte przez administratora). a co do wynoszenia to akcja sprawdzanie torebek była tylko kilka razy, a nie cały czas, więc chyba już dawno w pracy nie byłaś heh, a w dodatku (usunięte przez administratora)nie sprawdzała tylko (usunięte przez administratora).

ona

Pracuje w Katowicach bardzo długo.Jeżeli chodzi o (usunięte przez administratora)to fakt może nie potrafi się wysławiać ale jest dobrym człowiekiem i dąży do tego aby była jakość i wydajność,każdy ma prawo wyjść z siebie to jest normalne w takim trybie pracy. Jednak trochę jesteście nie w temacie ponieważ częściej na linii MK 08 jest Pani (usunięte przez administratora).Nie wiem jaki macie cel pisząc tutaj ja mogę z szczerością powiedzieć że jesteś nie do końca w temacie odn. wynoszenia od ponad roku jesteśmy kontrolowane przynajmniej dwa razy na zmianę kierowniczki chodzą jak wojskowi i sprawdzają zakład wkoło oraz szafki nasze mówiły że to odgórny wymóg. A mała najwięcej sprawdza nawet czy naprawdę wychodzą pracownicy do toalety.Pracuje na wszystkich zmianach i zawsze tak jest więc nie rozumiem intencji waszych.

basistka

Witam, praca może być przyjemna, w zależności na jaką zmianę się trafi i co danego dnia robimy:), samo wkładanie ciastek jest fajne, pod warunkiem, ze zamiast krzyków otrzyma się wskazówkę jak dany produkt włożyć (technika), gorzej mają osoby, które są na pakowaniu-szczególnie na linii nr 8 i w dodatku na zmianie u (usunięte przez administratora), która nigdy nie ma dość ,,normy", jak traficie na 8-kę to ,,mała" Was zajedzie zarówno prędkością linii jak i swoim chamskim słownictwem. nie rozumiem jak tacy ludzie mogą zajmować stanowisko brygadzisty , masakra po prostu. Ponadto przerażające jest to, że pani z (usunięte przez administratora) stała się pośrednikiem w wynoszeniu puszek i nie tylko,w ogóle linia 6 ma swoich stałych kradzieżców i jak to mówią, dorabiać trzeba...taki dają przykład innym, najgorsze jest to, ze nikt tego ,,nie widzi" i nie reaguje...ale jak jedna Pani z agpio wzięła trochę ciastek do woreczka to od razu larmo podnieśli, zebranie zrobili itp. śmiech na sali Najfajniej jest na zmianie u (usunięte przez administratora), spokój, cisza i linie idą wolniej :))) a zarobki w agpio-brak słów a p.(usunięte przez administratora)straszy , że obniży stawkę na 5,20zł/h- bo wie ,że ludzie i tak będą robić za marne grosze.

Joolcia
@basistka

Brygadzistki które nie potrafią sie zachowac w stosunku do pracowników powinni byc zwolnieni. Bo krzykiem nic nie zrobią tylko pogorsza sytuacje.Brygadzistka powinna znac ludzi wiedziec kto co umie a nowe osoby posadzic z pracownikiem z Lambertza.

Zdzisław Dyrman (zasadniczo)

(usunięte przez administratora) Stałe pracownice (zaznaczam, że nie wszystkie, niektóre wykazują się jakąś inicjatywą) siedzą non stop na jednym i tym samym i nic więcej nie potrafią "one nie będą (usunięte przez administratora)"(usunięte przez administratora)

nikuś

Dokładnie 6.44 brutto śmiech na sali to co wyprawia pani (usunięte przez administratora). z agencji "Agpio" to kpina przez tyle czasu taka sama stawka. Jedynie co w tej firmie to ludzie zawsze można z kimś pogadać, pośmiać sie. Choć zdarzają się też niezłe parapety i nieroby, a starzy pracownicy muszą za nich zapieprzać. Przez tyle lat umowa o dzieło toż to śmiech na sali. Szkoda mi tych dobrych ludzi z Agpio zasługują naprawdę na więcej. (usunięte przez administratora).

gtfssr

z tychów to najlepiej helikopterem

marzena

umowa o dzielo pisze 6 z groszami za godz platne z Tych nie wiem jak dojechac ale ludzie dojezdzaja to jest w Katowicach Piotrowicach czy jakos tak

Agnieszka

Czy są przyjęcia ? I gdzie można zawieź CV ?

jedyna

Kiedyś w Lambertz było ow iele lepiej,teraz szkoda wyrażać sie na ten temat ,tym barziej że jest jeden (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz Polonia Sp. z.o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 17 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lambertz Polonia Sp. z.o.o.