Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Opinie o Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

xxx

rzucasz bardzo poważne zarzuty , czy umiesz udowodnić to co mówisz? jeśli w życiu ci nie wyszło lub masz inne problemy to postaraj się rozwiązać je sama(sam) a nie mieszać porządnych ludzi w złodziejskie nie potwierdzone przez nikogo bzdury .

Ranija

Wszędzie zdarzają się nerwowi ludzie nie tylko w Lambertz.W brygadzie,w której pracuję jest prawie zawsze wesoło,każdy dla każdego jest miły.Moze sporadycznie zdarzają się wymiany zdań u niektórych osób,lecz jest na ogół i w ogóle super,fajnie.

Ranija

anooo - 2010-01-19 19:35:18 to jest tragedia prawda jest taka ze lambertziary wykozystuja ludzi spod firm dla nich sa gorsi.dla takiej co pracuje pod firma lambertz nie ma zle Nie zgadzam się również z opinią aby pracownicy firmy Lambertz wykorzystywali pracowników innych firm.Pracują wszyscy równo.Może młodszym zdaje się inaczej,lecz pracować trzeba wszędzie,nigdzie nie dają łatwo i szybko zarobić.Jedynie dobrze zarabiają i szybko cwani kombinatorzy i córy koryntu.Brygadzistki też nie są aż tak złe.

Ranija

Nie zgadzam się z opinią że złodzieji jest dużo w Lambertz.Może są pojedyncze osoby,lecz nie można wszystkich i wszystkiego wrzucać do jednego worka.Przede wszystkim na ciastkach się nie wzbogacę w taki sposób.Można kupić je w sklepie firmowym,bądż w innym.

Pracownik Produkcji

Work contract

Visa sponsorship

ja tam pracowałam prawie 2 lata.na początku było ciężko,ale gdy juz się wyrobiłam i nie pozwoliłam sobie wejść na głowę,to było już super.przez jakiś czas byłam tez brygadzistka,ale to nie bylo na moje nerwy i zrezygnowałam,praca bardzo mi sie podobala i mam zamiar nie dlugo znowu tam wrócic... jak ktos nie ma ochoty pracowac to niech sie tam nie pcha bo do obijania to tam jest pełno a potem ci starzy pracownicy musza zapierdzielac za tych nierobów!!!!

doda

Ludzie praca jak praca,zalez kto na jakim stanowisku.

Jeżeli piszesz prawdę to jestem gotowa podjąć tam pracę. Wszystkie te komentarze muszę przyznać trochę mnie przestraszyły. Popracuję i dopiero się przekonam. Przecież te panie brygadzistki to też ludzie i nie chce mi się wierzyć, aby ich stosunek do pracownika był aż tak podły jak tu piszą. Pracowałam w dużym zakładzie i taka sytuacja jest mi całkiem obca. Pożyjemy...zobaczymy....i wtedy tutaj WAM napiszę. Obiecuję.

nd

Praca w Lambertzie jest ciężka i nie daje satysfakcji. Tym bardziej gdy się pracuje z pracownikami, którzy traktują cię jak worek do wyładowywania nerwów. A niektórzy pracownicy obijają się i inni muszą robić za nich! A za takie pieniądze nie da się żyć.

wiksa

[usunięte przez moderatora] tam pracuje masa,a szczególnie [usunięte przez moderatora] Lambertz wyworząc ciastka samochodem w bardzo masowych ilosciach.

...

pracowałam jeden dzień i nigdy więcej! to nie jest praca dla ludzi tylko dla maszyn! a atmosfera w pracy masakra...

agrafka;)

ja tam pracuję ponad rok i uważam,ze nie jest tak źle, a jeśli ktos przychodzi do pracy się obijac to sorki ale za lenistwo nie będą Cię chwalić...a co do krzyku...hmmm na hali jest głośno (z powodu maszyn) także nie można za bardzo skomunikować się nie krzycząc. A odnosząc sie do którejś powyższej opini to jest tak,ze ciasteczka można jeść do woli , ale na jadalni . Fakt faktem osobiste szafki powinny być dla każdego, ale poki co mija się to z celem, gdyż ludzie z podfirm zmieniają sie jak rękawiczki. osoby z Lambertza mają zapewnione szafki. Osobiście nie mam zastrzeżeń do kierownicek i brygadzistek, są bardzo fajne, trzeba tylko dobrze je poznać, współpracować i wykazywać jakąkolwiek chęć do pracy...a niestety zdarzają się Panie, które przychodzą nie wiem po co...

Reneta

Praca w Lambertz jest przyjemna,uczy ludzi szacunku i dyscypliny.Dyscyplina jest,lecz do zniesienia.

Joolcia
@Reneta

"Praca w Lambertz jest przyjemna,uczy ludzi szacunku i dyscypliny.Dyscyplina jest,lecz do zniesienia". Odp dla Reneta: To raczej brygadzistki powinni sie nauczyc szacunku dla ludzi ktorzy tam pracują. Bo niektore go nie mają.

[usunięte przez moderatora]człowieka,marna płaca,kradną buty i ubrania.Nawet dobrowolnie nie dostaniesz ciastek chociaż przy nich robisz,wszyscy po kryjomu wynoszą. Krzyczą po ludziach-[usunięte przez moderatora] Nikomu nie polecam :-(

Pracę w firmie Lambertz Polonia Sp. z.o.o. traktuję jako zajęcie dodatkowe. Mam możliwość dopasowania grafiku do swoich zajęć i ustalenia ilości dni przeznaczonych na pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz Polonia Sp. z.o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 17 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lambertz Polonia Sp. z.o.o.