Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Opinie o Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

on

Pracuje w Rudzie Śl. Ładnych pare lat. To co sie dzieje na brygadzie zielonej to jest obled. Brygadzistki na czele z kierowniczka daja niezle popalic.(usunięte przez administratora)Ze nikt nie umie z nimi porzadku zrobic !!!! Nie dziwi mnie to ze ludzie z firm nie chca przychodzic.

Antek

heeej, mam rozmowe o prace na stanowisku pakowacza ciastek, czy ktos moglby mi powiedziec jakie są zarobki na tym stanowisku? bardzo dziekuje, pozdrawiam

@Antek

Zarobki sa nie zbyt duże a praca wymaga duzej szybkości manualnej i jest ciężka fizycznie i trzeba być odpornym psychicznie.To tyle

Noble

Kk daje umowy o prace a jobsito raz daje umowy zlecenie a teraz dostałam umowe o dzielo. Nie wiem z czego to wynika sama byłam zaskoczona. Jeden tydzień mam umowe zlecenie a drugi tydzień umowe o dzielo.

xxx

jaki rodzaju umowy są pod firmami? O dzieło czy na zlecenie?

violetta
@xxx

To prawda,K&K daje umowę o pracę ale tygodniową.Podpisuje się ją po przepracowanym tygodniu(zawsze wstecz).

Pracownik Produkcji

Work contract

Visa sponsorship

Ronela

Praca może jest i do zniesienia lecz nie powinni robic ludzi w wariata z grafikami raz zamawiają a tu znowu odsyłaja ludzi do domu bo okazuje sie,ze jest za dużo ludzi lub zmiana plańow produkcyjnych a gzie koszty dojazdu dla pracowników tymczasowych.Pozatym zarobki powinnny byc nieco większe ,i tym samym ludzi byłoby więcej lub zlikwidować wszystkie Agencje Pracy i ludzi bezpośrednio zatrudniać na okres próbny pod firmę a póżniej na umowę i wtedy byłoby dobrze(usunięte przez administratora)

kamil
@Ronela

Marzenie ściętej głowy. Im właśnie zależy żeby było jak najwięcej ludzi z Agencji Pracy, po prostu im się to opłaca. Dobrze napisane zamawianie ludzi a później ich odwoływanie, czyli robienie z ludzi wariata. Kwintesencja tej firmy. Co do wypowiedzi osoby 2 na pewno jest w tym trochę racji bo są osoby które mają umowę o pracę i potrafią niewiele a są osoby z agencji, które wykazują się większą inicjatywą, to też jest kwestia zmiany na jaką się trafi.

waga
@kamil

Komu dajecie prace po znajomości (usunięte przez administratora), do wykładania towaru i drobnych prac trzeba specjalnych doświadczeń żeby wyłożyć towar.???,(usunięte przez administratora)jak bym miała większa władze i wszyscy Ci którzy nie maja pracy, to dawno by zwami zrobili porządek, byliście spałowani bo nic sobie z ludzi nie robicie

lukilak

nie pisz glupot bo teraz jak jest dyrektor to wszystko sie na dobre zmienilo (usunięte przez administratora)

Jacek

Macie racje to co piszecie na forum Lambertza,takich Zakladow jest więcej w regionie Madej, Duda Sosnowiec,Jano w Zabrzu,to są ludzie którzy maja skrzywione mozgi z wyglądem zewnętrznym i są chronieni przed swoja glupota,mściwością.

dawid

Pracowałem w Katowicach jako pakowacz ciastek, jakieś 7 lat temu. Faktycznie, atmosfera trochę jak w (usunięte przez administratora) ale też nie jest aż tak źle. Trzeba zrobić swoje i do domu. Dałem radę 3 tygodnie, była to moja pierwsza praca. Teraz po tylu latach idę tam na rozmowę, ale już na operatora wózka widłowego. Na umowę o pracę. Pracował ktoś w Katowicach jako operator wózka/magazynier? Jakie opinie? Pozdrawiam

osoba

Hmm...tak sobie teraz czytam wasze poglądy na temat tej firmy, i musze stwierdzić że niektórzy to by chcieli kase dostawac za piekne oczy i robic co mu sie żywnie podoba. Chyba te osoby nie wiedzą jak mają się zachowac pracownicy. Jesteście podwładnymi waszych kierowników czy tam brygadzistow, oni moga zrobic z wami co tylko chca przez te 8h, "polecenie słuzbowe" znacie to znaczenie? jesli nie wikipedia ;p (usunięte przez administratora) Co do wynagrodzenia, dziwne bo zaproponowali mi wiecej niz piszecie....

osoba 2
@osoba

Tak tylko większość osób tam pracujących to osoby pracujące na umowę zlecenie, a pojęcie "polecenie służbowe" nie powinno mieć zastosowania. Ciekawe tylko, że z tym poleceniem służbowym brygadzistki kierowniczki nie kierują się(a jeśli już to bardzo rzadko)w stronę stałych pracowników, którzy często "siedzą" na jednym i tym samym a wysługują się pracownikami z Agencji Pracy Tymczasowej.

big boy
@osoba 2

Ok daj znać jak się nazywasz,chetnie przyjade pod ta fabryke i podyskutujemy o tym sam na sam co do kwesti robienia z pracownikiem co się zechce.

Ona
@big boy

Czy 12 godz czy 8 zawsze był i bedzie dla was problem Ale to ze mamy tyle wolnego i możemy czas poświecić rodzinie i pozałatwiać dużo spraw to nie napiszecie zawsze wam zle. To po co przychodzicie do pracy zostańcie w domu i dajcie nam pracować Bo nie wszyscy myślą tak samo !!! A to ze zakład rozbudowują to tylko możemy sie cieszyć ze prace nadal będziemy miec:)

Joolcia

Pacuje w Lambertzie juz pół roku. Co prawda na początku było masakrycznie plecy i ręce bolały. Brygadzistki ryczały jak cistka nie szły. Ale dla chcacego nic trudnego :P Nauczyło sie wkładac ciastka obsługiwac maszyny i dogadywac sie z brygadzistkami :) Nie dziwnie sie tym brygadzistka ze sie drą po innych bo jak przyjdą jakies udupy to jednego ciastka nie potrafia włożyc :) Poznałam duzo fajnych osób i chłopaka :)

julek
@Joolcia

napisz inicjały tej fajnej kierowniczki. Z brygadzistek to jedynie(usunięte przez administratora)jest w porządku.

hhuhuhhhh

dobre po 140cm ale sie uśmiałam hahahahahaha

" super sie tam pracuje" cudzyslow nie bez podstawnie

Zelka

1.Chaos i kompletny brak organizacji np. Wypakowywanie ciastek,ktore wlasnie sa na linni-jak nie zdazysz linia stanie etc. 2.Dwie przerwy po 5 min zamiast jednej 15. 3.Weterani chca ustawiac nowych 4.Odsylanie po 12 osob z wygwizdowa -ciezko dostac sie do centrum Katowic 5.Brak wolnych szafek-pretensje,ze nie jestescie przebrani na czas w te lublincowe kaftany 6.Zamykane szafki na jedzenie tylko dla 'elity' 7.W rekawkach zrobcie mala dziurke bo w przeciwnym razie bedziecie miec mokre rece 8.Wezcie zapasowa rekawiczke,gdyby wam szczelila zaluzcie jedna na druga. 9.Przy tzw.przejsciu sciagnijcie rekawiczki bo jak ktos was przylwazy to dostaniecie tygodniowego bana na ciasteczka. 10.Na powitanie moga was rzucic na gleboka wode-najszybsza linnie.Beda krzyczec i wyzywac,ale nie przejmujcie sie dadza was na wolniejsza i w dwie os. 11.Jak. traficie na kogos z odrobina empatii,albo specjalista ds.ciastek to pokaze wam technike 12.Jesli traficie na miote i karza wam robic cos innego to nastawcie sie na opr,ze nie pozamiataliscie 13.Dla jaj moga wam podkrecac linie -chyba maja za to premie 14. Gdybyscie zapomieli rzeczy z wieszaka to raczej nie zgina -mnie nie zginely 15.Obowie zmienne i ubrania nie sa sprawdzane 16.Jesli wysla was na magazyn pilnujcie czasu i podpisow bo nikt po was nie przyjdzie nawet jesli wam to obieca. 17.Atmosfera nieciekawa(usunięte przez administratora) pracy idealnie pasuje do tego miejsca. Pomiataja rodakami jakbybyli tam za kare. 18.Czasem ciezko zachowac zimna krew.

swojak

kiepska firma kiepskie pieniądze to wszystko.

Ronela

Młodzzież zatrudniona przy taśmie pakuje ciasteczka w opakowania.Praca wymaga szybkości manualnej i dokładniści,rzetelności,dbałości o produkt

Joolcia

Dużo osob wychodzi tam z płaczem. Aż żal patrzec na te brygadzistki :( Ja mam super kierowniczke zmiany i chce dla naszej zmiany jak najlepiej a dostaje zjebe.

lawia

jestem po dwóch dniach pracy w Lambertz Katowice i padam na twarz...wczoraj nie było aż tak źle bo pakowałam kartoniki ale dziś na tasmie z ciastkami miałam dość po godzinie...brygadzistki ciągle krzyczą..(usunięte przez administratora) nie polecam nikomu...zero organizacji..nowym totalnie nic sie nie mówi tylko od razu na głęboką wodę rzucają...porażka...mam w sobie tyle godności, że nie pozwole (usunięte przez administratora) sobą pomiatać.

magi

Daj sobie spokój!!!! nic więcej nie jestem w stanie napisać bo jestem tak wykończona po 8 godzinach na taśmie :(

mazi

hej mam pytanko? mam przyjsc do pracy do tej firmy jestem na etapie robienia badan i czytam wlasnie wasze opinie i nie wiem co mam robic???pomóżcie!!!!

kusa

Nie napiszę jak jest, bo sama nie wiem. Miałam się stawić do pracy wcześniej na instruktaż stanowiskowy. Na miejscu dowiaduję się, że niepotrzebnie przyjeżdżałam bo i tak wejdę o 22 jak przyjdzie po mnie kierownik... 20 min później, że mam wracać do domu, bo nie ma miejsc już na produkcji... Jeszcze od kogo się dowiaduję? Od Pani sprzątającej tam... To jej dobre serce, że zapytała co ze mną, bo inaczej bym czekała do rana. To jakaś kpina. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz Polonia Sp. z.o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 17 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lambertz Polonia Sp. z.o.o.