Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Opinie o Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

krokodyl752

Oszczegam przed firmą silesia nie zatrudniajcie się przez tą agencję pracy bo oni to zwykli oszuści i (usunięte przez administratora) zatrudniają ludzi a nie wypłacają w terminie pieniędzy

b
@krokodyl752

Jak już to ostrzegam.Jeśli wystawiasz komentarz to przynajmniej sprawdź prawidłową pisownię!Jeśli tak przykładasz się do pracy jak do pisania komentarzy to nie dziwię się,że masz taką opinię na ten temat

nanashi

Co to za agencja na krolowej jadwigi 23/4 w dabrowej gorniczej. Oni przyjmuja do lambertz.

nowy robol

hej,jako jest robota na stonowiskach paletowego lub operatora bo dostołech tako propozycja

el mariachi

kurde cocie jedli??niezłe mieszanie wymyślań złaczonymi jakimis powymyslanymi rzeczmi...dodam tyle pracowałem ponad rok... K&K zwraca kase za badania po 130h jedyna prawda praca gra na wytrzymałosc psychiczną u ludzi z słabymi nerwami konczy sie opiniami predzej wypisanymi krzyca ofszem na tzw nierobów lub nieogarnietych niektorzy chcieli by wakacje kawa klachy ciaćtećko bo ciastkiem bym tego nie nazwał co jedna to sie po czasie albo w dzwiach niemiesci albo sepleni za brak ciucioków... a mawiaja darowanemu koniowi sie w morde nie patrzy a krowa w ciapki bordo zere ciaftka meląc mordą :P pozdro

Pracownik Produkcji

Work contract

Visa sponsorship

julka

Sa wyplacalni czy nie ale szczerze chce podjac prace bo mam ciezka sytuacje i chore dziecko

Pomocna

Dam Wam dobrą radę jak się Wam pracować w lambertz niechce to zadrudnijcie się do ochrony tam sie nie będziecie przemęczać .(usunięte przez administratora)

Oniektywna

A ja wam powiem , że mnie najbardziej dziwi to że takich ludzi zatrudniają brygadzistki i kierowniczki nie są niczemu winne krzyczą tylko wtedy jak widzą że ktoś olewa robote i wcale się im nie dziwię też by mi nerwy puszczaly jakbym była na ich miejscu

gosia

Te negatywne opinie piszą ludzie , którzy chcieli by przyjść do pracy i dostać pieniążki za ściemnianie,a jak ktoś ma chęci do pracy i się stara to na pewno nikt nie będzie na taka osobę krzyczeć w lambertz są wspaniałe brygadzistki np. Pani Agnieszka i Pani Ewa robią rzeczy które nie należą do ich obowiązków zapieprzają za ludzi którym się pracować nie chce.

Sambuś Andrzej

Pieniądze to rzecz drugoplanowa dla mnie liczą się doznania praca tam to troszkę jak sporty ekstremalne najlepiej pracować tam dla przyjemności a pieniądze po prostu mieć no ale oczywiście najniższa krajowa i dodatek za zmianę nocną a grafik to jeśli ktoś tam pracuje poprzez agencję pracy tymczasowej to składa sobie propozycje i mu przyznają dniówki często dostaje się esemsy żeby przyjść , że Cię potrzebują byłbyś pożądanym gościem , ale jak pisałem najlepsze to są te doznania to jak długa podróż po Indiach a pracownicy jak już pisałem faktycznie jak Hindusi biedni lecz życzliwi i pomocni zwłaszcza dla tych nowych co "chcą "z nimi współpracować

nobody

Z czystej ciekawości jak wygląda przykładowy grafik w systemie 12-godzinnym. I jakie zarobki najniższa krajowa (premie, dodatki za noc).

Sambuś_Andrzej

Pracuję w tej firmie sporo już w życiu widziałem praca naprawdę ciężka 12 godzin przy taśmie z krótkimi przerwami no w zasadzie ciężej to tylko mają hindusi w Maranasi jak muszą w rykszy wieźć dwóch takich 100 kg europejczyków , lecz do lambertza pracują znacznie krócej trwa taka przejażdżka . A tak poważnie to praca ciężka lecz ludzie serdeczni i nastawieni przyjaźnie do nowych można spróbować tam pracować np zamiast ćwiczyć i płacić za siłownię można tam i jeszcze dostawać za to pieniążki. Wszystko kwestia nastawienia i motywacji

kawunia

Trzeba dzwonić, pytać, czyli po prostu tru (usunięte przez administratora) W tym samym czasie wysłać wezwanie do zapłaty powołując się na art. 229 § 6 Kodeksu Pracy (wzory można znaleźć w internecie) i że jak w ciągu 7/14 dni nie zapłacą, to idziecie do sądu. Warto też wstąpić do Państwowej Inspekcji Pracy i zgłosić to i oni muszą się tym zająć. Oprócz tego, zauważyłam, że firma trzyma oryginalne książeczki sanepidowskie, a to również jest niezgodne z prawem! Jeżeli jest dużo osób, które mają problem z odzyskaniem swoich pieniędzy, to warto zacząć się upominać o swoje, może w końcu coś to zmieni.

Kinga

czy w wieku 17 lat mogę tam pracować ?

Ronela

odp
@Kinga

dokładnie zgadzam się

Ola

K&K kłamie nie zwracają pieniędzy za badania !!! Ciekawe kiedy to ktoś zauważy ze rzyruja na nas

Krzyś

Praca w zakladzie Lambertz przechodzi wszelkie granice, gdyż wszyscy [usunięte przez admina] na urlopach. Wieczne postoje. System 12 godzinny. Pracujemy jak woły za marne pieniądze, bo kierowniczka zabiera premie. Podczas naszej pracy malują farba olejna sufit. Wszystko juz jest zgloszone do sanepidu i inspektora pracy. W tym zakladzie nie mozna pracować. A kierowniczki zmian i operatorzy calymi godzinami przesiaduja na palarnii. Skandal!!!

kawunia

Ale nie dostało się, bo się zapomniało poprosić o fakturę czy nie chciał wystawić?

xxx

Mam pytanie do kawuni.Co jeśli nie dostanie się rachunku od lekarza za badania?

meen...
@xxx

W jaki sposób niby mamy to wywalczyć ??

kawunia

Do wszystkich ludzi, którzy dają się obrabować na badaniach lekarskich pracując przez K&K. Wg kodeksu pracy pracodawca MUSI oddać wam pieniądze za badania nie ważne, czy pracujecie w tej firmie całe życie, godzinę, czy w ogóle nie zaczęliście pracy, to jest ich obowiązek. Zacznijcie walczyć o swoje, bo dalej wam będą wciskać kit, że trzeba ponad 100 godzin przepracować, żeby dostać 50zł....

KoKo

Interesariusz i co dostałeś tą pracę?Co Ci zaproponowali i w ogóle jak było na rozmowie?

Interesariusz

Witam, Ilu mniej więcej w zakładzie jest kierowników zmiany produkcyjnej? Mam niby mieć rozmowę na to stanowisko, jednak po przeczytaniu powyższych opinii ... waham się. Czy ktoś orientuje się jakie zarobki mogą być na tym stanowisku?

Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz Polonia Sp. z.o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 17 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lambertz Polonia Sp. z.o.o.