CHEMO-PLAST Sp.z o.o.

Łozina

Opinie o CHEMO-PLAST Sp.z o.o.

admin 2015-07-31 17:21
Znacie firmę CHEMO-PLAST Sp.z o.o. od podszewki? Wiecie jak wygląda praca i czy da się dogadać z szefem? Podziel się z nami Twoją opinią, pomóż poznać prawdę o firmie.
wrocek 2017-03-23 10:13
Georg Sowada to prowincjonalny oszust i krętacz. Składa bezpodstawne reklamacje za dostarczony towar i próbuje wyłudzać pieniądze za rzekome koszty magazynowania, transportu, nieuzyskanych profitów itd. Nie zna się na tworzywach technicznych kompletnie. Ostrzegam przed transakcjami z jego nową firmą J&A Plastics sp. z o.o. z Podgórza. Firma J&A została założona zaraz po ogłoszeniu upadłości spółki Chemoplast a prezesem zarządu została Aneta Dobrodziejew, sekretarka z Chemoplast. Sugeruję omijać tych ludzi szerokim łukiem !
Kapsel 2017-05-19 11:33
Pracowałem tam lata temu i w takim razie nic się nie zmieniło. Czytajcie dokładnie umowy za nim podpiszecie z p. Sowada
Zostaw swoją opinię o CHEMO-PLAST Sp.z o.o. - Łozina
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CHEMO-PLAST Sp.z o.o.