Opinie o Rettman Catering w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Rettman Catering. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rettman Catering o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rettman Catering w Wrocław

Korniszony

Nie podejmujcie z nimi współpracy! !! Szef oszust a managerki gowniary z lapanki. Ta brzydsza Kaśka to wyżej sra niż (usunięte przez administratora) ma. Zero kompetencji. Ciężka praca za śmieszne pieniądze. Żałosna firma i pracownicy z marginesu bo normalni za takie grosze pracować nie będą. Oszukują na umowach. Może w końcu PIP sie weźmie za nich i za warunki pracy. Zero bhp. Nie pozdrawiam. Nie polecam. Karma wraca...

@Korniszony

Jakie dokładnie wynagrodzenie oferuje firma Rettman Catering zatrudnionym pracownikom? W swojej wypowiedzi napisałeś, że praca w tej firmie należy do ciężkich, dlatego chciałbym, abyś dokładnie opisał, jak wyglądają obowiązki zatrudnionej osoby. Zachęcam do szczegółowego opisu zajmowanego stanowiska.

@Korniszony

tak jest zgadzam się w 100000%%%%%%% (usunięte przez administratora) do sądu z nimi!

zniesmaczona
@Joanna

11 zł do 13 zł za godz. zależy od człowieka ,generalnie masz jedno stanowsko pracy ,ale w praktyce robisz wszystko a jesli nie robisz i nie pomagasz jak jelen to wylatujesz.

umowa
@zniesmaczona

A umowa o prace? Czy w tej firmie umowa o prace to standard?

@Korniszony

Nie mam zamiaru a 13 października z samego rana biegnę galopkiem zagłosować na PiS bo ja kocham PiS i kocham 500 plus i nie bede wtedy musiała harować jak wół dla pracodawców takich jak Retman buhahahaha a tym naszym beznadziejnym przedsiębiorca wyzyskiwaczom życzę jak najwyższych Zusow buhahahaha

@Korniszony

Szefa tej firmy Nikt nie ruszy mają quady mają plecy więc to jest wszystko polityczne

G.

Nikomu o zdrowych zmysłach nie polecam pracy w tej firmie. Obecnie przy upałach, temperatura na kuchni przekracza 35 stopni, a pracownicy nie mogą doprosić się nawet o butelkę wody mineralnej czy wiatraki. Zarobki 12netto/h. Pracownicy są często w transferze pomiędzy różnymi punktami.

@G.

Dziękuje za cenna informacje:-)

Dominika

Może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje aktualnie ludzi do pracy?

Weronika

Menagerki szukają dietetyka jelenia, którego "przeszkolą" ze swoich zasad, które niewiele mają wspólnego z zasadami prawidłowego żywienia. Duży chaos i wymagania, aby dietetyk pełnił rolę menagera, dietetyka, pomocy kuchennej. Oczekiwanie by dietetyk był "na telefon", gdy pracownik nie przyjdzie do pracy, co zdarza się często. Wymaganie by dietetyk przygotowywał posiłki dla całej szkoły i przedszkola, pomagał w wydawaniu ich, myciu naczyń, wykładaniu towaru, układaniu diet. Menagerki złośliwe, nieprzyjemne, wulgarne. W biurze panował duży chaos- trzaskanie drzwiami, plotkowanie, przeklinanie, obgadywanie innych pracowników, wyśmiewanie. Menagerki robią złośliwe żarty, kiedy mają ochotę. (usunięte przez administratora). Nie polecam bardzo. Samowolka całkowita pod brakiem kompetencji. Stała nerwowa atmosfera. Można otrzymać telefon o każdej porze dnia, czy też w nocy. W dni wolne i święta braki pracowników- wtedy dietetyk powinien zjawić się w pracy by przygotowywać posiłki dla dużych grup.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Rettman Catering? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Bardzo niesłowny Szef nie polecam Retmana oszukuje pracowników na pieniądze. Obciąża finansowo za zepsuty sprzęt gastronomiczny!!!

Korniszony
@Paweł

To prawda. Szef oszust cwaniak i naciagacz. Kretacz jakich mało. Zarobki marne a cisną ludzi jak cytryny. (usunięte przez administratora) Katarzyna ciśnie po pracownikach nawet przy nich. Nie szanują ludzi wiec ludzie nie szanują ich.

Darek

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach podpowiecie?

no cóż, kiedy stary na wdzięki młodych kobiet wrażliwy a żonę już dawno nadgryzł ząb czasu

Ewelina

Widocznie tu znajdowala sie gorzka prawda i usuneli

Stary pracownik

Pracowałem w tej firmie ponad 5lat ale było to 15lat temu i nie wiem jak udało mi się tam tyle wytrzymać ,a wszystko to co piszą tutaj to niestety prawda i widzę że mimo upływu lat nic się nie zmieniło (usunięte przez administratora)

nigdy więcej
@Stary pracownik

tak, tak Szanowny Przedsuebiurco. Przeczytaj uważnie i w sercu schowaj. Ludzie o Tobie pisze w internecie, czytają znajomi, byli pracownicy i klienci. Od siebie dodam: Nigdy Więcej!!!

@Stary pracownik

To bylay takie czasy ze szefostwo moglo robic z pracownikami co im sie chciało,czasy sie zmienily a oni sie zatrzymali w rozwoju .Tragedia

Filip

Jeśli ktoś nie potrafił utrzymać się w firmie to niech nie pisze teraz jakichś bzdur!!!

@Filip

Filip tam tylko desperat wytrzyma

Joanna

@kiedyś pracowałam w Rettmanie a jesteś pewny, że Twój wpis nie naruszał regulaminu forum? Na forum obowiązuje regulamin, który jasno wskazuje, jakie zachowania (wpisy) nie są dozwolone. Jak widać na forum jest wiele negatywnych i pozytywnych informacji o firmie. Jeśli twój wpis naruszał regulamin, to mógł zostać skasowany. Warto się z nim więc zapoznać.

durna baba
@Joanna

Joasiu a po co sie wlasciwie wdajesz w polemikę z podrzędnymi pracownikami??? Cokolwiek z siebiebdasz Twój szef i tak tego nie doceni - bedzie sie z Ciebie śmiał w głos za zamkniętymi drzwiami!!!

kiedyś pracowałam w Retrmanie
@Joanna

tak zapoznałam sie. usuwanie postów i tak nic nie zmieni, istnieje jeszcze cos takiego jak szeptany PR a wybielanie firmy proponuje zacząć od wewnątrz. Amen.

Henryk

Faktem jest, że nie ma idealnych firm ale z pracownikami jest również bardzo źle!!!

@Henryk

Jaka praca tacy pracownicy buhhahhaa

Konrad

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Joanna

@nb skoro twierdzisz, że sąd pracy powinien się tym zająć to czemu tak właściwie sam tego nigdzie nie zgłosiłeś? @anonymous Mógłbyś zatem przedstawić kulisy sytuacji, którą opisałeś, która Cię w firmie Rettman Catering spotkała? Niewiele napisałeś, więc dobrze by było, jakbyś napisał o tym więcej.

@Joanna

sąd pracy to by hu...zdziałał ręka rękę myje i nie zamierzam szczypać się ze ścierwem bo to i tak nic nie da jedna osoba nic nie zdziała. Zmieniłam pracę i tyle w temacie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! idź się zatrudnij Pani Mądra i sama się przekonaj jak jest a nie zadajesz głupie pytania !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kiedyś pracowałam w Rettmanie
@Joanna

Szanowna Joanno, masz pewnie doskonała świadomość ze wszystkie, jak ty to nazwałaś ‚kulisy’ są usuwane, jak sie okazuje na życzenie pracodawcy. Ja swoje swoje doświadczenie z Rettmanem opisałam i co? Okazało sie to bardzo niewygodne i zniknęło i nie tylko moje, a była tego cała masa. Swoje doświadczenie z Rettmanem wspominam jako najgorsze z moich wszystkich dotychczasowych doświadczeń i nie chodzi tutaj tyle o warunki pracy, nie mogę powiedzieć ze zostałam oszukana czy ktoś mi za cos nie zapłacił. Chodzi tutaj o sama osobę szefa, który powinien bardziej kontrolować co mówi, jak sie wypowiada na temat ludzi i zamiast wymagać od innych niech zacznie od siebie

Jerzy

Przecież jesli jest tak źle możecie zmienić pracę. Dobry pracownik zawsze ją znajdzie.

@Jerzy

ja z pracy zrezygnowałam po 2,5 dniach, zbyt bardzo szanuję siebie i swoje zdrowie psychiczne żeby tolerować mega niekulturalnego i opryskliwego szefa który wrzeszczy i wyklina. Ale to już było dawno. Natomiast z poniższych opinii bynajmniej nie wynika, żeby firma mogła poszczycić się stałą kadrą, chyba że cos przegapiłam. I owszem, jestem dobrym pracownikiem i pracę znalazłam bez problemu

nb

No właśnie zmieniliśmy pracę buhahahahhaha!!! co chwilę szukają nowych ludzi do pracy bo nikt nie chce pracować na takich śmieciówkach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Joanna

@Dawno temu, czemu tak uważasz? Twoja opinia jest od strony konsumenta, czy pracownika? Rozwiń oraz uzasadnij swój komentarz. @Filip, czy masz jakieś doświadczenia, jeśli chodzi o pracę w Rettman Catering? Jeśli tak, to podziel się swoją opinią odnośnie warunków pracy w firmie. @nb, może da się coś zaradzić odnośnie warunków pracy. Zawsze warto jest się zwrócić z tym do przełożonych i wyjaśnić sprawę odnośnie stawek oraz warunków zatrudnienia.

@Joanna

Owszem! Zwracaliśmy się do przełożonych lecz oni umywali ręce stwierdzając, że nie wtrącają się do pracowników i sami mamy decydować. A jeśli chodzi o umowy to tym co mają komorników to dawali na dłużej umowę zlecenie a tym co nie mają to przedłużali co miesiąc normalnie sąd pracy powinien się tym wszystkim zająć ale wszyscy srają ze strachu!!!!!!!! KABARET jak nic.

Dawno temu

I nie zgadzam się z opiniami na temat posiłków uważam że właśnie są nawet dobre tyle jeszcze dodam chyba że z biegiem czasu coś się tam zmienilo.

Dawno temu

Ja tam jeździłem dobrych parę lat temu kierowcy byli jak muły po 12 godzin za kółkiem za 10 zł na godzinne tony żarcia po schodach na 2 piętro nieraz XD samochody rozlatywały się co chwilę ciężar kupa kilometrów umowa zlecenie można było zapomnieć o umowie o pracę. Bardzo źle to wspominam plecy do dzisiaj mnie bolą od tyrania termosów po 30 nieraz 40 kg . Jak jest teraz nie wiem za to dobrze wspominam pracowników na kuchni bardzo fajni ludzie gdyby nie oni i uparci kierowcy dawno by się to posypało. Może ktoś wie jak teraz tam jest ?

Jasiek

Czy coś robicie żeby poprawić czystość w firmie? Jakieś rozmowy z szefem? Pisanie na forum niczego nie zmieni!!

Joanna

@Były pracownik - a czy sytuacje, które opisałeś były zgłaszane właścicielowi Rettman Catering? Czy możesz też opisać jak oceniasz warunki zatrudnienia na swoim stanowisku? Czy firma zatrudnia swoich pracowników w ramach umowy o pracę? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które trafiły na ten wątek szukając informacji na temat Rettman Catering jako pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Rettman Catering - Wrocław

• Jak się pracuje w Rettman Catering?

Zobacz opinie na temat firmy Rettman Catering tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Rettman Catering
1.4/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Różana 5 lok. 9
    53-226 Wrocław