Rettman Catering

Wrocław

Opinie o Rettman Catering

Anna byly pracownik 2016-01-16 23:22
Wystarczyloby zwrocic wadliwy towar dostawcy, ale tam na to nikt nie zwraca uwagi i nie ma czasu. Catering na pewno nie soelnia wymagan i ida tam jakies grube przekrety. Sciany sie obsypuja wprost do jedzenia, a cale otoczenie jest niesterylne, wrecz BRUDNE. Pracowalam i uwierzcie, ze nie zjadalam tych obiadow, bo nie dalabym rady ze wzgledu na wykonanie, jakosc, czystisc i wszystko inne. Zatrudniaja ludzi cos a'la menel, bo nikt nie chce pracowac, co drugi dzien ktos jest na rozmowie
Anna 2016-01-16 23:25
Pisalam jeszcze o tym, ze szef, ktory ma ok. 70 lat, pan bogdanski (zwany Starym wsrod pracownikow) obiera sobie ladniejsze i mlode dziewczyny, do ktorych sie przystawia, a jest to obrzydliwe. Rozmawia z toba na 15 cm twarzy od twarzy i zagaduje dziwnie na kazdym kroku. Podrywa, mimo, ze ma zone w kadrach, ktora jest albo glupia albo niesiwadoma.
Byly manager 2016-02-20 22:35
Oczywiscie, ze szef ma wplyw na atmosfere w pracy, bo kogos tak prostego i chamskiego nie spotkalam jeszcze na swojej drodze. I moge potwierdzic, ze zachowuje sie niestosownie w stosunku do niektorych kobiet. Rettman ma bardzo zla atmosfere pracy, bardzo zle warunki w ktorych sie pracuje i nieogarniete managerki. Kadry spozniaja sie z wyplatami, probuja wciskac umowy na kogos, zeby ominac oplaty skarbowe. Pani krystyna w "kadrach" pracujaca jako "ksiegowa" nawet najprostsze kalkulacje wykonuje na kalkulatorze. Czasami trzeba 3x tlumaczyc ze cos zle liczy, a pozniej pali glupa ze przeciez wiedziała. Tak niekompetentnej firmy krzak nie widzialam jeszcze na oczy. Pracowalam dwa tygodnie na stanowisku managera i nigdy wiecej tam nie wroce. Na moje miejsce przyszla nowa osoba, ktora wyszla po 2 dniach. Po prostu sie nie da pracowac w takim balaganie z psychicznym szefem i jeszcze bardziej psychiczna iwonką kucharską, ktora pelnila rolę managera.
Arci 2016-03-12 16:41
Niestety nie polecam cateringu. Moje dziecko mialo ich w swojej szkole, obiadki nie byly zjadane, dziecko przychodzilo glodne do domu. Monotonne menu i po prostu zla jakosc (z opinii wychowawczyni). Na szczescie zmienili w szkole na katering kantyny i jest o niebo lepiej. Wcina prawie wszystko ze smakiem, dostaje wartosciowe deserki. Rettamanowe rzeczy zamowilam rowniez na przyjecie ze znajomymi, ale zaluje. Bylo mi wstyd, bo jedzenie jak z najtanszej stolowki. Nie polecam rettmana jako klient!
madafaka 2016-03-21 21:39
wiadomo ze to zarcie cateringowe to najgorszy szajs najtańsze produkty wsparte pracą na czarno w obskurnych warunkach
olek 2016-10-17 22:41
Ja to bym się chętnie załapał, ale chyba nie ma szansy na to, żeby znaleźć zatrudnienie, czy jest? Dzięki
Czesio:) 2016-12-05 16:20
Witam.
Pracowałem w tej firmie parę ładnych lat.
To fakt że firma zatrudnia na czarno płacąc grosze a właściciele bogacą się kosztem wyzysku i maksymalnej oszczędności na pracownikach i produktach z których trzeba gotować.
( Gotowanie zupy na gwoździu)
Zarabiałem wtedy w tej firmie 700zł umowa była raz na 1/2 etatu raz na czarno i tak kilka razy w roku przez ok 5 lat apraca po 8-10h.
Wypłatę otrzymywałem po 20-50zl bo właściciele firmy płakali jak to oni nie mają pieniędzy...
A przecież trzeba dom wybudować , kupić nowe auta prywatne i mieszkanie synkowi:)
Jak była zapowiedziana kontrola sanepidu to było malowanie trawy na zielono, przyszła pani napiła się kawy i dostała kopertę.
Zaóważyłem w szkole 64 moich dzieci że firma ubiega sie o przetarg.
Jako były pracownik odradzam
Katarzyna z probnego 2016-12-08 21:59
Nigdy wiecej. Przyszlam na rozmowe jako manager. Syf kila i mogila. Nigdy nie widzialam takiej brudnej rudery, nawet na warsztat a tam robia jedzenie:) zaproponowali mi prace za 2000 zl netto a mialam zamawiac jedzenie, robic wysylki i tornado glupich rzeczy. Zero rozwoju, ruina, brak jakosci, mielonki najnizszego szczebla. Po studiach? Nigdy w zyciu! A kierownik dziwnie blisko obok mnie siadal, gestykulowal w podejrzany sposob, rzucal podteksty, sciskal reke nie chcac puscic. Mam 24 lata, a on jakies 70. Fuj fuj fuj! Bylam tylko na dniu probnym i wiecej nie wrocilam.
były pracownik 2016-12-21 13:06
no cóż, kiedy stary na wdzięki młodych kobiet wrażliwy a żonę już dawno nadgryzł ząb czasu
kk 2017-01-04 20:05
żal
Adam 2017-01-18 17:10
Odradzam pracę w tej firmie, w kuchni centralnej są kradzione wózki z Tesco, żeby pracownicy mogli przewozić towar po kurniku.(profesjonalną kuchnią to nie jest). Szkoda tylko pracowników tej firmy, bo są w porządku, a wykorzystywani do pracy za 7zł/godz.
Kasia 2017-01-30 10:01
Absolutny brak szacunku do dobrych pracownikow ,jak smieci
Kaśka 2017-02-02 16:50
Zgadzam się- brak szacunku, pracownicy traktowani jak śmieci i popychadła.
Managerka wiecznie niezadowolona, opryskliwa, rzuca słuchawką nie słuchając co ma się do powiedzenia . Pózniej ma pretensje , że jej się o czymś nie powiedziało ! Pracownica Ewa wykańcza psychicznie wydelegowane do niej pracownice , bo obawia się konkurencji a swojej posady trzyma się kurczowo jak politycy stołków i donosi na każdą przy lada okazji i zawsze znajdzie powód ,żeby stwierdzić ,że któraś się nie nadaje do pracy( np.bo ma żelowe paznokcie).
Nawet jak dajesz z siebie 100 procent to i tak cię zgnoi . Chore , z gorączką pracownice kaszlą do jedzenia dla dzieci.Nie wezmą wolnego, bo zostałyby zwolnione.
Joanna 2017-03-16 10:11
@Kaśka długo już pracujesz w firmie? Co więcej możesz powiedzieć na temat warunków zatrudnienia? Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy firmy?
Były pracownik 2017-06-21 09:32
No cuż tragedi nie ma wszyscy nafochowani napieta atmosfera jeden drugiemu obrabia tyłe,ale są posiłki wypłata na czas premi brak ,praca od godz.nocnych do ok 13 pracy sporo ,tonaz duży,jest czysto ,urlopy wciskane ,pare życzliwych dziewczyn I jeden chłopak młodziutki .Zawsze można gożej trafic.
Joanna 2017-07-11 14:52
@Były pracownik
dziękuję za odpowiedź. Rozumiem z Twojej opinii, że praca w Rettman Catering ma swoje plusy i minusy. Każdy musi samodzielnie rozważyć, co w pracy jest najważniejsze. Wspominasz, że jest to praca od godzin nocnych. Czy wszyscy pracują w takim nocnym systemie pracy, czy też jest to praca zmianowa?
Zostaw swoją opinię o Rettman Catering - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rettman Catering