Rettman Catering

Wrocław

Opinie o Rettman Catering

Anna byly pracownik 2016-01-16 23:22:19
Wystarczyloby zwrocic wadliwy towar dostawcy, ale tam na to nikt nie zwraca uwagi i nie ma czasu. Catering na pewno nie soelnia wymagan i ida tam jakies grube przekrety. Sciany sie obsypuja wprost do jedzenia, a cale otoczenie jest niesterylne, wrecz BRUDNE. Pracowalam i uwierzcie, ze nie zjadalam tych obiadow, bo nie dalabym rady ze wzgledu na wykonanie, jakosc, czystisc i wszystko inne. Zatrudniaja ludzi cos a'la menel, bo nikt nie chce pracowac, co drugi dzien ktos jest na rozmowie
Anna 2016-01-16 23:25:40
Pisalam jeszcze o tym, ze szef, ktory ma ok. 70 lat, pan bogdanski (zwany Starym wsrod pracownikow) obiera sobie ladniejsze i mlode dziewczyny, do ktorych sie przystawia, a jest to obrzydliwe. Rozmawia z toba na 15 cm twarzy od twarzy i zagaduje dziwnie na kazdym kroku. Podrywa, mimo, ze ma zone w kadrach, ktora jest albo glupia albo niesiwadoma.
Byly manager 2016-02-20 22:35:07
Oczywiscie, ze szef ma wplyw na atmosfere w pracy, bo kogos tak prostego i chamskiego nie spotkalam jeszcze na swojej drodze. I moge potwierdzic, ze zachowuje sie niestosownie w stosunku do niektorych kobiet. Rettman ma bardzo zla atmosfere pracy, bardzo zle warunki w ktorych sie pracuje i nieogarniete managerki. Kadry spozniaja sie z wyplatami, probuja wciskac umowy na kogos, zeby ominac oplaty skarbowe. Pani krystyna w "kadrach" pracujaca jako "ksiegowa" nawet najprostsze kalkulacje wykonuje na kalkulatorze. Czasami trzeba 3x tlumaczyc ze cos zle liczy, a pozniej pali glupa ze przeciez wiedziała. Tak niekompetentnej firmy krzak nie widzialam jeszcze na oczy. Pracowalam dwa tygodnie na stanowisku managera i nigdy wiecej tam nie wroce. Na moje miejsce przyszla nowa osoba, ktora wyszla po 2 dniach. Po prostu sie nie da pracowac w takim balaganie z psychicznym szefem i jeszcze bardziej psychiczna iwonką kucharską, ktora pelnila rolę managera.
Arci 2016-03-12 16:41:04
Niestety nie polecam cateringu. Moje dziecko mialo ich w swojej szkole, obiadki nie byly zjadane, dziecko przychodzilo glodne do domu. Monotonne menu i po prostu zla jakosc (z opinii wychowawczyni). Na szczescie zmienili w szkole na katering kantyny i jest o niebo lepiej. Wcina prawie wszystko ze smakiem, dostaje wartosciowe deserki. Rettamanowe rzeczy zamowilam rowniez na przyjecie ze znajomymi, ale zaluje. Bylo mi wstyd, bo jedzenie jak z najtanszej stolowki. Nie polecam rettmana jako klient!
madafaka 2016-03-21 21:39:19
wiadomo ze to zarcie cateringowe to najgorszy szajs najtańsze produkty wsparte pracą na czarno w obskurnych warunkach
olek 2016-10-17 22:41:17
Ja to bym się chętnie załapał, ale chyba nie ma szansy na to, żeby znaleźć zatrudnienie, czy jest? Dzięki
Czesio:) 2016-12-05 16:20:03
Witam.
Pracowałem w tej firmie parę ładnych lat.
To fakt że firma zatrudnia na czarno płacąc grosze a właściciele bogacą się kosztem wyzysku i maksymalnej oszczędności na pracownikach i produktach z których trzeba gotować.
( Gotowanie zupy na gwoździu)
Zarabiałem wtedy w tej firmie 700zł umowa była raz na 1/2 etatu raz na czarno i tak kilka razy w roku przez ok 5 lat apraca po 8-10h.
Wypłatę otrzymywałem po 20-50zl bo właściciele firmy płakali jak to oni nie mają pieniędzy...
A przecież trzeba dom wybudować , kupić nowe auta prywatne i mieszkanie synkowi:)
Jak była zapowiedziana kontrola sanepidu to było malowanie trawy na zielono, przyszła pani napiła się kawy i dostała kopertę.
Zaóważyłem w szkole 64 moich dzieci że firma ubiega sie o przetarg.
Jako były pracownik odradzam
Katarzyna z probnego 2016-12-08 21:59:58
Nigdy wiecej. Przyszlam na rozmowe jako manager. Syf kila i mogila. Nigdy nie widzialam takiej brudnej rudery, nawet na warsztat a tam robia jedzenie:) zaproponowali mi prace za 2000 zl netto a mialam zamawiac jedzenie, robic wysylki i tornado glupich rzeczy. Zero rozwoju, ruina, brak jakosci, mielonki najnizszego szczebla. Po studiach? Nigdy w zyciu! A kierownik dziwnie blisko obok mnie siadal, gestykulowal w podejrzany sposob, rzucal podteksty, sciskal reke nie chcac puscic. Mam 24 lata, a on jakies 70. Fuj fuj fuj! Bylam tylko na dniu probnym i wiecej nie wrocilam.
były pracownik 2016-12-21 13:06:32
no cóż, kiedy stary na wdzięki młodych kobiet wrażliwy a żonę już dawno nadgryzł ząb czasu
kk 2017-01-04 20:05:18
żal
Adam 2017-01-18 17:10:19
Odradzam pracę w tej firmie, w kuchni centralnej są kradzione wózki z Tesco, żeby pracownicy mogli przewozić towar po kurniku.(profesjonalną kuchnią to nie jest). Szkoda tylko pracowników tej firmy, bo są w porządku, a wykorzystywani do pracy za 7zł/godz.
Zostaw swoją opinię o Rettman Catering - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rettman Catering