Rettman Catering

Wrocław

Opinie o Rettman Catering

Pacynka 2015-01-21 15:42:17
Pracodawca, który każe pracować na czarno i tylko obiecuje umowę nie może byc dobrym pracodawca. Płaci głodowa pensje, każe pracować w przeciągach i brudzie. Plan bogdanski traktuje ludzi jak maszyny, wogole nie szanuje i poniża. Zdarza się ze krzyczy z przekleństwami do pracownikow. Co chwile ktoś ma dość i odchodzi, bo nie wytrzymuje w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ja wytrzymałam miesiąc i powiedziałam, ze na czarno za osiem/h pracować w takich warunkach nie będę.
inka 2015-02-18 16:34:24
Zgadzam się z poprzedniczką. Pracowałam tam trochę 8 zł na godzinę ciężka praca praktycznie bez przerwy jak maszyna umowa zlecenie maks bez szans na umowę o pracę. O premii nawet tam nie słychać właściciel traktuje ludzi jak roboty. Nie polecam stanowczo.
Beata 2015-02-19 17:28:55
Pracowałam w tej firmie przez 3 miesiące. była to praca dorywcza (Zrezygnowałam z powodu wyjazdu). tp prawda, że ciężko o umowę o prace ale wcale się nie dziwie bo ludzie którzy tam pracują to leserzy i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nic tylko wynosić jedzenia ile się da. 8 zł na rękę to wcale nie tak źle nie mając wykształcenia. dodatkowo praca w ciepłym plus pełne wyżywienie. Można się ze wszystkim dogadać :)
wolna 2015-02-19 20:20:42
gosc zatrudnia na czarno umowy na inne osoby oszust uwaga dziewczyny pamietajcie jesli pracujesz w miejscu wyznaczonym w godzinach wyznaczonych przez pracodawce pod jego nadzorem i za wynagrodzeniem jest to stosunek pracy powinna byc umowa polecam sprawy w sadzie pracy oraz powiadamiac PIP o łamaniu praw pracownika jesli pracujesz na zleceniu np. 3 lata oddaj sprawe do sadu pracy o nawiazanie stosunku pracy wypłaci kase za zaległe urlopy i nadgodziny za 3 lata wstecz polecam
wera 2015-02-23 20:48:53
pracowałam w tej firmie przez pół roku będąc na studiach. Nie było tak źle. fakt 8zł na godzinę i um. zlecenie ale jako dodatkowa praca to ok. NA CZARNO ??? Umowę dostałam od ręki... ale jeśli ludzie macie komorników albo ściga Was kto inny to się nie dziwię, że jesteście "na czarno" i bez umowy - sami o takie warunki prosicie! A wiem takie rzeczy bo się tym chwaliliście. Podejście pracowników do pracy - aż szkoda mówić. Może należy się wykazać żeby dostać lepsze warunki zatrudnienia ? Co za ludzie... co za świat.
Daria 2015-02-25 18:48:02
pracowalam tam w 2014 w wrześniu 8 zł na godzinne na umowę zlecenie zajazd jakich mało ciężka praca za małe pieniądze łatwo kręgosłup stracić nie sa to żarty na szczęście po odejściu zaraz znalazłam lepsza ofertę pierwsze 2 komentarze sa najbardziej obiektywne reszta to próba ratowania wizerunku pozdrawiam internautów.
były pracownik 2015-03-18 00:03:53
Pracowałam w Rettmanie na stanowisku managera, choć dość krótko. Na 'dzień dobry' właściciel spokojnie mi objaśnił, że 'na kuchni pracuje niższa klasa społeczna i głupki, ale trzeba być w miarę miłym, bo chyba nie chcemy sami stać i robić tych kanapek'. Bardzo, ale to bardzo niemiłe było oczernianie pracowników kuchni i słowa na zasadzie 'czy ta pani xxx jest aż takim debilem?'. Jeśli w temacie umowy, to zdarzały się telefony w tej sprawie i faktycznie niektórzy ich nie dostali, ale to rzadkość. Za to prawdą jest to, że umowy podpisywane są na najniższą krajową, w celu ominięcia opłat - a więc część pracy i tak jest na czarno. Wyżywienie - zależy gdzie. Są bloki, na których pracownicy chowają się, aby zjeść obiad, a gdzie indziej jedzą śmiało. Rotacja jest ogromna, tego nie da się ukryć, ale też w ogóle się nie dziwię.
Aneta joanna 2015-09-24 21:53:33
Rudera z obsypującymi się scianami, pracownicy z brudnymi paznokciami i ciuchami, a nikt na to nie zwraca uwagi. Dkatego pracowalam tam 2.5 dnia i wyszkam podczas pracy, bo tego sie nie dalo zniesc. W dodatku szef ktory chodzi weszy i wyklina!
Krystyna 2015-10-19 20:56:23
Wyglada pysznie? To chyba pisze ktos z firmy, bo z zewnatrz nikt by tak nie opiniował. Np.splesniale nektarynki ida na kompot..nonto smacznego! A szynka za 10 zl za kg i inne najgorsze i najtansze cuda, ktorymi karmia dzieci.
Anna byly pracownik 2016-01-16 23:22:19
Wystarczyloby zwrocic wadliwy towar dostawcy, ale tam na to nikt nie zwraca uwagi i nie ma czasu. Catering na pewno nie soelnia wymagan i ida tam jakies grube przekrety. Sciany sie obsypuja wprost do jedzenia, a cale otoczenie jest niesterylne, wrecz BRUDNE. Pracowalam i uwierzcie, ze nie zjadalam tych obiadow, bo nie dalabym rady ze wzgledu na wykonanie, jakosc, czystisc i wszystko inne. Zatrudniaja ludzi cos a'la menel, bo nikt nie chce pracowac, co drugi dzien ktos jest na rozmowie
Anna 2016-01-16 23:25:40
Pisalam jeszcze o tym, ze szef, ktory ma ok. 70 lat, pan bogdanski (zwany Starym wsrod pracownikow) obiera sobie ladniejsze i mlode dziewczyny, do ktorych sie przystawia, a jest to obrzydliwe. Rozmawia z toba na 15 cm twarzy od twarzy i zagaduje dziwnie na kazdym kroku. Podrywa, mimo, ze ma zone w kadrach, ktora jest albo glupia albo niesiwadoma.
Byly manager 2016-02-20 22:35:07
Oczywiscie, ze szef ma wplyw na atmosfere w pracy, bo kogos tak prostego i chamskiego nie spotkalam jeszcze na swojej drodze. I moge potwierdzic, ze zachowuje sie niestosownie w stosunku do niektorych kobiet. Rettman ma bardzo zla atmosfere pracy, bardzo zle warunki w ktorych sie pracuje i nieogarniete managerki. Kadry spozniaja sie z wyplatami, probuja wciskac umowy na kogos, zeby ominac oplaty skarbowe. Pani krystyna w "kadrach" pracujaca jako "ksiegowa" nawet najprostsze kalkulacje wykonuje na kalkulatorze. Czasami trzeba 3x tlumaczyc ze cos zle liczy, a pozniej pali glupa ze przeciez wiedziała. Tak niekompetentnej firmy krzak nie widzialam jeszcze na oczy. Pracowalam dwa tygodnie na stanowisku managera i nigdy wiecej tam nie wroce. Na moje miejsce przyszla nowa osoba, ktora wyszla po 2 dniach. Po prostu sie nie da pracowac w takim balaganie z psychicznym szefem i jeszcze bardziej psychiczna iwonką kucharską, ktora pelnila rolę managera.
Arci 2016-03-12 16:41:04
Niestety nie polecam cateringu. Moje dziecko mialo ich w swojej szkole, obiadki nie byly zjadane, dziecko przychodzilo glodne do domu. Monotonne menu i po prostu zla jakosc (z opinii wychowawczyni). Na szczescie zmienili w szkole na katering kantyny i jest o niebo lepiej. Wcina prawie wszystko ze smakiem, dostaje wartosciowe deserki. Rettamanowe rzeczy zamowilam rowniez na przyjecie ze znajomymi, ale zaluje. Bylo mi wstyd, bo jedzenie jak z najtanszej stolowki. Nie polecam rettmana jako klient!
madafaka 2016-03-21 21:39:19
wiadomo ze to zarcie cateringowe to najgorszy szajs najtańsze produkty wsparte pracą na czarno w obskurnych warunkach
Anna p. 2016-09-03 00:56:33
Firma porazka. Na pewno nie dla ludzi po studiach, jak sobie wymagaja w ogloszeniu 'technologa zywnosci'. Po tak dobrych studiach szukajcie oracy gdzies indziej, bo rettman to oseudo firma a o technologii nie ma nic!!
Justyna 2016-10-17 22:26:31
Jedzenie nie jest badane. Dostawca, potem catering, przygotowanie potraw i transport w termosach, ktore nie sa sterylne. Na wlasne oczy widzialam jak splesniale nektaryny pani pseudo dietetyk/technolog kazala poscinac ze splesnialego i wrzucic na kompot do przedszkola. Bo niby patulina sie rozlozy w goracym, a odciete kawalki to wlasciwie koniec skazenia :D smacznego waszym dzieciom!:)
olek 2016-10-17 22:41:17
matka 2016-10-25 22:25:59
TO JEST NIEDOPUSZCZALNE!!!!
Tym powinien się zająć sanepid!
kk 2016-11-20 11:00:35
'Ja to bym się chętnie załapał, ale chyba nie ma szansy na to, żeby znaleźć zatrudnienie, czy jest? Dzięki' Doprawdy? Taki zdesperowany jesteś? A może ci się wydaje, że jakiś frustrat wziął sobie rettmana na celownik i stąd takie negatywne posty. Z mojej perspektywy wygląda to tak: facet podchodzi do mnie i z grymasem obrzydzenia na twarzy informuje mówi jak to nienawidzi Polaków!!! Wielokrotnie. Nie będę się wypowiadać na temat jakości jedzenia które serwują, może jest to najlepszy catering w mieście, ale z takim nastawieniem, z takim podejściem ale karmić nasze dzieci w przedszkolach i szkołach, chorych ludzi. Sorry, ale coś jest nie tak. Dodam że pracowałam w tej firmie ok. 7 lat temu i to przez bardzo krótki czas, ale po powyższych wpisach widzę że nastawienie szanownego pana przedsiębiorcy to ludzi się nie zmieniło. Powodzenia!!! Pracodawcy wystawiam ocenę niedostateczną!!!
Czesio:) 2016-12-05 16:20:03
Witam.
Pracowałem w tej firmie parę ładnych lat.
To fakt że firma zatrudnia na czarno płacąc grosze a właściciele bogacą się kosztem wyzysku i maksymalnej oszczędności na pracownikach i produktach z których trzeba gotować.
( Gotowanie zupy na gwoździu)
Zarabiałem wtedy w tej firmie 700zł umowa była raz na 1/2 etatu raz na czarno i tak kilka razy w roku przez ok 5 lat apraca po 8-10h.
Wypłatę otrzymywałem po 20-50zl bo właściciele firmy płakali jak to oni nie mają pieniędzy...
A przecież trzeba dom wybudować , kupić nowe auta prywatne i mieszkanie synkowi:)
Jak była zapowiedziana kontrola sanepidu to było malowanie trawy na zielono, przyszła pani napiła się kawy i dostała kopertę.
Zaóważyłem w szkole 64 moich dzieci że firma ubiega sie o przetarg.
Jako były pracownik odradzam
Zostaw swoją opinię o Rettman Catering - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rettman Catering