Okna Velux (Nb-Polska Velux)

Opinie o NB-Polska VELUX

Krystyna

Jak tam po rozmowach rocznych ocenach, ja tam standardowo 4 próg tylko z moją psiapsiółką Renią ręczkowską na dobrego drinka musze iść. A jak wy żyjecie z waszymi liderami przełożonymi.?.

Władek

Mam propozycje na wood jaka atmosfera jaka praca czy warto?

Drewniany
@Władek

Kiedyś było duuuzo lepiej. Teraz nie warto

Czopek

Dawaj na moulding tutaj tez pijemy i jest super.

....

Na rybaczki idu.

tuman na potęge

Ej on coś do mnie mówi ja mam go w du...a on dalej mówi co jest ....

Specjalista Ds. Windykacji

Nigdy nie pisze opinii, ale tym razem to zrobię. Rekruterka bardzo miła, rzeczowa, słowna. 3 rozmowy - 2 online, 3 na żywo i w międzyczasie 2 testy do rozwiązania w domu online. Bardzo duże zaangażowanie kandydata, wiele pytań, szczegółowych, dużo powtarzających się, ale zadanych w inny sposób. Wypytują , nawet przepytują. Do tego sami mało mowia o firmie, trzeba zadawać samemu pytania o wszystko, wyciągać informacje. Kółko wzajemnie adoracji mam wrażenie, spojrzenia po sobie, omawianie testu gorzej niż przesłuchanie, ostrzał pytań, wymagają tłumaczenia się. Nieprzyjazny klimat na ostatniej rozmowie. I oczywiście na koniec tamtaram brak odpowiedzi we.wskazanym terminie. Mnóstwo czasu to zajęło, a zupełny brak szacunku do człowieka. Nawet nie dziękuję. Inne firmy potrafią po wysłaniu cv odpisać. Nie podobało mi się to bardzo.

Mnóstwo, wszelkie, o osobowość,

Luis enriQue

W 23 osobowej kadrze nie ma miejsca na zawodników realu madrid bo są SŁABI !!!!!!!.wole nasze gwiazdy z fc velux. Czy ktoś ma korzenie hiszpańskie?????

Qumaty

Ej a co to się staw palił bo rano jak wchodziłem na (usunięte przez administratora) to gaśnice stały przy stawie???

Lajder

Co to za brednie od poniedziałku normalnie pełną parą ktoś musi na góre zarobić.

Operejtor
@Lajder

Zgodnie z art 94 Kodeksu Pracy pracodawca powinien "organizować pracę w sposób zapewniający pełne wykorzystanie czasu pracy, jak również osiąganie przez pracowników, przy wykorzystaniu ich uzdolnień i kwalifikacji, wysokiej wydajności i należytej jakości pracy". Jak przełożeni organizują prace tak że wyników ni ma to ich strata bo pensja i tak nam sie należy. Takie Janusze biznesu, że racjonalnie pracy nie umią planować.

Lajder
@Operejtor

Tak jak piszesz brawo ty ty to jesteś mądry gość takich (usunięte przez administratora)nam trzeba.brawo ty...

Dima

Tyle co czopek ludzi skłucił to chyba nie ma drugiej tak fałszywej osoby plotki sieje rozpowiada nie oficjalne informacje ...i tutaj prośba do mistrza uważaj na gościa bonpo alkoholu to wszystko chlopakom mówi i to nie tylko pracującym w veluxie tylko każdemu . I jak zawsze ale to jest między nami.

Gambol

Czopek to typ który ma zmienne humorki jak baba do tego jego zachowanie w stosunku do kolegów z Ukrainy pożal Boże krzyczy do nich nie potrafi się zachować tak jak powinien. Ale ocena najlepsza będzie bo przecież jak sam mówi jest najlepszy naj naj.

Wiera

To co wolne do 15 pazdziernika.

Ireneusz

Mam pytanie czy pracuje jeszcze taki chlopak o imieniu Tomasz taki rudy piegowaty na dożynkach chwalił się że jest asystentem menadżera logistyki .

Papuga
@Ireneusz

Jeśli pytasz o tasie to tak robi w veluxie ale jest wice dyrektorem ale tak hobbistycznie na miotle lata i niezle zamiata a no taki to wice dyrektor czy tam asystent (usunięte przez administratora) mistrz ...cały rudy więcej gada jak robi !!!

Pati

Ja przynosze owoce ciasteczka placuszki i tucze mamusie i te 2 lidereczki a jedza mi z ręki a samara rośnie i kufer już jest xxl.(usunięte przez administratora)

Maratończyk

Od czwartku wolne do końca września jupii

Liderek
@Maratończyk

Wez rozbieg tak ze 20 metrów i się rozpędz i (usunięte przez administratora)Dolnij w sciane to może takich głupot pisał nie będziesz.

Lider

Dżoana to z francuskiego albo z hiszpańskiego Joanna

Gazownik

Ale dzisiaj miałem gazy ledwo to przeżyłem i korzystając z okazji chciałbym przeprosić moje koleżanki z reinforcement. A jeszcze miałem iść po skierowanie na badania do hru ale to już było by przegięcie jutro pójde oczywiście jak mi przejdzie.

Żubr z woodu

Widze ze rozmowy już się pomału zaczynają bo liderzy przestraszeni i osra. Ni

Grzegorz
@Żubr z woodu

Tylko odszedl Jorgen i wracaja stare smieci czyli znow po kilka liderow na zmianie, dodatkowo wiecej mistrzow ma byc. I pewnie bedzie jak wtedy, jeden lider zasuwa a reszta grzeje sie przy komputerach.

Mouldingowy obserwator

A kiedyś widziałem królika jak schrmat rozszyfrował i zamiast liderczyk to królik zjadł ciaszteczko i to jest pierwszy królik który nie je warzyw. A nie je bo nie lubi tylko klawiatury nie ma. Tak mówi czarnulka anulka.

Mouldingowy obserwator

A u nas to już dawno czuć rozmowy tak co naj mniej od czerwca bo dziewczyny noszą owoce i placuszki liderkom i procesowym także standardowo kto ma dostac 3 próg to już wiadomo od zawsze a jak nie to się rozpłaczą i do mistrza pójdą jak zawsze ...no ale płóki co to jajeczka swojskie warzywka i owocki ciasteczka i placuszki. Schemat taki sam po cichutku ciasteczka sa dla was w lodówce zupełnie bez interesownie jak macie ochote to się czestujcie ...tylko cicho sza ... I takliderczyk ocenia.

Żubr z woodu

A jak to jest na innych działach? Tez zbroja brudna?

Poprawna pisownia

Jestem na 100% pewny, że to jakiś bardziej kumaty ukrainiec pisze bo takie błędy walić to trzeba byś (usunięte przez administratora).

Zostaw merytoryczną opinię o NB-Polska VELUX - Namysłów

• Jak się pracuje w NB-Polska VELUX?

Zobacz opinie na temat firmy NB-Polska VELUX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 774.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NB-Polska VELUX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 730, z czego 408 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 264 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NB-Polska VELUX?

Kandydaci do pracy w NB-Polska VELUX napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NB-Polska VELUX