Okna Velux (Nb-Polska Velux)

Opinie o NB-Polska VELUX

E wypłata jest wypłata.

Junior

Nie ma problemu drobnostka ...jak coś to pod telefonem ...dzwońcie służe pomocą.

Pegi

Za darmo dostaje i narzeka. Oddaj mi ja zawsze byc glodna. Zreszta widac po mniee ze lubie duzo jesc. A nam nie dajom objatuf

A8

U meny -23 i to o 13 a już zaczynam sprzątać.

Pietrek

Kiedy bony przeleją wie ktoś?

Remigiusz

Junior dzięki że zawsze jesteś czujny i chętnie służysz pomocą kolegom taki widłowy to skarb co by się nie działo to za rok masz 4 próg podwyżkowy.

Specjalista Ds. Windykacji

Nigdy nie pisze opinii, ale tym razem to zrobię. Rekruterka bardzo miła, rzeczowa, słowna. 3 rozmowy - 2 online, 3 na żywo i w międzyczasie 2 testy do rozwiązania w domu online. Bardzo duże zaangażowanie kandydata, wiele pytań, szczegółowych, dużo powtarzających się, ale zadanych w inny sposób. Wypytują , nawet przepytują. Do tego sami mało mowia o firmie, trzeba zadawać samemu pytania o wszystko, wyciągać informacje. Kółko wzajemnie adoracji mam wrażenie, spojrzenia po sobie, omawianie testu gorzej niż przesłuchanie, ostrzał pytań, wymagają tłumaczenia się. Nieprzyjazny klimat na ostatniej rozmowie. I oczywiście na koniec tamtaram brak odpowiedzi we.wskazanym terminie. Mnóstwo czasu to zajęło, a zupełny brak szacunku do człowieka. Nawet nie dziękuję. Inne firmy potrafią po wysłaniu cv odpisać. Nie podobało mi się to bardzo.

Mnóstwo, wszelkie, o osobowość,

Pałlo trener

Jedziemy na Qat ar Pierwszy mecz 5-0 Drugi u siebie 7-0

Świerzak czyli nowy

Mam pytanie do kiedy będziemy pracować i co się robi na inwentaryzacji. Czy zabiorą mi z noweho urlopu na poczet starego w grudniu a i jeszcze jedno o conchodzi z tym bhp czy będe musiał przyjsc donzakładu czy on line.

@Świerzak czyli nowy

Ty wrócisz dopiero jak nauczysz się pisać.

Swierzak czyli nowy

A ty tępa strzało nic nie wiesz to się nie prój na forum tylko spuść z krzyża fle cie

Żubr z woodu
@Świerzak czyli nowy

Na 90 procent my robimy na inwenturze,ale spytaj swojego lidera już wszystkie działy wiedzą a jak nie chcą mówic albo że niby nie wiedzą to h im w (usunięte przez administratora) a z bhp jeszcze do końca nic niewiadomo cześć osób miała na zakładzie i mają z głowy co do reszty debatują jak tonrozgryść ale chyba bedzie trzeba przyjsc na zaklad i siedziec 8 h rozłożą to na kilka dni będzie kilka tur a co gorsze nawet może być tak że jedni 6-14 a inni 14 -22 bo niema jak inaczej tego ogarnąć. A co do urlopu to 3 dni urlopu zabierają a jeśli nie masz to dostaniesz bezpłatny a co się z tym wiąże tracisz premie ,nie ma czegoś takiego że z nowego ci wezną rok kalendarzowy się zamyka w starym roku a kyo kumaty to miał możliwość w soboty sobie nadrobić bądz nadgodzinami lider też człowiek i czy to ślepy czy rudy to idzie się dogadać nawet z xxl blondi. Pozdrawia żubr z wood-u

Reset

I co sobota już na 2 zmiany bo mało im a ja wpolu robota obornik wozić nawozy siać zboże siać i kiedy rum un kiedy?

Karolllll

Coś czuje że coś wynajde na wystawkach a wy bądzcie czujni ok

Liderek

I odrazu będą się szczepić

Karolllll
@Liderek

Jade na szczepienie rowerczykiem a pozniej na kebaba a pozniej o ja jebe jebe ze tak powiem o ja jebeee

Kwadratowy dzik

Ej byłem wczoraj na imprezie u znajomego na urodzinach i tam było wszystko tak się bawiłem super było i biała mewa ale okno było otwarte i wyfruneła to ja zza nią fru i tak lataliśmy po mieście ale niewiem jak ale na rondzie pomyliłem zjazdy i mi biała mewa uciekła. Właśnie się szykuje na poszukiwanie mewki ale będzie łatwo bo biala mewa w nocy jest bardzo widoczna jade....

Trujkąt

Masz problem to dawaj a nie się (usunięte przez administratora) ja na klate biore 110 i takich jak ty tonjednym szczałem wale....jak nie wierzysz to pod kebaba onja jebebebe ze tak powiem

Gniezno

U wasz też jest taki (usunięte przez administratora) jak w Gnieźnie (usunięte przez administratora) codziennie to samo zygac się chce a wypłaty wielką firma a co płaci zwykłemu pracownikowi (usunięte przez administratora)

Tuman

Dobrze Rych. U gada że ta ma kufer i tam trzeba odpowiedni klucz.

Inna

Dlaczego mechanicy zaczynają pracę o 7.00 na pierwszej zamianie?

Emeryt
@Inna

Ale o co chodzi???

Mechanik
@Inna

Liderzy to nie mechanicy. Oni są "biurowi", szczególnie Shrek i Jarek oraz tumek z wieczora.

Ingenier
@Emeryt

Emeryt ty sie wez za robote a nie spisz w pracy i czyjeś żony pom. Pujesz

Tuman
@Mechanik

Widzisz ja jestem tuma nem i każdy o tym wie i ja się tego nie wypieram i biore to na klate...a ty się nie stresuj i nie udawaj wielkiego zaangażowanego mechanika

Płaczek

Oj z moim psiapsielem zdrajca daumianem pilem. Ja mu obuadki jradlem a on uciekl na czoufki. Szerbaty zdrajca. A przy flakonie dalej kumpla udaje i (usunięte przez administratora) ze obuady kradniemy

Daumian
@Płaczek

Płaczek masz rowerczyk bo mój już nie jezdzi i wogóle nauczyłem się jezdzić bez bocznych kółek zyrafa mój braciszek cio nazwisko zmienił mnie nauczył i chciałbym coś większego daj znać czy masz jaką używke a i telewizor też jak masz to może się dogadamy

????

Lider nie dał mi kwestionariusza na paczkę i bon świąteczny w HR mówią że już za późno cos można zrobić?

StreetKid

Tego to ja nie wiem i nie chcę wiedzieć.

Taaaaa

Nie wiem czy nie powinno się palaczą czas spędzony na palarni odliczyc z wypłaty albo cały czas z danego dnia spędzony na palarni musieli by odrobić po upływie 8.5 h to by było sprawiedliwe. Nie chodzi mi tu o osoby co na przeewie wolą zapalić niż zjeść czy się czegoś napić,chodzi mi tutaj o osoby które idą na przerwe a z przerwy na fajke i tacy ludzie są nie efektywni i inni na nich muszą pracować . Każdy ma 2 przerwy po 15mjinut a niektórzy mają ich 4-6.

Hr
@Taaaaa

A my w biurach wychodzimy na fajkę kiedy chcemy a nie jakieś słabe 5 razy

Szczerbaty daumian
@Hr

A ja pale kiedy chce i ile chce bez wychodzenia na palarnie

Żubr z woodu
@Szczerbaty daumian

Widziałem kiedyś wózkowego co palą fajki na placu szczególnie ten dau mi an wjezdża w leyaut i tam niby szuka czsgoś i pali a pety rzuca w słupek palety ...ale do czasu następnym razem pójde z tym gdzie trzeba a mam też inne moce to go załatwie podejde z gaśnicą i mu ten ryj wypsikam bo jestem fire i mam prawo

Alkomat

W poniedziałek wyrywkowa kontrol ,chyba że macie jakieś typy.

Andrej
@Alkomat

Lepiej narkotesty

Łokej łokej
@Andrej

Jak byście zaczeli robić to z każdej zmiany po kilka osób .... I to nie tylko ukraina....

Liderek czopek

1-0 2-400 3-600 4-900

@Liderek czopek

E wypłata jest wypłata!!!

Pan lider cycu
@Liderek czopek

O to super dostane 900 a (usunięte przez administratora) te kwoty to brutto czy już netto.

Rudy

E wypłata jest wypłata!!!!

hmm

Zastanawialem sie nad aplikowaniem do tej firmy ale po wpisach pracownikow tutaj omijam szerokim lukiem XD jprd XD

jakiśtam
@hmm

a co ty myślisz, że tylko w tym zakładzie tak jest? XD Pójdź do diehla to zobaczysz

Has
@jakiśtam

Jasne ze wszędzie tak jest ale nie wypisują glupot na publicznym forum

Mati
@hmm

Srednia iq poniżej przeciętnej haha

KAT
@hmm

Masz rację przecież tam pracuje pospolite proste bydło bez wykształcenia oraz dzicz ze wschodu.

Chętny żółw

@Mały

Dzwoń do lidera na a 4 od poniedziałku to się dowiesz

Operator
@KAT

Te pospolite (usunięte przez administratora) zarabia 3870 netto a po podwyżce bedzie 4200 netto haha

IQ
@Mati

IQ wsio pariatku a pieniążku ne te i mało i (usunięte przez administratora) Na.

Liderek
@Has

Na to pracujemy wszyscy jak jestem swinią dla kogoś to po mnie jadą...ale mi z tym dobrze bonjestem dobrą świnią....

Linia

I Unas jest bezpiecznie nie to co na reinforcement że jak była impreza to mało se oczu koleżaneczki nie wydrapały ale tipsy połamały a no bo to z zazdrości...

Mol
@Linia

A które to z reinforcement?

Mol
@Linia

Teraz 20 listopada też mają imprezę ciekawe co tam się będzie działo

Zostaw merytoryczną opinię o NB-Polska VELUX - Namysłów

• Jak się pracuje w NB-Polska VELUX?

Zobacz opinie na temat firmy NB-Polska VELUX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 774.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NB-Polska VELUX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 730, z czego 408 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 264 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NB-Polska VELUX?

Kandydaci do pracy w NB-Polska VELUX napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NB-Polska VELUX