Okna Velux (Nb-Polska Velux)

Opinie o NB-Polska VELUX

Hmmm

Zastanawialem się nad aplikowaniem do firmy ale po wpisach pracownikow widzę ze lepiej omijać szerokim łukiem XD

Liderek
@Hmmm

Dawaj bo kasa dobra a jak masz znajomości to szybko awansujesz,możesz być tłukiem abyś miał układy

Lovelas

Po robocie do dino i zestawik i łogień. I jedziemy z procentami ,ej ale coraz zimniej bedzie i co i jak i gdzie szok.

Oj oj joj

Takie koleżaneczki a jedna drugiej by meża odbiła falsz i obłuda u was na dziale a najgorsze są te mlode co chodzą na lewe L4.

Mijagi

Witam. Gdzie i w Jaki sposob aplikowac do pracy w velux. Z gory dzieki

Specjalista Ds. Windykacji

Nigdy nie pisze opinii, ale tym razem to zrobię. Rekruterka bardzo miła, rzeczowa, słowna. 3 rozmowy - 2 online, 3 na żywo i w międzyczasie 2 testy do rozwiązania w domu online. Bardzo duże zaangażowanie kandydata, wiele pytań, szczegółowych, dużo powtarzających się, ale zadanych w inny sposób. Wypytują , nawet przepytują. Do tego sami mało mowia o firmie, trzeba zadawać samemu pytania o wszystko, wyciągać informacje. Kółko wzajemnie adoracji mam wrażenie, spojrzenia po sobie, omawianie testu gorzej niż przesłuchanie, ostrzał pytań, wymagają tłumaczenia się. Nieprzyjazny klimat na ostatniej rozmowie. I oczywiście na koniec tamtaram brak odpowiedzi we.wskazanym terminie. Mnóstwo czasu to zajęło, a zupełny brak szacunku do człowieka. Nawet nie dziękuję. Inne firmy potrafią po wysłaniu cv odpisać. Nie podobało mi się to bardzo.

Mnóstwo, wszelkie, o osobowość,

Ciocia

Mam koszulke xs a wy?

Czopiknson

Jest kilka nowo powtających stanowisk jak coś to naPISze wam podania kiedyś pisałem chłopakom z mojej byłej zmiany jens owi teś ciowej płacz kowi i (usunięte przez administratora) owi bo mni o to prosili to chyba na lidera grupy wszysczy byli faworytami tak greg or mówił ...ale coś nie wypaliło . Jedyne co zostało to smiech na stołówce to do tej pory się smiejemy ale fajnie chłopaki próbujcie dalej bo warto a jestescie wielkimi faworytami nie to co te nie roby i lesery z mojej obecnej zmiany ci to co chwile L4 albo sie zwalniają bo do apteki albo zęby ich bolą a najlepszy jest jąąądkała ten to już 30 minut przed fajrantem jest przebrany na stołówce .

Dziwię się administratowi strony że udostępnia takie głupie komentarze które zamieniają stronę w plotkarską pogawędkę i niepotrzebne nikomu komentarze. Strona jest do dodawania opinii na temat zakładu pracy,a nie kto skim, kto komu, i jeszcze inne bzdety. Czy ktoś to sprawdza przed udostępnianiem?

Roberto

W końcu jesień się zbliża ,a co za tym idzie chłodniej i deszczowo ale to dobrze bo przynajmniej w pracy będzie chłodniej na halach i wogóle lepiej się śpi w domu a nie jak ostatnio 35 stopni i jak my mamy być wydajni.

Urangutan
@Roberto

Wydajna to może być krowa albo koza. Jaka płaca taka praca ja nie robie na akord!!!! Mi płacą za godzine...czy ja zrobie 65 czy taki albo taka 115 to kasa jest ta sama tylkoze ja jestem wypoczety a oni na nic siły nie mają.

Szczery

Komu trzeba zrobić las. ke albo co wogóle zrobić zeby awansować ...

Wąsaty stach
@Szczery

Spytaj Mariusza on jest w temacie albo andrzeja czopka,oni dobrze wiedzą.

Katering

Z której restauracji rezygnuje nasza firma? I czy na jej miejsce wskoczy jakaś inna?

Linia

Mam pytanie czemu nie ma zaangazowania na linii czy to kasa czy pogoda ???

Eureka
@Linia

Ameryke odkryłaś/eś jak biuro niema motywacji to co się produkcji dziwić.

Serwisowy

Mam takie usprawnienie żeby do palarni z każdej hali zrobić tunele co by mnie i innych palaczy chroniły od deszczu i wiatru.

Taaaaa
@Serwisowy

A z kąd na to kase wezniesz, zejdz na ziemie i rzuć palenie to nie zmokniesz ani nie zmarzniesz.

Meteo

Ale kino wczoraj upał a dzisiaj w kurtce trzeba chodzić.

Czarna mamba

Ja dam obiadki liderowi i jestem wtedy najlepsza i każdy mnie słucha co mówię i robi jak im każe

Justynka

Ej trzeba zrobić zebranie z kierownikiem i oowiedzieć jaka ta pseudo liderka jest naprawde w pracy.

Marek z zadupia real
@Justynka

Rejczel ja ci współczuje jak tam trafisz. Oni cie (usunięte przez administratora) a ty to mieki szon i mięka faja a pobudzony tobą piekarnie zamiatał jak coś. To potwierdze skakałej az wyłapałeś

Lovelas

pozdrawiam i do nastepnego.

Lovelas

Weszła pani z wielką klasą i z wielkim przytupem SZACUN.

Lovelas

Pani Kasiu już jestem wielkim pani fanem i cichym wielbicielem.

Lovelas

Ja tak jak pani Kasia mam te same pasje i zainteresowania...wiec myśle że znajdziemy wspólny język i bedziemy za pan brat a raczej jak brat z siostrą

Lovelas

Fajna ta pani Kasia jeśli to prawda co mówiła,że będzie bliżej ludzi i produkcji to super ja się ciesze wkońcu ktoś może ten cyrk popcha na odpowiedni tor a nie jak teraz (usunięte przez administratora)stoi i się patrzyl jak szpak w (usunięte przez administratora)A jaj kolezanki zaraz po odejsciu (usunięte przez administratora) jej obrabiają. I tak to jest kazdy cie (usunięte przez administratora)jak ty ich szanujesz pamiętaj paniusiu z prowincji wielkiego miasta

Zostaw merytoryczną opinię o NB-Polska VELUX - Namysłów

• Jak się pracuje w NB-Polska VELUX?

Zobacz opinie na temat firmy NB-Polska VELUX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 774.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NB-Polska VELUX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 730, z czego 408 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 264 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NB-Polska VELUX?

Kandydaci do pracy w NB-Polska VELUX napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NB-Polska VELUX