NB-Polska VELUX

Namysłów

Opinie o NB-Polska VELUX

klan z krzy...wa 2017-06-25 20:22
super impreza na velux -ie a ten co oprowadzał wycieczkę to już całkiem gościu wymiata widać ze gościu zna się na swoim fachu i w ogóle taki fajny opowiadał ze szczegółami super gościu szacun chciałbym być chociaż w połowie takim gościem jak ty niezapomne tych szczegółowych i wyczerpujących wypowiedzi na każde pytanie ...
niezły był też ten gościu na drillu w okularach przeciwsłonecznych i w kapeluszu no mega nie wiedziałem że można mieć taki super gust widze że tam ciekawii ludzie pracują ,czyli nieprawdom jest to co mi kuzyn cycu opowiadał że buraki i wogóle ...
teraz widze jakiego mam kuzyna wstyd mi cycu za ciebie
okulary słoneczne 2017-06-25 22:01
nawet (usunięte przez administratora) był i piwo wypił jeszcze będą z niego ludzie
świnka 1,43 2017-07-02 17:08
grill się udał ,szkoda tylko że norma gadał tylko o pracy i obgadywał innych...
zawodowiec 2017-07-09 11:27
ide na l4
sierżant 2017-07-10 15:08
a czemu kitka znowu narzekała i płakała -znowu jaj ciężko w pracy to niech idzie do kauflandu dorobić albo na jakiś festyn
krzysztof r. 2017-07-11 12:18
najlepszy zakład w jakim miałem przyjemność pracować fajna grupa ludzi przynajmniej na drill-u miła lużna atmosfera liderzy ok mistrz ok kierownik też z tego co mówił gejson ok , ukraincy też mili pomocni i pracowici , aż szkoda że teraz będzie 2 tygodnie wolnego mam nadzieje że to szybciutko zleci , bo nie lubie siedzieć w domu i żeby trochę popadało i upałów niebyło bo lepszy deszcz jak upał 35 stopni .Korzystając z okazje życze wszyskim spokojnych i udanych wakacji szczęsliwych powrotów do domu i takiej pogody jaką byście chcieli
painting 2017-07-11 16:35
w sobote wyjazd nad morze a wy siedzcie w domach
ksiądz 2017-07-14 20:23
jestem super jakościowcem
marcin 2017-07-18 12:26
sprzedam punto
Ministrant 2017-07-18 15:17
a ja super mechanikiem
Nonie 2017-07-18 15:35
Pracuje od jakiegoś czasu w veluxie i nie polecam, ja jako kobieta. Normy wygórowane i ciagle chca wiecej, na hali czasem jest tak gorąco, ze idzie zemdleć, a co na to dyrektor? Dodatkowa 5 minutowa przerwa, ale pod warunkiem, ze nie wypłynie to na końcowy efekt pracy!! Śmiech na sali! Czyli nikt jej nie bierze bo i tak pozniej trzeba nadrobić. Sami znajomi na halach i rodziny, jesli ktos nie pasuje i ma inne zdanie to przegwizdane. Pracownicy produkcji sa dosłownie robakami i niczym wiecej, kadra kierownicza bez kwalifikacji, pozniej robi sie bałagan ze wszystkim. No i nie ma autobusu powrotnego z tamtąd, masakra, nie polecam za te grosze. A co do ubezpieczenia to maja je tylko osoby zatrudnione przez firmę czyli po przepracowanym roku, jesli jest sie zatrudnionym przez agencje to nie ma ubezpieczenia! Trzeba je sobie samemu załatwić!! A najlepiej maja konfidenci, a najbardziej konfidentki, ktore tylko czekają na okazje zeby nakablować wyżej! Przez agencje żadnych premii, dodatków, nic totalnie, w porównaniu do Amazona to dno, plus grosze na koniec miesiąca :/ NIE POLECAM
Krzysiek 2017-07-18 21:02
Potwierdzam!
Prawdziwy kołchoz czyt. obóz pracy.
Ciężka praca, w urągających warunkach za śmieszne pieniądze. Ciągła presja ze strony liderów, tylko normy normy normy i poganianie, w upale prawie jak w saunie.
Całe szczęście, że pracowałem tam tylko 3 miesiące.
Nikomu nie polecam!!!
Prawdziwy obóz, praca dla desperatów.
obserwator 2017-07-20 19:41
a dlaczego karol sprzedaje bimber liderowi po 10 zl a innym po 20zl między innymi ukrainie ...
a najlepsze bo liderek jest zadowolony a karolek ma takie fory jak kiedyś hiena , a robi sztuczne awarie zakłócenia kombinuje aby nieprodukować na formie i niewyrabiać norm awarie wypinanie wtyczek problemy z pistoletami brak węzy a na stanowisku wszysko jest zawsze chemia punktowa tylko kombinuje po urlopie ide z tym do dyrektora bo zabardzo sie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e powywracało jednemu i drugiemu
obserwator 2017-07-20 20:31
a ciekawe co wieloryb daje liderowi skoro robi cały czas na małych formach a z innych się smieje u adama i mariusza niemiałby wyboru albo wszyscy albo nikt a i u innych dziewczyny pracują na a 8 choćby raz na tydzień
heniek 2017-07-20 22:27
ale mam korbe piłem z brzytwom i sie nawaliłem
key operator 2017-07-23 10:33
pozdrowienia z nad moża ...
lilianna 2017-07-24 09:37
czy są u was przyjęcia jestem po studiach znam 2 języki tylko biuro
G 2017-07-24 10:19
dziękujemy, "może" będzie lepiej w pracy.
fredka 2017-07-24 15:03
nad morzem widziałam wieloryba tylko jakiś dziwny do mleka nie pił tylko tą wode co z pracy wynosił...
szukam fury 2017-07-24 16:01
jak kupić dieslea to z jakim silnikiem

tdi jak coś to który
hdi jak....
jtd jak...
potrzebuje na dojazdy mam 20 000 pln a dystasns 7 km w jedną strone z góry dziękuje za opinie
Carbon 2017-07-25 00:18
Powiem ci jako mechanik od 15 lat:
wiele zależy od tego czy auto będzie francuskie, niemieckie, hiszpańskie czy jeszcze jakieś inne. Z reguły większość z nich używa nowej technologii z bezpośrednim wtryskiem:
JTD (Fiat, Alfa Romeo) HDI (Peugeot, Citroen), DID (Mitsubishi) i inne
oznaczenia, to właśnie silniki wykonane w tej technologii. Osobnym rozwiązaniem
są silniki TDI, lansowane przez VW (Volkswagen, Audi, Skoda, Seat). Moje zdanie jest takie:
Jak Peugeot, Citroen, Ford to najlepszy jest silnik 2.0 HDi (są cichsze niż TDI) ale wymagają częstej wymiany filtra cząstek. Jak Volvo to 2,4 D. Jak Honda to i-TCdi ale niestety drogie serwisowanie i uważać na auta używane - naprawa skatowanego auta po zerwaniu łańcucha to jakieś 4tysiaki.
Ale jak założymy że będziesz chciał kupić niemieckie auto to wygląda to tak:
Stare TDI bez common rail są bardziej usterkowe (częste elementy jakie naprawiałem w tych autach to: pęknięte głowice, rozrząd) No i auta te trochę palą a po latach hałasują. JTD maja lepsze spalanie od TDI i są trwalsze ale w Oplach (VW się jeszcze uczy:) Również fiaty na JTD są w miarę OK. Natomiast trudno mi porównywać JTD do TDCi - TDCi to właśnie TDI z common railem (z wtryskiem bezpośrednim) i to jest naprawdę mocny silnik.
Ja generalnie preferuję wersję z wtryskiem, bo na pompowtryskiwaczach, jak padną to są drogie w naprawie czyli ja na takie dystanse wolę silnik mniej zaawansowany technologicznie, ale też potencjalnie mniej kosztowny w utrzymaniu.
Gdyby jednak pokusić się o klasyczne TDI to polecam tylko z grupy VAG czyli 1.9 TDI lub 1.6 TDI.
Wojtek 2017-07-26 17:48
Część kto jest u Was w Namysłowie kierownikiem Utrzymania Ruchu lub Technicznym?? O kogo pytać?
szukam auta 2017-07-26 21:40
dzięki troche mi pomogłeś -powiem ci im więcej szukam tym bardziej boli mnie głowa chociaż tyle dobrze że szukam tylko diesla a nie naprzykład benzyny czy benzyny z gazem bo dopiero bym oszalał ja chce diesla bo to inna kultura jazdy i diesel ma to coś ...jeszcze pomyśle

ale dzięki pozdrawiam
szukam auta 2017-07-26 21:41

ale dzięki pozdrawiam
tylko start nks 2017-07-26 21:49
jaga odpadła legia już pozamiatane lech też koniec a arka jak zaczeła na 3 rundzie tak skączy niema co mamay poziom w tej naszej ekstrakasie kartofliskowej
pzpn 2017-07-27 11:10
tylko lzs wilków się liczy w naszej gminie
Jonasz 2017-07-27 22:42
Dobre pytanie :) Konia z rzędem temu operatorowi który to będzie wiedział
starman 2017-07-27 23:59
Byłem nie dawno na rozmowie w sprawie pracy - wszystko ładnie- pieknie Pani kadrowa opawiada o zakładzie ( nawet mi sie podobało) ale jak przychodzi do wynagrodzenia to szkoda gadac i pisac...... :( :( :( . Ukraińce w "Zagłebiu Meblowym" ( Kępno i okolice) zarabiaja wiecej ni Polacy w Veluxie!!!
stachu 2017-07-29 15:12
Bo to nie jest "zagłębie meblowe" tylko "zagłębie duńskich okien" :)
Janka 2017-07-29 22:00
Już niedługo wracamy do roboty :) Upały też!
Hollywood 2017-07-31 18:56
Z roku na rok postępujący upadek moralności .
gabii 2017-07-31 19:53
ja już tęsknie za moim...
Były z Gniezna 2017-07-31 20:04
W Gnieźnie zmiana goni zmianę. Kierownik UR popracował kilka m-cy i szybko się zorientował gdzie trafił. Tam nie znasz dnia ani godziny a przyszłość to najwyżej planuj na dany dzień, bo jutro już nie wiadomo czy będzie po co przychodzić. Smutne, ale prawdziwe. I to wszystko za uścisk dłoni szefa i jabłko albo banana codziennie w kantynie.
rusłan pracownik miesiąca 2017-08-08 10:12
tylko ukraincy uratują produkcje
Info 2017-08-09 19:28
Największy polski producent okien (FAKRO) uważa, że jego główny konkurent na europejskim rynku (duński VELUX) dopuszcza się praktyk o charakterze nieuczciwej konkurencji i nadużywa dominującej pozycję na rynku. Skargę w tej sprawie do Komisji Europejskiej Polacy wnieśli 5 lat temu. Niestety do dziś nie została ona rozpatrzona. Co ciekawe - europejskim komisarzem ds. konkurencji, który podejmuje decyzje w zakresie tego, jakie skargi złożone przez przedsiębiorców będą rozpatrywane, a jakie muszą czekać w kolejce, jest... Dunka - Margrethe Vestager.

Przypomnijmy - już w 2007 roku polska firma zarzuciła duńskiemu VELUX-owi stosowanie nieuczciwych praktyk handlowych, z powodu których FAKRO miało ograniczone możliwości oferowania swoich produktów w znacznej części Europy Zachodniej. W lipcu 2012 roku podjęta została decyzja o złożeniu do Komisji Europejskiej skargi o nadużywanie pozycji dominującej na rynku przez VELUX. Skarga liczyła 299 stron, w treści których szczegółowo objaśniono zasady funkcjonowania europejskiego rynku okien dachowych, pozycje zajmowane na tym rynku przez poszczególnych producentów, jak również w detalach przedstawiono poszczególne zarzuty w zakresie nadużywania pozycji dominującej przez VELUX, wraz ze stosownymi wyjaśnieniami prawnymi oraz licznymi dowodami. Dokumentacja dowodowa została do skargi dołączona w postaci 184 załączników o objętości kolejnych niemal 1 100 stron.

Pomimo tego, iż skarga na VELUX została złożona 5 lat temu, to do dziś Komisja Europejska nie podjęła decyzji co z nią zrobić. Przedstawiciele polskiego FAKRO oskarżają eurokratów o to, że celowo i z premedytacją nie chcą się zająć ich skargą. Oczywistym jest, że rozstrzygnięcie sprawy po myśli Polaków mogłoby negatywnie wpłynąć na wyniki finansowe duńskiego VELUX-a. Póki jednak nie ma żadnego rozstrzygnięcia (nawet dotyczącego formalnego przyjęcia skargi do rozpatrzenia), póty na europejskim rynku okien nadal panuje status quo, w którym Duńczycy wciąż są górą. Właśnie dlatego w maju tego roku prawnicy FAKRO złożyli do sądu UE w Luksemburgu skargę o bezczynność Komisji Europejskiej w tej sprawie.

Co ciekawe - europejskim komisarzem ds. konkurencji, który podejmuje decyzje w zakresie tego, jakie skargi złożone przez przedsiębiorców będą rozpatrywane, a jakie muszą czekać w kolejce, jest... Dunka - Margrethe Vestager, która zanim trafiła do Komisji Europejskiej zajmowała stanowisko ministra gospodarki w duńskim rządzie.

W kontekście powyższego warto również przypomnieć słowa Ryszarda Florka, prezesa FAKRO, który w wywiadzie dla "Forbes" zauważył ciekawą rzecz: "Dunka Margrethe Vestager jest komisarzem UE ds. konkurencji. Ona połowę spotkań ma z duńskimi przedsiębiorcami. Ciągle główkuje, co zrobić, by rozwijała się duńska gospodarka. Jak się zwróciliśmy do Janusza Lewandowskiego, gdy zasiadał w Komisji, to powiedział nam, że jest z Polski, więc mu nie wypada zabiegać o to, by polska firma nie była dyskryminowana w Unii Europejskiej" !
maciej od viki 2017-08-11 09:55
ja się za to dunke wezne
otto 2017-08-11 10:09
a kiedy rejczelowi się wiza kończy i jak to jest z krajami arabskimi bo niejesteśmy w temacie
gabriela 2017-08-21 10:49
tęsnie za wami jak wróce to odrobie te wszyskie godziny co mam do odrobienia obiecuje teraz niemysle o niczym innym tylko o mojej rodzinie trzymajcie się ...pozdrawiam
morcinno 2017-08-22 15:03
sxprzedam punto w systemie porsche 1,1 benzin and gasolain
punto das auto
super auto kolor z palety ferrari czerwona bourgundia
rusłan pracownik miesiąca 2017-08-24 17:21
po pracy jade na pierożka
Cio 2017-08-27 05:51
bawi się szlachta
Iza 2017-08-28 16:15
Czy pracował ktoś jako User Experience Designer? Czy ciężko się dostać na taką posadę? Jakie trzeba mieć doświadczenie? Czy przyjmują bez doświadczenia? Takie informacje będą ważne dla osób, które chcą aplikować na takie stanowisko w NB-Polska VELUX.
Cio 2017-08-29 19:41
Designerzy Veluxa są tylko w Danii. Praca szczególnie dobrze płatna ale też wymagająca kreatywności i znajomości wielu aplikacji, w tym podstaw programowania. No i oczywiście: bez angielskiego można zapomnieć o przyjęciu.
Byla 2017-08-31 08:32
Praca jest ok.tylko lider z pewnego działu to .......... sam błędy popełnia a innych ocenia.
Mam gdzies velux 2017-09-05 12:17
Jak sie nazywa ten ukrainiec z Mariusza zmiany co ciągnie nadgodziny???
Ciekawi 2017-09-08 19:32
Czy urlop w przyszłym roku 2018 może być od 1 sierpnia pytanie do kadry zarządzającej prosimy o odpowiedź
operator maszyyn 2017-09-08 20:17
Mam nadzieje że będzie w lipcu bo większość zakładów tak ma żeby rodziny mogły razem wyjechać
rudy 2017-09-11 10:24
e wypłata jest
Iza 2017-09-20 15:28
@rudy czy podzielisz się swoją opinią na temat pracy w firmie NB-Polska VELUX? Co powiesz o warunkach pracy? @operator maszyyn czy jesteś zadowolony z pracy na swoim stanowisku? Co najbardziej podoba Ci się pracując tutaj?
Wujek 2017-09-22 16:59
Witam. Jak wygląda praca na stanowisku mechanika utrzymania ruchu? Jakie zarobki?
Zostaw swoją opinię o NB-Polska VELUX - Namysłów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NB-Polska VELUX