Okna Velux (Nb-Polska Velux)

Opinie o NB-Polska VELUX

Witam wszystkich mam kolejne pytanie jeżeli nikt nie będzie kupował okien waszej Firmy ,magazyn będzie pełny a napewno tak będzie ponieważ idzie recesja nasz rząd kłamie obawiam się że 60 procent zwolnień to mało.Pozdrawiam Wszystkich pracowników życzę WYTRWAŁOŚCI.

StreetKid
@Marcin

Tak zwolnią 97% zostanie HR i ciecie.

Operator maszyn

czy to prawda że Velux planuje pracowac tylko na dwie zmiany?

Rudy

E wypłata jest wypłata

Nieślubny czopek jr.

A co to za telefony i smsy po ludziach wysyłane są żeby do pracy przyjść w czwartek i piątek???

Specjalista Ds. Windykacji

Nigdy nie pisze opinii, ale tym razem to zrobię. Rekruterka bardzo miła, rzeczowa, słowna. 3 rozmowy - 2 online, 3 na żywo i w międzyczasie 2 testy do rozwiązania w domu online. Bardzo duże zaangażowanie kandydata, wiele pytań, szczegółowych, dużo powtarzających się, ale zadanych w inny sposób. Wypytują , nawet przepytują. Do tego sami mało mowia o firmie, trzeba zadawać samemu pytania o wszystko, wyciągać informacje. Kółko wzajemnie adoracji mam wrażenie, spojrzenia po sobie, omawianie testu gorzej niż przesłuchanie, ostrzał pytań, wymagają tłumaczenia się. Nieprzyjazny klimat na ostatniej rozmowie. I oczywiście na koniec tamtaram brak odpowiedzi we.wskazanym terminie. Mnóstwo czasu to zajęło, a zupełny brak szacunku do człowieka. Nawet nie dziękuję. Inne firmy potrafią po wysłaniu cv odpisać. Nie podobało mi się to bardzo.

Mnóstwo, wszelkie, o osobowość,

Zdzisław

Czy ktoś rozumie stan umysłu Pani kierownik lakierni.rozumiem że z kaliskiego to chytre ale żeby nie dać ludziom postojowego ? Zrządzonego odgórnie? Dlaczego ona podważa decyzję swoich pracodawców. Kiepski przykład daje swoim robotnikom No ale taka mentalność, po co ktoś ma spędzić czas poza robotą i mieć za to zapłacone . Ważne że ona skorzysta Aaa skoro może zapewnić pracę podczas postoju gdzie produkcja ma być wstrzymana, to dlaczego nie pozwoli przyjść w piątek, gdzie mamy urlopy bezpłatne Ktoś to rozumieć?

Robert
@Zdzisław

Mało tego. Pracownicy którzy maja wrombane na pracę i trzeba za nich robić mają cały tydzień wolny. Ten kto się bardziej stara ten jest bardziej dymany. Wniosek jest taki że trzeba palić głupa, wtedy się zarobi a nie narobić. A kasa taka sama dla wszystkich.

Lakiernia1 zm.

Ewidentnie brak witaminy S

Margolcia
@Lakiernia1 zm.

Najważniejsze ze Monika będzie liderem co w rodzinie to nie zginie

Koko loko
@Zdzisław

Szuka wszędzie oszczędności, po co dać ludziom postojowe jak lepiej wy doić ich z urlopu by w grudniu brać bezpłatne i zostać bez premii

Co to za kombinacje na mouldingu?!Cały zakład będzie stał a tam zawsze wszystko inaczej ????

StreetKid

Ponieważ przy tak dużej ilości pracowników miernych, że tak powiem ciężko cokolwiek zaplanować. Pamiętaj przy obliczeniach potrzeba co najmniej jedną stałą, na molding nie ma wzoru, chyba że na tych z kurnika zero zawsze daje zero. Pozdrawiam.

L4

Ja od listopada postojowe płatne 80%

Rudy tasia

E wypłata jest wypłata

Filutek

(usunięte przez administratora)Nowy lider u mechaników już sobie znalazł (usunięte przez administratora). Wiecznie się chłopa czepia. Duży mechanior tylko mymra pod nosem(usunięte przez administratora)

Fanonsjilpajnuaw

Ostatnio na mieście obiło mi się o uszy że podobno Velux w Namysłowie ma rozpocząć masowe zwolnienia pracowników. Czy to prawda?.

Anzej
@Fanonsjilpajnuaw

(usunięte przez administratora) prawda. Od listopada ruszają przyjecia

Dima

A kiedy zrobimy impreze naszej zmiany bo już Grześka zmiana była teraz idzie zmiana Jacka A nasza zmiana co??? Trzeba utrzcic awans marcina

Rudy

E wypłata jest

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w NB-Polska VELUX?

Hr

Nie przedłużamy umów bo kryzys. Myślimy jak zwolnić tych co mają na stałe żeby PIP się czepił.

Operator maszyn

Po 2 latach ale teraz nieprzyjmują do pracy. Jest kryzys.

Krótkie nóżki
@Operator maszyn

Gdzie ten kryzys?nie pisz pierduł tylko pisz o tych co zaszybko schodzą do szatni bo damulki przesadzają!!!!zadzwonie do kierownika bo liderzy spią nie.mają czasu.

Hmm...

Inteligętni bo to jedna wielka rodzina...

1.43
@Krótkie nóżki

Dzwonie do kierownika ja zawsze dzwonie i kabluje bo ja jestem farbowanym.lisem

Gdzie jest rudy

W, wypłata jest?

Kandytat

Rekrutacja to tragedia. Zero szacunku. Po co obiecywać feedback skoro macie go głęboko w poważaniu? Januszex i tyle! Odradzam, kompletny brak profesjonalizmu.

ZawieRucha

Dzisiaj sobie przypilnuje te kwoki z 2zmiany

Jaro

Dają tam u was cos z funduszu socjalnego na wakacje? Wczasy pod grusza?

Wieloryb
@Jaro

Jedyne co dają to gruszki 2 razy w tygodniu a twarde jak kamień.

Dima

Jade rowerkiem do kolezanki

Operator maszyn 10letni

Witam czy wiadomo co będzie dalej z veluxem w tym kryzysie? Czy pracownicy długoletni mają się obawiać zwolnień? Czy to prawda że Velux planuje zamknąć fabryke?

Barszcz biały
@Operator maszyn 10letni

Tak zamykamy zaklad od pazdziernika

Taka jedna

A dlaczego dziewczyny z 2 zm moulding schodzą do szatni 21:55 albo i wcześniej .

Krótkie nóżki

A właśnie że schodzicie ja mam dobry wzrok i od poniedziałku schodzicie grubo przed 22.Tak więc albo się dostasujecie albo kierownik zostanie o tym fakcie poinformowany bo lider to nie wie co się dzieje u was na hali .Druga sprawa zostawiacie bałagan na gm.ce i flapach nie uzupełniacie kartonów i tym podobnych rzeczy. Mimo wszystko miłego weekendu koleżanki kochane.

Grażyna
@Taka jedna

A pracują do 22tak? Jeśli tak, no to tylko 5 minut wiec moim zdaniem bez przesady z tym liczeniem co do sekundy. To nie jest tak że ten czas na przebranie się itp też się liczy jako praca?

L4

Cały czas się tylko czepiają A za czyjeś błędy tobie i innym premie zabiorom bo cięcia kosztów bo to I tamto.

mustafa
@L4

na malarni jeden nawali i 50 osób nie ma premii, molding nawali i wszyscy premie maja takie równe traktowanie w tym zakładzie

Krystyna
@mustafa

To razem pracujecie na wynik? A jak już premia wpadnie to chociaż porządna?

9miesiac
@mustafa

To się odezwijcie ????

benek
@Krystyna

A weź, raptem 200 brutto a co chwila nam zabierają, ostatnio było tylko 50 pl aż wstyd

Zostaw merytoryczną opinię o NB-Polska VELUX - Namysłów

• Jak się pracuje w NB-Polska VELUX?

Zobacz opinie na temat firmy NB-Polska VELUX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 774.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NB-Polska VELUX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 730, z czego 408 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 264 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NB-Polska VELUX?

Kandydaci do pracy w NB-Polska VELUX napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NB-Polska VELUX