Okna Velux (Nb-Polska Velux)

Opinie o NB-Polska VELUX

Ktoś

Jedna z pięciu zasad, którymi mamy się kierować w naszym zakładzie brzmi - wzajemny szacunek, dlatego chciałbym pogratulować Dyrektorowi w jaki sposób zwalniano pracowników. Wyprowadzano ich z zakładu jak zwykłych zlodzieji, super naprawdę pokazaliście jaki macie szacunek do pracowników.

Olek
@Ktoś

Najgorzej to chyba potraktowano tych z nocki, całą prawie zmianę tyrali by od 4 zacząć ich wyprowadzać, 1 i 2 zmiana po ludzku na rozpoczęcie pracy i za to ludzie mają wielki żal że tak ich potraktowali.

ewenement

A pani(usunięte przez administratora)to co to za ściema? Kawki, przerwy non stop? No nie ładnie tak. Trzeba uważać bo widzę że dużo trzyma z kierownictwem

Oko
@ewenement

Ludzi zwolnili a żaden efekt jak był ogólny bałagan tak jest, jeszcze większy. Dalej trzeba robić na nierobów typu liderzy grup czy też sefty rep. Powinni połowę zmiany stać na formach tak jak jest na innych działach, a nie kawki, fajeczki itd. Co można sprawdzić na kamerach

@Oko

Powinni się zabrać za techników produkcji.Stawki wysokie, operator to może pomarzyć o takich. Jedyne co robią to wysłanie maila z tabelkami raz w miesiącu. W tym jest naj (usunięte przez administratora)., który z (usunięte przez administratora) udziela się wszędzie, aby pokazać, że są potrzebni. Aby tylko dużo zarobić, a nic nie robić.

Agnieszka
@Oko

Skoro można faktycznie tego typu rzeczy sprawdzić na tych kamerach to czemu nikt z was tego głośno nie zasugerował? chyba, że jednak im to nie przeszkadza?

Ela

Proszę wytlumaczyć jak to jest że osoby z mouldingu z obecnej 1zmiany wychodzą z szatni przed 14 zaznaczam wychodzą!!!(usunięte przez administratora) jeśli to się nie zmieni pójde z tym do dyrektora bo tak być nie może ludzie chowają się po szatniach a osoby mające szatnie na a8 a3 schodzą jeszcze szybciej w poniedziałek stałyśmy z dziewczynami z 2 zmiany i każda widziała że 13:52 niektóre osoby opuszczają a4 i teraz albo będzie sprawiedliwie i to się zmieni albo dyrektor o wszystkim się dowie!!!.

Nik
@Ela

Na mouldingu panują w ogóle panują inne zasady niż na całym zakładzie. Tu sobie można chodzić na kiedy się chcę na kawkę, na papieroska co godzinę i to dotyczy również kierownika. Jakby tak dobrze policzyć to niektórzy pół dniówki spędzają w palarni i na stołówkach.

Bgs
@Nik

Skąd wy ty wszystko bierzecie? Zasady jak na każdym innym dziale jedna przerwa 15 min i z powrotem do pracy.

Ip
@Bgs

Operatorzy tak jak najbardziej, 15 min i do roboty i tu ci nawet minute spóźnienia wypomną, ale cała reszta to sobie siedzą ile chcą i to nie raz. Co może nie prawda? Serwisowi to tak kombinują, że jedna przerwa na 4 druga na 8

Zwolnienia. Wjechali jak SB , (usunięte przez administratora) i Czekiści nad ranem.

Miałam pytać o pracę a tu piszecie że zwalniają? Dlaczego? Redukują etaty czy o co chodzi?

Specjalista Ds. Windykacji

Nigdy nie pisze opinii, ale tym razem to zrobię. Rekruterka bardzo miła, rzeczowa, słowna. 3 rozmowy - 2 online, 3 na żywo i w międzyczasie 2 testy do rozwiązania w domu online. Bardzo duże zaangażowanie kandydata, wiele pytań, szczegółowych, dużo powtarzających się, ale zadanych w inny sposób. Wypytują , nawet przepytują. Do tego sami mało mowia o firmie, trzeba zadawać samemu pytania o wszystko, wyciągać informacje. Kółko wzajemnie adoracji mam wrażenie, spojrzenia po sobie, omawianie testu gorzej niż przesłuchanie, ostrzał pytań, wymagają tłumaczenia się. Nieprzyjazny klimat na ostatniej rozmowie. I oczywiście na koniec tamtaram brak odpowiedzi we.wskazanym terminie. Mnóstwo czasu to zajęło, a zupełny brak szacunku do człowieka. Nawet nie dziękuję. Inne firmy potrafią po wysłaniu cv odpisać. Nie podobało mi się to bardzo.

Mnóstwo, wszelkie, o osobowość,

Pytanko

Co za nagroda która tak świętowano na Lini Montażowej nikt nic nie wie za co ta Pani ja dostała, to jakaś ściema.

Stop mobbing

Zwalniając ludzi zrobili punktację która wogòle nie odpowiada prawdzie to było tylko pozbycie się ludzi którzy mieli swoje zdanie a opuszczasz zakład jak (usunięte przez administratora) ma przy sobie "policjanta" zwalniamy pana bo redukcja stanowisk ale musieliśmy pana punktować mam nadzieję że osoby z tych komisji które przyznawały punkty kiedyś same poczują się poniżone

@Stop mobbing

Ta ich ocena była nie zgodna z prawdą, wystarczy porównać z oceną roczną. W tych samych punktach na przestrzeni miesiąca dwie różne oceny. Takie czary mary, po prostu jedna wielka ściema.

xxx

Skąd wiadomo jaka była punktacja? Przecież dyrektor na spotkaniu pokazał tylko ogólne kryteria

Czopek

A żeby ta pani z (usunięte przez administratora) byla jeszcze ladna to bym.zrozumiał ale szału nie robi a każdy pisze jakby byla miss powiatu.

OKL
@Czopek

Pani (usunięte przez administratora) jak każda inna zmora znajdzie swego amatora.

@Czopek

Oj tam, troszkę nos jak u orła , uszy małpy. (usunięte przez administratora)

Prawda

W Gnieźnie na Slonecznej też tragedia pozwalniali ludzi nie wygodnych dla brygadzisty i kierownika nawet dyrektor nie sprawdzał kompetencji pracowników, pozwalniali z 15 letnim stażem a na kolejowej przyjęli 1 dzień po zwolnieniach z firmy zewnętrznych 20 osob

Rudy

A co to rejczelka zwolnili za romans z andziami

Gosia

Zajmijcie się swoimi ogrodkami a nie cudzymi życie prywatne każdego to indywidualna sprawa i nikomu nic do tego.

Rusłan jebadienko
@Gosia

A jak ktoś nie ma ogródka?to może się zająć innym jak ja ja mam ogródek daleko.z.tąd za granicą a tutaj lepie pierożki

@Gosia

Nikt tu nie pisze co sie dzieję u kogoś w ogródku po za bramą zakładu tylko w pracy i jeszcze ma za to płacone i tu jest różnica.

Słabe jest to że kasujecie niewygodne komentarze.

Candidate

I've applied to Velux and did an interview with the hiring manager. everything seemed smooth and it was a good interview. However, both hiring manager and the recruiter promised to provide feedback whether its a negative or positive decision. Not only I DIDN'T received any feedback, I even emailed them to ask if there was about the status of my application but there was no response at all (as they told me feel free to ask any question anytime). Not professional at all for a big company, and honestly is it disrespectful to people's time and effort. This only was the recruitment process, imagine how would it be from the inside working for such a company. I DO NOT recommend applying there or working for them unless you're desperate.

Czy w Okna Velux (Nb-Polska Velux) urlop jest płatny w całości?

Olek

Tyle ile ci się należy urlopu z kodeksu pracy czyli 20 lub 26 dni masz płatne ale jeśli tu przechodzisz z innej firmy to za każdy przepracowany miesiąc należy ci się urlop, dopiero po roku dostajesz cały

Czopek

A mnie nie zwolnili bo mam grupe

Widzi co się dzieje

Ale przemiał.. jak to mówią więcej za mniej, ludzie przerażeni a tam do góry się z produkcji śmieją, trochę przykre ale prawdziwe

@Widzi co się dzieje

Trochę trudno zrozumieć osobie z zewnątrz, co się dzieje w zakładzie? Więcej za mniej? Jakie są normy i zarobki, no i czym ludzie są tu przerażeni?

Ciekawe czy zwolnieniach, ktoś się w końcu przyjrzy tym wszystkim nie potrzebnym liderom grup, trenerom, sefty rep i serwisowym itd.

Pracownik.

Nie. Na wood przyszło dwóch nowych mistrzów.

Ślepy
@Pracownik.

Spoko wykończe ich nie mają wiedzy takiej jak ja co z tego że języki znają jak wora nie lizali komu trzeba.

Ty

Chodzą tylko z rękami w kieszeniach i się nudzą

Agnieszka
@Ty

macie teraz jakieś przestoje czy chodzi o jakieś odstępy czasu w trakcie pracy? docelowo to jakie oni mają wszystkie obowiązki tutaj w pracy w razie czego? skąd te chwile bezczynności się biorą?

Tacy zostaną zwykłych pracowników zwolnia

Hmm...
@Ty

Potwierdzam za dużo żądzących, na niczym się znają

@Hmm...

za mało słownika

Anastazja

Hejka Czy są jakieś kryteria dotyczące zwolnień grupowych? Kto w pierwszej kolejności? Czym rządzący będą się kierować?

Rudy

E wypłata jest wypłata

Kuba

Witam, czy ktoś chętny na pracę tylko 1 zm od 6-15 linia produkcyjna mebli twardych. Miejscowość mroczeń. Możliwość dojazdu z osobą z namyslowa . Proszę o kontakt Kuba.

@Kuba

Jeżeli ktoś chętny proszę pisać

Stolarz
@Kuba

Jaka pensja ?????

@Stolarz

Zarobki to kwestia dogadania i doświadczenia. Ja tylko załatwię pracę i wszystko jest do dogadania na rozmowie kwalifikacyjnej

Olu, myślę że tak. Proszę daj nr. Tel

Remigiusz

Daumianowi i piekarzowi życzę aby więcej pracowali a mniej strzelali z ucha i płakali.

Maryśka

Nie bójcie się zwolnień potraktujcie to jak stworzenie nowej możliwości na coś nowego być może lepszego. Velux zabezpieczy pracownika na początek więc zawsze to jakiś plus jakaś pomoc by dać radę na starcie w nowe. Pozdrawiam wszystkich wierzę że każdy da rade

Anżej
@Maryśka

Ja myślałem, że nie będą musieli nikogo zwalniać. Liczyłem, że na ochotnika zgłoszą się wszyscy maruderzy tego forum, którym tak źle w Veluxie a którzy są tak rozchwytywani na rynku pracy... No chyba, że jest inaczej i to największe miernoty nadające się tylko do kolejki po zasiłki.

Zostaw merytoryczną opinię o NB-Polska VELUX - Namysłów

• Jak się pracuje w NB-Polska VELUX?

Zobacz opinie na temat firmy NB-Polska VELUX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 774.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NB-Polska VELUX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 730, z czego 408 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 264 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NB-Polska VELUX?

Kandydaci do pracy w NB-Polska VELUX napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NB-Polska VELUX