NB Polska

Gniezno

Opinie o NB Polska

Stupa a niech wszyscy wiedzą 2016-11-05 23:44
No cóż, po wielokrotnym mówieniu prawdy w twarz i tekstach z ust przełożonych "to nie samolot zawsze można wysiąść" jestem szczęśliwym posiadaczem nowej pracy a pseudo przlozeni niedługo sami będą jeździć na wózku że swoim podejściem i nie docnianiem doświadczonych pracowników. Zgubiła was pewność siebie, ale jak tu nie być pewnym siebie jak komuś velux życie uratował. Wszystko jest do zrozumienia tylko trzeba zachować dystans do wszystkiego a nie nosić teczkę menagerowi gdzie cały zakład się z tego smieje, no ale cóż do takich zadań trzeba mieć charakter
Pracownik 2016-12-08 20:10
Firma na Kolejowej schodzi na psy. Masakra co z firmą może zrobić jeden poj... menadżer.
Stary 2017-03-11 21:21
Prawda kole w oczy,szczególnie w dziale transportu. Już 2 lata temu z inicjatywy jednego z pracowników domagali się podwyżek a teraz oczka się otworzyły po odejściu 5 starych pracowników. I tak wyszło tak jak mówił M.S . Ci co chcą odejść to odejda,żadne podwyżki ich nie zatrzymają z powodu zachowania pseudo kierowników i brygadzistow. W życiu nie zawsze o pieniądze chodzi. Uśmiech na twarzy R.U i D.R szybko zostanie zgaszony
Zostaw swoją opinię o NB Polska - Gniezno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NB Polska