NB Polska

Gniezno

Opinie o NB Polska

Stupa a niech wszyscy wiedzą 2016-11-05 23:44
No cóż, po wielokrotnym mówieniu prawdy w twarz i tekstach z ust przełożonych "to nie samolot zawsze można wysiąść" jestem szczęśliwym posiadaczem nowej pracy a pseudo przlozeni niedługo sami będą jeździć na wózku że swoim podejściem i nie docnianiem doświadczonych pracowników. Zgubiła was pewność siebie, ale jak tu nie być pewnym siebie jak komuś velux życie uratował. Wszystko jest do zrozumienia tylko trzeba zachować dystans do wszystkiego a nie nosić teczkę menagerowi gdzie cały zakład się z tego smieje, no ale cóż do takich zadań trzeba mieć charakter
Pracownik 2016-12-08 20:10
Firma na Kolejowej schodzi na psy. Masakra co z firmą może zrobić jeden poj... menadżer.
Stary 2017-03-11 21:21
Prawda kole w oczy,szczególnie w dziale transportu. Już 2 lata temu z inicjatywy jednego z pracowników domagali się podwyżek a teraz oczka się otworzyły po odejściu 5 starych pracowników. I tak wyszło tak jak mówił M.S . Ci co chcą odejść to odejda,żadne podwyżki ich nie zatrzymają z powodu zachowania pseudo kierowników i brygadzistow. W życiu nie zawsze o pieniądze chodzi. Uśmiech na twarzy R.U i D.R szybko zostanie zgaszony
Pracownik 2017-05-18 21:05
A pamiętam jeszcze niedawno zarozumiałość kadry zarzadzajacej z typu nikogo tu nie trzymamy, to nie samolot zawsze można wysiasc, pamiętam jak się zwolnisz nie ma powrotu itp. A teraz dzwonią i się proszą do tych co się zwolnili, chodzą i nękają pytaniami do tych którzy powiedzieli że się zwalniają dlaczego, źle ci tu itp. Autobusy z ogłoszeniami o pracę, całe strony w gazetach wykupione, transparenty na ogrodzeniu zakładu do tego doszło przez zarozumiałość,brak empatii i pewność siebie kierowników, managerów i brygadzistow.
DG 2017-06-16 20:27
Czy wiadomo co się dzieje w VELUX Gniezno bo szukają kierownika utrzymania ruchu, koordynatora ds.automatyki, kierowanika produkcji? Jakieś zwolnienia kadry zarządzającej były? Kilka miesięcy temu już szukali kierownika utrzymania ruchu, co nie dał rady?
Zostaw swoją opinię o NB Polska - Gniezno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NB Polska