Okna Velux (Nb-Polska Velux)

Opinie o NB-Polska VELUX

Operator

Co raz mniej wolnego..... Zawsze po 6 stycznia wracaliśmy a teraz 2 stycznia powrót. A oceny co roku tylko obniżają.... Niedługo to wogóle podwyżki żadnej nie będzie.

@Operator

Drugi z tego co widzę wypada we wtorek. Czy to jest powód? Zastanawiam się po prostu jakbyście mieli te kolejne dni potem nadrobić? Chyba ze to miałby być jakiś urlop czy cos?

Mars

Co za chory człowiek wymyślił nocki od niedzieli.

Mars

Może raz na jakiś czas....ale nie za każdym razem.

@Mars

To kiedy pracownik dowiaduje się, że rozpoczyna nockę w niedzielę? Jakoś wcześniej? Poza tym, czy za godziny nocne dostaje się jakiś dodatek? :-) Kusi mnie by złożyć CV, chciałbym być tu Operatorem Maszyn :-P

@Mars

A co się dzieje u was na tych nockach od niedzieli? Ogólnie to macie mniejszy ruch czy procesowo to bez różnicy jak robicie? I czy są wyjątki co do osób pracujących na zmianę? Mam na myśli to czy można pracować na jednej pod pewnymi dość istotnymi warunkami?

@Mars

Nocki od niedizeli były strzałem w dziesiątkę bo zaczynałeś w niedzielę a kończyłeś w piątek rano i to poniedziałku do 14 wolne i tak w nocy w niedzielę nic nie robisz a tak jeden dzień do przodu . Więc nie kumam ludzi którzy narzekają non stop .

Megi

Czy przewidziana jest w tym roku premia?

Petla

Jak z produkcją? Ile można dostać na start? Są przyjęcia?

Czekaj a jest gdzieś jakaś oferta na produkcję teraz, że już zbierasz się i startujesz? Ja akurat niczego nie widzę dlatego się zastanawiam. Ja gdy naciskam w oferty na stronie to mi błąd wyskakuje. Chyba, że o jakiś inny portal chodzi? Co oferują w treści?

xxx

Nie ma żadnych ofert na produkcje w tym momencie, tylko na specjalistę

@xxx

Kurcze ja też nie mogę zobaczyć ofert nie wiem dlaczego. Na jakiego konkretnie specjalistę mają zapotrzebowanie? To jakaś dobrze płatna robota? A co z produkcją - wiadomo kiedy będą mieli zapotrzebowanie na pracowników?

Specjalista Ds. Windykacji

Nigdy nie pisze opinii, ale tym razem to zrobię. Rekruterka bardzo miła, rzeczowa, słowna. 3 rozmowy - 2 online, 3 na żywo i w międzyczasie 2 testy do rozwiązania w domu online. Bardzo duże zaangażowanie kandydata, wiele pytań, szczegółowych, dużo powtarzających się, ale zadanych w inny sposób. Wypytują , nawet przepytują. Do tego sami mało mowia o firmie, trzeba zadawać samemu pytania o wszystko, wyciągać informacje. Kółko wzajemnie adoracji mam wrażenie, spojrzenia po sobie, omawianie testu gorzej niż przesłuchanie, ostrzał pytań, wymagają tłumaczenia się. Nieprzyjazny klimat na ostatniej rozmowie. I oczywiście na koniec tamtaram brak odpowiedzi we.wskazanym terminie. Mnóstwo czasu to zajęło, a zupełny brak szacunku do człowieka. Nawet nie dziękuję. Inne firmy potrafią po wysłaniu cv odpisać. Nie podobało mi się to bardzo.

Mnóstwo, wszelkie, o osobowość,

Bolek

Taka on jest dobry pamiętam jak go poznałem stałem współpracownikiem i przyszedł on brzuch wciągnięty włosy na żel xd i głową wysoko zamienił kilka słów i (usunięte przez administratora). Pytam Najomego (usunięte przez administratora) a on mówi że (usunięte przez administratora) więc nie śmiejcie się z niego to nie jego wina.

magic

hm, pracowałeś w biurze, że wiesz że tam pierdzimy w stołek i żłopiemy kawę? Wy na produkcji musicie zrobić pracę wyznaczoną przez menadżerów, czyli nas. Macie jasne i proste instrukcje co zrobić i jak zrobić. Koniec kropka. A my musimy to wszystko ogarnąć i stworzyć koncepcję. CO do podnoszenia norm. Tak powinno być, bo skoro ktoś pracuje powiedzmy rok czasu, to powinien wykonywać pracę bardziej efektywniej i sprawniej, więc powinno się go premiować podniesieniem normy. Taki jest świat. Jak ktoś w rok czasu nie zrobi postęu, to sorry, ale ten ktoś nie rokuje dobrze, i marnuje czas i miejsce pracy innym. tutaj się pracuje a nie obija i wypisuje durnoty na forach.

@magic

To zamień się zarobkami przez kwartał z człowiekiem z produkcji.

@@

niby dlaczego? to byłoby niesprawiedliwe! jak ja ciężko zasuwałem i siedziałem nad książkami po nocach żeby zdobyć wykształcenie i mieć pracę jaką mam to inni chlali i turlali się po krzaczorach. Niby dlaczego miałbym zamieniać się? jak ktoś mało zarabia to jest mało wydajny

@magic

Widocznie mało zasuwałeś i siedziałeś nad książkami, Zdania nie rozpoczyna się od małych liter.

śmieszny jesteś.
@magic

Na produkcji też pracują ludzie z wyższym wykształceniem i jakoś nie siedzą w biurze bo nie (usunięte przez administratora)tak jak ty!!

@magic

Ostatnim stwierdzeniem potwierdziłeś prawdę, ze najlepszą motywacją w Polsce są pieniądze, ale zaprzeczyłeś samemu sobie (chyba, że nie rozumiesz słów, które piszesz)

Kolor_w_szarym_ludzi_szeregu
@magic

Człowieku co ty napisałeś co ty w tym biurze robisz menadżer? To co ty napisałeś to mija się z "filozofią" VELUX. Wasze pomysły które wyklują się w waszym biurze są często niedorzeczne mijają się z celem. Wielu prostych ludzi na produkcji ma po stokroć lepsze rozwiązania niż wy na tych stołkach, ale wam to nie może przejść przez wasze opętane umysły waszą wyższością że taki prosty człowiek bez studiów może coś wymyślać o wiele lepszego od was. Bo po co kogoś doceniać? Podnoszenie norm to normalne? Zgodzę się! Ale jeżeli adekwatnie podnoszone jest wynagrodzenie pracownika który ma wykonać te normę. Sposoby do których wy się teraz uciekacie z "łapaniem" nowych pracowników są nienormalne! Pójdę pod Urząd pracy krzyknę że dam prace i po 3 mieś mam urlop za tą kasę co na nich zarobie... ale zaraz zaraz Wszyscy w Namysłowie znają opinie o VELUX I mało kto się zgodzi wiedząc o tym co tu się dzieje i ze ktoś na nich jeszcze zarobi taka mentalność! Pracownika z doświadczeniem powinno się zatrzymać odpowiednim wynagrodzeniem miesięcznym a nie zastępować nowym żółtodziobem Hahaha i te oferty pracy na stołówkach

@Kolor_w_szarym_ludzi_szeregu

Każdy zarabia adekwatnie do przydatności swojej w firmie. Jeśli ktoś wykonuje proste prace to jakim cudem oczekuje "godnych zarobków"? Co to są w ogóle "godne zarobki"? Dać ludziom podwyżkę to za 3 mce znowu zaczną narzekać że inni mają lepiej. Zgodzę się z jednym, że mobbing i wymagania z kosmosu należy potępiać! Pracownik w firmie ma się czuć dobrze bo wtedy efektywnie pracuje. Ktoś wyżej pytał się o zarobki 2500 zł; hm, jak ktoś nie zarabia 2500 tysiaka a chce tyle zarabiać to niech przemyśli sprawę co może zrobić by tyle zarabiać; trzeba zacząć od siebie!

blacharz
@magic

podnieśliście normę -zrobiliśmy, podnieśliście drugi raz - zasuwaliśmy soboty ale zrobiliśmy, chcieliście redukcji kosztów produkcyjnych - zaproponowaliśmy wiele usprawnień i zostało to wykonane. chcieliście żeby operatorzy dodatkowo raportowali przestoje, rozwiązywali problemy za liderów, to robili. Jakie otrzymali podziękowanie? Za***alać, ale już, bo jak nie to...

Ten obcy
@magic

Siema . A ja nie pracuje w waszej firmie ale się podzielę swoją wiedzę. I powiem krótko kolego ja nie siedzę na stołku i (usunięte przez administratora). A się uczyłem nie piłem nie balowałem . Mam uprawnienia na wózki, sownice , szkoła slusarska skończona i plus dotego operator maszyn cnc . I spałem normalnie w nocy nie wyrywałem sobie kudłów i jestem pracownikiem fizycznym . Dziwne ze nie mogłem u was znalesc pracy . A sorry proponowano mi 3700 plus benifity . I tez się uczyłem jak ty . I jak to jest jadę do DE tu mam wynagrodzenie podstawowe 2896 euro netto z moimi uprawnieniami . Powiem ci tak polskie firmy zdzierają z polakow ile się da i w (usunięte przez administratora) mają na produkcji ile zarabia. A ty kolego zamień się z nimi stanowiskiem pracy na miesiąc wtedy ocenisz kto ma gorzej kto lepiej za te pieniądze. W wielu firmach takie cos już stosują. Np . Toyota jelcz laskowice nie ma że boli tam biura na 3 tygodnie idzie do pracy na produkcję i nie ma że się nie pobrudzi na odlewnie czy się zgzrzeje . Wiem bo pracowałem tam . Powodzenia.

zainteresowana

Jaka jest obecnie stawka na stanowisku pracownika produkcji?

Dusia

A jest to jakoś sprawdzane, że mogą być nieprawdziwie? I jak to odzwierciedla się w pracy innych? Macie teraz jakieś konkretne wyniki do wyrobienia? Normy są ustalane? I z urlopami przy tym nie ma żadnych problemów?

Czy NB-Polska VELUX organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Maciej

Oczywiście wszystko trzeba zmienić ,94r. kupiłem okno dachowe i roletę po 2 latach ,założyłem ją w 1/2 godziny ,stara się rozpadła potrzebna nowa ,zgodnie z oznaczeniem zakupiłem ,a tu moje zdziwienie nić nie pasuje. Pewnie jak większość robią w chinach,bo taniej dla nich a nie dla klienta. Ostatni mój zakup w tej firmie.

Obserwator

Jak to jest niby wszystkie działy to jeden zakład,a to co teraz to coś dziwnego się wyprawia cały zakład robi trzy dni ,a na moludingu robią 4-nocki!. Ale to tylko nicka bo pierwsza i druga zmiana pracuje tylko trzy dni!

Assembly
@Obserwator

My pracujemy 4 nicki bo od niedzieli z tego co się orientuję to cały zakład tak pracuję.

Czy urlop w NB-Polska VELUX jest płatny 100%?

Agnieszka

Bezpłatny. :D a tak już całkiem poważnie to fajnie, że wszystkie zostały jasno wyodrębnione. To może warto do każdego się odnieść, żeby teraz wątpliwości nie wprowadzać? Raczej wszystkie na 100%? Z jakim minimalnym wyprzedzeniem można go zgłosić? Firma ma co do tego jakieś wytyczne?

Agnieszka

500 pln? Podwyżkę masz może na myśli? Ktoś pisał wcześniej, że około 600 pln mogło wpaść. A z jakich przyczyn można było nie otrzymać? Większość mimo wszystko dostała?

michu
@Agnieszka

wszystko zależy od oceny rocznej, w zależności od tego jak cię ocenił lider/mistrz

@michu

Tylko czy to zerojedynkowe jest czy jak ostatecznie? I tak z ciekawości to czy są jakieś obszary podczas wykonywania obowiązków, na które warto zwrócić szczególną uwagę, żeby pozytywnie wypaść? Perspektywa roku zdaje się być długa... na czym można się potknąć?

Makumba

A co tu taka cisza ? Każdy pokorny taki

Agnieszka

jest to może jakiekolwiek nawiązanie do warunków na produkcji? pisali coś na temat ilości, podobno w dół miała iść. o co konkretnie chodziło i sumarycznie jak te ilości teraz wychodzą?

Procesowy

I znów produkcja w dół już odczuwalna po ilościach , ciekawe co wykombinują

@Procesowy

A jakie są te ilości skoro już o nich piszesz? Co z normami? Pisałeś o kombinowaniu jakimś, do dziś jak z tym jest?

Inny

Jakie w tym roku były podwyżki w Velux?

Bubu
@Inny

Średnio to 600pln

Pi

Mam taki pomysł dla naszej PANDY, może zrób tak żeby jeden operator obsługiwał całą jedną linię. Przecież da radę, co się będziesz czaił

Jp

A kto wygląda jak Panda? Tylko jest trochę przerośnięty.Chyba już wiesz.

abba

Zwalniają tylko produkcyjnych?Czy też zwalniają inzynierków?

Ciapata małcina

I co dalej z mouldingu ludzie wychodzą przed czasem !ewidentnie liderek nic o tym fakcie nie wie?Tak jak już było pisane że to info idzie dalej bo inne działy nie są wcale gorsze!.

Bywa

Wnioskuję że trener trenerów z moul?

Zostaw merytoryczną opinię o NB-Polska VELUX - Namysłów

• Jak się pracuje w NB-Polska VELUX?

Zobacz opinie na temat firmy NB-Polska VELUX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 774.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NB-Polska VELUX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 730, z czego 408 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 264 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NB-Polska VELUX?

Kandydaci do pracy w NB-Polska VELUX napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NB-Polska VELUX