Okna Velux (Nb-Polska Velux)

Opinie o NB-Polska VELUX

Cyjanek

Czesc to ja kwadratowy dzik z angielskiego dick pozdrawiem głupiego karolka co płacze co chwile i obiadki wynosi do domu 2-3zje a swoj wynosi bo on jest głupi i bajki o nim piszą.

Procesowy

No i ekstra kasa od sierpnia wpada większą hehe. Nic się nie robi a kapusta wpada. To samo mechanicy. Jest garstka co coś potrafi ale większość to pozoranci i tylko po 40 min na przerwie potrafi siedzieć. No ale jak się należy to czemu nie korzystać. A normalni robole niech robią na managera za miskę ryżu. Pozdrawiam ciepło. A no i wozkowi też oczywiście 4 podwyżka w ciągu 2 lat bo im się przecie należy ????

Listonosz

Wiecie co mają wspólnego legia warszawa i real madryt ...a no to że są potęgami w swojich ligach i w piłce między narodowej. Możliwe, że spotkają się w finale ligi mistrzów o ile real zdoła tam dojść ,bo legia to wiadomo.

E wypłata jest.

Specjalista Ds. Windykacji

Nigdy nie pisze opinii, ale tym razem to zrobię. Rekruterka bardzo miła, rzeczowa, słowna. 3 rozmowy - 2 online, 3 na żywo i w międzyczasie 2 testy do rozwiązania w domu online. Bardzo duże zaangażowanie kandydata, wiele pytań, szczegółowych, dużo powtarzających się, ale zadanych w inny sposób. Wypytują , nawet przepytują. Do tego sami mało mowia o firmie, trzeba zadawać samemu pytania o wszystko, wyciągać informacje. Kółko wzajemnie adoracji mam wrażenie, spojrzenia po sobie, omawianie testu gorzej niż przesłuchanie, ostrzał pytań, wymagają tłumaczenia się. Nieprzyjazny klimat na ostatniej rozmowie. I oczywiście na koniec tamtaram brak odpowiedzi we.wskazanym terminie. Mnóstwo czasu to zajęło, a zupełny brak szacunku do człowieka. Nawet nie dziękuję. Inne firmy potrafią po wysłaniu cv odpisać. Nie podobało mi się to bardzo.

Mnóstwo, wszelkie, o osobowość,

Liderczyk

A anulka znowu ma focha,ewidentnie brak witaminy h...

@Liderczyk

E ciocia wypłata jest wypłata jest.

Rekin

Widze ze u was wesoło nie to co w pyrlandii .

Daria

Gdybym wiedziała to bym się nie pchała na tak odpowiedzialne stanowisko

Katarzyna
@Daria

Wyjaśnisz dokładniej co masz na myśli? Na jakim stanowisku pracujesz w Veluxie? I w jakim sensie jest ono odpowiedzialne? Na co trzeba uważać i jakie mogą być konsekwencje za jakieś błędy?

Buchaj

Pozdrawiam daumiana co za ręke z wujkiem chodzi w pracy.

Gośka

Kiedy jest przestój w firmie velux ?

@Gośka

Od okolo 22 grudnia zazwycza do 3 króli.

Łysy
@Gośka

Ponoć brakuje drewna do produkcji i stąd ma być przestój.

Wielopiła
@Łysy

Co ty piszesz za brednie?

Łysy
@Wielopiła

@Wielopiła po co ta agresja. Piszę co od kumpla usłyszałem. Podobno został przegrany przetarg na dostawy drewna i stąd mogą być przestoje. Wiesz coś innego to po prostu napisz, a nie atakuj.

Wielopiła
@Łysy

Ok sory łysy przepraszam i pozdrawiam

Inia
@Łysy

Narazie brakuje, ale szyb na montażu..

Buchaj
@Inia

U was na montażu brakuje szyb a na mouldingu. Motywacji i chęci do pracy.

Jakoś tam

Ci nowi liderzy są jeszcze spoko, nie przesiąknięci debilizmem i traktowaniem pracownika jak niewolnika ale ta stara hołota to żenada. Czują się bezkarnymi dyktatorami, zero współpracy a jedynie upodlanie operatorów ( są oczywiście wyjątki ale to pojedyncze przypadki). Czy ktoś się w końcu za to weźmie!?

Jaroslaw
@Jakoś tam

Dajcie spokój liderom bo to bardzo wartościowi i pracowici ludzie są cudowni żetelni kochani są poprostu nie zastąpieni. Modle się tylko żeby ich pensje rosły bardzo szybko bo za tą co robią nie mogą zarabiać takich marnych pieniędzy jak do tej pory. Kochamy was bez was nie było by nas i całej produkcji.

Daria
@Jaroslaw

Szczególnie ja ...

A podczas upałów kumaci są mniej wydajni a ci co niekumają to niech robią po 140 bo demoulding na 140 sekund to trzeba robić bo cię pochwalą. Co nie czopek.

Ale fajnie od poniedzialku mamy wolne 1 zmiana hura hura hura. I to ja rozumie siedze w domu jacek daniel kola lód a kasa na konto wpada.

Liderk

Z niecierpliwoscią czekam na twoje wypociny.Lepsze niz jaka kolwiek komedia.Historie to ty potrafisz pisać.Człowieku marnujesz sie w veluxe.Czytam twoje bzdury wyssane z palca ,ale lepiej kopiuje .Jest tego sporo.Wierz mi nie jesteś anonimową osobą w sieci .A więc zobaczymy kto się będzie smiał ostatni.

Liderek

A xiociunia też jest dobra w te klocki.

40 +

A które to z mouldingu jakbyły na wycieczce intergacyjnej to jak se popiły to za dyra się brały.... Anulka i Agatka oj Anulka to jeszcze ale ta druga do już przesada ...kto by ją chciał???

Liderek

Potwierdzam tak były nachlane że za dyra i krawca się brały a dziewczyny z hr do tej pory z tych dziewczyn cisną beke. Zresztą na niejednej imprezie integracyjnej tak się zachowywały. aaaa biust to już wogóle ten kolczyk w nosie to po to żeby cię wiązać chyba....

Elo mordeczki

Ale bieda w tym veluxie że nie stać kogoś na kupno obiadu za 5zł i (usunięte przez administratora) czyjeś obiady, obyś dostał(usunięte przez administratora) i pamiętaj że następnym razem będziesz latał do kibla jak ruszysz nie swoje, kropelki na przeczyszczenie kupione będzie trzeba zastawić sidła na głodnego "wrażeń"

@Elo mordeczki

E wypłata jest.

Petla

Elo, chodzą pogłoski, że nowy/a na produkcji, to nawet 3500 wyciąga serio? Czy tylko brakuje wam ludzi i zachęcają jak mogą? A jak z Ukraińcami?

@Petla

Tak to prawda nowy ma tyle co pracownicy z 15 letnim stażem no może 100 zł mniej. I nie musi robić norm jest chroniony bo się szkoli 3-6 miesięcy.

Cudak
@Liderek

Ważne że taki leser i nierób ma 5000 na reke. Lider.

@Liderek

Czy ktoś mógłby jeszcze to potwierdzić?

Czopek
@Anonim

Ja 3950 na ręke za co? Za sianie plotek . Skłócanie ludzi. Siedzenie w liderówce. Oglądanie meczyków i you tuba w godzinachnpracy. Generalnie za walenie w hu.... To jak ja mam tyle to co liderek ma mniej ?

L gregor
@Czopek

U czopka na urodzinach .

Bibi
@Petla

Jak nie ma odprowadzanych podatków to pewnie tak jest.

jakiśtam
@Bibi

Sam nie mam podatków i dostaję zdecydowanie mniej niż wyżej napisano, i to po podwyżkach. Dlatego jestem ciekawy, czy ta informacja jest prawdziwa

Błażej
@jakiśtam

Tak, 3500 wyciągniesz ez

Balajaro
@Czopek

To ja na produkcji mam 3850 a robie 2 lata

Brat Błażeja
@Balajaro

Jak na Lini ciągnięcie wszystkie soboty to tak jest

Błażej
@Brat Błażeja

No chyba raczej nie, trza (usunięte przez administratora) i lizać to 3500 będziesz dostawał xd

Pracuś

Patrząc na to co się dzieje w ogóle mnie nie zdziwi jeśli : - znikną dodatkowe dni wolne - cały urlop będzie planowany już pod koniec roku na przyszły rok. Oby zarobki były konkurencyjne.

Cześć Wood. Chciałem zapytać czy lider L.... si Bartek potrafi odróżnić sklejkę od TMT? Bo dalej nie wychodzi z liderowki. Taki lider to skarb ¯\_(ツ)_/¯

Stary
@Nowy

Qał fland to rudy a rudy to rudy....

@Nowy

Spełnia oczekiwania, skoro dalej pracuje jako lider.

Anulka

Ale ciacho robi na łudzie

Zostaw merytoryczną opinię o NB-Polska VELUX - Namysłów

• Jak się pracuje w NB-Polska VELUX?

Zobacz opinie na temat firmy NB-Polska VELUX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 774.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NB-Polska VELUX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 730, z czego 408 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 264 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NB-Polska VELUX?

Kandydaci do pracy w NB-Polska VELUX napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NB-Polska VELUX