Opinie o DEC Poland Tekpro Sp. z o.o. w Mielec Korczaka 37

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DEC Poland Tekpro Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DEC Poland Tekpro Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DEC Poland Tekpro Sp. z o.o. w Mielec Korczaka 37

Mariola

Czy firma gwarantuje jakieś benefity ?

Gal anonim
@Mariola

Doplata do karty Multisport, dopłata do opieki medycznej, doplata do ubezpieczenia, wycieczki firmowe.

Dżin

Witam, chciałbym się dowiedzieć jakichś konkretów co do pracy w Tekpro?? Mniej więcej jaka placa, atmosfera itd. itp. Pomóżcie....

Eskel
@Dżin

Płacą porządnie i w terminie, atmosfera jest ok jak to w robocie, raz lepiej, raz gorzej. Ogólnie na plus. Nie rozumiem trochę tych negatywów, bo komuś najwyraźniej ta praca nie podeszła no i trudno

@Eskel

Ujemny plus.Niestety. Nikt negatywów bez powodów nie pisze. A kiedyś , dawno temu tak nie było. Czasy i ludzie sie zmieniają .

wiwaldi

Żeby osiągnąć jakąś liczącą się pozycję w branży trzeba podnosić barierki dla wszystkich.

Gfd
@wiwaldi

Tzw. Odkręcić śrubę ?

Gfd
@wiwaldi

Pomyłka podkręcić śrubę miało być

Jbk

Byłem na rozmowie na stanowisko projektanta automatyki. Rozmawialem z osoba z HR i z pracownikiem technicznym. Cóż nie wyszla mi ta rozmowa. Proste pytania jak dla mnie stały się bariera nie do przejscia. Moze ze zmęczenia to wynikało bo wcześniej bylem na rozmowie w innej firmie (gdzie suma sumarum dostalem prace). Nie żałuję ze nie dostalem tutaj szansy. Tak mialo byc najwyrazniej. Moje wrażenie jest takie - firma ma duże wymagania wobec pracownikow.

logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Soda

Jeżeli chodzi o projektowanie to jest ciężko i nawet nie chodzi o program bo uważam że znam go bardzo dobrze tylko o adaptację, człowiek jest wpuszczony na głęboką wodę a na kolegów nie ma co liczyć, chyba że pasują Ci odpowiedzi nie będę Ci tłumaczył to w praniu wyjdzie albo nie wiem jak to zrobisz ale ma być dobrze, jak zrobisz błąd możesz się liczyć z tym ze miły kolega ze stanowiska obok prześle to innym kolegom. Zbyt hermetyczne środowisko

Niluś

Specjalista ds.gospodarki magazynowej Jakieś opinie o tym stanowisku ? Pozdrawiam

kando

Witam, jak wygląda praca na stanowisku programisty PLC? Jest szansa dostać pracę zaraz po studiach, bez większej wiedzy?

Aneta

@Jabluszko czyli po swoich doświadczeniach związanych z firmą Tekpro nie uwierzysz, że ktoś może mieć pozytywne wspomnienia? A powiedz nam jaki czas temu odszedłeś z firmy? Może jednak istnieje szansa, że od tego czasu zaszły w niej jakieś zmiany.

@Aneta

Jeśli zaszły to na gorsze.Kiedyś było inaczej . Z przykrością to pisze.Może to przeczyta ktoś z dyrekcji i zrobi coś dla dobra Firmy a nie tylko dla swoich korzyści.

Aneta

@Jabluszko oczywiście, jestem w stanie Cie zrozumieć, dlatego warto zawsze takich użytkowników, którzy wypowiadają takie opinie "pociągnąć za język", by sprawdzić czy faktycznie taka opinia jest wiarygodna. A Ty jesteś pracownikiem firmy? Czy dopiero zamierzałeś aplikować?

Jabluszko
@Aneta

Pracowałem i teraz omijam szerokim łukiem tą firmę

Jabluszko

Nie uważam że jesteś związana z tą firmą, Twoje pytania są merytoryczne i trafne. Ale opiniom tj. Świetna praca, i ciekawa płaca porządnie firma się rozwija innych użytkowników nie daje wiary dla mnie są zbyt słodkie.

Nie ma lepszej pracy w Mielcu jak Tekpro dobrze płacą a pracaj jest ciekawaa.

pRACOIWNIK

ile ci zapłacili za taką opinie ????

@pRACOIWNIK

Pewnie ani złotówki ale ja akurat mam znajomego który tam pracuje i nie narzeka a nawet "bardzo lekko" w tą drugą stronę czyli na +

@kawix

znajomy znajomego kolegi znajomego :) żeby się nie okazało jak z tym kawałem, że w Moskwie na placu Czerwonym rozdają Samochody.A tak na poważnie to dziwny zbieg okoliczności że nagle wchodzisz na gowork na dział o tekpro. musisz dużo serfować po internecie w ciągu dnia :)

@Były

Wchodzę bo liczę że się dowiem cos o firmie. Bo szukam pracy i akurat tam składam CV znajomy który tam pracuje mnie namówił czyli chyba jednak warto

@kawix

Długo coś składasz to CV Panie kolego. Już w telezakupach Mango lepsze teksty wymyślają

@Były

nie wiem jak Ty ale dla mnie decyzja o zmianie pracy nie jest taka łatwa mając na głowie kredyt hipoteczny i narzeczoną na utrzymaniu... chciałem złożyć wcześniej ale dostałem podwyżkę jak powiedziałem że się zwalniam a teraz jak narzeczona poszła do pracy mogę sobie zaryzykować nie oceniaj ludzi zanim nie dowiesz się cokolwiek o nich...

Jabłuszko

No pewnie już wierze :D A potem żyli długo i szczęśliwie :D

Aneta

Widzę, że na forum pojawiają się różne, sporne opinie. Oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania i można się spodziewać takiej sytuacji. Tylko to utrudnia na pewno wykreowanie własnego obrazu potencjalnym pracownikom firmy Tekpro zaglądającym tutaj na forum. Zatem, by im to ułatwić może ktoś jeszcze wyrazić swoją opinią, która będzie takim świeżym spojrzeniem na tę firmę?

Jabłuszko
@Aneta

Wydaje mi się że dajmy na to Pan ,,X" zobaczył nieprzychylne komentarze więc postanowił poprawić nieco statystyki i dodać parę pozytywnych opinii

xxx

Jak sie firma rozwija to potrzebuje pracowników? To raczej jasne!

Www
@xxx

Pracujesz tam czy może pracowałeś ?

www

Firma często wystawiająca ogłoszenia, jestem ciekaw o czym to świadczy.

Idealnych firm nie ma tak jak i pracowników!!!

Były

Pracowałem w wielu firmach i według mojej opinii praca tam była najgorszą jaką miałem. Wielkim minusem dla mnie była niemiła atmosfera, odczucie braku szacunku dla drugiego człowieka,oraz mnóstwem nadgodzin które wymęczały psychicznie.

@Były

Chyba firmy pomyliłeś. Jak się nie nadąża za resztą można mieć takie odczucie ale o to pretensje można mieć tylko do siebie. Chyba właśnie w niewielu firmach pracowałeś gdzie w mielcu masz 45minutową płatną przerwę w ciągu 8 godzin ?

@obecny

Nie, firm nie pomyliłem. Nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz że nie nadążałem, aktualnie pracuję na dużo bardziej odpowiedzialnym stanowisku i nikt nie ma do mnie zastrzeżeń. Napisałeś "Jak się nie nadąża za resztą można mieć takie odczucie ale o to pretensje można mieć tylko do siebie" i tu masz racje w pewnym sensie miałem podobne odczucie na początku, pomyśl teraz logicznie przychodzi nowy pracownik nie nadąża za resztą wiadomo musi się przestawić na całkiem inny tryb pracy a tu "nie nadążasz za resztą ?? miej tylko pretensje do siebie"a tu zegar tyka masz 3 miesiące okresu próbnego później może być arrivederci Roma. co do przerwy aktualnie mam jej 15 minut oficjalnie natomiast nieoficjalnie nawet na nią nie chodzę bo nie potrzebuję, atmosfera jest na tyle dobra że dla mnie 8 godzin w pracy to jak przerwa, więc uważam że Ty nie pracowałeś w wielu firmach jak wyznacznikiem jest 45 minut przerwy. PS. To są moje odczucia przemyślane na chłodno bez żadnych złośliwości

@Były

45 minut dla mnie to dużo i nie muszę czekać na "skoczka" żeby się napić wody lub zrobić siusiu. Każdy pracuje dla pieniędzy nie dla atmosfery, może jeszcze napisz że w tej nowej firmie jest tak wspaniale że nie chcesz za to pieniędzy bo czujesz się jak na wakacjach.

@obecny

Teksty typu ,,firma mocno technicznie zaawansowana, firma się rozwija, tutaj jest bardzo ciekawa praca, dużo się można nauczyć" już gdzieś od kogoś słyszałem także wiem kto sobie zadaje tyle trudu na wypracowanie dobrej opinii( Czyżby szykowała się nowa rekrutacja?) ale co mi tam, karma kiedyś wraca...

@Były

ja o mydle ty o powidle... ale Cię ściska że musisz tak gryźć, dodaj jeszcze "łubu dubu, łubu dubu..."

@obecny

Wyraziłem swoją opinie na chłodno, współpracowałem z wieloma ludźmi i wierz mi że każdy był zadowolony, w tej firmie nie mogłem się dogadać, był to dla mnie najgorszy okres, więc nie wiem z czym masz problem że wyraziłem swoją opinię. Ale w sumie zrobiłeś dobrą robotę przynajmniej ludzie będą wiedzieli z jakimi ludźmi będą mieć do czynienia.

Ziom

Wkrótce wybieram się tam na rozmowę. Może ktoś coś więcej napisać. Jak wygląda praca w tej firmie na stanowisku Konstruktor?

Wrrrr
@Ziom

Zatrudnienie tylko na 3 mies.Powodzenie!

Ziomek
@Ziom

Nie polecam praca ciekawa ale atmosfera do (usunięte przez administratora) kiedy ja pracowałem to nadgodziny do bólu a płacili po normalnej stawce nie polecam

@Ziomek

Płacą tak jak prawo stanowi. A jeśli chcesz się coś nauczyć to nauczysz się bardzo dużo ale musisz mieć świadomość że jest to trudna praca Inżyniera a nie rysowanie rozkrojów płyty meblowej.

@rysownik

Zdziwiłbyś sie jak czasami zwykłe rozrysowanie płyty meblowej i stworzenie do niej technologi może być trudne, ale do tego trzeba mieć technologów, inżynierów produktu, inżynierów procesu, technologów chemików itp. Ta firma takich nie posiada. Uważam że dopiero po kooperacji z takim sztabem można wiele wyciągnąć wiedzy oczywiście jeśli się chce. Musisz być strasznym ignorantem skoro tak powierzchownie traktujesz temat i się wypowiadasz.

@Były

Czytanie ze zrozumieniem jest już problemem. Napisałem że zrobienie rozkroju płyty meblowej gdzie główną pracą konstruktora jest obliczenie ile formatek się uda uzyskać z jednej płyty i ile odpadu powstanie i tak całą zmianę liczenie tego samego... jeśli według Ciebie to jest trudne to już wiem czemu się nie nadawałeś do tej pracy...

@rysownik

No właśnie i tu wychodzi Twoja niewiedza, narysujesz płytę później przychodzi Pan technolog mówi że nie mają takich matryc itp to się nazywa dostosowanie do produkcji masowej... Nie chce mi się już rozpisywać na ten temat, tylko nie podważaj moich umiejętności ignorancie . Wy dalej sobie siedźcie róbcie kółeczko wzajemnej adoracji i rozpisujcie się jaka to wasza praca jest ambitna ciekawa i rozwijająca tylko na przyszłość Panie użytkowniku: rysownik, obecny, sołtys, wi fil, inventor dodawajcie komentarze w innym dniu bo to strasznie nienaturalnie wygląda

@anonymous

Matryc? do cięcia płyty piłą formatującą ? ja piszę o pracy jaką konstruktor wykonuje np. na BRW a Ty o produkcji w Kronospanie jeszcze napisz jaka to produkcja płyty jest ekologiczna.

Aneta

Wchodząc na stronę firmy Tekpro w zakładkę kariera znajdziemy " 7 powodów, dla których warto pracować w Tekpro." Jest między innymi wymieniona tam dobra atmosfera. Czy pracownicy firmy mogą się odnieść do tych 7 powodów? Czy faktycznie tak wygląda praca w tej firmie? Myślę, że to będzie istotne dla osób poszukujących pracy. Szczególne, że firma szuka specjalistów do swojego zespołu: http://www.tekpro.pl/kariera.html

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Sebiks

Witam mam jeszcze pytanie , w wymaganiach na montera jest podana znajomość języka angielskiego (na jakim poziomie?) oraz prawo jazdy kat b (czy jest dużo wyjazdów?). Za pomoc z góry dziękuję

Warka
@Sebiks

Wyjazd do Szwajcarii na miesiąc( nie ma obowiązku )w tam pracujesz oczywiście umowa Polska i podpisujesz papier ze dwa lata dla nich pracujesz. Trochę taki strzał w stopę.

@Warka

Nie rozumiem, jadę do Szwajcarii na Polskiej umowie i na dodatek podpisuje lojalke że pracuje jeszcze 2 lata?? Dobrze napisalem???

sołtys
@Warka

czyli jak jestem politykiem jadę do usa to mam dostac umowe z USA ?

Zostaw merytoryczną opinię o DEC Poland Tekpro Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w DEC Poland Tekpro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DEC Poland Tekpro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DEC Poland Tekpro Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DEC Poland Tekpro Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DEC Poland Tekpro Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DEC Poland Tekpro Sp. z o.o.