Opinie o DEC Poland Tekpro Sp. z o.o. w Mielec Korczaka 37

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DEC Poland Tekpro Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DEC Poland Tekpro Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DEC Poland Tekpro Sp. z o.o. w Mielec Korczaka 37

Na ile zmian jest praca w Tekpro???

wi fil
@anonymous

1 zmiana w tym 45minut przerwy

Grigorij

Część mam pytanie czy trzeba dźwigać ciężkie rzeczy w pracy w Tekpro?

wi fil
@Grigorij

nie

Aneta

Czy są na forum pracownicy Tekpro? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna. @Waldi, jesteś aktualnie pracownikiem firmy. Napiszesz coś więcej?

inventor
@Aneta

Zależy od twoich umiejętności jak sobie radzisz to nie ma problemu jak w każdej firmie, atmosfera jak to w pracy nikt tu nie jest z przyjemnosci tylko dla pieniedzy ja pracuje juz 3 lata

Aneta

Tekpro Sp.z.o.o. poszukuje w tej chwili pracowników na stanowiska Inżynier automatyk, Monter - Pakowacz oraz Konstruktor. Zamierzacie aplikować albo pracujecie na tych stanowiskach? @Warka, @Eskel - piszecie z perspektywy pracownika, polecilibyście innym pracę w Tekpro? Jak wygląda kwestia szkoleń, jak sprawuje się kadra kierownicza?

Warka
@Aneta

Szkoleń nie miałem żadnych. O kadrze kierowniczej wolę się nie wypowiadać

@Warka

Warka czemmu nie chcesz się wypowiadać o kadrze kierowniczej?? Dla każdego co będzie się starał o pracę pomoże mubkażda opinia??

Eskel
@Aneta

Ja bym polecił, zarzutòw do kadry kierowniczej osobiście nie rozumiem

Hahaha
@Eskel

Uuuuu uderz w stół a nożyce się otworzą? Ciekawe kto tam siedzi po drugiej stronie

Biurowy
@Eskel

Ja zdecydowanie nie polecam, nie za takie pieniądze i nie za taką ciężką prace

@Biurowy

Naprawdę jest tak bardzo ciężko??

emplayer
@Warka

Z pierwszym się zgodzę szkoleń nie ma, ale co do drugiego zależy w jakim dziale pracowałeś może się nie nadawałeś i nie piszę tego że nadal tutaj pracuje ja do mojego przełożonego nie mam żadnych zastrzeżeń.. pracowałem w kilku mieleckich firmach i można trafić znacznie gorzej

logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Mielec
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Aneta

Ktoś jeszcze wyrazi opinie o Tekpro? Wasze zdania są podzielone. Kto podpowie czy jest zapewniona umowa o pracę już od pierwszego dnia? Może jakieś dodatkowe benefity od pracodawcy?

Candidate

Dzień dobry, jestem zainteresowany aplikowanie do firmy Tekpro, lecz zastanawia mnie jedno, firma ta często ogłasza nabory na nowych ludzi i właściwie czym to jest spowodowane czy tak szybko się rozwija i zatrudnia czy po prostu jest tak duża rotacja pracowników? Proszę o rzeczowe odpowiedzi

@Candidate

Rotacja nie jest duża. Jest coraz więcej pracy, więc potrzeba coraz więcej ludzi, żeby to ogarnąć

Qp
@pracownik

Grunt to zrobić dobry PR

FIRMA OK
@Candidate

Witam Rotacja chyba nie po prostu .... mocna technicznie firma Po prostu z mielca ludzie uciekają, sprzedają mieszkania i jadą tam gdzie są pieniądze i tyle!!! -To miasto nie ma perspektyw, -blokowisko PRL -zatrute powietrze, -kumoterstwo wszędzie, -tylko ekonomiczna strefa gdzie zarobki zatrzymały się 15 lat temu -brak szans i rozwoju -miasto całą kasę z podatków wrzuca w socjal i opiekę społeczną oraz drużynę sportową a inwestycje leżą -hałas, zakładają do motocykli tłumiki nie tłumiące i drą się w całym mieście -na przedmieściach psy ujadają całą noc i też nie odpoczniesz Jest tyle pięknych miejsc w PL itd...... szkoda życia

Ddd
@FIRMA OK

Mocna technicznie ? Ja tak nie uważam. Do tej pory odbija mi się czkawką praca, jedno wiem na pewno już nigdy nie będę robił nadgodzin w żadnej firmie...

Waldi

Więcej optymizmu potrzeba a i zadowolenie z pracy będzie!!!

kkkk

Nie rozumiem komu aż tak nie pasują negatywne komentarze że je usuwa

Igor

Czy są jeszcze wyjazdy do pracy za granicą?

Bajabongo

A ja chciałbym się zapytać dlaczego niektóre opinie są usuwane...

Szymek

Chciałbym aplikować do Tekpro, napiszcie proszę jak wam się tam pracuje?? Pracuje cię na ul. Wojska Polskiego czy Korczaka??

qwert

Traktujcie dalej tak pracowników to wszyscy wam odejdą

Mielecki

jakbyś był faktycznie Mgr Inż to byś tak nie mówił chyba że jesteś Mgr Inż budownictwa domów drewnianych to może masz w Mielcu problem bo tu takich za wiele się nie buduje. Mielec nie jest taki zły ciekawy jestem gdzie Ty mieszkasz skoro tak psioczysz... pewnie w wielkiej aglomeracji Rzeszowskiej i wszystkimi wsiami podległymi.

Były
@Mielecki

Nie wiem co masz do Mgr Inż budownictwa domów drewnianych komuś to uwłacza? jakby zabrać całe drewno z kronospanu to niejedno osiedle można byłoby zbudować. Niektórzy wielcy bossowie z Mielca biorą z tej aglomeracji Rzeszowskiej auto w leasing i jeżdżą na Rzeszowskich blachach "if you know what i mean" :)

coś nie tak

dziwny wysyp pozytywnych komentarzy w jednym dniu, zbieg okoliczności ?

frrrru

Witam, Mam rozmowę w tej firmie, czy warunki się poprawiły?

Ziom

Wrrr dlaczego tak? Tak ma większość czy to poszczególne przypadki?

Zostaw merytoryczną opinię o DEC Poland Tekpro Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w DEC Poland Tekpro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DEC Poland Tekpro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DEC Poland Tekpro Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DEC Poland Tekpro Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DEC Poland Tekpro Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DEC Poland Tekpro Sp. z o.o.