Opinie o " SKOBUD " PRZEDSIęBIORSTWO ROBóT BUDOWLANYCH w Żywiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie " SKOBUD " PRZEDSIęBIORSTWO ROBóT BUDOWLANYCH. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie " SKOBUD " PRZEDSIęBIORSTWO ROBóT BUDOWLANYCH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o " SKOBUD " PRZEDSIęBIORSTWO ROBóT BUDOWLANYCH w Żywiec

ktoś

na razie jest złożony tyko wniosek o upadłość, sąd nie wydał żadnego postanowienia.(usunięte przez administratora)

aa

Niestety (albo stety) mogę potwierdzić wiadomość upadłości układowej - sprawdzone inf.z sądu. Myślę, że pracownicy jeszcze mają jakieś szanse odzyskać swoje pieniądze, ale podwykonawcy - raczej niemożliwe...

sbe

no to the end można pożegnać się ze swoją kasą

pan P.

upadłość układowa

Czy rozmowa kwalifikacyjna w " SKOBUD " PRZEDSIęBIORSTWO ROBóT BUDOWLANYCH spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
pan P.

Super sobie radzą najlepsza firma na Podbeskidziu!!!

@pan P.

Ale tak na poważnie.... to upadają czy nie?? kto u nich w ogóle pracuje?

aa

A ten cały amfiteatr w Żywcu, to nie oni budują?

Eutanazja

jakie przetargi? jakie budowy? Przecież nikt tam już nie pracuje oprócz prezesów i wiceprezesów!!!

aa

oj przydałoby się takich wynająć.... .to jest totalne bezprawie co oni wyprawiają.... już 8 miesięcy czekam na moją kasę. Jak oni wygrywają te przetargi mając takie długi?

aa

tylko kogo się upominać? czy prowadzą teraz jakieś inwestycje?

wer
@aa

Pewnie że prowadzą,czeba wynająć facetów w czerni żeby oddali nam co się należy:

Eutanazja

Pozostają już od dłuższego czasu w letargu!

killer

firma skobud doprowadziła mnie do ruiny przede wszystkim psychicznej. (usunięte przez administratora)mam nadzieję że ten koszmar niedługo się skończy. myślę że jedynym rozwiązaniem jest pan KOMORNIK!!!

koniec

to już jest koniec nie ma już nic(wykradają resztki co im jeszcze zostało)

TeżByły

jakby jednak chciał się ktoś skontaktować to zapraszsam (usunięte przez administratora) walczę z nimi, może ktoś pomoże, może komuś pomogę....

były

Nie polecam tej firmy zarówno przyszłym pracownikom jak i podwykonawcom!(usunięte przez administratora) Niestety człowiek uczy się na własnych błędach i teraz będzie wiedział jak postępować w takiej sytuacji. Jeżeli mój wpis ochroni chociaż jedną osobę(usunięte przez administratora) to będę się cieszył. Zero litości dla nich, jakby zebrało się więcej osób w sprawie pozwu zbiorowego, to jestem chętny pomóc. (usunięte przez administratora)

były
@były

wiem że kilka osób jest zainteresowanych.Jak można się z tobą skontaktować

pracownik?

co z tym kontraktem w jastrzębiu? podpisany czy nie? co z kredytem przyznany czy nie? co z tym sądnym dniem? o co chodzi?

pracownik jeszcze

najpierw moja wypłata a potem żegnam bo w zimie nic nie znajde!!!!!!!

pomocna ręka
@pracownik jeszcze

jeśli macie problem z odzyskaniem swoich należności od firmy skobud z żywca, dajcie znać, wiem jak pomóc. zgłaszajcie się na mail (usunięte przez administratora)

Kiedy kolejna cześć wypłat ??

w poniedziałek

jutro ??? a nie w poniedziałek 14 października sądny dzień ?

?

mi od roku wiszą 200 tyś (usunięte przez administratora)

Maciej

Nie zapłacili ponad 9 tys. od 6 miesięcy :-(

Zostaw merytoryczną opinię o " SKOBUD " PRZEDSIęBIORSTWO ROBóT BUDOWLANYCH - Żywiec

• Jak się pracuje w " SKOBUD " PRZEDSIęBIORSTWO ROBóT BUDOWLANYCH?

Zobacz opinie na temat firmy " SKOBUD " PRZEDSIęBIORSTWO ROBóT BUDOWLANYCH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

" SKOBUD " PRZEDSIęBIORSTWO ROBóT BUDOWLANYCH
2.2/5 Na podstawie 67 ocen.

" SKOBUD " PRZEDSIęBIORSTWO ROBóT BUDOWLANYCH