Opinie o Biuro Ochrony Posejdon Andrzej Harasimczuk sp.j. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Biuro Ochrony Posejdon Andrzej Harasimczuk sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Biuro Ochrony Posejdon Andrzej Harasimczuk sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby drewniane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Ochrony Posejdon Andrzej Harasimczuk sp.j. w Białystok

Laki Luk

Jak dla mnie super firma pracuje już ponad dwa lata szef firmy to fantastyczny i wspaniały człowiek wyplata zawsze o czasie dodatek za pracę w porze nocnej na zlecenie też można dorobić jeżeli ktoś dojeżdża swoim samochodem do pracy a obiekt ma poza teren miasta Białystok jest dofinansowanie za ponoszony koszty za paliwo na święta Bożego Narodzenia i Święta Wielkanocne szef daje talony na paczki także najlepsza firma pierwsza liga obiekty super najlepsze w mieście elastyczny grafik pracy także wszystko elegancko normalnie bomba koledzy w pracy super jak wezmo leki to już jest spoko so zaprogramowani i nic złego się nie dzieje so zdysplinowani czujni dla mnie to nie stanowi żadnego problemu tez biorę leki i pracuje włącza się taki program w głowie i już wszystko wiem o której obchód o której światła zapalić bramy pozamykać to w zasadzie nic trudnego .pozdrawiam

@Laki Luk

Talony na święta? Pracowałem tam 4 lata i talonów na święta nie widziałem co do premi haha nigdy na oczy nie widziałem

Martysia

Wisi na stronie urzędu pracy ogłoszenie na pracownika ochrony w Łomży. Wykształcenie wystarczy podstawowe, wysoka kultura osobista i orzeczenie o niepełnosprawności. No i teraz powiedzcie, ile się zarobi? Stawka jest za godzinę czy miesięcznie? A umowę jaką bym miała?

Agatka

Ale to rzeczywiście był pretekst do zwolnienia? Czy może serio nie było po prostu obiektów do obsadzenia? A kasa jaką tu była jak ktoś ma pierwszą grupę?

Bp

Nie uczciwy pracodawca , cwaniak .Daje ogłoszenia o pracę do urzędu pracy i zmienia pracowników jak rękawiczki.

Bronisław
@Bp

Zatrudnia i zaraz zwalnia? O to chodzi? Podaje chociaż powód tej rotacji? Na jakie umowie zatrudnia Zleceniu? Ty ile tam pracowałeś?

Zadowolony Nowy wpis
@Bp

Pracodawca jest bardzo uczciwy. Wypłata jest wypłacana zawsze na czas i można liczyć na co najmniej jedną podwyżkę w roku. Rok temu były aż 2 podwyżki. A ta pierwsza podwyżka od 1 stycznia jest zawsze obejmuje wszystkich pracowników. Za byle co też nikt nie jest zwalniany. Trzeba mocno przeskrobać by pożegnać się z firmą. A i tak po zwolnieniu nikt nie zostaje na lodzie gdyż pracownicy mają albo renty zusowskie albo mundurowe. Gorąco polecam

Anula Nowy wpis
@Zadowolony

Mój tato szuka pracy, na jakie obiekty was wysyłają ? Ile macie zestawów ubioru roboczego ? Szukamy pracy przede wszystkim na strażnika ale też jeśli będzie coś innego z tego obszaru to chętnie. Ktoś niżej pisal że często są wymieniani pracownicy, to prawda ?

Zoja Nowy wpis

Dzień dobry, a o pracy w dziale kadr i płac co sądzicie, może warto aplikować, gdy pojawi się nowa oferta. Dopiero co przeprowadziłam się do Białegostoku, wiec tutejszy rynek pracy jest dla mnie zagadką :) Zrobiłam mini research i był taki okres, gdzie ogłoszenie dla specjalistów do działu pojawiało się regularnie, mam nawet przed sobą archiwalną ofertę i jedynym wymaganiem była biegła obsługa komputera i pakietu office. Serio to jedyny warunek firmy? :D

Laki Luk

Ruda
@Laki Luk

Człowieku w Posejdonie bony ? Bony to dostają jego tam znajomi grafiki też pod nich układa ze świata weekendy wolne mają a inni w święta muszą pracować nigdy tam na oczy nie widziałam bonów to firma złodzieja o (usunięte przez administratora) ludzi wykorzystywać na każdym obiekcie ma swojego uszatka co donosi a z grafikami to porażka

. Nowy wpis

Martysia

Koziołek
@Martysia

Miesięcznie wynagrodzenie zapomnij ze będzie Ci płacił za nadgodziny w snach dzwoni że zmiennik nie przyjdzie bo zachorował musisz siedzieć Ja pracowałem to wiem jaki on jest (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Adka
@Koziołek

Ale to rozumiem ze nadgodziny są obowiązkowe ? Nie można z nich zrezygnować ?

Agatka

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Biuro Ochrony Posejdon Andrzej Harasimczuk sp.j.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Topik

Krótki i na temat firma jest trochę na rynku ale rozwijać się nie rozwija .Przetargi i obiekty głównie po zaniżonych stawkach wiadomo mała kadra zarządzająca ,skromne ,biuro ,żadnej załogi interwencyjnej czy stacji monitoringu pozwala ciąć koszty na przetargach itp.Do pracy minimum umiarkowany bądź jeszcze specjalny hajs z dotacji musi się zgadzać ,nie licz że ci za płacą za nadgodziny czy tym podobne dostaniesz dzień wolny ,krótko mówiąc bez komentarza.

Helena

Jeśli ktoś śpi przez leki to czemu nie siedzi w domu tylko pracuje?

andrzej
@Helena

bo mają za takich dziadków chorych na głowie dobry hajs z pefronu, pracowałem i widziałem jedna wielka patologia ta firma ten cały kierownik to jeden wielki cwaniaczek

@andrzej

Czyli zamiast robienia biznesu bardziej pieniądze się dla nich liczą?

Matka
@andrzej

Wierz mi, nie chciałbyś być w sytuacji ludzi chorych. Oni też mają prawo do pracy.

Elka

Tak czytam te Wasze negatywne opiniei jestem w szoku.Pracowałam w tej firmie,owszem nie bylo kolorowo ale to dlatego ze firma ciagle rozwijała sie i pracownicy zmieniali sie.Kierownik byl sympatyczny , wlascicielPan Andrzej jak to pracodawca miał swoje wymagania.Codo ludzi z orzeczeniem to ,wlasciciel firmy jako jeden z nielicznych chciał zatrudniac owych pracowników wiec wielki szacun i ukłony w jego kierunku.Ludzie ogarnijcie sie i zacznijcie myslec.

Zbigniew

Zadowolony pracownik nie ma powodu zaglądać na gowork. Stąd portal ten nie jest miarodajny

Bronisław
@Zbigniew

Ale żeś wymyślił? Jak się jest zadowolonym to tym bardziej trzeba zajrzeć żeby podzielić się dobrą opinią. A ty jakie masz zdanie o robocie?

Zbyszek
@Bronisław

z jednej strony może być tam ziarno prawdy, a z drugiej nigdy nikt zadowolony z pracy nie wypisuje w necie pochwał dla pracodawcy

@Zbyszek

Niby czemu? Zwłaszcza, jak już nie pracuje, bo np. zmienił firmę, ale nie ma nic do zarzucenia i chce zostawić opinie? Nie nadążam za Twoją logiką. No a Ty ogółem co sądzisz o nich?

Ilona

Zamiast strofować ludzi słownikiem ortograficznym byś lepiej odpowiedział na pytanie. Co taki oporny jesteś przed napisaniem czegoś o pracy tam? W ogóle tam pracujesz czy tylko tutaj siedzisz?

Z

A przepraszam nie wiedziałem że tutaj ktoś kasuje komenatrze z administracji to już wiem. Na twoim miejscu bym się wstydził bo ani się wypowiedzieć nie potrafisz ani logicznie pomyśleć. Więcej można by wymagać od bota komputerowego. Ten komentarz też pewnie skasujesz bo obnaża Twoją prawdziwą naturę.

Z
@Z

@Z

A o czym Ty mówisz, co jest nielogicznego w tym, co komentujesz? Któryś raz już komentujesz, a nadal nic konkretnego o tym, co jest w tej pracy złego, że ci pozytywne wpisy tak nie pasują.

Gosia

A jak z atmosferą w dziale kadr w tej firmie? Pojawiło się ogłoszenie i chciałabym aplikować, ale zastanawiam się, czy warto.

Kamil
@Gosia

Pracowałaś już na takim stanowisku? Ile masz doświadczenia?

Gosia
@Kamil

Nie, ale skończyłam kurs kadrowo-płacowy i chciałabym zacząć w tej branży.

mariusz

ten cały Posejdon to jedna wielka patologia, zatrudniają dziadków z papierami na główkę, bo to dobra grupa, większość takich dziadków jak odwalą siarę na obiekcie mają dupe krytą i zostaną przenoszeni na inny obiekt nie polecam

andrzej
@mariusz

zgodzę się w 100% pracują tam leśne dziadki z papierami na głowę, raz miałem na obiekcie kobietę co była chora na schizofrenie była na łekach i w dzień spała mi na obiekcie, nawet do łazienki nie umiała jak trafić

Natalia

czy osoba z orzeczeniem ( ale nie na rencie) ma tutaj 7h tryb pracy czy normalnie pracuje sie 12 lub 24h ?

Dziwne

Chciałem się czegoś dowiedzieć o tej firmie i tak tutaj są w większości negatywne opinie tak na google mapy większość stanowią pozytywne opinie, ktoś mi może powiedzieć z czego to wynika??

Majster
@Dziwne

Tutaj chyba najbardziej aktualne opinie :D

dziwne
@Majster

ale chyba najmniej obiektywne skoro poszkodowani boją się wystawić opinię na googlach

Majster
@dziwne

Powiem tak, garba się dorobisz a nie doświadczenia

dziwne
@Majster

słyszałem że tam to już garbatych zatrudniają

Aneta
@dziwne

Tak? A czemu niby?

arek9877

witam ostatnio posejdon przejął obiekt kampus UwB większość jak widziałem z ich nowych pracowników to stare dziady z grupami i tu moja kariera na tym obiekcie się skończyła bo nie miałem zasranej grupy 6 lat tam pracowałem i do widzenia, lepiej sie opłaca zatrudnić dziada z grupą z kierownikiem miałem do czynienia dla mnie wydał się na buca

śmich
@arek9877

a z tego co piszesz to ty jesteś młodym komandosem co cię stare dziadki wygryzły, także weź się byku do roboty a nie leżakowanie w głowie

Biała
@arek9877

Jak tak można tak nazywać ludzi dziad ,buc .Może i lepiej że zatrudniają ludzi z grupą .Bo to ludzie ,którzy szanują swoją pracę i pracodawców .

@Biała

A dobrze chociaż zarabiają ci ludzie z grupą? Opłaca się tak, niż pojedynczych młodych zatrudniać?

pozytywna

Renata
@były pracownik

Dlaczego pozytywna? :D sporo osób się wypowiadało tutaj negatywnie o firmie , to z chęcią przeczytam inną opinię.

Jorr

Pracowałem zero kasy za godz nocne,za nad godziny nie płacą tylko proponują wolny dzień, to co na papierze a co do ręki to zagadka niczym kostka Rubika

Zuzanna
@Jorr

To jest w ogóle legalne? Przecież w Kodeksie Pracy jest mowa o obligatoryjnych wyższych stawkach za pracę w godzinach nocnych.

Jorr
@Zuzanna

Oni niczego nie przestrzegają mają na przetargach tak niskie kwoty że później kombinują jak uwalić pracownikowi nie płacą nawet najniższej krajowej i ta firma ochrania inspekcję pracy w Białymstoku,kabaret

Damian

Szkoda czasu na tą firmę

Poko

(usunięte przez administratora) i tyle ,firma proponuje na umowę o pracę z grupą 2600 brutto w 2022 r,gdzie minimalną krajową to 3010 jak to usłyszałem to myślałem że to żart ,po wyjściu z tej cyrkowej firmy sprawdziłem przetarg na jednej ze szkół gdzie firma wygrała ze stawką godz 14.70 (usunięte przez administratora) ze strony kontracheta jak i ludzi którzy są obdzierani z wypłaty przez zaniżanie kosztów godząc się na takie stawki.

Od czego uzależniona jest premia w firmie Biuro Ochrony Posejdon Andrzej Harasimczuk sp.j.? Jakie są progi premiowe? Dodali 19 lipca na Praca.gov.pl ogłoszenie na stanowisko Dozorca.

premia

premia - dodatek do pensji przyznawany pracownikowi zależnie od osiągniętych wyników pracy

KOskiryluk

Horoszaja firma. Oczne horoszaja wsio w pariadku muzyki prychaditie i rabotajtie cieni zarabiajtie

Nie polecam, firma wykorzystuje pracowników, pobory ustalone na 20tego, a firma sie spóźnia z wypłatą, slab epodejscie do klijenta.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Ochrony Posejdon Andrzej Harasimczuk sp.j. - Białystok

• Jak się pracuje w Biuro Ochrony Posejdon Andrzej Harasimczuk sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Ochrony Posejdon Andrzej Harasimczuk sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Ochrony Posejdon Andrzej Harasimczuk sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Biuro Ochrony Posejdon Andrzej Harasimczuk sp.j.
3.4/5 Na podstawie 37 ocen.

Biuro Ochrony Posejdon Andrzej Harasimczuk sp.j.