Biuro Ochrony "POSEJDON"

Białystok

Opinie o Biuro Ochrony "POSEJDON"

ANDRZEJ 2014-01-31 20:30:39
LUDZIE TA FIRMA POSEJDON ZABESPIECZA 108-WOJSKOWY SZPITAL W EŁKU,PAN HARASIMOWICZ,BEZ SZACUNKU DO ZAŁOGI,ALE MAM NADZIEJĘ ŻE JUŻ NIEDŁUGO JEGO KARIERA CO DO OCHRONY 108-SZPITALA BĘDZIE ZAKOŃCZONA,MIESZKAŃCY EŁKU ZGŁOSILI JUŻ SWOJE OPINIE DO KOMENDANTA PANA MAZURA.
odwiedzający 2014-02-02 23:05:58
Firma jest tak bardzo rzetelna że ochraniając 108-wojskowy szpital w Ełku za wjazd na teren szpitala zatrudnieni tam pracownicy z literą P,tzn,nikogo z ochrony nie obrażając(usunięte przez administratora)
Pani Ewa!!!! 2014-02-02 23:11:02
Opinia jest taka że (usunięte przez administratora)liczy się tylko kasa!!!!!!!!!!!!!!!!!
zadowolony 2014-05-22 11:17:50
Firma Biuro Ochrony Posejdon jest bardzo solidną firmą, lecz muszę to powiedzieć iż Pan Wojciech Walczuk z 108 Szpitala w Ełku bez przerwy "obsrywa" państwa firmę na każdym kroku, pozbądźcie się go, problemy się rozwiążą.
gość 2014-12-02 14:12:01
zatrudnia jako nieliczny na umowę o pracę, nie mam zarzutów, ja pracowałem i było ok
kris 2014-12-11 12:29:38
dobra firma
mysląca 2015-06-15 14:31:49
W tej firmie są potrzebni tylko ludzie z literką "P" oczywiście nikomu nie uwłaczając, bo tacy ludzie tez muszą pracować ,ale w tej pracy to jest stały kontakt z ludźmi. Pozdrawiam nie miłą p.Ewę z biura
remik 2016-05-18 21:59:00
jesteś pracownikiem Biura Ochrony "POSEJDON" @wiosło?? Mnie bardzo interesuje sytuacja w tej firmie, ponieważ zamierzam do nich aplikować. Szczególnie ważne jest dla mnie czy firma rzeczywiście zatrudnia na umowy o pracę
Zostaw swoją opinię o Biuro Ochrony "POSEJDON" - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Ochrony "POSEJDON"