N.E.T. WOOD Sp. z o.o.

Białystok

Opinie o N.E.T. WOOD Sp. z o.o.

scania 2011-09-29 23:35:45
Zatrudnili kierownika który zaniża poziom obsługi i sprzedaży tej firmie-szkoda gadać a służbowe auto odebrało mu w zupełności rozum.
Brak szacunku do klientów.
Marna współpraca.
vicek~ 2011-11-15 13:54:26
Podtrzymuję słowa poprzednika. Chcąc coś załatwić z Panem O. trzeba się sporo naczekać. Mało tego focha się nawet gdy nie ma racji i straszny z niego [usunięte przez moderatora] . Mówi tak, robi nie! Co najmniej jest źle w tym zakładzie. Nie można się dogadać. No chyba, że jest się jego kolesiem, to może wtedy. Absurd.
jxrx 2013-07-11 19:19:01
Witam, a jakie sa zarobki w tej firmie na jakim poziomie się kształtują ?
były pracownik 2014-04-20 23:06:10
Nowy kierownik jest bardzo imprezowym człowiekiem, no i kto pije z kierownikiem, ten jest dobrym, premiowanym pracownikiem...
kupujacy 2014-09-06 19:12:46
Ostre słowa jak na byłego pracownika!!!
Wciąż bezrobotny 2016-04-09 01:05:45
Tak się zastanawiam czy to N.E.T. WOOD Sp. z o.o. oddział w Piszu czy Majkel i Przyjaciele oddział w Piszu. Kumple obsadzeni więc Magda na księgową !!!
Dobrać ludzi to podstawa. Pozdro dla gołasia 2016-10-06 00:48:03
Adam trzymaj dalej ten fason i trząchnij tym Majkim !!! niech się skończ [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] znajomości !!!!!!!! Pozdrowionka dla największych dziobaków BRACIA JJJJJ !!! I WWWWW !!!!!
NE 2016-11-07 09:54:29
O widzę mamy odważnego. Przyjdź i powiedz to w oczy a nie oczerniasz ludzi na forach.
Zostaw swoją opinię o N.E.T. WOOD Sp. z o.o. - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie N.E.T. WOOD Sp. z o.o.