Opinie o Biuro Ochrony Posejdon Andrzej Harasimczuk sp.j. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Biuro Ochrony Posejdon Andrzej Harasimczuk sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Biuro Ochrony Posejdon Andrzej Harasimczuk sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby drewniane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Ochrony Posejdon Andrzej Harasimczuk sp.j. w Białystok

niestety szef nie rozlicza się z pracownikami tak jak powinien. Nadgodziny zapomnij że dostaniesz.... tragedia. nie polecam

Majka

To znaczy jak? Nie wypłaca należnej wypłaty?

Chodzi tylko o nadgodziny czy o coś jeszcze? Sprecyzuj proszę dokładniej o co Ci chodziło gdy wspominałeś, że szef nie rozlicza się z pracownikami tak jak powinien. Czy rozmawiałeś z pracodawcą na ten temat? Być może to tylko zwykła pomyłka.

Daria

@prscownik a dużo się zdarza nadgodzin?

Akrobata12

Ty karbia sama jestes nie douczonym balwanem zebys kogos oceniac to przyjrzyj sie sobie a nie ublizasz innym.

Odwany12

Posluchaj sam jestes prymitywem i to takim ze historja co kleksa pod siebie zrobiles mowilem chcesz pogadac to nie widze problemu po pierwsze na nikogo nie donosilem i zadnych premi nie dostawalem od kiedy to ty premje widziales chlopie ty zielony jestes owszem kierownik chcial zebym zostal jego bliskim przyjacielem ale nie stety tak sie nie stalo i dlatego tam gdzie zaczelem prace tam i zkonczylem na pmb o premjach ktorych mowisz so to umowy zlecenia ktore obecny pan dyrektor daje wlasnie tym ktorzy donoszo i so kolegami pana dyrektora ja na poczotku owszem moze bylem mu przychylny ale szybko sie obudzilem i zadnej zleceniowki nie mialem a jak juz tak drozysz temat to z tych zleceniowek pan kierownik bral 2 zl dla siebie od kazdego od kazdej godziny bo to byla prosta machina zarabiania pieniozkow za fri mowil do kazdego ze 8zl tobie 2zl dla mnie bo ja tez musze zyc szybko sie rozwialo po firmie bo ci ludzie sami o tym mowili nie wiem jak jest teraz i nie interesi mnie wiem wiecej niz ci wydaje co dzieje sie w tej firmie ty natomiast wiesz nie wiele bo glupoty mowisz jestes cienki jak polsirwer ogarnij sie chlopie bo jestes zalosny naprawde .mam niezly ubaw z ciebie beke smiechu .spojrz w lustro .

krasnal
@Odwany12

ciekawy jestem kto tak ladnie opluwa pana Posejdona byłem na pmb do samego końca az kazali się wynosicnazywam się krzy..

Karbia
@Odwany12

(usunięte przez administratora)Komuś zwracasz uwage co do pisowni,a sam piszesz byk po byku a już jak zobaczyłam twoje zwroty "so" zamiast są to padłam nie wspominając o reszcie a słowo historia bałwanie to pisze się tak a nie z j.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Biuro Ochrony Posejdon Andrzej Harasimczuk sp.j.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Mikoś

Firma pod wieloma względami dobrze oceniana, polecam pracę!

Hiena

Jak nie masz orzeczenia albo kwalifikowanego to nie ma co tam iść. Wysmiewaja się z ludzi. Dno i wodorosty

Na wejściu umowa o pracę na okres 3 miesięcy(próbny), pierwsza wypłata otrzymałem przed 10.07, pracuje od miesiąca więc narazie tylko tyle mogę się wypowiedzieć... pożyjemy zobaczymy ...

Biały

Już Ci pisze jaki jest pracodawca (usunięte przez administratora) prostak zlodziej bez kultury jak dzwonisz do niego w sprawie czego kolwiek. Urlop nagle Ci znika dowiadujesz się że to już wykozystales gdzie nic nie podpisywales (usunięte przez administratora) kretacy na swój kopyt

Janos

Witam. Jakie obiekty posiada firma w Olsztynie (Warminsko-Mazurskie). Dodali ogłoszenie, że poszukują kwalifikowanych.

@Janos

Nie da się ukryć, że Twoje zainteresowanie pracą w Biurze Ochrony Posejdon jest już całkiem spore. Faktem jest, iż ostatnio na forum o tym pracodawcy panuje cisza, ale być może Twój post sprawi, że znajdzie się tu ktoś, kto Ci przekaże te informacje. Powiesz Nam przy okazji, na jakie stanowiska poszukują jeszcze nowych pracowników?

Leon

Super firma, wypłaty na czas Moje sugestie dla Biuro Ochrony Posejdon Andrzej Harasimczuk sp.j.: super firma, wypłata zawsze na czas Lubię atmosferę w Biuro Ochrony Posejdon Andrzej Harasimczuk sp.j. za: obsługa biura

@Igor Trzeba pamiętać, że na forum wypowiadają się różne osoby, które mogą mieć zupełne inne doświadczenia z tym samym pracodawcą - stąd opinie zarówno pozytywne, jak i negatywne. Ale super, iż Tobie praca w Biurze Ochrony Posejdon odpowiada. Może wiesz, czy w najbliższym czasie planują procesy rekrutacyjne?

Romek

widzisz panie odważny jak wychodzi z ciebie prymityw, a poinformowany jestem dobrze, może ci przypomnieć jak donosiłeś na kolegów dla kierownika, na początku za darmo a później za premię a jak kierownik się zreflektował że później zacząłeś wymyślać bajki aby otrzymać premię i premii nie dostawałeś to stał się twoim wrogiem nr1 pozdrawiam

hahah

Jakiej odwagi zasłaniałeś się kobietą......

Kolego po pierwsze to nic nikomu nie podbieralem zadnego alkocholu bo zebym sie chcial napic to mnie na to stac to jedna kwestja druga zdjecia ktore wstawilem na fejsie owszem byly ze imprezowalem ale to byly fotki gdzie jeszcze nie pracowalem w firmie to druga sprawa to byly zdjecia z zakopanego szkoda ze pan dyrektor sie temu blizej nie przyjrzal bo nawet zciete wlosy mialem inaczej niz na to chwile ktora istniala a to ze tobie ktos opowiada bajeczki a ty w nie slepo wierzysz ok ale nie wypowiadaj sie na moj temat i nie oceniaj mojej osoby i pracy ok bo nie tobie to robic trzecia kwestja nikt nie zalatwial za mnie spraw a wypowiedzenie sam mu zanioslem bo pierwszy egzemplarz pan dyrektor zniszczyl oczywiscie wiadomo do tego ci sie nie przyznal wiec zlozylem mu osobiscie wizyte i wtedy juz nie bylo milo i fajnie bo pan dyrektor obsral sie ze strachu jakby ducha zobaczyl a ze krozo o mnie legendy to fajnie zalezy w ktore z nich wierzysz ale ok kolego zycze ci naprawde dobrze pracuj na sukces moze go kiedys osiogniesz ale wotpie ze w tej firmie i tak na marginesie ja obecnie pracuje wystarczylo zmienic pracodawce takze wiesz jezeli rzeczywiscie bylo by tak jak ty w to wierzysz to raczej bym nie pracowal a ja tymczasem jestem zadowolony z nowej pracy minelo juz 4 miesioce w sierpniu ide na urlop czasami poprostu pomysl zanim kogos ocenisz pozdrawiam.

romek

panie odważny o ile wiem non stop oszukiwał pan firmę i kierownika brał pan zwolnienia że niby chory, a na fejsie umieszczał pan swoje zdjęcia jak pan imprezuje na zwolnieniu, podbierał pan alkohol który kierownik trzymał w biurze, na pana temat i pana pracy krążą legendy w firmie ale szkoda czas opisywać, a jak wszystkie pana uczynki wyszły na jaw to uciekł pan na zwolnienie i przez osoby trzecie złożył wypowiedzenie, taki jest pan odważny pozdrawiam

Romek

Witam w firmie Posejdon pracuję ok.4 lat ,pracowałem w kilku innych poprzednio. I muszę pochwalić jako nieliczna z firm, płaci na czas. Pracuje się dobrze i chociaż są opinie o kierowniku że to burak i prostak to jednak w stosunku do ludzi jest sprawiedliwy. Niejeden raz się zdarzyło że jak kontrahent pochwalił mnie za dobrą pracę to kierownik dał mi premię. Ci co piszą negatywne opinie o firmie to przeważnie pracownicy którzy przyszli do firmy z zamiarem nic nie robienia w pracy lub po prostu alkoholicy, w większości zostali zmuszeni do odejścia. Powinni podziękować kierownikowi że nie dostali dyscyplinarek a w większości kierownik załatwia im porozumienie stron. A co do pani blondynki zawalonej pracą, przyniosłem zaświadczenie lekarskie 5.07.2018 do biura i zostawiłem u tej pani blondynki dałem do rąk własnych, za dwa dni pani do mnie dzwoni że w biurze nie ma mojego zaświadczenia i kazała znowu przynieść, pojechałem do biura z duplikatem zaświadczenia i powiedziałem kierownikowi o tej sytuacji, kierownik wezwał panią zaczęła kręcić że nie pamięta a później się przyznała że chyba zgubiła, ze nie jest pewna co się stało z moim zaświadczeniem. W tym samym czasie był pracownik z Hajnówki i tak jak ja kłócił się z nią że dwa dni wcześniej dał jej swoje dokumenty do rąk własnych, a pani się wypierała że nic nie otrzymała. Proponował bym tej pani zrobić porządek na biurku a nie jak pisze,, -Jacob-blondynka zawalony papierami" że nie wie co się dzieje z dokumentami czy są czy nie z tego bałaganu na jej biurku wyraźnie widać że pani nie wie co się u niej dzieje pod nosem. A co do,, rozmawiała przez telefon" tak po moim wyjściu od kierownika to też rozmawiała przez telefon ale z rozmowa wynikało ze to rozmowa prywatna chyba z mężem, jeszcze chciałem z nią porozmawiać odnośnie zaświadczenia,czekałem 15 minut zanim skończyła. Sądzę że za taką pracę powinni ukarać panią a jeśli ma orzeczeniem to chyba na głowę. Nie wiem po co ją trzymają. Bo dawno nie spotkałem się z takim lekceważeniem pracownika w biurze. Jeżeli z tą panią sytuacja się powtórzy, sam umówię się z właścicielem i opowiem jak ta pani pracuje. Poza tym reszta pań jest super są uczynne i kulturalne przeważnie od ręki można u nich załatwić jak coś potrzeba z biura. będę więcej zarabiać.

Janusz

Ja słyszałem sporo dobrego o firmie. Szkoda, że nie ma chętnych do pisania.

Witam, czy mógłby Pan ponownie napisać to co Pan napisał tylko w języku Polskim?

Mefisto

Firma kant i oszust. Wyzyskuja ludzi na kobietach prowadzą mobbing. Owy Pan dyrektor nie ma szacunku do kobiet. A panie w biurze sympatyczne.

Jacob

Szef nawet spoko. Ale Pan Dyrektor od siedmiu boleści to świnia i prostak. A w biurze u kobiet? Heh zaszedlem raz po zaświadczenie siedziała młoda dziewczyna blondynka zawalony papierami rozmawiała przez telefon nie wyrabiala,od nawalu pracy. Za taką pracę one powinny więcej zarabiać. Dziewczyno uciekaj stamtąd. Z orzeczeniem wszędzie dostaniesz pracę. Pozdrawiam Panie z biura.

@Obserwator Dziękuję Ci, że zdecydowałeś się na udział w dyskusji, pamiętaj jednak o tym, iż nie wolno tutaj używać danych personalnych swoich współpracowników. Piszesz, że w firmie Posejdon notorycznie łamane jest prawo. A czym to się konkretnie objawia? Możesz nam opisać jakieś sytuacje to obrazujące?

Obserwator

Firma kant i oszust,prawo pracy łamane jest na każdym kroku, nie szanują pracownika.przykro że człowiek z grupæ jest tak paskudnie traktowany przez drugiego człowieka.panie Haras.... pan Bóg nie rychliwy....oby i pana tak potraktowano jak pan ludzi traktuje....

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Ochrony Posejdon Andrzej Harasimczuk sp.j. - Białystok

• Jak się pracuje w Biuro Ochrony Posejdon Andrzej Harasimczuk sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Ochrony Posejdon Andrzej Harasimczuk sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Ochrony Posejdon Andrzej Harasimczuk sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Biuro Ochrony Posejdon Andrzej Harasimczuk sp.j.
3.4/5 Na podstawie 37 ocen.

Biuro Ochrony Posejdon Andrzej Harasimczuk sp.j.