Opinie o "SENY GROUP RESTAURANT POLAND" Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie "SENY GROUP RESTAURANT POLAND" Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "SENY GROUP RESTAURANT POLAND" Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "SENY GROUP RESTAURANT POLAND" Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Widzieliście, że "SENY GROUP RESTAURANT POLAND" Sp. z o.o. poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Zosia Nowy wpis

Bardzo fajna praca, cieszę się że udało mi się ją znaleźć. Płacą spoko, godziny pracy też, elastyczny grafik, jak trzeba wolne czy urlop bez problemu można wziąść. Atmosfera spoko, wszyscy są mili i bardzo pomocni, jesteśmy zespołem. Tu nie ma obgadywania po kątach, jak jest jakaś niejasność to wyjaśniamy to na bieżąco, każdy nawzajem siebie szanuje. I dlatego nie mam zamiaru szukać innego zajęcia :) Polecam tego pracodawcę.

Szkoda, że osoby wchodzące na forum w celu zorientowania się w kwestii tego, jakie są warunki zatrudnienia oferowane przez Seny Group znajdą tutaj jedynie opinie sprzed wielu lat. Napiszcie proszę, jak obecnie zmieniła się sytuacja w tym miejscu pracy i czego można oczekiwać od pracodawcy. Jest szansa na awans w tym zakładzie? Jak wyglądają opcje rozwoju zawodowego?

@Marta

Pracownik może liczyć na podwyżkę, oczywiście jeśli się stara i jest zaangażowany. Atmosfera w pracy super, pracodawca stara się dostosować do potrzeb pracownika odnośnie formy zatrudnienia, rodzaju umowy, dni pracy. Grafik można spokojnie dopasować do swoich potrzeb. Ogólnie pracodawca dba o swoich pracowników. Polecam tego pracodawcę z całego serca.

Przemysław Nowy wpis
@Eva

Z tego co piszesz to praca marzeń, szczególnie, że i umowę można wybrać i grafik z dniami pracy. Pewnie kandydaci pchają się tam drzwiami i oknami. Często jest robiona rekrutacja na nowe stanowiska?

Eva Nowy wpis
@Przemysław

Tak, praca jest super. Dlatego ja się jej trzymam, nie szukam nic innego, gdyż wiem że nigdzie lepiej mi nie będzie. Rekrutacja odbywa się rzadko, ponieważ pracownicy nie rezygnują tak szybko. Natomiast jeśli już szukano kogoś do pracy, był bardzo duży problem, osoby rezygnowały na same słowo że to praca w gastronomii. A szkoda, bo warto czasami zaryzykować i ocenić pracodawcę z perspektywy czasu.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w "SENY GROUP RESTAURANT POLAND" Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Eva

Atmosfera w pracy wspaniała ! Pracowałam w wielu zakładach pracy, ale tutaj to jest jakiś fenomen, naprawdę miła pozytywna odskocznia.

@Eva

A co na tę atmosferę wpływa? ;) Wychodzicie sobie na jakieś piwko z pracownikami? Szefostwo chodzi z Wami?

Daniel

Firma ma opinię super pracodawcy. Podpowiedzcie czy potrzebują pracowników? W takiej firmie warto pracować.

@Daniel

Firma stale szuka pracowników, o dziwo ma z tym problem. Szkoda, pracuję tam już 3 lata, nie miałam lepszej pracy,a trochę przepracowałam w kilku miejscach, więc wiem co mówię.

Firma "SENY GROUP RESTAURANT POLAND" Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Повар/Kucharz. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Vin

W ich knajpach (GUTY) bywam często - szybko, tanio i smacznie :) Ekipa od dawna ta sama, może z niewielkimi modyfikacjami :)

Mike

Całkiem przyjemnie się pracuje w GUTY. Szkolenie z początku dużo daje i warto wtedy się skupić i uważać, żeby później nie było problemów. Jak dla mnie spoko i mogę polecić

Ela

Mi praca w GUTY odpowiada i jestem zadowolona. Spoko kasa i warto sobie dorobić jak komuś trochę gotówki brakuje i musi dozbierać :) Ludzie też w miarę, da się z nimi dogadać, a nawet czasem po pracy skoczyć na jakieś piwko

Dhaark

Teraz całkiem ok :) Na początku lekko się spinałam, ale z czasem jest lepiej. Kasa dobra, z ludźmi się dogadujemy chociaż często sporo zmian, bo ludzie przychodzą często na kilka miesięcy. Ogólnie pozytywnie

Konrad

Jak dla mnie praca w porządku. Najpierw trochę się przejmowałem, ale jakoś to ogarnąłem, bo roboty nie ma aż tak dużo. Jak się złapie odpowiedni rytm to nie powinno być problemu :)

O.o

Mi się tu prac dobrze. Kaska jest spoczko. Atmosferka też. Ja lubię pracę kelnera. Czasem bywa ciężko, ale da się przyzwyczaić. Poza tym napiwki dobre, heh.

Dobry pracodawca, godny oplecenia.

Patka

bardzo milo wspominam prace seny guty podczas studiow. moglam bez problemu dostosowac grafik do zajec na uczelni. do tego mialam fajny, dodatkowy zastrzyk gotowki. jesli chodzi o atmosfere to też w porządku.

Wąs

Kierownik spoko gość. Szanuje i dba o swoich pracowników, ale i wymaga od nich bardzo dużo, żeby restauracja stale pozyskiwała nowych klientów i stale się rozwijała.

fab.

Pracowałem w seny guty jakiś czas i było mi dobrze. Atmosfera w pracy była fajna, bez presji. Wiadomo chwilami było więcej roboty (lunche, weekendowe kolacje), ale ogólnie nie trzeba było się przemęczać. Przełożeni wyrozumiali. Jeśli chodzi o branie urlopu też źle nie było.

amadeusz mozart

Jest okej. Pracuje tu niedlugo, ale wszystko uklada sie sie pozytywnie. Pierwsza wyplata juz byla, całkiem spoko, napiwki dobre. Jestem zadowolony.

gucio

Bardzo dobre restauracje z bardzo dobrymi pracownikami, wiem bo sam nim jestem. Wszyscy w zespole bardzo przykładamy się do pracy i bardzo to lubię. Płacą dobrze, terminowo. Lubię chodzić do tej pracy.

x.

Dobrze mi się pracuje w tej firmie. Ale bez jakiegoś zachwytu. Dla mnie to po prostu praca- ważne, że chce mi sie do niej chodzic i tyle.

Kaja

Seny Guty to super pracodawca. Bardzo dba o woich praconików, a przede wszystkim o atmosfere w pracy. Ja bardzo lubiłam tam pracować. Bardzo dobry czas, mile wpomnienia. Stawka niby bez szału, ale napiwki całkiem dobre.

Witek96

Złożyłem swoje cv do tej knajpy. Mam nadzieje, ze mnie przyjmą bo moj znajomy jest u nich kelnerem i mowi że super. Co prawda dziewczyny dostaja fajniejsze napiwki ale tak jest chyba w kazdej knajpie. Ważne że podstawa jest spoko i godziny pracy.

kasia

Dla mnie praca w seny guty przede wszystkim dlaje poczucie stabilnosci. Pracuje tu juz od dluzszego czasu i na prawde nie mam nawet ochoty zmieniac pracy. Wypłaty na czas, zarobki calkiem dobre, a przede wszystkim jestem tu traktowana bardzo w porządku. Ogólnie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o "SENY GROUP RESTAURANT POLAND" Sp. z o.o. - Warszawa

"SENY GROUP RESTAURANT POLAND" Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Zbąszyńska 8/lokA
    02-221 Warszawa
  • NIP: 2060001530 KRS: 0000345485

"SENY GROUP RESTAURANT POLAND" Sp. z o.o.