Opinie o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o w Polkowice

Branże: Produkcja silników samochodowych

Daras

Teraz to pojechali po bandzie.Podobno mają być soboty ale za 4 godziny płacą a 4 do banku.I oni się dziwią że ludzie nie chcą pracować!Firma zamiast ludzi zachęcać to oni sobie coraz więcej wrogów robią:):):)

Nie no,komunikat jak nosić maseczeki!No na pewno nie na plecach ha ha ha.Tematy masakra!Lepiej jak by się zajęli problemami jakie jadą na lini a nie takimi bzdurami!!!!!!!

Konfi

zorientujcie sie bo ludzie na kwarantannie chodza do roboty :)

Ambroży

Zaczęło się powoli zwalnianie ludzi z umowami na czas nieokreślony, nikt nie jest bezpieczny

Nie zauważyłem.

Robol
@Ambroży

Najbardziej bezpieczni są ci co należą do solidarności

mamil
@Robol

Jak się wszyscy do niej zapiszą to co wtedy?

@Robol

Ci co są z rodziny... Z reguły tak wychodzi.

Solid

I dzięki temu, ze robi laske może komuś pomoc, ci co nie należą będą wywaleni

Ciekaw
@Ambroży

Prawda to, ze zwolnili tych trzech gamoni z inicjatywy co tak się ostatnio chwalili dyżurami, Marka, Łukasza i Mariuszka? Podobno wylecieli dyscyplinarnie

Robol
@Ciekaw

Tak, to prawda, maja problem ci co się na tych dyżurach zapisali do inicjatywy, podobno tez poleca

@Solid

Czyli sugerujesz że Solidarność to coś w stylu ręka zarządu do zwalczania buntu? Jest mi wstyd za was! Karma prędzej czy później do was wróci.

@Sprzedana Solid

A co ma do tego solidarność ?

Z4
@Sprzedana Solid

Cała ta solidarność to jest jeden wielki cyrk co zarząd powie to podpisują tak jak to było z 16 i 17 zmianą podpisali ,1000 osób straciło prace też podpisali .A wielki Piotr O sam na spotkaniach mówił że w vwp jest tylko jeden związek. Ten wielki przewodniczący związku to zwykły pajac jak koncern ciagnie za sznurek tak on skacze .

@Z4

Dlaczego go tak nie lubisz, co ci zrobił ? Chyba tylko on może jeszcze obronić Marka, Mariuszka i Łukasza ?

gruby
@Z4

co za kocopoły! ja bym powiedział, że tylko 1000! Ciesz się, że nie mamy zwolnień grupowych Piotr O. nie jest idealny jest do wymiany od zaraz ale im większy związek tym bardziej się z nim krawaciarze liczą A koty to tylko dbają o swoje kierownictwo te ich godziny związkowe to byla (usunięte przez administratora) prócz kilku pikiet nic wielkiego nie zrobili procz jakis tam drobnych spraw tak naprawde to nikt nie wie ilu ich jest ale niech będą zawsze jakaś tam równowaga się przyda tylko niech mają pomysl a nie wszystko na nie

@Sol

To że solidarność już dawno nie jest Solidarnością, jest wchłonięta przez VW. To tak jakby solidarności nie było.

@gruby

Jak już to Solidarność dba o swoje kierownictwo i O Zarząd VWgena. Gdyby nie Koty to już by dawno zrobili z nami co tylko chcą. Linia Oporu musiała powstać! Solidarność oprócz pikiety nie zrobiła nic, a wręcz zabrała 200℅ za niedzielę, zrobiła nam 18 zmian, inflację zabrała, i wywalczyła 1000zł zabrane z premi i walniete w podstawę na 3 lata. Jeżdżą samochodami z VW, zarobki Kierownicze, Hr. To po co oni mają dbać o pracowników? Lepiej sprzedać ZAŁOGĘ i na pchać sobie portfele. I teraz będą nam wkręcać, że walczą o Wakacyjne i Świąteczne chyba dla siebie. Ja bym wakacyjne wywalił i przywrócił fundusz socjalny. Przynajmniej prezesi i Kierownictwo i prezydium Solidarności tego nie dostaną.

Normal
@Sprzedana Solid

Ten co to napisał to musi być nieźle niepełnosprawny, pewnie któryś z tych wywalonych z inicjatywy?

@Normal

Prawda brzmi jak nienawiść w uszach tych, którzy nienawidzą prawdy.

@Sprzedana Solid

Prawda jest taka, ze solidarność to najlepszy i najsilniejszy związek zawodowy w Polsce a w VW tylko on może coś załatwić, a jakieś tam czarne żbiki niech spadają, żaden pracownik ich nie chce, całe VW z was się śmieje :-)

Lakus
@Sprzedana Solid

Mariusz, myślałem że ten temat mamy wyjaśniony... Proszę iść do swojego pokoju.

Qula
@Sprzedana Solid

Ej gdyby nie S to już by połowy z nas nie było

Ale nie w VW.
@Sol

Tak dobre ma statuty np. Wolne Soboty od pracy. Będą wolne?

Mariusz.
@Qula

To co?, wycieracie sobie gęby solidarnością? Bo wam tak wygodnie.... bo działacie pod płaszczykiem? W imię czego ja się pytam? Pieniądzy?

Mariusz.

Mam nadzieję że się naprawicie....

Profesor
@Sprzedana Solid

Przecież "koty" i "linia oporu" to oksymoron, opamiętajcie się.. Ludzie...

Haha
@Qula

Połowy by nie było mówisz? To powiedz kolego kto by te auta robił? Zastanów się nim napiszesz bzdury firma zawsze zwolni tylu ilu trzeba nie więcej i nie mniej. A to co mówią z solidarności.. He czasem komuś pomogą ale aby uratować jednego to wyleci kto inny. W telewizji też tak wierzysz we wszystko co mówią? Polska zieloną wyspą kraj mlekiem i miodek płynącym.

Lakiernik

typowo, oczekiwania doswiadczenie itd

Orientujecie się po jakim czasie jest info z rekrutacji? I jak to wygląda w przypadku stażystów?

Polski Niemiec

A ja sobie tak Was tu czytam i wiecie co? Spędziłem w Niemczech pare ladnych lat, swoja droga zaraz najprawdopodobniej tam wracam. Powiem Wam coś, w Niemczech żaden Niemiec, żaden obcokrajowiec nie pracowałby za 800€. Za te kwotę w De w VW przyszedłbym i ewentualnie wypił herbatkę. Jesteście dojeni... a szkoda. Bo wykonujecie ciezka prace. (usunięte przez administratora)

Mariuszek
@Polski Niemiec

Ja nie wiem czemu Niemiec zarabia 2tys euro a my 800 nie wiem czemu nam tak mało płacą. Przecież to nie jest tak że jesteśmy jacyś gorsi.

Bibi
@Mariuszek

Właśnie o to chodzi że jesteśmy gorsi i tak nas traktują czas najwyższy żebyście zmądrzeli!!

Mariuszek
@Bibi

Skoro tak to chyba źle świadczy o pracodawcy że dokonuje takiej segregacji

tania siła robocza
@Polski Niemiec

musisz tutaj pracować na trzy zmiany brać nadgodziny praca po 12h i więcej najlepiej siedem dni w tygodniu bo inaczej wypłata będzie kiepska -tak wygląda życie szczęśliwca któremu udało się zdobyć wymarzoną pracę w vw

rom
@tania siła robocza

a czy ty pracowales w polskim wvv poznan przeciez nie bylo zle dopiero sie tak porobilo jak wprowadzili 17zmian wtedy skonczyly sie lata wspanialej firmy

@Polski Niemiec

W sumie (usunięte przez administratora) piszesz... Kompletny bezsens ;). Jakie 800 euro? bo przeliczyles sobie 3200:4=800? Poważnie porównujesz coś takiego? To inny kraj, inna waluta, ceny dostosowane sa do złotówek a nie euro.. W Niemczech dostajesz 2000 euro za prace w VW i żyjesz biednie bo ceny są takie jak w Polsce a dostosowane do Euro.. Po prostu na złotówki Ci wychodzi więcej... To kompletny bezsens porównać cos takiego. W Polsce chleb to 3zl, a w Niemczech 3euro pff ale mi porównanie. Po prostu jak wracasz do Polski masz więcej, a nie że Niemcy są lepiej w VW traktowani, GŁUPOTA ;)

Viking
@Polski Niemiec

W niemczech tez wydajesz w euro. Dlatego zarabia się tam więcej, a nie dlatego że ktoś jest faworyzowany. Wiadomo że najlepiej to zarabiać w euro a wydawać w złotówkach, albo najlepiej hrywnach no ale cóż.... nie ma tak dobrze ;)

@Polaczek1

Za 2 tys€ w De żyjesz jak Lord koleszko. Zylem tam ponad 7 lat. Tak dostajecie 800€ ... co jest kpina. Płaca Wam 800€ szefowie z De gdzie tam musieliby ok 2 tys €. Rozumiesz? Jesteście wyzyskiwani, tania siła robocza. Nie pownno tak być. Ja zarabialem 2300€ w De na rękę i patrz litr benzyny 1,30 ! Mieszkanie 600€ jedzenie 300€. Opłaty telefon net, prad itp, Max 100€. Zostaje po opłatach i wyżywieniu 1300€ gdzie litr paliwa 1,30 a nje jak w Pl 5... widizsz różnice? Za 1300€ kupie 3 telewizory samsung 50 cali a w Pl za 1300 zł polowe telewizora. Buty nowe 70€ a w Pl 300 zł:) i gdzie jest lżej i taniej?:-) takze nie wciskaj kitu nie będąc w De. Nie wspomnę ze obiad dobry 8€ ... i tak mozna wyliczać.

Bylem
@Polski Niemiec

Dokładnie. Należy przeliczyć ile tam trzeba pracować na coś a ile u nas. Też trochę bywałem w De i życie jest tam dużo tańsze niż u nas a zarobki większe

@Polski Niemiec

Krótki kontrargument. Szczerze? Za cenę życia w Niemczech, z dala od rodziny, znajomych i swojego kraju, to po prostu zarabiasz mało. Krótko i na temat. Dobra może masz to 2300 euro na rękę, żyjąc tam też tracisz sporo i tyle. W Polsce masz 3200 zł na rękę (jak to idiotycznie przeliczasz 800 Euro) i z tych 3200 zł spokojnie jestes w stanie przeżyć. Ogólnie kompletnie sie nie zgadzam z Tobą, bo dostając w Niemczech 2300 EURO - PŁACISZ W EURO (czaisz?), a dostając w Polsce 3200zł PŁACISZ W ZŁOTYCH, to debilizm porównać dwie waluty w jednym kraju.... Jak wracasz do Polski z 1000 euro to masz 4000zł faktycznie, ale nie przeliczajmy zarobków w innych krajach, człowieku. Ps. Koleżko się pisze ;) Tak myślałem, że niespełna rozumu jesteś pisząc takie (usunięte przez administratora) Pozdrawiam, jedź sobie do tych Niemiec i się jaraj.

czok
@Polaczek1

dla mnie to tak wygląda ze jak pracuje tu na 17 zm i w niedziele 12g to czuje sie w domu gościem prawie jak w delegacji niestety

@Polski Niemiec

Jakbyśmy zarabiali tyle co w Niemczech to fabryka w Polsce była by niepotrzebna, po prostu robili by to u siebie w kraju. Więc to chyba logiczne, że nie zapłacą nam takich samych stawek.

Kolega
@Polaczek1

Widać że chyba nigdy za granicą nie byłeś za dwa tyś euro nie zyje sie biednie a porównując cenu u nas a w Niemczech to nawet po przeliczeniu na jedna walute ceny dużo sie nie różnią a czesto w sklepach maja taniej niż u nas ! Pozdrawiam

@Polaczek1

Krotki kontrargument : Znasz język czujesz sie jak u siebie zabierasz rodzine :). To nie Hiszpania tylko pare h autem. Ja nie bede Tobie wiecej tłumaczył bo widze ze nie dociera. Albo moze ost raz paliwo 1,35 za litr a u nas 4,90 za litr. Gdzie wiecej zatankujesz za jednostkę 10? Czyli 10€ bądz 10 zł? Buty nowe Nike 60-70€ w Pl 250-300 zł. Gdzie taniej? Jedzenie jajka 10 sztuk 1€ albo 2€ te bio a w Pl 10 sztuk 5 zł , a bio 8 albo 10 zł. Gdzie taniej?. Kawalerka 400-500€ w Pl? 1200zl minimum. Jak Ty chcesz wyżyć za 3200 zł?:) 1200zl kawalerka opłaty itd juz masz 1500 zł lekko. Jedzenie 1000 zł. Paliwo cos i nie ma kasy. A gdzie zycie? Nie okłamuj ludzi i siebie. Wyliczyłem Ci tam z 2 tys € po opłatach i wyżywieniu masz 1200€ na rozwalenie. Za 1200€ kupisz 3 telewizory nowe 50 cali w Polsce nie kupisz jednego. Zarabiaj swoje 3200 i bądz wyzyskiwany.

@Polski Niemiec

No ale do czego pijesz,byłeś w rajchu i powiedzmy czegoś się dorobiła i co z tego,na tle Wielkopolski i tak zarabiamy dość dobrze,3200 masz przez pierwszy rok pracy,zapytaj tych co maja 5-6 grupę czy mają biede

@Polski Niemiec

Ehh, dobra nie warto tłumaczyć, Ty masz swoje, ja swoje i tyle. A jeszcze jedno, ile masz lat? Z ciekawości, że już do Niemiec leciałeś za pracą? I drugie pytanie, czemu wróciłeś, skoro tak fajnie i dobrze sie pracuje, żyje i zarabia u szwabskich?

lech
@Lee

Ja jestem na 5C i nie czuję się bogaty... Wychodzę na czysto 4500 - czy to dużo? Przypominam, że jest rok 2020 a nie 2005...

@lech

5c to z dodatkami jakies7200 brutto czyli ponad 5k ,nie zybym wyliczał komuś,4,5 to na 3g z nadgodziny się lekko wyciaga

lech
@Lee

jakimi dodatkami? mam gołą wypłatę, jestem pracownikiem "biurowym"

Jaa
@lech

To ciekawe czy znalazł byś w Poznaniu i okolicach pracę za takie pieniadze. Wątpliwe bo taki standard to 3k maks 3,5

Wielu może pomarzyć na 3zmianach o takiej grupie

Deutscher Pole
@Polaczek1

Wyjechałem bardzo młodo. Wtedy zarabiałem tu 1800 zł pozniej 1200zl. I wyjechałem. W De zrobiłem szkoły i zawód. Wrocilem przez sytuacje rodzinna.

Plum
@Polski Niemiec

Temat jest trochę bardziej skomplikowany. Doliczcie różnice w podatkach,rząd z nas dużo zdziera. Do tego Niemcy są bogatszym krajem bo polityka UE jest taka że oni się mocno bogacą na innych krajach. Do tego ulgi dla koncernów z innych krajów i pewnie masa innych rzeczy o których nie wiem. Poza tym jak tak macie źle w tym VW to zmieńcie pracę zamiast marudzić w kółko

Pestka
@Polski Niemiec

Po części rozumiem, ale to nie jest wina VW tylko polskiej gospodarki. Tutaj się zarabia wszędzie mniej, zarobki dostosowują do kraju i tyle. I tak jest lepiej niż w innych miejscach w polsce.

Tchibski
@Pestka

Niestety ale prawda

Kondor
@Tchibski

Jak będziecie głosować na tę bandę z PO to inaczej mieć nie będziecie, tylko jeszcze gorzej!

ffff
@Kondor

pisiory tez są be, tak samo jak PO. To ze daja wam socjal za wasze podatki to macie zamydlone oczy ze nawet nadgodziny w niedziele sa fajne.

@Polski Niemiec

Żal mi ciebie. Zarabiać w Niemczech 2000 € brutto to zarabiać bardzo mało. Do tego dla kawalera 50% podatek. Wiec przestań pieprzyć bo nie tylko Ty pracowałeś u naszych sąsiadów. Lord z Peny Market się odezwał. Śmiech przez łzy.

Mariusz
@Polaczek1

Witam mieszkam w DE kilka lat i chleb nie kosztuje 3€ tylko 1.20€, WIEKSZOSC produktow jest po przeliczeniu w tej samej cenie co w Polsce, plus minus 10 groszy. Pozdrawiam

Polski Niemiec

Ja mówie o kwocie netto ...miałem 2300€ netto na rękę....:) trzeba sie uczyć to bys tez tyle miał a tak to robisz przez agencje za 1000-1200€:)

@Mariusz

Dokładnie ceny mamy te same po przeliczeniu .... :-) a oni nie przeliczają dlatego tam żyje sie lżej.

Chocko
@Polski Niemiec

No ale nie oszukujmy się że wydaje się tam też drożej. Poza tym na tle polskiego rynku i polskich zarobków to zarobki w vw i tak są bardzo dobre

Polaczek
@Polski Niemiec

Haha bo Ty niby się uczyłeś :D ? A za kogo tam robisz? Już na początku Ci napisałem, patrząc po formie w jakiej piszesz i błędach, nie powiedziałbym, że "się uczyłeś". Może i masz parę groszy więcej. Za cenę siedzenia w niemczech za granicą z dala o rodziny, znajomych i bliskich to i tak moim zdaniem mało. Mów co chcesz, rób co chcesz. Zarabiasz praktycznie najniższą krajową w niemczech, a się szczycisz jakbyś nie wiem co osiągnął. Jakie masz stanowisko pochwalisz się?

@Mariuszek

dlaczego stoi fabryka w Polsce? ze względu na tańszą siłę roboczą. Jeśli w PL płacono by za pracę tyle samo co w DE to nie byłoby tu fabryki VW bo to by im się nie opłacało. Wiem że ciężko pracujecie ale takie są prawa rynku. Oni tam w DE się wkurzaja że u nich zamyka się oddziały i stawiaja na wschodzie Europy bo koszty tańsze. Apropo, to że w DE zarabiają 2.tyś € też skądś się bierze. Tam po prostu życie jest droższe zależy gdzie ale samo wynajęcie mieszkania 2 pokoje to koszt 800-1200€.

Polaczek
@Tomek

A no widzisz, dokładnie, w miarę normalne mieszkanie w Niemczech, to koszt około 800euro minimum też tak uważam. Za to nasz mądry @Polski Niemiec twierdzi, że wystarczy mu 400euro. No w sumie jak chce mieć szczury w pokoju to prawda hehe. Także o czym z takim człowiekiem rozmawiać. W Polsce też możesz sobie wynająć kawalerke ze szczurami za 800zł. No prosta sprawa. Podobna logika jak w reszcie przeliczeń w jego postach. Minimalna krajowa niemiecka, a głowe chyba ma w chmurach.

@Polski Niemiec

za 800€ nie ale za 1000€ w Zeitarbeitfirmie juz niestety tak. Poza tym tutaj w PL ten ktos moze miec swoje mieszkanie czyli tansze utrzymanie i przez to na koniec miesiaca wiecej zostaje w kieszeni. Poza tym powiedz mi kolego ilu niemcow ma swoje mieszkanie? zarabiaja wprawdzie wiecej ale nie stac ich na wlasnosciowe mieszkanie i cale zycie mieszkaja w wynajmowanym. wszedzie dobrze gdzie nas nie ma.

@Bibi

Bo poto wybudowali w Polsce fabrykę by zarabiać chyba zrozumiałe

zagranica
@Polaczek1

oj kolego chyba nigdy w niemczech nie byles, powiem ci moj przypadek ,mieszkalem ostatni rok w mannheim, 2000 euro a zycie biedne jak w polsce? prosze cie, za duzo tv ogladasz. wynajecie mieszkania 6o metrow okolo 700 euro, paliwo 1 euro za litr ropy, whisky queen margot co mozesz w pl kupic 6 euro! twoj chlebek za 3euro kosztuje w mannheim w polskim sklepie 2 euro, w niemieckim bodajrze 1,5 euro. te wszystkie mrozone pizzneco w pl placisz 12-13zl tutaj za 2 euro, piwo tanie szczyny kupisz za 20 centow. niemcy sa tansze do zycia, przy 2tys euro w pl bys musial miec 6-6.5 tys zl by mowic o podobnym poziomie zycia. przykre ale prawda

Haha
@Tomek

A ilu Niemców znasz? Mieszkałem tam kilka lat i nie opowiadaj bzdur wiadomo nie każdy ma swoje mieszkanie ale licząc w% są w dużo lepszj sytuacji a co do kosztów życia są bardzo zblizone do naszych cen

Truskafka

No i pozamiatali kocięta

jack
@Truskafka

Nie ma takiej zmiotki na truskawke????

Ciekawy
@Truskafka

A dlaczego „pozamiatali” zwolnili kogoś z kotów znowu?

Ewelina

Pracuje w biurze w jednym z gorszych działów tej firmy. Przyszlam kilka lat temu. Atmosfera byla zupełnie inna, perspektywy rozwoju i obietnice też były. Szczególnie obietnice. Przez 8 lat zapieprzała... jak wół rezygnując z życia prywatnego. A teraz jest taka ilość pracy, naciski przełożonych, nadgodziny za które nikt nie płaci i stres zjada mnie codziennie. Otwieram laptopa o 6:30 zamykam ok. 20:00. Nie wiem czy długo dam tak rade.

Solidaruch
@Ewelina

Niestety to jest taka firma która dba o dobro pracownika i jest przyjazna rodzinie. Takie motto ma. Trzeba było sprawdzać opinie o tej firmie. Byś wiedziała że to jest jeden wielki wyzysk pracownika. Nadodatek i tak mają to gdzieś co ty oprócz firmy chcesz robić. Poprostu wyzyskiwać pracowników do reszty. Tylko to się liczy.

Qula
@Solidaruch

Tej wy se sami te pytania zadajecie i potem na nie odpowiadacie?

ktoś

We firmie prawie co drugi zarażony covidem, pewnie za chwilę zamkną tą budę na czas nieokreślony

Zgrywus
@ktoś

i zaczną produkować maseczki jak to chciała Inicjatywa hahahahaah

Adijos

Jakiś postój się szykuje od 14 listopada? Ktoś coś więcej na ten temat?

Ml
@Adijos

Nic się nie szykuje zaden postoj przyszly tydzien zaczynamy nocki juz szukaja ludzi na nadgodziny narazie pytaja ale maja zmuszac. Grudzień? Jedziemy caly miesiac miedzy swietami itd dodatkowo grudzien soboty rano l......

Jazdaa z tomlinką
@Ml

Popołudniówki

Karamba

Witam. W lipcu nie dostałem kolejnego kontraktu... pomyślałem sobie to koniec.. że coś się w życiu zawaliło. A jednak znalazłem pracę wiadomo nie ma tak tłustych bonósów i wypłata też trochę mniejsza, Ale proszę was... w Volkswagenie przynajmniej na montażu pracujesz jak bedłin! Dopiero teraz do mnie to dotarło kiedy mam porównanie. Stanie na lini przez 8 godzin za ok 4000 przy 8 godzinach pracy? Hmm super! Masakra. Jeżeli pracujesz v VW i myślisz że chwyciłeś Pana Boga za nogi to mam dla Ciebie dobrą radę: Obudź się!

Macao
@Karamba

+1 Byłem w takiej sytuacji i teraz praca pon-piątek. I mam (usunięte przez administratora) :) Pozdrawiam wszystkich (usunięte przez administratora)i karierowiczów.

Pimpek
@Karamba

Ktoś dał łapkę w dół - pewnie jakiś karierowicz co na fejsie ma zaznaczone "pracuje w Wolkswagjenie". I sklepie te auta jak jakiś totalny pionek...

Bono
@Karamba

Tu trzeba zaznaczyć 4 tyś w jakim systemie pracy..trzy zmiany,weekendy itd.Wcześniej renta niż emerytura :-) U gebelsa w vw Wolfsburg więcej zarabiają sprzątaczki pracujące na dwie zmiany.

Abc

Wiadomo coś o zamknięciu zakładu jak bedzie ewentualny lockdown?

Kamil
@Abc

Nie liczyłbym na to. Wiem z pewnego żródła że przerwy pomiędzy świętami a nowym rokiem nie ma i 2 stycznia już do roboty., Chociaż nic w tej "firmie" już mnie nie zdziwi

Ml3
@Kamil

To masz slabe info ostatni dzien idziemy 23 grudnia powrot 2grudnia nie pisz glupot jak niewiesz

Kamil
@Ml3

Przeczytaj sam co napisałeś i pomyśl

Spawalnia

Zgodziłem się przejść spawalni na montaż ( Września) 15 lat na spawalni a Teraz strzeliłem sobie w kolano z tym Montażem!!!! Jak tak można robić od gwiazdka do gwizdka wszyscy przestraszenie jak widzą Majstra!

Kowalski
@Spawalnia

Na stałe czy jeszcze będziesz miał możliwość powrotu do Antoninka?

Pawel102

Jacek Idziak chce na odlewnia dajcie mu szansę

Dajcie mu szansę

Pawel102

Jacek chce iść na odlewnia

Bajo bongo

Witam Od poniedziałku na odlewnie Przychodzi sporo ludzi z antoninka Wie ktoś może dlaczego i poco?

Norbi
@Bajo bongo

Potrzebują do pomocy do końca roku.Biorą ludzi zapobiegawczo na wypadek większej ilości zakażeń.A tak szybko przyuczą i dawaj na pełen gwizdek.Koniec roku się zbliża,więc cyfry muszą się zgadzać.

Gadżet

Na odlewni to już więcej liderów i majstrów, jak pracowników produkcyjnych. Produkcja 2x mniejsza niż to było zazwyczaj, grono kawkowiczow, pączkiwiczow ma się dobrze. 8 godzinne debaty przy kawce, 5tka z przodu ahh ten Volkswagen. He swoją drogą to śmieszne, że tyle lat Niemcy tego nie widzą co tu się dzieje.

Emeryt
@Gadżet

Tak samo w Antoninku na Zp7 iZp8. Samochodów do poprawek pełno a ludzie o wpół już idą do szatni. Ogólnie jedno wielkie rozpasanie. Jest czas na wszystko na kawkę ponczusia czy grilla. Oczywiście za przyzwoleniem majstrów. Bo mistrzami ich nazwać nie można.

Eltra

Witam. Czy były ostatnio jakieś przyjęcia nawych ludzi do Wrześni? Albo będą?

Tylko numer

Witam ktoś kiedyś pisał czy to prawda że work service wraca tak to prawda dzwonili do ludzi którzy nie wzięli L4 na koniec kariery. Najlepsze jest to że dzwonili z propozycją umowy 1g i umowa na razie na 3miesiace. Dla mnie to śmiech bo jak mnie zwalniali(nie przedłużyli umowy bo firma roku nie zwalnia ludzi) to miałem umowę 3g i duży staż. Kto normalny na to się zgodzi będziesz robił kolejne kilka miesiecy na lepszą stawkę i na końcu nara.

Pawcio
@Tylko numer

Do mnie nikt nie dzwonił a l4 nie brałem na koniec a nawet jak by zadzwonili to kto w tych czasach mając pracę stabilną podejmie takie ryzyko

@Tylko numer

Jeżeli faktycznie tak było to jest kpina i robienie z ludzi durniów do mnie jakby nawet zadzwonili z propozycją umowy na stałe i grupę 5g to bym podziękował nigdy więcej tego cyrku i nie polecam nikomu.

5g
@Adam

Kolego 5g to się dostaje po 16 latach pracy jak się ma szczęście i trochę oleju w glowie

@5g

Wystarczy rodzina i układziki. Współczuję tym ludzia co mają umowę do lipca bądź do października przyszłego roku jeszcze tyle miesięcy w niewiadomej żyć ja juz mam to za sobą dostałem dobra pracę. A co do przyjęć przez work to zawsze lepiej zwolnić kolesia na umowie tym. jak na "stałe" VW to są cwane chłopaki i wiedzą jak robić i co robić wszystko planują z dużym wyprzedzeniem

BLB
@Tylko numer

Nikt do nikogo nie dzwonił na razie. Bujdy jakich mało. Przyjęć póki co nie ma ale być może kiedyś się coś zmieni w tej sprawie. Dowiadywałem się.

Mm
@Tylko numer

A. Mi współczuesz? Mam do maja:) wuja kierownik :)))))

@Mm

Dla mnie możesz tam nawet mieć Maryjkę i Jezuska robiłem w tej firmie i wiem że tam na pierwszym miejscu zostają (usunięte przez administratora) i rodzina. Masz do mają to się ciesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o