Opinie o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o w Polkowice

Branże: Produkcja silników samochodowych

Starych ściemniaczy powywalac z pracy..Większość to Nygusy.A kasę by chcieli z 10000 na 8 godzin.W głowach im się już poprzewracało

Rumcajs

Kto jest za wyjebaniem wszystkich młodych ściemniaczy .Te młode pokolenie jest nic nie warte .Wychowane na komputerach bez stresu a w głowie mają plewy .Co chwile elki i jeszcze im podatku nie zabierają.

ABC
@Rumcajs

Nie wszyscy młodzi to ściemniacze

Cichy
@Rumcajs

Najgorsze wrażenie zrobili na mnie starzy pierdziele którzy mają swoje mądrości.

Bóg
@Cichy

Młody jom Twój Bóg i się słuchaj staruszka bo jak nie to w łeb Cię palnębBb

haha

Zabawni jesteście, starsi eksperci ds. wkręcania śrubek. Wykonujecie od XX lat te same czynności a macie mniemanie o sobie jak kosmonauci z Nasa.

Klaudek
@ABC

Nie wszyscy ściemniacze to młodzi.

Należy mi się
@Rumcajs

Dokładnie słyszę to(usunięte przez administratora)" my z umowami do lipca jesteśmy tacy wspaniali ciężko pracujemy tylko nam sie należy a ci umowami na stale maja w (usunięte przez administratora) każdy musi przepracować swoje !!!!!

@haha

Dokładnie:) młody po tygodniu a nawet nie potrafi to samo a po kilku miesiącach jest zaklimatyzowany na zakładzie. Młody energiczny, szybciej się uczy. A stare betony chcą więcej i więcej. Wciąż mało. Dusiliby vw jak cytryne bez konca. Teraz jeden z drugim pójdzie za 2 tys do prywaciarza dostanie 200zł na święta to zobaczy, oczy się otworzą. Szkolenie będzie na stołówce a nie w hotelach, czy za niezłą diete w DE. I u prywaciarzy nikt nie strajkuje chociaż mają o wiele mniej. Tylko was solidarniść rozpuściła.

I co maj wolny haha100% platny

Kit
@Nowy

Tak oczywiscie jasne i wszyscy podwyżki dostają jeszcze ci ???

Odlewnia dzisiaj ruszyła . Jeszcze nie wszystkie wydziały ,ale jednak.

Lakiernik

typowo, oczekiwania doswiadczenie itd

Leszno
Nn

Jak sytulacja ktos cos wie?

Monter

Sprawdzone info Na Wrześni od czerwca 2 zmiany tylko. Maja zwalniać ludzi z wyższymi stawkami. Decyzja odgorna w Hanowerze

@Monter

Tak tak wujek z Hannoveru Ci zadzwonił na święta i powiedział przy okazji życzeń haha

Ubijaczka
@Monter

Powiedział work któremu kończy się umowa:-)

Posłuchaj worku. Żeby coś ci się należało to musisz coś przepracować tak jak my tyralismy latami na swoje grupy i umowy na stałe. (usunięte przez administratora)

Prawda zabolała pamiętaj młody jest bardziej wydajniejszy

Praca

Nie ośmieszaj się. Za kogo się uważasz? Za lepszego bo masz umowę o pracę? Stare konuchy też polecä. Myślisz, że jesteś nietykalny?

Vw4

Kryzys lubi się powtarzać a ty nie będziesz coraz młodszy

Lef

Pamiętaj młody ,że będziesz kiedyś stary.I w jedną i drugą stronę trzeba się szanować.

Chudy

nick oczywiscie ze masz racje oni tak gadają bo liczą ze zostaną a prawda jest taka ze kos kto robi i ma stałe niema co się teraz obawiać jak narazie a oni wiedza (usunięte przez administratora) sami siebie ze to koniec bo umowa się kończy było zreszta powiedziane ze 750 osob a oni liczą ze zasługują za co?Bo robię 1/2/3 lata ????

Jacek

Z umowe masz na stale to takich gnoii jak takich jak ty to powinieneś wylot od razu za cwany jesteś.Moze nawet Lewis.Mlodzi lepiej pracują niż starsi.

@Jacek

Co z tego, że ktoś pracuje kilkanaście lat czy więcej, ma umowę na czas nieokreślony a nie umie prosto śrubki wkręcić czy poradzić sobie z prostą czynnością. Mam takich w grupie i bez wahania mogę stwierdzić że są to najgorsi pracownicy, wręcz specjalnej troski. Wciąż tylko żeby ich zmieniać, 10 razy dziennie (usunięte przez administratora) a to kawe zrobić a to niewiadomo co jeszcze... Do tego są na wyższej grupie. Takich bym wyeliminował jako pierwszych.

Charles

Tylko ze jak wy zaczynaliście to te wasze grupy były rozdawane na innych zasadach Gdybyście teraz zaczynali to żaden z was nie miał by już ściany

@Charles

Zgadzam się. Ale to musiałbyś być zatrudniony z 20 lat temu. Potem z grupami to coraz gorzej. I taki apel do tych z krótkim stażem. Żadne wasze żale nie zrobią na mnie żadnego wrażenia. Sami zaczynacie głupi dialog to wam odpowiadam viceversa. A jak wam aż tak bardzo źle to przybijcie się do krzyża. Ledwo zaczniecie robotę a niewiadomo już jaka gwiazdkę z nieba byście chcieli zniewieściałe chłopczyki w rureczkach.

mistrz z californi
@Zwror

NA zabudowach specjalnych to by musieli 60% zwolnić ...

Kris

Może przesada z tym Hanowerem ale Kieras mówił, że ta opcjavteż jest brana pod uwagę i sam się boi.

@Kris

I tak powinno być co to za oszczędności gdy zwolnią młodych nowo przyjętych a starzy z szóstymi grupami będą pracować to co to jest za sena

Przestań ujadać kejtrze. Jak już wspomniałem starzy pracownicy zasłużenie pracują i mają swoje grupy bo przepracowali dwie dekady a ty zapewne kilkanaście miesięcy. Kiedyś będziesz starym pracownikiem to życzę Ci tego by jakiś gówniarzy pluł Ci w twarz bo jednogłośnie na to zasługujesz. Widzisz taka jest kwestia z Twoja osobowością ze nie nadajesz się do zespołu bo z chęcią byś każdego wywalił tylko nie siebie więc do pracy też się nie nadajesz. Najlepiej niech pracownicy 50+ biega w pracy a ty się połóż i zgarniaj kasę oszołomie.

ooooo

nie zdziwię się gdy znowu zostanie przesunięty powrót do pracy a zamówień będzie na tyle aby uruchomić tylko jedną zmianę..

Chudy

Dokładnie tak wiesz czeku koleżanko ludzie teraz chcą pracować bo nagle zrozumieli ze chodzi o umowy ze się kończą j biją się ze nieprzedluza było trzeba wcześniej o tym myśleć to było logiczne ze jak staniemy to będzie to złe ludzie niemaja wyobraźni wogole

elok

słoiki i śmieciówki wylot od maja taki mamy klymat

@Chudy

Dziekowac mozemy temu gosciowi co prosil prezesa o zamkniecie firmy. Że boi sie o zycie i zdrowie swoje i bliskich. Pozatrudniali łańcuchów bez wyobraźni.

Jest pewne. 27 wracamy. Niemcy, włochy, hiszpania, francja czekają na auta. Bedzie mnôstwo nadgodzin.Trzeba nadrobić. Ludzie czekają za autami. Porobimy miesiąc a potem znowu laba urlop.

Września Vw
@Nowy

Witam ja mam tylko jedno pytanie odnośnie terminów powrotu do pracy ,dlaczego ich tyle 20 może 27 może lipiec a może wcale

BLB
@Września Vw

Oficjalnie póki co zaczynamy 20 kwietnia. Zbyt wielu jest bezmózgów tutaj żeby wierzyć w plotki. Będzie oficjalny komunikat od Solidarności to będziemy wiedzieć.

XXX
@BLB

Wracacie 27 !!!!!! Majster mi teraz potwierdził.

BLB
@XXX

No właśnie. Majster tobie potwierdził. A kim Ty jesteś? Mi nikt nic nie potwierdził. A jakieś tutejsze przecieki/plotki są mało wiarygodne. Póki nie ma oficjalnej informacji to aktualna jest dotychczasowa.

@XXX

Czy dotyczy to wszystkich zakładów?

@BLB

Dlaczego macie wrócić skoro zarażeń jest więcej a jak było mniej to jeden z Januszków z montażu prosił prezesa o zamkniecie vw w trosxe o ich życie i rodzin. Było video. Po prostu myślał że dostanie urlop gratis na 3 tyg i się wszystko skończy a teraz pełne gacie że straci robote i w szczycie pandemi chce pracować. Gdzie tu logika?

robol
@Nowy

Po świętach się dowiecie nie ma co gdybać. Od czwartku obowiązkowe maseczki swoje zrobić tez mogą. Nie oszukujmy się to szybko nie ruszy. Siedzimy płaca na kredyt jest to czekamy

@Marta

Dokładnie popieram to teraz zdają sobie sprawę dopiero jakie zagrożenie utraty pracy jest

Wesołych Świąt

Mlody

Podobno idzie jedna zmiana do konca maja zaczynamy 20 kwietnia zmiana poranna i tak kazda zmiana przez 3 tygodnie informacja bedzie przekazana we wtorek na forum

Volkswagen

1zmiana wraca 4 maja zmiana poranna 6-14 dostalem informacje od lidera

Predator

Czy wajacyjne będzie na początku czerwca?

Vw

Wkoncu od 20 kwietnia do pracy :))))) od czerwca 15zmian bay bay work :)

Następne niepotwierdzone info

@Vw

Ile tych dat już tu się przewijało ,końców świata już tez wiele było i tu tak samo przepowiadają ludzie z palca przyszłość

Solidaruch
@Vw

(usunięte przez administratora) Ciekawe bo rozruch jest 27 kwietnia i to tylko ranka idzie. Naprawdę zmień proszę te lekarstwa i prochy bo daleko nie zajdziesz. Jak ta solidarność.

A były w tej bajce smoki????? 27 zaczynamy i tylko ranna zmiana. Poczekaj na początek tygodnia, a wszystkiego się dowiesz.I nie są to opowieści wyssane z palca, tylko fakty.Już wczoraj miało to wyjść do ludzi.

Delegat
@Solidaruch

Solidarność na szczeblu krajowym posiada ponad pół miliona członków, w skali VW Poznań pewnie ponad 8 tysięcy ludzi. Nadal uważasz że daleko nie zajechała Solidarność??

Biurowa
@Vw

Żebyś Ty nie był bye bye, bo jest jeden z wariantów obniżenia kosztów i ratowania zakładu w taki sposób, żeby zwolnić częś załogi z wyższymi grupami. Po co trzymać 50latka z 20 latnim stażem za 5 tys jak można 30 latka z 5 letnim który zrobi to samo za połowe pensji starszego pracownika.

Chudy

Witam oczywiscie ze rano tylko pójdzie 27 kwietnia niektórzy wrócą dopiero do pracy 4 maja inni jeszcze później bo 11 maja i coś w tym jest ze 15 zmian od czerwca rzeczywiście ponoc

Heniu
@Chudy

Jak 15 zmian jak na dobę mogą być 3 tylko?

Postoj

Mam kuzyna w fabryce katalizartow mowi ze och fabryka ma postoj do konca czerwca bo na tyle maja stac zaklady motoryzacyjne takie info dostali

key
@Postoj

Wszystko możliwe i każdy wariant pewnie jest analizowany, jednak jak będzie naprawdę to pewnie niedługo się dowiemy, osobiście mam już dosyć tej sytuacji..

Bobss

(usunięte przez administratora) Koty to oszołomy, sami nie wiedza czego chcą. Mam juz ich dosyć? Może zrobimy na zakładzie jakieś referendum żeby ich pseudo związek zawodowy odwołać i żeby znikli? U mnie na Crafterze ludzie podpiszą, oni tylko nam szkodzą i wiara to widzi!! ?? Hmm??

Scenarzysta
@Bobss

Co wiara widzi? Za dużo bajek chyba się żeś na oglądał... Jak już to szkodzą (usunięte przez administratora) którzy się boją odezwać i powiedzieć prawdę.. zawsze mówią tak tak majster wszystko jest wpoządku! Zabiegali by się na śmierć ale i tak powiedzą, że jest idealnie... nawet jak napoje im się w twarz to powiedzą że pada...

@Scenarzysta

Wiara widzi że inicjatywa to stado desperatów którym w życiu nic nie wychodzi tylko umieją negować działania innych a sami palcem nie ruszyli żeby było nam lepiej na zakładzie. Chcieliby za nic nie robienie po 15 tysięcy euro dziennie. Odklejeni ludzie od rzeczywistości, desperaci którzy potracili rodziny bo są chciwi i zawistni. Tfu!

xnxx
@Bobss

hahah strzeliłeś w punkt ! wszystko co im nie wyjdzie a jest tego sporo to niby wina solidarności heheh maja jakas manie zazdroszczą każdemu kto tylko ma więcej albo lepiej od nich, i gadajom że wszysycy sie dorobili na łapówkach albo wchodzeniu majsterkowi w tyłek, nieudacznicy na MAXAAAAAAAAA

Kokile
@Bobss

Ojć ale zaraz bedzie jadka jak sie w skłotach zaczną ćpuny budzić, chyba ostro wczoraj sobie nawstrzykiwali marihuane skoro jeszcze śpiom

Dawid
@Bobss

Takich jak ty dawno powinni wywalić Cwanaczki

@Dawid

Jak ja??? To wy całe życie obrażacie i negujecie działania zarządu firmy że są najgorsi itp i to mnie powinni wywalić? Chłopczyku idź sie odurz znów narkotykami jak to ktoś wyżej pisze w skłocie (nawet nie wiem co to) i potem wróć m.

@Bobss

Inicjatywa Pracownicza WON !!

Łysy

Info o kolejnym postoju jak nie ma, tak nie ma..

Tomasz

Dziś po południu wyjdzie informacja że stoimy do 26,jeszcze nie wiedzą jak kryte.

vvv

Zgadza się...

ert
@Tomasz

jeden drugiego ma kryć, a postój spokojnie do lipca

Max

Postojowe ponoć 60%

@Tomasz

Nawet jeśli miałaby to być prawda to było mówione jak miałby być kryty 17 tydzień

VW
@Zwror

Potwierdzone że wydłużyli o tydzień,kryjemy urlopami,pakietem itp.

@VW

Gdzie to potwierdzili? Źródło

@Tomasz

Nie gadaj głupot, od 20 do pracy. Postój nie będzie przedłużony.

@Tomasz

Przynajmniej na odlewni już potwierdzone.

@Tomasz

Człowieku nie siej plotek tylko pomóż żonie bo święta idą Najlepiej to się puknij w swój pusty łeb zanim znowu coś takiego napiszesz baranie

@Kamil

Zapomniałem dodać ze jak czytam takie pierdołowate komentarze to żałuje ze wogule są takie fora

Piotrek
@Kamil

Przeszkadza to komuś ???

Lider
@Tomasz

A ja wam powiem tak,decyzja co do wydłużenia postoju będzie dopiero w środę.Narazie są to tylko domysły,co się może wydarzyć.Na chwilę obecną czekamy za częściami i rozwojem sytuacji z koronawirusem.Ale wszystko na to wskazuje że postoimy jeszcze tydzień.A czym to pokryjemy,to już sami sobie odpowiedzcie.

DOKTOR

Pomysł inicjatywy jest SUPER!

moczar
@DOKTOR

Ktoś się ich spytał na zamkniętej grupie na fesiku: Jak to chcecie zrobić? to jest odpowiedz kompetentnego związku zawodowego: OZZ Inicjatywa Pracownicza przy Volkswagen Poznań: Takie szczegóły można dogadać z ludźmi, którzy już to wdrożyli. Peugeot, Renault, Citroen, Ferrari, Tesla, Iphone, w tych fabrykach to się sprawdza. Możemy razem opanować epidemię. Ciekawe kto pokryje koszty przestoju podczas wymiany maszyn? VWP? Śmiech na sali.

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o