Opinie o ZG Janina w Libiąż Grunwaldzka 37

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ZG Janina. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ZG Janina o rekrutacji.

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZG Janina w Libiąż Grunwaldzka 37

Układ

A ja bym jeszcze poruszył temat wczasów pod gruszą. Inflacja jest jaka jest ale pomijając to i tak wakacje z roku na rok droższe. A nasze wczasy stoją w miejscu. Może trzeba by było coś podnieść jak i dla pracownika tak i na dzieci. 500 zł na dziecko to trochę kiepsko A kolonie tanie nie są.

Ktos

Związki wkoncu poruszyły temat kartek i chcą zamienić kartki na karte płatnicza. Najwyższy czas ! Niestety ale lista sklepów gdzie można wydawać bony taurona i suga nie jesy zbyt duża a jak już to same drogie sklepu i my jako pracownicy na tym tracimy. Trzymajmy kciuki oby wprowadzili karty platnicze

Zzz
@Ktos

W końcu. Oby temat się powiódł bo te kartki to relikt 20 wieku.

gsg

W końcu.

Paker
@Ktos

A kiedy będzie wiadomo czy prezes się zgodził na kartę zamiast kartek ?

ANONIMOWY

Zarobki jaki na ZG Janina Tauron wydobycie??

Agent
@ANONIMOWY

4500 bez świąt

Agent
@Agent

O co chodzi czemu smutne minki ...???

ydt
@Agent

Bo chyba być musiał z 32 godziny nadgodzin zrobić zeby 4500 zarobić.

Ernest
@ydt

To ile ty zarabiasz i gdzie robisz ?

Yo

Sieme md1po ziemia 7grupa ile mogę zarobić??.

Górnik

Ile pracowales na dole? Ja mowie ze wogule a prezes do mnie,pojdziesz do sugu 2 tam zarobisz i nauczysz sie pracy w trybie przyspieszonym. Flachy nie mialem bo nie wiedzialem???? a szkoda bo dostalem stawke 22zl/h a pewnie z flacha wiecej by bylo tak mi chlopaki mowili. Szkoda ze janina jest zaniedbana bo praca po 2 tygodniach sie podoba

Palisz? To uwazaj bo kara jest ktora podpisales. Nie pracowales na kopalni to wiecej pytan nie mam. Wyjdzie na dole co potrafisz

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
das

Jaret na wadze 996 zł czyli za talon około 645 kg ;)

Taki

Brawo Związki dalej nic , siedzicie i nic masakra jak wy rodzinie spoglodacie w oczy , kiedyś sami nie spojrzycie na siebie

Wacek

Panowie od kiedy większe kartki ?

Mlody
@Wacek

Od września

Witam. Wiecie może dlaczego były prezes związków zzpd nie jaki Pan Krzysztof teraz ma taką wojnę z (usunięte przez administratora)z zzpd? Nie wiecie może co tam się wydarzyło?

Przerobkathebest

Lepiej wolec malolaty niz bic zone i ćpać amfe

On

Panowie a raczej panie zapisywać się do związków zwłaszcza 2-3 największych bo kaski mamy mało hahha ale z was bekę mają,od 17 lat nic nic masakra

IQ

Dobry wieczór koledzy . Czy ktoś z was wiedział , że wyrównanie antyinflacyjne za pierwsze półrocze tego roku będzie obniżone o dni chorobowe w kwocie 52,41 PLN za każdy dzień ????? Czy kogokolwiek o tym wcześniej goście z żółtego budynku , których ich jeszcze nie ma o 8.rano a o 12 w południe ich już nie ma , kogoś o tym informowali ??? Byłem na wszystkich trzech masówkach na cechowni i nikt o tym nic nie wspomniał !!!!!!!!!!!!!! Pnie chomik czy jak ci tam , ten od solidaruchów , nie pomyślałeś , o tym ,że kto miał jakiś planowany zabieg. Przecież to miało być wyrównanie antyinflacyjne . Za co nas karacie , za uszczerbku na zdrowiu ???? To samo zrobiliście wiele lat wstecz jak podpisaliście umowę o obniżeniu wynagrodzenia za chorobowe ze 100 na 80 procent !!!!!!!!!!!!!! Oby was dosięgła sprawiedliwość !!!!

Łukasz
@IQ

To wyrównanie inflacyjne to jest zapomoga porównując inne kopalnię

Tede-usz
@Łukasz

A były już przelewy???

Lol
@IQ

A kto niby miał wiedzieć?Wiadomo było że za L4 zapierdoxx ale że aż tyle?Najlepiej wkleić ogólne porozumienie a szczegółów brak, żeby ludzie cicho siedzieli.Każdy myślał że dostanie 6000 brutto a tu taki xhujj.ZŁODZIEJE!!!!W żółtym budynku to trudno o L4 siedząc na (usunięte przez administratora) więc pełna kaska wpadnie.

Pyzio
@IQ

Według nich jak jesteś na L4 to inflacja Cię omija.

Kkkkk
@IQ

Wypisać się ze związków bo nic nie ugracie jak was będą mieć w kieszeni

Zbyszek 1234

Pracuje od 2 tygodnii na kopalnii powie mi ktoś odkąd dokąd liczy się czas pracy od wyjazdu do zjazdu te 7,5 godziny + 15 minut przed i 15 minut po wyjeździe na przebranie czy jak? przykładowo jak idę na rano to od której do której mam być w pracy żeby było okej? Bo ile osób pytałem tyle odpowiedzi różnych że już w końcu nie wiem...

Zbychu
@Zbyszek 1234

Od odbicia na zegarach na nadszybiu masz mieć 7.5 godziny,chyba że pracujesz w wiertaczach i wiercisz w stropie to 6 godz, strzałowi też mają wcześniejsze i pomiarowcy z wentylacji.

@Zbychu

Czyli przebieram się przed i po i w międzyczasie kąpie charytatywnie czytaj za darmo tak?

Zbychu
@Zbyszek 1234

No niestety tak jest.Nie liczy się odbicie na bramie tylko na nadszybiu.

@Zbychu

Dzięki za odpowiedź pozdrawiam

Q
@Zbyszek 1234

Nie zapomnij iść do biura pół godziny przed zjazdem może trzeba akurat coś zabrać, albo na garaże (usunięte przez administratora) żeby Ci się nie nudziło. W nagrodę jak będziesz 5 minut za wczas pod szybem to Cię spiszą i ukarają.

Xx
@Zbyszek 1234

Przyjmij się do prywaciaża będziesz je*ac od dzwona do dzwona wam już się w łebach (usunięte przez administratora) ledwo zacząłeś robotę a już ile masz robić tatuś robotę pochytał ale nie powiedział że jeszcze robić trzeba

Kamil

Witam. Po ile kartki będzie miał Sug? Bo wiem że tauron po 45 zł. A Sug?

Aaa
@Kamil

Chyba po 32zl tauron skąd Ci się wzięło 45 ????

Rylisko
@Aaa

Tauron po 45,15. Są ogłoszenia na kopalni.

Edyta
@Aaa

Skąd Ty wzieles te 32 zł? Sug będzie miał kartki po 27 zł informacja od Pana Wiesia. My się nigdy z Tauronem nie zrównamy. Jak My będziemy mieć pod 45 to tauron będzie miał po 80

wdas
@Edyta

A i kartki mają pod Tauronem być tak jak powinno czyli dostaniesz we Wrześniu za sierpień ile dni przerobiłeś.

Sss

Kiedy mają być w końcu te przelewy? ????

Księgowa
@Sss

Dziś ostatnim przelewem 17.30 pko bp lub pierwszym jutro rano 11.30 w zależności od banku i zaksięgowania.

Dobry

Dostaliście przelewy?

Hakkk
@Dobry

Nie

Waldek

Pany ile można zarobić na Janinie pod tauronem na przodkach lub ścianach?.

Zarobić???
@Waldek

Na Janinie a da się???

Dołek

Czy ktoś się orientuję jakie warunki zatrudnienia trzeba spełnić żeby wziąć tą kasę co mają płacić. Pracuje pod sug od kwietnia czy się kwalifikuje??

Zzz
@Dołek

Poczytaj porozumienie płacowe na stronie(Facebook)związek zawodowy pracowników dołowych libiąż.Na pewno jakieś pieniądze dostaniesz.

@Dołek

Wszyscy zatrudnieni do 1 stycznia 2022roku mają otrzymać tą kasę taką informację dostałem w siedzibie firmy w Jaworznie

@Zbyszek 1234

I właśnie każdy mówi co innego i pisze co innego .

Dołek

No właśnie to czytałem,kto ma dostać ale jak się to ma właśnie do pracowników który pracują pod sug tak jak ja od połowy kwietnia .

Mariusz

zostanie naliczone od połowy kwietnia do 30 czerwca

Zzzz
@Dołek

W tym piśmie jest napisane że szczegółowe zasady przyznawania premii są ustalane węwnątrz zakładowo.Także myślę że dostaniesz pieniądze za przepracowane dniówki od kiedy się przyjąłeś.Za l4 na pewno będą odliczać. Dlaczego związki nie wrzucą na stronkę szczegółowe zasady przyznawania premii??

Tenn
@Zzzz

No właśnie powinno być szczegółowo napisane . Bo też są osoby które przyszły w maju .. I nikt nic nie wie . A łażą i mówią że każdy dostanie tyle samo ????‍♀️

XD

To jest „Wsparcie Grupa Tauron”

Do pewniaka

Dobrze że prąd idzie do góry 200 procent ja ha ha

Do ryla
@Do pewniaka

A u mnie gotów hula jak cza 30 zł na miesiąc i głęboko w d...e czy prąd idzie do góry jeszcze kibicuje żeby był droższy nawet 300 procent większość ludzi ma w......e

Pewniak
@Do ryla

Dobrze że Polska wraca do węgla, UE też tylko. Mówi o węglu ,

Do pewniaka
@Pewniak

No właśnie widać po spotkaniu z Morawieckim że nie chce inwestować w górnictwo tylko mają więcej wydobywać ale państwo nie ma na inwestycje PGG ma samo poradzić

Slawek

Witam panowie jakie zarobi na Janinie ile można zarobić pod ziemią?? Pracowałem na pg silesia

Witam. Wiecie kiedy będą przyjęcia na powierzchnię? Miałam obiecane już lata temu, ludzi przyjęli decyzję ja dalej w Sugu..chodze przecież święta, przodowa/przodowy mnie chwali a ja dalej w Sugu. Dość mam już tego

Taki

Podziękujcie tym w związkach znowu góra zrobiła zebranie a nasi ,jak ostatnie 15 lat nic ale robią wycieczki ale sorki za 8 tys to po co bronić pracowników zero dosłownie zero inicjatywy strajku coś dla ludzie którzy ciężko pracują,masakra

IQ

Czy to prawda że etatowi będą mieć kartki na jedzenie po 27 PLN , a fizyczni po 45 PLN ??

fs
@IQ

Przeciez etatowi nie maja kartek

Giepol
@fs

No to będą mieć!!

Zenon
@Giepol

A czy w SUG pracownicy którzy do tej pory nie mieli kartek też dostaną jak pod Tauronem?

Zostaw merytoryczną opinię o ZG Janina - Libiąż

• Jak się pracuje w ZG Janina?

Zobacz opinie na temat firmy ZG Janina tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1168.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZG Janina?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1084, z czego 272 to opinie pozytywne, 124 to opinie negatywne, a 688 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZG Janina?

Kandydaci do pracy w ZG Janina napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZG Janina
3.6/5 Na podstawie 2724 ocen.

ZG Janina