Opinie o Galposter Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Galposter Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Galposter Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galposter Sp. z o.o. w Warszawa

Wojtek Nowy wpis

Jak firma radzi sobie z covidem? Wszyscy pracują w maseczkach?

semafor Nowy wpis

A tutaj taka cisza? Wiosna nadchodzi :) Czas malować trzepaki.

norbert

cześ macie namiary na zolltar grup? slyszalem ze nazwa na czesc prezesa galposterza. pracowalem dla galposteru kiedys za czasow agnieszki i bylo fajnie. chcialbym sie najac do zolltar

Norbas Nowy wpis
@norbert

Fajnie było szczególnie jak się czekało na kase a sami jeździli porszakami

Maja Nowy wpis

@piotr a jeśli chodzi o samą pracę? W jakim systemie się pracuje? Czy są to stałe godziny pracy, czy też system zmianowy?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Galposter Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Maja

Obecnie firma poszukuje osób do pracy jako Pracownik produkcji. Co możecie powiedzieć o pracy w tym charakterze w Galposter? Czego mogą się spodziewać osoby, które prześlą swoje CV?

piotr
@Maja

Pensje 2000 brutto i reszte pod stołem w formie umowy zlecenie.

Walduś

Projekcik w Myślenicach ma się już ku końcowi?

manira

r tak na premie tez słyszałam że można liczyć, jednak chciałabym wiedzieć w jakiej one są mniej więcej wysokości

semafor

O widać „sezon ogórkowy” w firmie bo pracownicy piszą sami do siebie :) Firma chyba nie ma się dobrze. Kiedyś za okien biura było widać Pałac w Wilanowie, potem firma mieściła się w Mordorze. A teraz sąsiaduje z wysypiskiem śmieci. Wiadomo, im bogatsza firma tym bardziej prestiżowa lokalizacja i na odwrót.

Majkel

Hej, jacy pracownicy? Masz nazwiska?

Łysy

A zatem nagrodę w postaci piaskowania felgi i rabacik na pozostałe wygrywa @gzast za komcia "praca w firmie też nie jest zła, bo szanuje się pracownika i dostaje on umowę o pracę"! Serdecznie gratulujemy, po odbiór bonu proszę się zgłaszać pod adres Galposter Sp. z o.o. ul. Łubińska 1A, Łubna 05-532 Baniocha do pana Michał Coll Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do współpracy :) PS. wpada nam fajny projekcik, więcej info już wkrótce, malowanie ławek na Zarabiu w Myślenicach. Potężne wyzwanie, trzymajcie kciuki :) ALBO GRUBO ALBO WCALE!

Łysy

@semafor - tylko bez sarkazmu proszę, to że nam zabrali projekty to nie nasza wina. A odpowiadając na pytanie to piaskujemy felgi, możemy je pomalować itp. A nasze nowe motto brzmi: ALBO GRUBO ALBO WCALE. UWAGA KONKURS!!! W komciach piszcie dla czego jesteśmy najlepsi na rynku. Dla autora najlepszego komcia mamy nagrodę: darmowe piaskowanie jednej felgi i 7% upust na piaskowanie pozostałych trzech. Zapraszamy do zabawy!!!

zawsze sprawdzam opinie, żeby nie złożyć CV do koł
@Łysy

Jak komuś ktoś coś zabiera to zazwyczaj z jakiegoś powodu.

semafor

@Łysy - Zapraszasz do współpracy, a co oferujecie na arenie reklamy?

Łysy

@grześ - tak to prawda, bardzo nam zależy i bez kpin proszę. Teraz Galposter wróci na arenę reklamy, zapraszamy do współpracy.

abdulwisimulahha

No i po miernym galposterze

dziabąk

Szkoda gadac

Łysy

nażekać każdy potrafi a ze sie dyrekcja stara i nie ma swojego domu to nikt nie widzi

allo

Przerost formy nad treścią. NIE POLECAM.

Zygmunt Sinyżołądź

Ciekawe cóż to za "poważny" klient wyraża opinię w tym miejscu :)Zapewne niezbyt poważny albo nie jest klientem :) Firma jak każda inna, raz lepiej raz gorzej, pracuję już dosyć długo i nie narzekam. Rozgoryczonym pracownikom którzy wypłakują się na forum powiem tylko że to nie świadczy o nich dobrze, oznacza to że albo nie mają kompetencji do podjęcia podobnej pracy (to wskazuje jakimi są wartościowymi pracownikami) albo po prostu nie mają jaj by odejść i podjąć ryzyko że mogą trafić gorzej. Jeśli miałbym pisać takie bzdety to wolałbym ten czas poświęcić na szukanie innego zajęcia zarobkowego. Jak widać, z jednej i drugiej strony pracownik który płacze jest zwykłą pierdołą. Co do "czystek" z postu ŻYCZLIWEGO to zgadzam się, tak to już jest jak się wywala nieroba. Zgadzam się również z przedmówcami że nie zawsze solidna praca jest zauważana, szkoda, bo drobna pochwała daje jeszcze większego kopa do pracy niż ochrzan - niestety nie można mieć wszystkiego. Ogólnie ujmując - nie jest źle, mam przyjemność pracy w zespole w którym dobrze się dogadujemy i robimy swoje, a reszta? Niech zgrzytają zębami dalej. A, i "biurowi" czasem lecą w kulki ale w sumie to w każdej firmie tak jest - ważne że się dogadujemy. I jeszcze mała rada dla "płaczków" - zawsze możecie iść do Pani A. ona zbiera odpady do niczego się nie nadające.

życzliwy

Witam, czytając te wypociny zastanawiam się, co za frajer pracuje jeszcze w Galposterze, skoro tak ocenia Galposter. Jak się nie podoba, to po co frajerze tam jeszcze pracujesz? Zasuwaj do firemek w kraju, które zatrudnią cię i nie zapłacą po pół roku nawet. A może pisze te pierdoły nieudacznik, który został zwolniony, bo w końcu ktoś się poznał na jego partactwie i niekompetencji? Uważam, że Firma to ludzie. Jak pracują w niej pajace, to ciężko żeby robota dobrze szła. Więc co opisujecie? Siebie czy Firmę? Po za tym, zawsze jest tak, że jak się sprząta, to "pokrzywdzeni" gadają, że wszyscy są winni, tylko oni cacy. Co do Rozgoryczonego Klienta. Również zastanawiam się jak to jest w tym kraju, że nie korzysta ów Klient z chociażby rękojmi? Po za tym, tchórzostwo w powiedzeniu głośno kierownictwu w oczy co jest nie tak? Czy może gadanie dla gadania, żeby zaistnieć wszystko jedno gdzie i wszystko jedno jak? Powodzenia maluczcy.

Rozgoryczony Klient

Spółka jak i cała grupa OEX ładnie wygląda w prezentacji, ale prawdę mówiąc rzeczywistość jest smutna. Zarząd podejmuje niedorzeczne decyzje delegując niekompetentnych ludzi do pracy z klientem, prezes żyje na innej planecie myśląc że jest bóstwem na rynku CI. GALPOSTER nawet NIE POSIADA własnych ekip montażowych, co jest ukrywane na spotkaniach z klientem, jednak ekipy same mówią że są zewnętrzne co można zauważyć po samochodach które nie powinny przejść badań technicznych (dziwni ludzie pracują w tych ekipach). Nie wiem czy mają własną produkcję bo na wszystko długo się czeka, a jakość jest nie rewelacyjna, jeśli jest reklamacja to już nie wspomnę... Generalnie nie polecam, jest dużo lepszych firm w Polsce na rynku, nie wszystko co się świeci jest doskonałe.

Zostaw merytoryczną opinię o Galposter Sp. z o.o. - Warszawa

Galposter Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Dąbrowskiego 207/225

Galposter Sp. z o.o.