Galposter Sp. z o.o.

Opinie o Galposter Sp. z o.o.

miau 2013-01-07 23:08:50
Cieniutka ta firma. WIELKIE słowa o potędze, a o wysokości zarobków nawet nie ma co wspominać. Firma dobra na osób prosto po studiach, bo można się mnóstwo nauczyć, ale po 2 latach lepiej się zmywać. Moc pracy, a nie usłyszysz nawet dziękuję, bo słowo premia w tej organizacji jakoś nie istnieje
pracownik 2013-12-12 18:25:07
Co do firmy, robię już któryś rok i dramat. Brak premii, podwyżek, szacunku do pracownika, wszystko na przekór. Robienie godzin i wyzysk to motto. Nie mówię tego ze względu na mściwość lub coś, lecz z praktyki jakiej nabrałem w tej firmie. Nie mówiąc już o Panu (usunięte przez administratora) Człowiek najmądrzejszy na świecie myślący, że jest bogiem i wszystko mu wolno. Przykro, że tak jest ale i tak zawsze wychodzi na to, że to wina pracownika. NIE POLECAM
Rozgoryczony Klient 2014-11-27 14:17:19
Spółka jak i cała grupa OEX ładnie wygląda w prezentacji, ale prawdę mówiąc rzeczywistość jest smutna. Zarząd podejmuje niedorzeczne decyzje delegując niekompetentnych ludzi do pracy z klientem, prezes żyje na innej planecie myśląc że jest bóstwem na rynku CI. GALPOSTER nawet NIE POSIADA własnych ekip montażowych, co jest ukrywane na spotkaniach z klientem, jednak ekipy same mówią że są zewnętrzne co można zauważyć po samochodach które nie powinny przejść badań technicznych (dziwni ludzie pracują w tych ekipach). Nie wiem czy mają własną produkcję bo na wszystko długo się czeka, a jakość jest nie rewelacyjna, jeśli jest reklamacja to już nie wspomnę...

Generalnie nie polecam, jest dużo lepszych firm w Polsce na rynku, nie wszystko co się świeci jest doskonałe.
życzliwy 2014-12-10 10:42:39
Witam, czytając te wypociny zastanawiam się, co za frajer pracuje jeszcze w Galposterze, skoro tak ocenia Galposter. Jak się nie podoba, to po co frajerze tam jeszcze pracujesz? Zasuwaj do firemek w kraju, które zatrudnią cię i nie zapłacą po pół roku nawet. A może pisze te pierdoły nieudacznik, który został zwolniony, bo w końcu ktoś się poznał na jego partactwie i niekompetencji? Uważam, że Firma to ludzie. Jak pracują w niej pajace, to ciężko żeby robota dobrze szła. Więc co opisujecie? Siebie czy Firmę? Po za tym, zawsze jest tak, że jak się sprząta, to "pokrzywdzeni" gadają, że wszyscy są winni, tylko oni cacy. Co do Rozgoryczonego Klienta. Również zastanawiam się jak to jest w tym kraju, że nie korzysta ów Klient z chociażby rękojmi? Po za tym, tchórzostwo w powiedzeniu głośno kierownictwu w oczy co jest nie tak? Czy może gadanie dla gadania, żeby zaistnieć wszystko jedno gdzie i wszystko jedno jak? Powodzenia maluczcy.
Zygmunt Sinyżołądź 2015-01-21 00:03:46
Ciekawe cóż to za "poważny" klient wyraża opinię w tym miejscu :)Zapewne niezbyt poważny albo nie jest klientem :) Firma jak każda inna, raz lepiej raz gorzej, pracuję już dosyć długo i nie narzekam. Rozgoryczonym pracownikom którzy wypłakują się na forum powiem tylko że to nie świadczy o nich dobrze, oznacza to że albo nie mają kompetencji do podjęcia podobnej pracy (to wskazuje jakimi są wartościowymi pracownikami) albo po prostu nie mają jaj by odejść i podjąć ryzyko że mogą trafić gorzej. Jeśli miałbym pisać takie bzdety to wolałbym ten czas poświęcić na szukanie innego zajęcia zarobkowego. Jak widać, z jednej i drugiej strony pracownik który płacze jest zwykłą pierdołą. Co do "czystek" z postu ŻYCZLIWEGO to zgadzam się, tak to już jest jak się wywala nieroba. Zgadzam się również z przedmówcami że nie zawsze solidna praca jest zauważana, szkoda, bo drobna pochwała daje jeszcze większego kopa do pracy niż ochrzan - niestety nie można mieć wszystkiego. Ogólnie ujmując - nie jest źle, mam przyjemność pracy w zespole w którym dobrze się dogadujemy i robimy swoje, a reszta? Niech zgrzytają zębami dalej. A, i "biurowi" czasem lecą w kulki ale w sumie to w każdej firmie tak jest - ważne że się dogadujemy. I jeszcze mała rada dla "płaczków" - zawsze możecie iść do Pani A. ona zbiera odpady do niczego się nie nadające.
allo 2015-04-13 21:13:51
Przerost formy nad treścią. NIE POLECAM.
Łysy 2015-12-23 23:17:12
nażekać każdy potrafi a ze sie dyrekcja stara i nie ma swojego domu to nikt nie widzi
dziabąk 2015-12-28 19:13:30
Szkoda gadac
abdulwisimulahha 2016-01-04 21:21:07
No i po miernym galposterze
Łysy 2016-01-12 11:23:50
@grześ - tak to prawda, bardzo nam zależy i bez kpin proszę. Teraz Galposter wróci na arenę reklamy, zapraszamy do współpracy.
semafor 2016-02-10 21:51:37
@Łysy - Zapraszasz do współpracy, a co oferujecie na arenie reklamy?
Łysy 2016-02-29 12:38:53
@semafor - tylko bez sarkazmu proszę, to że nam zabrali projekty to nie nasza wina. A odpowiadając na pytanie to piaskujemy felgi, możemy je pomalować itp. A nasze nowe motto brzmi: ALBO GRUBO ALBO WCALE. UWAGA KONKURS!!! W komciach piszcie dla czego jesteśmy najlepsi na rynku. Dla autora najlepszego komcia mamy nagrodę: darmowe piaskowanie jednej felgi i 7% upust na piaskowanie pozostałych trzech. Zapraszamy do zabawy!!!
Łysy 2016-05-23 10:34:15
A zatem nagrodę w postaci piaskowania felgi i rabacik na pozostałe wygrywa @gzast za komcia "praca w firmie też nie jest zła, bo szanuje się pracownika i dostaje on umowę o pracę"! Serdecznie gratulujemy, po odbiór bonu proszę się zgłaszać pod adres

Galposter Sp. z o.o.
ul. Łubińska 1A, Łubna
05-532 Baniocha
do pana Michał Coll

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do współpracy :)

PS. wpada nam fajny projekcik, więcej info już wkrótce, malowanie ławek na Zarabiu w Myślenicach. Potężne wyzwanie, trzymajcie kciuki :)
ALBO GRUBO ALBO WCALE!
Majkel 2016-07-17 16:36:10
Hej,
jacy pracownicy? Masz nazwiska?
semafor 2016-07-20 21:34:06
O widać „sezon ogórkowy” w firmie bo pracownicy piszą sami do siebie :)
Firma chyba nie ma się dobrze. Kiedyś za okien biura było widać Pałac w Wilanowie, potem firma mieściła się w Mordorze. A teraz sąsiaduje z wysypiskiem śmieci. Wiadomo, im bogatsza firma tym bardziej prestiżowa lokalizacja i na odwrót.
Piotr Kraśko 2016-08-08 22:40:49
@nocóz
z mojego dziennikarskiego doświadczenia wynika że pieprzysz głupoty.
norbert 2016-09-19 22:53:55
cześ macie namiary na zolltar grup? slyszalem ze nazwa na czesc prezesa galposterza. pracowalem dla galposteru kiedys za czasow agnieszki i bylo fajnie. chcialbym sie najac do zolltar
manira 2016-09-23 23:12:37
r tak na premie tez słyszałam że można liczyć, jednak chciałabym wiedzieć w jakiej one są mniej więcej wysokości
Zostaw swoją opinię o Galposter Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Galposter Sp. z o.o.