Opinie o Langset w Molde

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Langset. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Langset o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Langset w Molde

Komuś się nie zgadza kasa ? :)

No mi się nie zgadza nie oddali 10%

Belmondo
@Michał

Mi się wszystko zgadza jest ok

Kibic 2

Wszystko się zgadza

Loki
@Kibic 2

Mi się nie zgadza, ale może jakiś błąd. Wyjaśni się

Brudas
@Loki

IDZ DO ENERPOLU NA PRZYJEZDNYCH Z RZESZOWA ROBIC TAM BEDZIE CI SIE ZGADZAC WSZYSTKO

Oszukany monter
@Michał

Mi sie nie zgadza. Za marzec200E pobrane 2x za bilet, chociaz lecialem raz i za kwiecien tak samo.

Natalia

@anonymous @Zenek @Robi223 @kwak Jesteśmy na forum publicznym, dlatego przypominam, że należy używać kulturalnego języka. Nie można tu, także nikogo obrażać. Odsyłam do zapoznania się z regulaminem forum https://www.gowork.pl/regulamin Jednocześnie zachęcam do pozostawiania opinii na temat pracy w firmie Langset International, w sposób nienaruszający regulaminu. Wszelkie informacje są istotne dla osób poszukujących pracy.

Pan Kutas

Panowie,jakie firmy są jeszcze Polskie w Rumunii,na szlifierkę ?...Albo nie koniecznie w Rumunii ale do tego zawodu :).

Flip

A tych dwóch cwaniaków z Wejherowa już niema? Braci flipa flapa

Rico
@Flip

Nie. Są tylko z przodkowa

Monter Konstrukcji Stalowych

Wysłałem CV, skontaktowano się ze mną telefonicznie. Rozmowa był krótka ale rzeczowa.

Pytania o znajomość rysunku, umiejętności itp.

Guest star????????????????

Siema pytanko mam. Czy cos wogule dzieje sie w Braili bo jakies słuchy chodzą ze lipa ze spawaczami. Prosilbym o jakies info. Pozdrawiam

Sznurek

Koledzy kiedy zjazdy bo nie ma informacji sobota??

No to mamy problem z wypłata

@anonymous

Szkoda gadać. Poprostu firma kszak i tyle w tym temacie.

Monter rur Tulcea
@anonymous

Kłamali w biurze aby odrazu strajku nie było. Te panie to też niezłe oszustki. Jak one mogą rano w lustro patrzeć.

@Monter rur Tulcea

Zarzadzajacy siedza na gorze a Panie z biura sa ok.

Brzydal

Panowie od wczoraj foremanki dostali informację od Macieja żeby kradli godziny za mała efektywność w pracy i według uznania za zbyt szybkie zejście ze statku ... krótko mowiadz masz zasowac jak mały samochodzik i nic ich to nie interesuje że gorąco ze zmęczony ....presją w Braili jest olbrzymim problemem i co najważniejsze nigdy nie wiadomo czy będzie kasa czy nie ...

Polska
@Brzydal

Tak to prawda ...mnie sie zostało kilka dni i nigdy tu nie wrócę

Maciek każący kraść godziny :)
@Brzydal

Trochę mijasz się z prawdą kolego. Nie kazałem nikomu kraść godzin za małą efektywność tylko za jawne walenie w kulki, ale pewnie o tym zapomniałeś napisać. Nikt tutaj nikogo pod pistoletem nie trzymał, nikt nie porwał z kraju i nie przywiózł na projekt. Poza tym od początku projektu nie przypominam sobie aby ktokolwiek stracił choć jedną godzinę za, jak to nazwałeś, "małą efektywność". Jeśli uważasz że ktokolwiek wywiera na Tobie presję, przyjdź proszę i powiedz mi to.

Nie oddali mi 10%

Wkurwiony
@anonymous

Mnie również nie oddali. Nie ma payslipa.

@Wkurwiony

mi oddali

@anonymous

To się zastanów oddali czy nie oddali? Raz tak piszesz raz tak.

Monter
@Maciek każący kraść godziny :)

Dokładnie! Nie przypominam sobie takiej sytuacji żeby ktoś stracił godziny. Tymbardziej że Maciek zawsze wstawial się za ludźmi, choć niektórzy tego nie uszanowali.

Brzydal
@Maciek każący kraść godziny :)

Tak ja sam P rzyznales padły takie słowa jeżeli hodzi o godziny .... I powiedz komu pirwszemu zdjol byś godzinę ...przydupasowi który pierwszy raz widzi stocznie na oczy czy fahowcowi który ma swoje zdanie ? A jeżeli Hodzi kto na mnie wywiera presję ? to przeciesz oczywiste ....TY

Xxxxxx
@Brzydal

Jaki z ciebie fachowiec jak ty (usunięte przez administratora) człowieku nawet zdania poprawnie napisać nie potrafisz

@Polska

jedz w pizd.......ul i nie przyjezdzaj juz jak znam zycie pewnie przyjedziesz tu ponownie jak wielu co tak pierdol.....ą

Zenek
@Brzydal

Prosiaczek i tak to wszystko puści z torbami ,sami konfidenci i pijackie mordy ,nogi sobie ogol (usunięte przez administratora) bo pojęcia o robocie nie masz,a Robson was wydyma

Robi223
@Zenek

Prosiaka powini usunąć z tej firmy bo wstyd smierdziel przynosi sprowadza same dziewczyny ,czy wy oczu nie macie

Ashanti
@Brzydal

Witam Panowie Nie jestem Żadnym Kolegą Macieja,ale znam o nim opinie od lat. Aby dał wytyczne zabierania ludziom godzin tego nigdy nie słyszałem od ludzi.No chyba że Langset ludzi zmienia ale to mało prawdopodobne..Pracować trzeba tu,czy tam,a zejście z jednostki jest ustalone przy projekcie i tego zaden z Nas nie przeskoczy. Idiotyzmy decyzji na projekcie to zwalczać bo to nie fabryka smoczków . Podpisuje się jak wszędzie bo zawsze mogę każdemu w oczy spojrzeć. Miłego Dnia Andrzej Klinkosch

Byłem i rotacje w Braile odjeba...m.Na moje szczescie że nie potrzebuje żadnego gamonia w niebieskim berecie na projekcie co gamon o robocie pojecia nie ma a tylko angielski zna(mnóstwo ludzi angielski zna i nie wychyla sie,to stare wygi kontraktowe)Młodym z bajera wydaje sie ze starego z 30 letnim starzem w przemysle ciezkim nie spawanie płotów objada bajera i beretem niebieskim..Załuje tyl;ko ze w Braila jak miała akcja moja z baranami nie napisałem wszystkiego norkom.Ale olac nikt nie bedzie mnie wkur...l za 17 euro..Jak którys z Braila urazony to mam gmail i zdjecia na próbe sił..Gamon gamoniem poganiał i kumpli mają z pod mleczarni Biedronki..Ludzie z rekrutacji co nabor robia mają wytyczne i tego sie trzymają,najwiecej do pracy maja berety niebieskie,ale zazwyczaj maja w kity prada (usunięte przez administratora) i szukaja chlopców do latania po rejonach.. Przykre bedzie jak nie wyplaca ludzia kasy,a tego nawet gamoniom w niebieskich beretach nie życze.. I znam swoje miejsce w szyku oraz potrafie sie podpisac pod wpisem i wlasna praca na robocie Z Poważaniem Andrzej Klinkosch

topik
@anonymous

Zapomniales Andrzeju opowiedziec jak biegales po miescie nawalony i darłeś ryja jestem z polski, a jak poszedles w slipkach do recepcji i prosiles o (usunięte przez administratora) na pokoj. muszem ci powiedziec ze to byly szalone czasy

@topik

ja na slipach do recepcji nie poszedlem,ale niech Tobie bedzie.A ryja drzeć że jestem z Polski to nie Wstydi na klacie Orła.Byłem luty i marzec 4 tygodniei tydzien postojowego za frre,wystarczy..Mam normalna prace i kase spoko 3 Polaków i dziękuje za niebieskie berety. Nie ukrywam się jak wielu pod dziwnymi nickami

Eldorado

Ale o co ty walczysz

Ashanti
@Eldorado

Eldorado Ty Maciek nie ogarniasz albo taki jesteś człek.Moje wpisy nie są żadną walką tylko wpis opini przepracowanej rotacji i opinia ekipy zarządżacącej na miejscu aby stare wygi tam nie wdepneły w spęd ludzi z biedronki i okolic mleczarni..A czy kase kolesie dostaną to dowiem się od KOLESI a nie z forum langset

kibic 2

Kasa jest 10% jest więc od poniedziałku ogień.

Janusz p
@kibic 2

Ogień to daj w gardło bo widzisz co się dzieje banda pedalow i konfidentów

Janusz

wiem że Langset czyta opinię proszę o usunięcie zdjęć z moim wizerunkiem nie wyrażam na to zgody nie chcę być kojarzony z takimi oszustami

strajk

Sie Siedzę sobie na kanapie sprawdzam konto a tu pusto jak nie będzie kasy do jutra to robię strajk

Monter. .

Witam ja mam nadal pusto na końcie.

@Monter. .

To od banku zależy tak mi się wydaje mój koleś też jeszcze nie dostał ale zawsze miał dzień później.

Jest KASA Bez 10%

@anonymous

Ale zgadza się za godziny? Jaki masz bank

@Weteran

Tak 200 zł dali więcej millenium

Też dostałem ale 10% nie oddali

milenium
@anonymous

Nie dali 200 zł więcej. Po prostu za ostatni czarter policzyli 200 euro . Więc oddali 50 . Bo czartery kosztują 150.. wszystko się zgadza. 10 procent tez oddali.. MIlenium

@milenium

Mi nie oddali 10 procent a na swój koszt wracałem z Rumuni

Xxx

Witam...jest kasa...u mnie sie nie zgadza...pozdrawiam czekam na payslipa

Jan

Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli... Langset jest ok!

Tak pieniążki są firma dotrzymała słowa i 10 % też jest! Wiec panowie bez paniki i teraz ogien na robocie!Pozdrawiam Langset

Jest kasa bank ing

I co dostaliście kasę?

Xyz

Dalej nic..

@Monter. .

No wlasnie gdzie sa pieniadze od tych zlodzieji jeba...ch ktos wgl cos dostal czy wszyscy jesteśmy w czarnej (usunięte przez administratora)

@Xyz

Też nic

xxx
@Spawacz

Debile. Banki nie ksieguja w nocy . Tylko od 10.00 więc po tej godzinie sprawdzajcie. W umowie jest 5 dni roboczych . Ale jak się nie umie czytać

Xyz
@xxx

(usunięte przez administratora) banki ksieguja już przelewy od godziny 8:00. Po drugie jeżeli przelewy zostały wykonane w poniedziałek to wczoraj powinny być na koncie. Ale widać Pan (usunięte przez administratora) spawacz trochę się nie zna i zasłania się swoją pseudo umową od firmy krzak która mówi że do 25 . Po prostu firma za pewne nie wysłała żadnych pieniędzy w poniedziałek.

kasa

jest siano

@kasa

Kasa dastales pieniadze czy kolejna sciema a jaki bank

Na pewno masz?

Nie ma kasy jeśli chodzi o przelew walutowy to powinna już być 2 dni idzie

kasa
@kasa

ING ale konto w Holandi w EURO, ale jakby za mało, czekam na payslip wciąż

Pewnie zabrali 10%

Andzej= kasa pozdrawiamy Szczecin

Jaki bank

@Monter. .

Jest kasa ale opierdolona na maksa mialem dostac 2380€ a dostalen 1399 zlodzieje!!!

@Byly pracownik

To niezła lipa jak dostanę euro mniej to dzwonię do Norweskiego urzędu.

@Byly pracownik

Jaki bank jeśli można wiedzieć?

Nie ma KASY!!!!!!

@anonymous

Nie ma nie ma juz zaczyna mnie to wkurw...ac ile mozna czekać

Zostaw merytoryczną opinię o Langset - Molde

• Jak się pracuje w Langset?

Zobacz opinie na temat firmy Langset tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Langset?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Langset?

Kandydaci do pracy w Langset napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Langset