Opinie o Langset w Molde

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Langset. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Langset o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Langset w Molde

Chłopie, daj na luz. Pytam, bo nie wiem czy dostanę te pieniądze czy nie. I nie rób gownoburzy odrazu.

tulcza

Michal naganiaczu skoncz na dzis bo jestes facet juz niewiarygodny dodajesz te wpisy dodajesz i h to daje nawet malpa widzi ze robisz to celowo aby dokopac langsetowi

Ciekawe co z kasą za kwiecień?

Monteros

Są pieniądze,zluzujcie pięty frajerzy...Jak płaczecie tak na Langset to idzcie do innej firmy cymbały zasrane..Co drugi z was narzeka tylko na tą firmę a (usunięte przez administratora) jezdzi cały czas i prosi się o wyjechanie ponownie..Jesteście pałami zwykłymi,pluje na was oficjalnie,łajzy jeba .....ne..Nie spamcie mi tutaj o kulturze bo jej nie mam dla frajerów,idzcie popłaczcie dalej do podusi że pieniążków nie ma,jak was biedaczki langset chce wyjeba...ć w kosmos,ojjoj...Pijaki,szmaty,kurwy i cwele.Je,,,bac was w ryj ! Podam wam nawet moje imie z nazwiskiem żeby mógł mi kot jakiś uwagę zwrócić na kontrakcie,pracuje w Tulczi. Jacek Rózański

@Monteros

Frajerem sam jestes ,.Każdy żyje jak uważa ,czy przepije czy d...e wytrze kasa nie Twoja sprawa.Pracowali zarobili ,maja prawo do wypłaty!Innych słów nie znasz??

Sobota..essa
@Monteros

Chcial bym cie spotkac łajzo abys mial mozliwos powiedzenia mi tego w twarz ... cwaniak to ty jestes ale ale tylko na forum nie zycze ci zle chopadu bo jestes iduotą zycie samo cie doceni jedno ci powiem takich kozakow to jem na sniadanie a jesli chcesz sie przekonac zostaw swoj nr podejmujesz wyzwanie dętko ?! :-) pozdrawiam SOBOTA

Szlifierka Rumunia
@Monteros

Cwaniak jesteś bo masz kontrakt norweski i wypłatę miałeś przed terminem, nie zabrali ci 10% więc zamknij (usunięte przez administratora) bo jak tobie by zrobili poslisk to pierwszy byś managera napierdalał. Był byś w naszej sytuacji to cienko byś piszczał i (usunięte przez administratora) o pijaństwem bo sam wodę że szklanek pijesz.

Monter Konstrukcji Stalowych

Wysłałem CV, skontaktowano się ze mną telefonicznie. Rozmowa był krótka ale rzeczowa.

Pytania o znajomość rysunku, umiejętności itp.

madrzejszy

PANOWIE JAK ZLODZIEJ UKRADNIE TO NIE ODDAJE

madrzejszy

To jest wina ludzi ktorzy pracuja powinni zejsc dzisiaj z produkcij a nie pracowac dalej .A o pieniazki za kwiecien do Boga sie zwrocicie bo narkus i dziwkarz zamknie spolke

Langset

Witamy Serdecznie!,informujemy że nie jesteśmy w stanie określić kiedy zostaną wypłacone pieniądze za poprzednie kontrakty,Stocznia Rumuńska nie chce wypłacić pieniędzy które zalega za wykonaną pracę i z tego względu miesza się wszystko.Prosimy o cierpliwość.

Langset International Ltd.
@Langset

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że niniejszy wpis został zamieszczony bez autoryzacji ze strony spółki Langset International Ltd. Kogoś podszywa się pod spółkę i publikując nieprawdziwe informacje. W związku z powyższym nie pozostaje nam nic innego jak zdementować te informacje. Oficjalne stanowisko firmy Langset International Ltd. zostało zamieszczone powyżej. Dziękujemy. Z poważaniem, Langset International Ltd.

Jojo
@Langset

Ale to musi byc tepa pala i on pracuje w langsecie

w zeszłym mesiacu była 26 i nikt sie nie srał jak teraz

monter

Proszę o ustosunkowanie się langset international ltd do plotek nt zamrożenia 10% wypłaty ,myślę ze pracownicy chcieli by wiedzieć ile w tym prawdy

Kaszub

Przede wszystkim wywalcie pseudo foremana z Braiła bo ani on ani jego brat nie rozróżnia na której burcie stoją i na którym pokładzie są. Nadają się do pasania krów pod wejcherowem a nie na foremana bo to trzeba mieć pojęcie o robocie a nie tylko trochę angielski znać poza tym robota dobra trochę dziewczyny w biurze za dużo roboty mają bo się do dzwonić nie można.

Szlifierka
@Kaszub

Pan A ma pojęcie o robocie takie jak ja lataniem samolotem jak by nie Maciej to by siedział i płakał bo nawet nie umie rysunku wydrukować i on decyduje kto ma do pracy przyjechać jakiś żart przez to firma ludzi bedzie tracić przez takiego lamusa.

@Kaszub

Co z Ciebie za Kaszub, jak nie wiesz jak się pisze Wejherowo? Chyba zakompleksiona ciota nie Kaszub.

@Lacki

Sam jesteś lamus

@Kaszub

Pochodzisz z tej wioski to wiesz jak się piszę

@Kaszub

Tak się zastanawiam, czy Twoja głupota jest wrodzona czy nabyta. Diagnoza wystarczy czy jest już na nią, za późno. Czas pewnie pokaże ( zapewne nie będzie mi długo czekać).

monter
@Kaszub

Kumery dwa - nie znajom się na rysunku, nie maja pojencia o robocie, ludzie robiom co chcom, maja kilku swoich kolegow przydu-pasow i o nich dbajom. Na kadlubach sa foremani z prawdziwego zdarzenia, jeszcze tylko dziekan nadaje sie na majstra, tych dwoch braci jest do niczego

@monter

Monter ,Ty no z kasubem razem do szkoły się udajcie, aż czytać tego nie idzie. Mimo, że nie znam osób o jakich piszecie, za to Wy,pewnie podpora langsetu. Pewnie porządnie cv nie potraficie napisać. Analfabeci !!!

kuma- kumam
@Kaszub

Narzekać to każdy potrafi sami się nakręcacie tylko i nic więcej ale jak was ktoś prosi żeby nie pić i siary nie robić to każdy ma to gdzieś,do roboty lepiej się wezcie bo tylko rumuni bekę z was mają że polak to pijak i nieudacznik

Gg
@monter

To dobrze ze się nieznajom bo w słowniku nie ma takiego słowa

nick
@kuma- kumam

Rumuni to sami z siebie powinni mieć bekę bo żeby kobiety w stoczni pracowały, to dopiero wstyd la faceta.

@Lacki

Sam jesteś analfabeta naucz się pisać Kaszub

@Kaszub

Hahahaha kretynie pisownia celowa, dla zniewagi. Wiedziałem, że nie zrozumiesz !!!

Langset International Ltd.

Szanowni Państwo, Zgodnie z informacją podaną dzisiaj w godzinach porannych, potwierdzamy jeszcze raz, że wszystkie przelewy zostały zrealizowane. Podgrzewanie atmosfery jest całkowicie zbędne. Prosimy poczekać na zaksięgowanie środków na waszych rachunkach bankowych, które będzie miało miejsce w dniu dzisiejszym, a także pewnie jutro. Dziękujemy. Z poważaniem, Langset International Ltd.

@Langset International Ltd.

Proszę wysłać potwierdzenia pracownikom,a nie 5 razy dziennie informować że są wyslane!!

Monter

Nie ma dalej a jak prosisz o potwierdzenie to , ,jutro, , i jutro... ale jak nie będzie dziś przelewu to rezygnuje z tej firmy ...

@Monter

Opuszczenie stanowiska pracy ,za (usunięte przez administratora) ch.....a .Ambasada Panowie zgłosoc to.Macie rodziny na utrzymaniu.!

Monster

To kto pisał te wpisy że kasę ma już

@Monster

Pomyślcie trochę, potwierdzenia ze poszły a nie opinie (usunięte przez administratora) z biurka by Wam buzie zamknąć.

Janusz

A gdzie są moje pieniądze za zwolnienie banda oszustów

Hushus
@Janusz

Sam wiedziałeś gdzie jedziesz i jakie warunki także 3 maj się Januszu stoczniowy

coco
@Janusz

firma plajte oglosisla za strajk 10%zabieraja z wyplaty a przelewuw niewiadomo kiedy benda tak Panie w biurze gadaja

Hushus
@coco

Jak benda to benda przelewy czego panikę siejesz a plajt to se na czole wydziaraj Pantofelku

coco
@Hushus

piniedzy niema i plajta firmy co muwil na zebraniu chyba w amoku byles alkoholowym albl tak oszolomiony sie urodziles hahha

Zgadza Wam się hajs panowie ?

@Michał

Kłamstwa by ludzi uspokoic .!

moner

Kasy nie ma nikt na brajli

Monter
@moner

W tulczy też nie!!!

Snajper
@moner

W tulcea tez nie

szlifierz

Ciekawe czy wypłata bedzie? ,firma tylko obiecuje nic wiecej i wyloty z gdanska mialy być pór roku temu mówili i nic

@szlifierz

Nie będzie kasy w tym tygodniu, może w poniedziałek i to tez jak dobrze pójdzie. Wiem z góry, dlatego będę odchodził bo będzie coraz gorzej.

monek

kase juz dostalem wiec te twoje informacje slabe

Foreman

Pieniądze są

Dunaj

Potwierdzam,też przyszedł hajs...szkoda tylko że kur.. tak pózno.

@Dunaj

w jakim banku jwsli mozna wiedziec bo u mnie pusto

Janusz
@Dunaj

lepiej pozno niz wcale u mnie kasa tez juz jest

Dunaj

Ing Bank Slaski

Masi

Leif ten kurwiaz na szmaty rumuńskie wydaje A na wypłaty niema rura bita omijać ta psedo firme

Zostaw merytoryczną opinię o Langset - Molde

• Jak się pracuje w Langset?

Zobacz opinie na temat firmy Langset tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Langset?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Langset?

Kandydaci do pracy w Langset napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Langset