Opinie o Langset w Molde

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Langset. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Langset o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Langset w Molde

Maestro

Langset już zalega z opłatami za hotele, powoli zaczyna brakować podstawowych żeczy, to ile zabrali z wypłaty świadczy tylko o tym że się brzytwy chwytają, bankructwo blisko, szansę na przelewy za tydzień prawie zerowe

irek
@Maestro

I słowników ortograficznych pewnie ...żeczy hehe

jojo
@Maestro

ale wy tu pier...licie ... widac ze sie wam nudzi bo nikt normalny kto zapier..la na takie rzeczy czasu nie ma do roboty jak nie pasi Langset idz do Sramwset i po temacie

Tulcea

Informacja jest taka że jeszcze trochę i będzie - 100%.Pozdro dla pracowników.

q

Czy ktoś ma jakieś info na temat tych 10 procent ?

Monter

Jak myslicie Langset wyplaci te 10% czy zatrzyma sobie. Jako kryzys firmy robota nie byla by zla jak by normalnie placili i i te nie domowienia potroncenia za kombinezony wszystkim potroncili te 10% .macie jakieś info co dalej ruszy sie ta robota. Czy to koniec. Maja tam cos do roboty jeszcze czy wszystko im zabrali a jak nasze foremany ta sama (usunięte przez administratora) jak tu na brajli czy tam sa lepsze gwiazdy. Tu nasza gwiazda je kumkum i Areczek kto go tu przysłał żeby tez robote zpier....dił

Monter Konstrukcji Stalowych

Wysłałem CV, skontaktowano się ze mną telefonicznie. Rozmowa był krótka ale rzeczowa.

Pytania o znajomość rysunku, umiejętności itp.

Jojo

A ty co (usunięte przez administratora) tez tam skaczesz parówko z jakiegos zadupia jestes nauczyl sie pisać w 8 klasie podstawówki. I teraz gwiazdor sie znalazł ale z ciebie (usunięte przez administratora) .....

Skarbówa

(usunięte przez administratora) je...e już każdy normalny kadłubowiec nie pojedzie zwami na kontrakt ..żeby było mało zgłosiłem do skarbówki o kontrole wszystkich przelewów langset od roku 2013 a mianowicie o płaceniu podatków ,dlatego już nawet piekarze nie pojadą hehe dobrze że 2 tyg pochodziłem po stoczni tak jak podkreśliłeś firemko,.z polaczkiem się nie zadziera

niki
@Skarbówa

ty nawet głupi nie ejstes

@niki

To dopiero (usunięte przez administratora)

@Skarbówa

Palancie firma ma siedzibe na cyprze tam płaci podatki co ma do tego skarbówka w pl

snajper
@Skarbówa

Ty pajacu jaki ty glupi jestes ty to mozesz sobie zglaszac zeby twoje konto sprawdzili Langset to cypryjska spolka i urzad moze im skoczyc tepa dziwko

Monter

Leif wam telefony pozabierał, że nie odbieracie? ?

kris

langest to jest wasza wina bierzecie ludzi z łapanki macie (usunięte przez administratora) i dziadostwo to co tu piszecie to jest szok która firma szanująca się takie bzdedy pisze ogarnijcie się nie nadajacie się do niczego ten wasz bajzel powinni zlikwidowac

Łukasz

Wy (usunięte przez administratora) ! ! !,co to (usunięte przez administratora) mać !,dostałem prawie 3 tyś mniej ! wychodzi mi 4 tyś zł za 2 tygodnie !,co jest grane !!!,Nie odbieracie telefonów,na e-maila pisze non stop i to samo nic !...NO CO JEST (usunięte przez administratora) !! !@ #!@!@!!!!...no (usunięte przez administratora)

@Łukasz

Mi 800euro brakuje z wyplaty za marzec i ponoć jeszcze innym tez sie nie zgadza (usunięte przez administratora) i nic wiecej Tylko komu tu za to złamać nos....?

Patryk
@Generał

Za marzec dostałem co do euro. Teraz dostałem mniej o więcej niż ich te niby 10%, ale mam znajomych co tu pracują długi czas i mówią, że nigdy nie było akcji żeby nie zapłacili, spóźniali się, czasem się coś nie zgadzało, ale później wychodziło na o

@Patryk

Jestem dobrej myśli ....

Monter

Za te 1000zł co mnie (usunięte przez administratora) Leif to się dziś bawię, uciekajcie stamtąd!

aaa

Jakie 14 procent zabrali jak trzeba odliczyć samolot 150 lub 200 euro w 1 stronę. Więc po co robicie afera. Matematyka się kłania hahah Piszcie prawda A nie wprowadzacie w błąd

Patryk
@aaa

po 1 naucz się pisać, po 2 chyba każdy wie ile odciągają za bilet i ile to jest 10%. No po tym jak piszesz, ty może nie wiesz.

Witam firmę Langset.Zgadzam sie z wami,ale gdzie byli ludzie odpowiedzialni za ,,spacery " tzw (Policja stoczniowa), foremani, którzy nadzorowali prace? Tacy fachowcy własnie prowadzili tą robotę a kiedyś to musiało wyjść i było o tym mówione wcześniej i nikt nie reagował,szkoda że to sie odbija na wszystkich.Pozdrawiam

Monter

Ktoś wie czy i gdzie mają biuro w Gdańsku?

On

Mają w norwegi

@Monter

Na heweliusza trzeba tam jechać

Monter

Zatrudnianie ludzi którzy nie mają pojecIan o pracy a później płacz i zgrzytanie zebow bo fachowcy nie dostali wynagrodzenia i szum.

zzz

Pamiętaj jeden z drugim ze również za bilety potrącają

One way ticket

To jest jakies chore pieprzenie. Dostałem wyplate za 1,5 dnia pracy a gdzie reszta sie pytam?!?!?! Lecicie w kulki ostro. Co mam dziecku powiedziec??? Ze spółkę trzeba ratować?! Hahahah chce swoje pieniadze. Telefonów nie odbieracie. I tym o to sposobem zainteresuje sie wami pewna instytucja... wole (usunięte przez administratora) kasę dla nich zeby was uj...j... ebac niż czekac na was cielaki. Człowiek (usunięte przez administratora) daje s siebie wszystko a wy robicie nas w konia i to na grubo.

Monter

Panowie, dostaliście wogole przelewy? I czy obciEli Wam te 10%?

stoczniowiec

Dziś dostałem , obcieli 14%

Spawacz

Tak przelew był i 10% zabrane i jeszcze na bezczelnego dzwonią pytają o wyjazd w sobotę hahaha????

stoczniowiec
@Spawacz

mi zabrali 14% powaliło ich

Monter

U mnie przelewu jeszcze nie było,wczoraj dostałem E-maila z pytaniem czy jadę w sobotę na kolejną rotację,nie odpowiedziałem i dzisiaj z rana zadzwoniła do mnie z pytaniem czy jadę...Zrezygnowałem.Pozdrawiam osoby które się nie boją ponownie wyjechać.

Kot bez nogi

A pier.dole was wszystkich i ten czartel, kupiłem Dacie i spier.alam do kraju!!!

@Kot bez nogi

Sracie się gorzej niż kotka w ruji masakra wystarczy poczekać

Ona
@anonymous

Żałosne to co piszesz. Firma obcina 10% pensji, hotele sa nie opłacone tak samo jak i czartery a Ty mowisz wystarczy poczekać? Nie uderza Cie po oczach polityka kadrowo finansowa firmy? Jesli tydzien temu przyjeżdża blisko 65 osob na kontrakt to oznacza ze stac firmę na ta aby ich utrzymać wyżywić a takze im zapłacić. A po tygodniu okazuje sie ze sa opóźnienia z wypłata, z wysłaniem ludzi do domów, gdy kończy sie im kontrakt i opłaceniem im hotelu? Prosze bardzo czekaj. A całej reszcie proponuje kontakt z konsulem.

Zostaw merytoryczną opinię o Langset - Molde

• Jak się pracuje w Langset?

Zobacz opinie na temat firmy Langset tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Langset?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Langset?

Kandydaci do pracy w Langset napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Langset