Tenneco Automotive Polska

Opinie o Tenneco Automotive Polska

Komoda

Witam czemu są normy coraz wyższe niż te co są w arkuszu pracy tych wyższych nie da się najechać i problem nawet jest żeby te niższe najechać a tym bardziej że ci chwilę kogoś nowego dają i masz nauczyć oraz spierdzielone maszyny które ciągle się psują albo źle spawają i przepalają bo na nowe Tenneco nie stać

Jan

Hej jak tam praca w tenneco?

Czy nowo zatrudnione osoby w Tenneco Automotive Polska otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Stary Pracownik

Oczywiście że tak. Na tzw. czas określony. Zapewne pierwsza umowa będzie na czas trzech miesięcy. Zresztą to dowiesz się od dziewczyn w kadrach albo od kierownika.

KWK

Dawno zrezygnowałem z tego typu prac i pracuję już w kopalni za konkretne pieniądze i w przyjemnej atmosferze. Przedewszystkim pracuję na swoją przyszłość i godziwą starość a nie na mercedesy prezesów. Pogardziłem pracą aż do śmierci i wybrałem pracę gdzie emerytura jest po 25 latach. Współczucia dla wszystkich, którzy dbają o swoich szefów, a nie o siebie.

Haha
@KWK

Pogardziles praca do smierci za prace w ktorej w kazdej chwili mozesz oddac swoje zycie ???????? gratulacje poswiecac sie za takie grosze w robocie gdzie dostaniesz pewnie pylicy, albo rok na emeryturze raka gardla, czy pluc ???? szacun pasujesz do tych ryli ????????

@KWK

Prywaciaki... Pan KWK ma 100racje Sam pracuje 5 lat na kopalni Kiedyś pracowałem w teneco w Rybniku tylko banda podlizusow... Wstyd kierownictwo działu logistyki... Nie będę wymieniał nazwisk..

@Haha

Na KwK Row jest mniejsza wypadkowość niż w Tenneco :) Możesz sprawdzić statystyki :)

@Haha

Nigdy tam nie byłeś i nie widziałeś to co piszesz jak my tam mamy? Robisz czysty hejt tyle w temacie...

Pppa
@KWK

Zrobiłem dokładnie tak samo. Również nie polecam. Normy, stres a jacyś(usunięte przez administratora)za 100zl podwyższają normy bele y dobrze zrobić prezesowi. Również wybrałem pracę na kopalnie. Praca jak praca trzeba robić i warunki nie są za fajne ale atmosfera znacznie lepsza. Brak presji robisz swoje i jest ok. Nie jak w tenneco. (usunięte przez administratora)

Przebieg samej rekrutacji pozostawia wiele do życzenia. Rozmowa kwalifikacyjna prowadzona z "zastępcą" menagera oddziału była na zasadzie "co ja tu robię i dlaczego ja". Po rozmowie dostałem pracę. W myśl, tego co mówiono jak będzie przede wszystkim wyglądała współpraca, rzeczywistość już była inna. Można dużo wymieniać, ale na porządku dziennym fałszywe uśmieszki i fałszywe intencje brały górę, w które człowiek wierzył a za plecami się "słuchało". Zero wsparcia z strony kierowniczej, jak i brygadzisty... przepraszam za pomyłkę "brygadzisty", bo nawet on czy to stanowisko hotshake, biax czy thermoschock - każdy miał swojego pupilka, który za niego zrobi całą robotę - plus - swoją. Tak. Taki właśnie pracownik robi w dosłownie biegu całe 8h bo pan "brygadzista" musi: wypić kawę, odpisać całej rodzinie na FB, zrobić swoje fuchy :) oczywiście o 14:30 się wielce dołączyć do roboty bo kolejny pseudo "kierownik" zejdzie na dół "zobaczyć" co się dzieje - czyt: Pochwalić się filmikami z rolek FB :) O Menagerze już nie będę wspominał bo osoba na jednym z większych stanowisk w REC, przychodząc na "dół" chcąc zawołać pracowników mlaszcze i cmoka (tak, tak samo woła się psa.) no raczej nie powinna. Gdy pod koniec pierwszej umowy na czas określony, zapytawszy się czy jest możliwość podniesienia stawki (21 zł brutto) usłyszałem - "i tak ci za dużo daliśmy". To co? Człowiek ma pracować za darmo, mając na utrzymaniu rodzinę? No ale niech mu jest. Fan tekstu "...za (usunięte przez administratora)" najwyraźniej. Jak bym mógł zapomnieć! Jak się da swój pomysł na ulepszenie lub zaoszczędzenie kosztów, jest się wysyłanym na czyszczenie zbiorników paliwa z wszelakiego (usunięte przez administratora) Miałem "przyjemność" i ubranie robocze poszło do wyrzucenia. W zasadzie dużo by mówić. A na koniec dodam, że o kończącą umowę pytałem się 10x. kończyła się w połowie miesiąca. Przeddzień, złożyłem wizytę w biurze, pytania/odpowiedzi? umowa mi się kończy, jak to robimy w końcu?/a czy ja wiem? a jak byś chciał? chciałbym pracować dalej/no nie wiem, nie wiem (20 min później) no nie przedłużymy ci. Także no. SERDECZNIE dziękuję kierownictwu REC Testing, że miałem "możliwość" znalezienia nowej pracy bez 3.5 miesięcznego bezrobocia bo na stanowisku "kierowniczym" zasiadają ludzie patrzący "interesów ludzi i o to walczą". PS: Fuchy i własne pomysły realizujcie na swoich warsztatach : ))

Zmieńcie kadrę w tym dziale i zróbcie porządek z "klikami". Niech każdy zarobi na swój chleb a nie kosztem kogoś :) A pytania na rozmowie? Dlaczego jest para na kuflu piwa w lato, Jakim jeździsz autem, Kogo tu znasz, Wychodzisz spod prysznica, jak się wtedy czujesz Także poziom fest jak na stanowiska obsługujące całą europę i nie tylko :))

Anal

Nie napiszesz Kaizena to nie dostaniesz podwyżki.

Jaka praca na stanowisku operator maszyn/Pracownik produkcji?

@Adam

Wszystko zależy od działu produkcji. Jedna nas łączy. Normy produkcyjne wyśrubowane na maxa.

Stary Pracownik

Początkowo nie jest tak ,że Cię cisną. Jesteś na tzw. Szkoleniowym. Nie ma czego się obawiać. Są strasi stażem pomogą, jedno jest pewne od ponad 24 lat hasło brzmi ,, Nie ma opierdalania,, Co do zarobków to indywualna sprawa.Na ten czas nie mam wiedzy na minimalną stawkę. Pozdrawiam serdecznie.

Iwonka

Ile można zarobić w dziale logistyki?

Patelnia

Witam, wypowie się ktoś na temat pracy na Polerni? Jestem ciekaw jak atmosfera, jak praca, i jak z zarobkami. Dziękuję

Byly
@Patelnia

Bardzo ciężka praca, łatwo o jakąś kontuzję. Atmosfera niby spoko, ale nacisk z strony brygadzistów straszny. Bardzo wysokie normy, które ciężko wyjechać

Elton

Czy będą w tym roku nagrody roczne ?

Ryl przodowy
@Elton

Raczyj ni, w zeszłym roku już były. Teraz szukają oszczędności.

Emil

Interesuje mnie praca w dziale ciągłego doskonalenia. Czy prawdą jest, że można tam wyciągnąć 8k netto?

Nie.To nie jest prawda.

Obiektywny

Chyba w 2 miesiące.

Wielbny
@Emil

Oczywiście, w ciągu 3 miesięcy. :)

@Wielbny

Dokładnie tak.

Skalpel

Tu się z Lipkekę zgodzę bo to co się dzieje na dole to aż strach tam co w niektóre miejsca wrócić zmiana brygadzistów i tyle bo co nie którzy naprawdę wysługują się pracownikami współczuję

Lipek

Coraz gorsi brygadziści nie wszystkie jedni są normalni i robią co do nich należy wszystko wyręczają się pracownikami zrób to zanieś przynieś powinni majstry im przypominać co do ich obowiązków należy jak tak dalej pójdzie to naprawdę opinia spada przez brygadzistów bo im się nie chcę to lepiej wyręczyć się pracownikiem

Robert

Dzień dobry Czy warto tam się upchać do roboty na wózki widłowe UDT? Czy już lepiej eko..... :) Miłego weekendu

Hfx

Dlaczego ochrona robi zdj karty i tablicy rejestracyjnej wie ktoś?

@Hfx

Też mie to zastanawio czy wgl mają prawo do robienia zdjęć rejestracji pojazdu i zaglondanie do środka auta bo bagażnik rozumia no ale

Jo

Witam, kiedy dni otwarte w tym roku ?!

@Jo

W ta sobotę 25.02

@Jo

Teraz w sobotę od 8:30 do 13

Tobiasz

Proszę o poradę. Mam alternatywnie dwie oferty pracy. Tenneco oraz pracę na jedną zmianę za 3457 netto. Ta druga firma mniej perspektywiczna. Serce i rozum podpowiadają Tenneco. Proszę o poradę. Dzięki

Lucerna
@Tobiasz

Tenneco jest perspektywistyczne ? W dobie postępującej elektryfikacji chcesz produkować układy wydechowe do silników spalinowych ? Możesz sobie złamać serce ;-)

Hert
@Tobiasz

Ja bym tam nie wrócił nawet za 8 tys netto. Śmieciowe traktowanie pracowników

Parówka

Witam, Czy mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat pracy na polerni ? Jestem zainteresowany ogłoszeniem z olx i jestem ciekaw jak to tam wygląda. Po opiniach widzę, że kolorowo nie jest, ale każdy dział jest inny.

Juras

3850,lipa

^-^
@Juras

6800 ????

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Polska - Rybnik

• Jak się pracuje w Tenneco Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Tenneco Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 347.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenneco Automotive Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 271, z czego 28 to opinie pozytywne, 106 to opinie negatywne, a 137 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenneco Automotive Polska?

Kandydaci do pracy w Tenneco Automotive Polska napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenneco Automotive Polska