Opinie o Remtor Sp. z o.o. w Sępólno Krajeńskie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Remtor Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Remtor Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remtor Sp. z o.o. w Sępólno Krajeńskie

Jaki jest okres rozliczeniowy w Remtor Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Nicolas

Nigdy nie otrzymasz sprawiedliwego wynagrodzenia w tej firmie. Spiaca i wiecznie zmęczona Pani księgowa (szefa kochanka :D ) tylko czekać żeby Cie oszukać.

xd Nowy wpis
@Nicolas

Masz dowody na zdradę Pani księgowej i prezesa firmy? Masz dowody na błędy Pani księgowej podczas rozliczania pracowników?

x

(usunięte przez administratora) totalne od strony kieronika, zwolnili i jeszcze 250 zlotych sobie wysmyli bo jak nie to zrobie ci "szkode firmy na swidectwie pracy" smiech na sali wiekszego frajera jak on nie widzialem, ciagle poganianie, czepianie sie o chodzenie do lazienki i gorsze traktowanie, kolesiostwo na kazdym kroku "przyjaciele" kierownika maja a ty nie bo cie nie lubimy, omijac szerokim lukiem nie polecam, moze jak zdejma go ze stanowiska kierownika to bedzie lepiej

@x

Okropnie o brzmi. :/ Ale o co chodzi z tym wymyśleniem sobie 250 zł? Musiałeś coś dopłacać czy źle zrozumiałam? Za co?

@x

Cały remtor .Wyzysk ludzi ,i nic więcej. Ta firma powinna być zamknięta!!!!

Karolina Nowy wpis
@Nicolas

Ale ja dobrze rozumiem, że oni pracownikom po wykonanej pracy każą jeszcze jakieś pieniądze dopłacać pod groźbą robienia negatywnych rzeczy odnośnie świadectwa pracy? Czy takie coś jest w ogóle legalne?

x Nowy wpis
@Karolina

usuniete przez administratora xd, nadal powtarzam ze kierownik to skonczony (usunięte przez administratora) bez honoru

Karol Nowy wpis
@x

Czy kierownik ma w tym działaniu wsparcie właściciela? Była już rozmowa z właścicielem i co on na zachowanie swojego podwładnego? Jak w ogóle wyglądają teraz warunki pracy, nie chodzi mi o wyjazdy, tylko o pracę na miejscu? Co do wyjazdów wiele napisano poniżej, o pracy po 15 godzin, bez względu na warunki, brak narzędzi i maszyn, oraz zarobkach.

Nicolas

Jeśli chodzi o pracę na montazu za granica to omijać szerokim łukiem ! Hardcore i wyzysk za śmieszne pieniądze! Zresztą widać po "ogromnym" zainteresowaniu oferta pracy .

@Nicolas

Jak to wyzysk? Czy chodzi o ilość pracy? Chciałabym też uzyskać więcej informacji na temat wspomnianych pieniędzy. Jakie zarobki są oferowane w Remtorze?

Maja
@Nicolas

Śmieszne pieniądze to znaczy jakie? Dla niektórych 20 000 będzie śmieszne.

@Anna

Aniu siedzisz w biurze i każdy o tym wie także nie zgrywaj glupka ze czegoś nie wiesz. (usunięte przez administratora) liżesz szefowi i dobrze zarabiasz więc nie powinnaś tutaj komentować. Dobrze wiesz ze na montażach jest wyzysk !!!

Młody

Zakład spoko, fajnie się pracuje, regularne podwyżki, pracuję ponad 3 lata i nie narzekam. Byłem też na wyjazdach i spoko ekipa. Robota dość trudna, nie dla mieczakow ale pieniądze też eleganckie , w Sępólnie na stanowisku produkcyjnym raczej takich nigdzie się nie dostanie. Jeżeli ktoś zna się na spawaniu to myślę że w naszej okolicy tylko Remtor.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Remtor Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Przestrzegam przed podjęciem pracy w tej firmie , pracowałem na montażu zagranicznym. Praca typowo niewolnicza czasem po 15 h dziennie. Bez sprzętu wszystko , noszone ręcznie ( Bardzo ciężkie stalowe elementy) Terminy montażu niezależne od pogody , czy zdarzeń losowych. Stawka płacona w pln co zresztą jest nielegalne. Zarobki w kwocie +- 8000 pln na miesiąć przy 400 h w 3 tygodnie .W tej kwocie jest juz dietta. Więc stawka wychodzi ponizej 4 euro w przeliczeniu. Omijać!

Tomasz
@Tomek

Coooo? 400 h w 3 tygodnie? Przecież tam są chyba w takim przypadku złamane wszelkie normy... Nikt nie miał odwagi tego zgłosić?

Fro
@Tomasz

No cóż...

@Tomek

400 h w 3 tygodnie to wychodzi 19 godzin dziennie :) Chyba komuś zależy na tym aby oczernić tą firmę. Kiedyś pracowałem na montażach, faktem praca ciężka, ale wynagrodzenie też bardzo dobre. Jeżeli człowiek jest zatrudniony w Polsce to ma zarabiać w euro? Co tu jest nielegalne? Oj chłopie, widać, że nie sprawdziłeś się i szukasz wymówek.

Xxxx
@Tomek

Nie rozumiem jednego jeżeli pisze Pan że pracują po 15h .. Zakładając że przez 3 tygonie będą robić po max 15h to 21x15 daje nam315 godzin a nie jak Pan pisze 400 ... I trzeba jeszcze napisać że jest kilka dni na przejazd więc wtedy nie ma aż takie ciężkiej pracy gdyż kierowcy zmieniają się po kilka godzin ..

Kris

dobry zakład pracy, regularne podwyżki, w prawdzie nie jeździłem nigdy nie montaże, ale słyszałem, że stawki są dosyć ok. praca na produkcji w przyzwoitych warunkach. polecam

Czy Remtor Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

x

Praca od 7.00 do 15.00 od poniedziałku do piątku. Jednak gdy jest wiekszy nakład zamowien co za tym idzie wiecej pracy to są nadgodziny i zdarza sie praca w sobote.

Dawid

Czy są jakieś premie dla pracowników w tej firmie ?

Jasiek

Jakieś newsy o pracy, atmosferze i ogólnie czy warto szukać tu pracy?

gklw

Od początku i dalszym ciągu zatrudnianie przeciwko Prawu Pracy. Niedostosowanie produkcji do zatrudnienia i przekraczanie wszystkich norm w każdej formie.Kiedy było : przyjazne środowisko i możliwości podnoszenia kwalifikacji ?

Nicko

Czy czeste oferty na asystenta badz samego konstruktora swiadcza o duzej rotacji w tej firmie? Srednio 4 razy do roku pojawiaj sie te same ogloszenia. Jak wyglada kwestia wynagrodzenia, atmosfera, godziny pracy czy rodzaj umowy.. Licze na rzetelna opinie odnosnie powyzszych dwoch stanowisk.

Stefan
@Nicko

Częste oferty nie zawsze są dowodem na złe warunki pracy lub rotację w firmie. Może akurat Ci pracownicy nie sprostali zadaniom na tych stanowiskach? Nie znalazłem w sieci wielu informacji na temat tej firmy. Może warto zadzwonić do firmy i po prostu zapytać? Uzyskasz wtedy informacje z pierwszej ręki.

Stefan

@byłypracownik a na jakim stanowisku pracowałeś w Krajeński Zakład Produkcyjno-Usługowy ? Jak myślisz, z czego wynikała tak duża rotacja, czyżby chodziło o warunki pracy albo atmosferę? @aw czy od czasu Twojego wpisu wyjaśniło się coś w tej kwestii?

byłypracownik

W tej firmie nie można liczyć na lepszą umowę niż zlecenie. Rotacja też jest ogromna. Dorobić tu można, ale nie należy wiązać z Remtorem swojej przyszłości...

robol

Pracowałem tam 1,5 roku dosłownie kpina obietnice i cały czas trzeba trzymać palec w .... Jeszcze jak pracował poprzedni prezes okazały facet to zasady uczciwości tam panowały a teraz nie będę już nigdy tam pracował nawet jak na rękę dadzą 1200zł mam ich gdzieś.

MIRKO-TRANS

Jeździmy dla firmy REMTOR w Sępólnie Krajenskim od maja 2015 i do dnia dzisiejszego nie mieliśmy problemów z pieniążkami za wykonaną usluge zawsze wszystko na czas wypłacają... Współpraca układa się znakomicie nie mam złych komentarzy co do tej firmy wszystko jest na wysokim poziomie wykonane z ich strony jak i z mojej.

aw

UWAGA PRZEWOŹNICY FIRMA NIE PŁACI ZA TRANSPORT BARIEREK OBIECUJE ŻE DO KOŃCA TYGODNIA PRZELEWY BĘDĄ I NIC JA JUŻ CZEKAM DWA MIESIĄCE OSZUŚCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!

admin

Wiecie jak wygląda praca na praktykach w firmie Krajeński Zakład Produkcyjno-Usługowy "REMTOR" Sp. z o. o. ? Jakie są szanse stałego zatrudnienia po odbytym stażu? Twoja opinie się liczy!

Zostaw merytoryczną opinię o Remtor Sp. z o.o. - Sępólno Krajeńskie

• Jak się pracuje w Remtor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Remtor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Remtor Sp. z o.o.?

Remtor Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Koronowska 22
    89-400 Sępólno Krajeńskie