Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Damian

Jakie firmy na kopalni są oddelegowane do przewozu?

Daniel
@Damian

Kiedyś był minotur, ale oni już chyba nie pracują

Bbbb
@Daniel

Minutor wypowiedział umowę Silesii bo bumech nie płacill 4 miesięcy

Alojz
@Bbbb

A czego się spodziewaliście łahahahaha:-D

Śmiech przez łzy.
@Bbbb

Panowie z Minutora zrozumcie: kopalnia jest w ciężkiej sytuacji finansowej i moglibyście się trochę spiąć i dać coś "od siebie" Cieszmy się mamy pracę hehe

Gornik

Witam panowie i panie macie wiedze czy na pg sa odblokowane zwolnienia za porozumieniem stron????

rumplesztickin

Się ma koledzy Mam pytanie jaj żyje nasz kolega wapirek z ulicy dębowej

cXcuszki
@rumplesztickin

pewnie spoko a dlaczego wampirek?

rumplesztickin
@rumplesztickin

Bo na tylko 2 od,ebie kły reszta wypadło bo nie myl zębów i dlatego też ma ksywie wampir kaniowski z ulicy debowej

Ktoś

Witam mam pytanie ile na PG zarobi ratownik który jest zatrudniony w ksrg

ratownik
@Ktoś

5000 zł na rękę bez świąt to spokojnie

Ktoś
@ratownik

Dzięki za info bo rozmawiałem z starym już emerytem ratownikiem i mówił mi że starzy zarabiali ratownicy po 7 tyś zł A młodzi po 5 tyś Wszystko się zgadza

R1
@ratownik

7000 ale chyba brutto. Znowu ktoś rozpoczął głupi wątek i zaczyna się ściemnianie. 5000 na rękę to ma może zastępowy i musi mieć przepracowane w tym systemie pracy który obowiązuje przynajmniej z 3 soboty i 2 niedziele, bo za te dni jest dodatek. Marny bo marny ale jest.Nawet za czasów jak rządzili Czesi i wszystko szło ok nie było takich zarobków w KSRG.(mam na myśli 7000 netto)

RATOWNIK
@R1

Mylisz się kolego straży ratownicy z Silesi mieli kontrakty po 6 tyś zł plus 20 % premi więc zarabiali po 7 tyś zł Wiem bo nie raz widziałem kwiatek starego ratownika

cXcuszki
@Ktoś

jak sie choruje na kolege tak jak jeden ratowmnik to nawet wiecej za siedzenie w domu

chuppachupas
@cXcuszki

tak kolego masz racje tylko za to kombinatorstwo ma wilczy bilet i halt w jsw i nietylko bo mi dobry kolega mowil bo sie porozchodzily

chlopkacianowy
@chuppachupas

i tu sie z toba zgodza.dandraff.wegle tego co mi marcn mowil to mial juz podejscie jedno hsw a chyba rozmowa tylko nie przyjechal moze wiedzial o co chodzi albo procenty wygraly.

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Koniu

Kiedy flapsy na kartę wypłacają?

Petro

Wie ktoś może czy karta jest aktywna jak pisze że status zablokowana a salto z kasą ?

Koniu

Hej hlopaki jak aktywować tą kartę z bonami bo ja nie umiem tego zrobić a chce jechać na zakupy po jedzenie i picie?

My już mamy aktywowaną, ale saldo 0. Musisz czekać, oni aktywują

Bajbol
@Koniu

Wchodzisz na stronę https://up-karty.pl/ zakładasz konto po zalogowaniu się dodajesz karte i po 48 godzinach masz aktywną kartę

Chop
@Koniu

Dalej firmy w tygodniu robią za 2500zl a w weekendy bez zachowania przerwy dostają do łapy omijając płacenia podatku???

Byłem słyszałem
@Chop

Ale prezes przecież mówił na pierwszej i jedynej masówce że będą chcieli ograniczać udział firm i że będą się chcieli tymi pieniędzmi podzielić. A tu tunelig mse wampol i uj wie kto jeszcze.

Grzegorz

Karta aktywowana niby wyświetla się ze saldo 0 zł ale na dole jest ze wpłynęło 23 lipca 475 zł czyli w moim przypadku by się zgadzało . Mimo tego ze saldo 0 zapłaciłem w sklepie wiec wszystko działa , być może trzeba czasu żeby się saldo zbilansowało

Panowie a co z tymi kartami które mamy zamiast bonów? W środę miały być doładowane a nadal 0

Damian

Karta dalej nieaktywowana, bądź tu mądry

Grzes

To od tego miesiąca miało już być?

Benek

Dzwoniłem i pytałem . Kartę trzeba samemu aktywować . Wkładasz do lodówki na 12 godzin ( rekiny ze ściany i przodków) reszta plebsu na 8 a następnie już wszyscy dają tą kartę do mikrofalówki na pełną moc 15 min i powinno ruszyć . Jak ktoś nie ma swojej to w biurowcu w pokoju socjalnym jest i można skorzystać

@Benek

Widać że jesteś bardzo inteligentny

Benek

Za to ty jesteś cesarz . Zadzwoń zapytaj u źródła a nie na forum .

@Benek

A co cię obchodzi gdzie pytam.jak coś wiesz to się podziel

Witam robię listę do firmy osób chętnych na wyjazd do oracy w górnictwie do Indi zarobek miesięczny na Polskie w granicach 24 tyś zł Więcej info pod numerem tel 513 248 488

krzywy dom
@Gość

A ile dostajesz za każdego poleconego? A Król Hałdy już postawił Łukaszowi ten dom czy jeszcze nie? Swoją drogą trzeba mieć w głowie na..ane żeby budowę domu powierzyć takiemu fachowcowi. I taki chodził za zastępowego hah

Janek
@krzywy dom

Łukasz już nie pracuje na Kopalni

andrut
@krzywy dom

to bylo akurat madre bo gdzie znajdziesz pracownika co nosi cegly za dobe za 15 zyla czyli koszt czteropaka taniej nie znajdziesz a jak bylo widac po naszych imprach to wspomniany pan bez procent nie funkcjonuje natomiast jak przesadzi z procenatmi to sie zachowuje jak na tych imprezach dziwie sie tylko zonie ze mu nie kopla w cztery litery po tych dziwactwach ktore robil jeszcze mozna dac ajiego s wynalazku i robota zrobiona za grosze

Gornik

Cześć jak sytuacja z barborka ,13 węgiel wypowie się ktoś ile mniej więcej można dostać

Ryl

Witam ide na rozmowę o pracę chce się dostać na przodek na jaka stawkę moge liczyć na początek mam Górnika i pewne doświadczenie

@Ryl

Twardo startuj od 4500, o podwyżce możesz zapomnieć. Jak pracowałeś na przodku, wiesz co i jak, to 4500 to minimum na start Pozdrawiam

To jest neto czy bruto ?

Smietana

Na litość boska co z wypłatą? Dalej jej nie ma .

@Smietana

U mnie jest od wczoraj, 6200zł przelewu. Ale zapomniałem, że już nie pracuję na PG :D

Baron naftowy

Co tak mało ? To jak ty żyjesz ? Podziwiam takich ludzi

@Baron naftowy

Tak wyszło, bo miałem tylko dwie soboty nadgodzin zrobione. Jakbym zrobił 4 to było by lepiej, ale przy takich upałach nie mam chęci siedzieć w robocie.

Za cholerę ci nie wierzę że tyle zarobisz na powieszni Może 4 tyś

@Emeryt

To uwierz, bo nie pracuję już na PG od 9 miesięcy. Jakby się dało tu wrzucić zdjęcie paska z wypłaty za zeszły miesiąc, to bym Wam podesłał w ramach dowodu. Pracuje w normalnej firmie w Utrzymaniu Ruchu. Tu się człowieka szanuje, docenia się jego prace a i przełożeni są normalni. Wynagrodzenie motywuje do starania i rozwoju. Cieszę się, że tu przyszedłem. Tak czy owak powtarzam, nie robię już na PG ale przyjść poczytać zawsze fajnie;)

@Były pracownik PMT

Za cholerę ci nie wierzę

Emeryt 2
@Były pracownik PMT

A jak Ci powiem że mam emerytury 7450 na rękę to uwierzysz 55 lat życia 35 lat pracy na silesi 9 lat jako emeryt w PG Silesia

@Emeryt 2

Podaj maila to Ci powysylam zdjęcia kwitków z wypłaty odkąd tu robię (bez danych personalnych i firmy oczywiście). Chyba, że nie chcesz tak czy siak to nikogo nie zmuszam :) ale nie narzekam na zarobki i na PG zarabiałem połowę tego co tu. Możesz mieć tyle emerytury, ja nie wiem kompletnie jakiego rzędu to są kwoty bo w moim wieku o emeryturach zupełnie nie myślę.

koza
@Smietana

Regulaminu nie znasz ...wypłata ma być 10go na koncie a nie 7go....

Ano
@koza

Ma być DO 10-tego a więc może być i 7-mego

Nigdy nie pójde na kopalnie
@Były pracownik PMT

Z dwoma sobotami 6200 ? rzeczywiście jest się czym chwalić.... wystarczyło iść do szkoły i lekko wpada 7k na na miesiąc, ale ważne ze jesteś szczęsliwy, tylko po co piszesz to na forum, żeby pokazać innym ile to masz ?? pamiętaj - zawsze ktoś bedzie mial więcej od Ciebie - np. Ja :) pozdrawiam

Zmierzchcywilizacji
@Smietana

To moze, daj szanse wyplacie i zaloz konto, zamiast tu jęczeć

Były pracownik PMT
@Nigdy nie pójde na kopalnie

Szkoła jest, ale studiów nie ma. Sam też zawaliłem nie rozwijając wszystkiego co dało mi skończenie tego kierunku, który skończyłem. Skupiłem się tylko na jednej płaszczyźnie z całego wachlarzu i teraz muszę uzupełniać braki w doświadczeniu mozolną nauką. Odklepię swoje, z czasem przyjdzie lepsza wypłata. Perspektywy na to są, teraz skończyłem kurs. Zakład daje szanse i swobodę, warto w to iść. Czemu piszę na forum? Bo lubię tu zerkać jak ludzie się przekrzykują, kłócą, lubię patrzeć na to już teraz z zewnątrz. Ale mam też nadzieję, że jeden z drugim w końcu pójdą po rozum do głowy, bo jest spore grono które marnuje się na tym zakładzie i ten, kto ma się wkurzyć o lepsze wypłaty ten wkurzać się będzie, a jak ktoś ma połączyć kropki, to też wyciągnie odpowiednie wnioski i pójdzie po lepsze życie. Dobrze, że masz więcej - to znak, że da się w Polsce jakoś normalnie zarabiać i kolejny dowód na to by ludzie szli po swoje. Ja też powoli idę po coraz więcej :) Pozdrawiam! :)

Janek

Elegancko sutkowski przygrał w hu...A miała być kasa za nadgodziny i jak zwykle wyruchał ryli brawo Panowie dalej dajcie się tak ruchać na waszym miejscu poszedł bym do jego biura i zrobił z nim porządek!!!

@Janek

Ty co najwyżej to potrafisz użalać się na internecie.

Zenek
@Janek

Serio ???? Hahahaha fajnie tam macie

Hanysek

A mnie to już wszystko ryra zwolnilem się po 7 latach .Latach w których żyłem w niepewności czy będzie wypłata czy kierownik dla zasady nie jeb....e premie bo...mu kazano polecenie z góry obecnie mam 28 lat i wiecie co? Załapałem się do najbardziej znienawidzonego zawodu śmigam sobie w psiarni od roku pieniądz nie mniejszy jak na grubie słoneczko fajne laski oko cieszą owszem sobota niedziela się bujam w pracy ale to koncerty mecze inne imprezy a czy na Silesia było inaczej? Też światki piątki (usunięte przez administratora)za czarny dzień tu mam jako święto dodatki. Tak że pozdrawiam górnicza brać ja zmieniłem branżę i jest git. Zrobilem interes życia Pozdrowienia Oddziały Prewencji Policji Kce.

@Hanysek

Napisz coś więcej. Ile na rękę i na jakim stopniu? Jak wygląda czas pracy w prewencji? Często zostajesz w nadgodzinach za Bóg zapłać? Pytam poważnie bo też mnie już zaczyna męczyć Silesia.

@Hanysek

Szczerzę gratuluje! Chyba nie łatwo dostać się do policji, choć może coś się zmieniło jak znacząco uszczupliła się lista kandydatów? Szczęścia w pracy życzę!

@Zainteresowany

Za Bóg zapłać lub szczęść Boże pracuje się tylko i wyłącznie w instytucji prywatnej. To jest firma państwowa są inne reguly gry . Jest tyle dodatków że głowa boli.Na rękę nie będę pisał ile tzn cyferki napisałem że mam minimalnie więcej jak na Silesi. Szkółki pokonczyc i wtedy jest do każdego stopnia 400 zł. Jak się spotkamy na piwie to Ci opowiem więcej bo to nie jest opowieść na forum. To że napisałem to tu i teraz chce tylko uświadomić co nie którym że nie tylko Silesia lub inne kopalnie są na Śląsku (praca-firmy) , i też to jeśli ktoś ma mało lat pracy zwijal żagle bo górnictwo się kończy....niestety kończy.

@Hanysek

A szkoda że nie napiszesz bo dużo mitów jest o zarobkach policjantów nauczycieli i wielu innych grup. Górników też. Dużo nieprawdziwych informacji. Nie wiem ile miałeś na Silesii bo są tu tacy co mają na rękę 6 tysięcy a są i tacy co dostali po 2.6tyś albo 2.8tyś wypłaty. A co do tego że tu jest duża grupa osób którym kopalnia życie uratowała to masz 100% racji. Oni już nigdzie nie pójdą bo są za starzy albo za bardzo wystraszeni zmian.

Hanysek

Za gratulacje dziękuję. A czy łatwo? Raczej nie ma tragizmu jeśli ktoś pamięta coś że szkoły idzie to (napisac- wykonac) np sprawnościowe. Jednego czego żałuję to to że nie zrobiłem tego 7 lat wcześniej. Nie będę żył przez x lat w niepewności o pracę tutaj mam stabilizację, i pewność spokojnego życia. Pozdrawiam.

@Hanysek

Też kiedyś o pracy w policji myślałem ale podobnie jak Ty, trochę tego dołu mam. Obecnie pracuję w najlepiej rokujące kopalni (chyba), niestety jeszcze nie pod kopalnią ale jest duża szansa, że to się zmieni i zmienią się pieniądze na sporo większe. lepiej niż na PG to mam od samego początku i przede wszystkim wolne weekendy. Nie dziwie się chłopom co maja 5 lat do emerytury albo wzięli odprawy i tylko na „silesi” mają szanse dorobić ale młodym co mają całe lata przed sobą - policja to tak jak kolega pisał - niezłe wyjście ale dziś wciskają wam ciemnote, nawet w PGG jest lepiej niż Tutaj, idźcie i pracujcie godnie Pozdrawiam

@Zainteresowany

Widzę że zżera Cię ciekawość napisze nie osobie lecz ogólnie jak zaczynasz czyli od zera nie masz mniej zaznaczę wyraz MNIEJ jak 3000 tyś. Oczywiście po szkółce która trwa 6 miesięcy.

@Hanysek

Zapomniałem dopisać za każdy rok wskakuje 200 zł ewentualnie za stopień 400 . Można to łączyć ale o tym ci opowiem jak wspomniałem przy piwie.

aaa
@Hanysek

ty chyba masz coś z głową Policja i spokojne życie?

@aaa

Kolego stabilizacja to jest najważniejsze. Chyba nie powiesz że na kopalniach jest miod (usunięte przez administratora) na każdym kroku na kasie i nie tylko strach 10 ile ci walna do dziobakow nie nalezalem i nie należę żeby kierownikowi pod biurkiem lache....reszte się domyśl aby mieć większą premie.A tak w ogóle nie chce mi się z Tobą gadać bo widzę że mózg masz zametanowany jak każdy ryl.Najdalej patrzysz co będzie jutro ewentualnie pojutrze.

Mirek
@Hanysek

Ja tak zrobiłem w 1998 roku Ale wtedy jeszcze dostałem 50 tyś zł dzis już jestem na emerytorze

Normalny
@Hanysek

Czemu kolego obrażasz wszystkich górników? Pracujesz w policji to sobie pracuj. Nie znasz większości ludzi na tej kopalni a piszesz ze jak każdy tępy ryl. Co ci to daje, kreci cie to? Nie obrażając policji, to dzięki takim jak ty są kawaly o policji. Tyle w temacie. Może już czas zmienić gowork.

Straż wiejska
@Normalny

A najlepsze są oficjalne statystyki odejść z policji . Dlaczego jak takie miody to dobrowolnie odchodzą ???? Tym bardziej w obecnej sytuacji praca w policji tym bardziej w prewencji czyli najniżej w hierarchii to używając kolokwialnego języka SIARA

@Straż wiejska

Zgadza się ja w 1990 roku zacząłem służbę w Policji tylko trzy lata wytrzymałem i przyjąłem się na Silesia dorobilem do emerytury w normalnym pracy a nie zrytrej przez system Państwa

@Emeryt

No to musiałeś mieć klawe życie wśród braci górniczej jak się dowiedzieli że byłeś pałą (usunięte przez administratora) psem na lajtungach nie pisało przypadkiem o twej mrocznej przeszłości? Nie zazdroszczę Ci bo górnictwo to jak jedna rodzina wszyscy wszystko wiedzą.

Lucyfer
@Emeryt

Tak faktycznie były takie sytuacje że szczekano pod szybem faktycznie....a ja się zastanawiałem dlaczego teraz już wiem po latach się ujawniłes no cóż wszędzie musi być tzw kret nawet wśród nas . Musiałeś mieć ładnie nadajniki ustawione.

@Normalny

No i widzisz kolego brak szkół i dlatego piszesz bzdury i pracujesz na Pg nigdzie nie napisałem że ryle są tępe masz słaba prace oczu czyta się ze zrozumieniem. Tym wyrazem który to próbujesz wmówić mojej osobie obrażasz sam siebie i kolegów.

@Lucyfer

Czytaj z zrozumieniem to co napisałem dlaczego odeszlem z Policji i przyjąłem się do pracy na kopalnie

@Hanysek

Wiedzieli koledzy że Byłem Policjatem i żadnej agresji nie odczułem od braci ratowniczej

Lucyfer
@Emeryt

Odebrałem to krótko byłeś słaby psychicznie . Rajcowalo cie mieć pleskierze na raczkach, uwielbiales zapach octu i szwaji. Ja tak myślę czy koledzy jedli przy tobie czy do szoli wchodziłes sam nie wierzę że wierszyki nie krążyły po kopalni o strazniku Teksasu.Pozdrawiam brać górnicza.

Lubilu
@Emeryt

Policjant i Górnik piękna brać górnicza. Ciekawe czy jak były strajki to też byli braćmi? Jak stali z palkami i tarczami pod kopalnia Ależ Ty kromy wypisujesz.Wpierw lales braci a potem bracia cie przyjęli do swego grona .Ciekawe ile takich nadajników było wśród zalogi jak ty .j23 się kłania.

@Lubilu

Dlatego odeszlem z Policji bo nie akceptowalne tego że nas wysyłano do protestujących górników rolników itp Więc chyba dobrze się zachowałem że odpuściłem szeregi Policji i zatrudnilem się na kopalnie

morowy

gdyby ktos byl chetny https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,62155

??!

@??!

No to chyba dobrze że zwalniają cwaniaczków co notorycznie siedzą na L4. Zwolnią baranów to może kogoś normalnego przyjmą.

&&&??
@??!

Od kogo to słyszałeś jeżeli można wiedzieć??

XD
@Grzes

Chcą przyjąć Czechów .

Br 8
@Grzes

A ja się pytam gdzie jest wielki Grzegorz profesor Stanisław i oczywiście z metra cięty Zbigniew który chodził i wąchał jak pudel między czeskimi nogami w sprawie miedzi może wzięli w łapę a z tego co wiem żona jednego z nich jeździ na lopalnianch oponach ha ha ha żenada

Kiciid
@??!

Słyszeliście o tym że nie przedłużają umów oraz zwalniają osoby które długo chorowały ? Zarobki też spadają...a młodzi podobno mają bardzo ciężko i płacę groszoweja jeszcze nie pracuje na kopalnia ale koledzy co robia na silesi i wogóle też ci co pisza na forum to mówili ze zwalniaja za l 4 i to podobno racja a ze młodzi maja ciezkio sie dostac to fakt bo sam próbuje od 2 lat a co do kasy to nie wiem bo nie jestem w temacie .

Daniel
@Kiciid

Ty się dziwisz że ciężko masz się dostać? Jak wysłałeś cv tak jak tu piszesz to nie czekaj na telefon.

Normalny
@??!

Czesi też zwalniali za L4. Ci którzy poszli do sądu dorobili szczęśliwie do emerytury.

Bartuś kaniowski

Jak masz coś do mnie to przyjdź i prosto w oczy mi to powiedz a nie wypisuj jak synek z podstawówki. Zapraszam "kolegę"

Łubiany

No nie wpadne bo nie mogę patrzeć na ten Twój fałszywy ryj a co jak by twoja wyszła to bym się zrzygal ????

Bartuś Kaniowski
@Łubiany

Tyle jesteś warty co se napiszesz bo na więcej Cię nie stać brak Ci odwagi na to żeby przyjść i powiedzieć prosto w oczy. Jesteś zerem.???????????? Pozdrawiam ,, idealnego " kolegę...

Macie już wypłaty na koncie?

Ff

Tak

@Gość

I to lepsza niż w poprzednich miesiącach.

Pedro
@Gość

Nie, dalej nie ma!!! To są jakieś jaja...

buła
@Pedro

Była dzisiaj 8:50 ????

Dziś jest 9 gdzie są wypłaty

dan5

Dziękujemy panie prezesie za wypłaty jest Pan wielki i dobrodusznym człowiekiem normalnie Bóg zapłać. .....

Maniek
@dan5

A były już dzis?

dan5
@Maniek

No nie było ....dlategoteź takie podziękowania dla wszechwładnego pana prezesa. .....

Maniek
@dan5

To jutro będzie po 16 na pewno bo 10 w sobotę A w soboty banki nie robią przelewów

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1548.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1397, z czego 364 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 871 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1251 ocen.

PG SILESIA