Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Pikuś

Chopy co jest dziwencja już się narobił? Już nieroba 2 dni niema znowu w robocie. Mam pytanie jak długo będą tolerować jego chlanie?

Kolega
@Pikuś

Robertem w tym roku idzie na emeryturę na 50

Joo
@Pikuś

A kto w przewozie będzie kierownikiem skoro p. Tobiasz kozak się wystraszył bo go okrzyczeli już tak nie kozaczył (usunięte przez administratora)

Ślusarz

Albo krasnal oplewi cebulę

T

Nawet Orły odlatują do ciepłych krajów mimo że wiosna za pasem

Władza spod sklepu
@Joo

Mam pytanie koledzy jak tam nad szty gar złoty potok .

Emil
@Władza spod sklepu

Pracuje pod firmą na KWK Staszic

Z góry

A zawsze można sprawdzić lewe odelegowamia na szkolenia zobaczymy czy się odbyły w tym terminie p.s.Nie ODPUSZCZE

Żal patrzeć

Można zachorować na nowotwór od czytania tych waszych błędów ortograficznych.

Bart
@Z góry

Kuba jednej sprawy Dojasnosci nie załatwiłeś A za drugą się zabierasz

Wal kilmer

Sam w to nie wierzyłem i się z tego śmiałem. A tu rano wchodzę na konto a tam przelew "premia za miesiąc luty" taka miła niespodzianka nas czeka. Może nie ma tak źle jak gadają. Pozdrawiam

G1
@Wal kilmer

Powiadasz że rano wchodziłeś??? No tak Panie na nocce robiły przelewy specjalnie dla Ciebie. Psycho badania aktualne ????

@Wal kilmer

Przelew od sutenera za nocną pracę żony na odcinku Kobiór

Heh fakt
@Wal kilmer

Tez się nie spodziewałem mogli dać trochę więcej ale 350 tez dobre.

Młody
@Wal kilmer

Wszystko zależy od stawki, ja dostałem ponad pięć stówek i z ochotą je przytuliłem.

Zus
@Młody

A ja dostalem 1 tys. Chyba robicie lody kierownikom. Cala zmiana dostala max 250 zl ktos mial l4 to z tych 5% jeszcze zabrali. Napewno pisza te teksty wazeliniarze z brygady "0". Tam tego plewu najwiecej. Pozdrawiam reszte brygad. Szczesc boze.

Miro
@Zus

Ta ino sciana i przodki dostali reszta nic nie ma na koncie fajnie nas traktują

Koniu

Gdzie są pieniądze??

Joker
@Koniu

Zapytaj Rostkowskiego Pieniędzy niema i nie będzie

edmund22
@Koniu

Gdzie są pieniądze za las

Mietek
@edmund22

Zostały w zajeździe mokre szparki w Zywcu

Ciepłe kluski

Podobno mają wrócić całą premię - będzie wreszcie można normalnie pracować.... a gdyby dali jeszcze dali podwyżki to by nie trzeba było dorabiać po pracy by godnie żyć....

Sylwek
@Ciepłe kluski

To się spytaj w związkach u Pana B i Pana K napewno oni to załatwili całe szczęście że są i zarabiają dobrą kasę napewno większą jak ryl w przodku

@Ciepłe kluski

Uwierze dopiero jak zobaczę... A co do podwyżek to chyba popłynąłeś za bardzo...

Wozak

Kolego Pan Grześ po przejęciu Silesi przez PG jest pracownikiem dołowym oddziału szybowego coś info masz słabe

xy
@Wozak

Pan G. ma stałe oddelegowanie do związków (pewne info) więc oficjalnie nie ma zjazdów (no chyba, że ma pochytane).

Wozak
@xy

A jak miał Darek tak samo Grzegorz ma etat dołowy więc oddelegowanie tak jak pracownik dołowy

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

Leszno
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Kumpel

Witam wszystkich kolegòw spokojnie koledzy nie nerwowo dajmy nowemu właścicielowi trochę czasu. Wszystko się jakoś poukłada. Choć trochę puźno wszystko i trochę nas właściciel słabo potraktował bo nawet masòwki nie zrobił. To by się teraz przydała masòwka dla załogi z kimś z nowego szefostwa żeby uspokoić trochę atmosferę. A więc zwracam się do szefostwa Bumechu żeby ktoś przemòwił do załogi??? Jak coś będzie wiadomo na papierze albo w deklaracji to wtedy możemy ...pozdrawiam

mgr ryl
@Kumpel

Pisze się: pÓźno

ToJa

Cześć. Panowie jeździ ktoś z Bielska albo przez Bielsko na PG z 5brygady????

@ToJa

Tak ją daj kontakt albo numer

Zostaw namiary na siebie

@Mateusz

(usunięte przez administratora) Zostawie kartkę z numerem telefonu na tablicy na kopalni tam gdzie ogłoszenia wisza ok?

@Mateusz

788 928 880 moze zdążysz odczytać

@ToJa

Steryd z 5brygady tylko za robienie zastrzykow

Wal kilmer

Nie siejcie paniki ! Dzis dzwoniłem do biura i pani powiedziała że wypłaty będą ale mogą być z paro dniowym poślizgiem.

@Wal kilmer

Nie siejcje paniki..... Z paro dniowym poślizgiem ????‍♂️ co ty człowieku pier.....lisz do 10 to kur...do 10 . Ciekawe co by ci powiedzieli jakbyś z poślizgiem przychodził do pracy ????‍♂️

Mike
@Ktoś

Ja już mam na koncie. A już się chciałem rejestrować na teleporadę na czwartek.

Nie ma kasy to strajk

Taki ok
@Górole z przodka

A u mnie kasa na koncie :)

ede
@Taki ok

Mi dalej brakuje 15% premii to jakieś 700zł (usunięte przez administratora)

Przodowy

Dziś dziesiąty przelewu na konto dalej nie ma... synek mi już kupił śniadanie z 500+ a na obiad zaprosiła mnie już teściowa emerytka bo trzynastkę zostawiła na czarną godzinę i mi pomoże... z mamą już mówiłem i jak Bu.mech nie zrobi dziś wypłaty to mam na kolację przyjść i kanapkę do roboty też mi da.... Jak tak dalej pójdzie to trza będzie do cioci z ameryki pisać by jakieś dary mi przysłała.... śwagier na Pniówku robi we firmie i mi obiecał że wspomoże groszem chociaż mało zarabia i daleko dojeżdża. Nawet somaiad ten(usunięte przez administratora) sie zaoferował na piwko zaprosił.... siostra w biedronce mówiła że jak coś to takie starsze warzywa potrzebującym rozdają za darmo... fuj kto by zielone jadł przecież z tego siły w robocie nie bedzie... jak ja nockę przerobie chociaż kapy są teraz lżejsze.... co zrobić powiedzcie...!...?

Terapeuta
@Przodowy

Idz sie lecz człowieku. Jak Ci tak źle to zmien prace ale widzę że jesteś bardzo niezaradny życiowo i niestabilny emocjonalnie wiec lepiej się zwolnij z kopalni bo stwarzasz realne zagrożenie dla życia i zdrowia pozostałych gornikow.

Przodowy
@Terapeuta

Mondrego zawsze warto posłuchać... Nie bój żaby - bedymy żyć... wypłata jest na koncie ale jakaś taka łysa. (usunięte przez administratora) nie bedzie ale Bedzie obiad! Teściowa tr-uć mnie nie bedzie i piwa łot somsiada też nie wezne! Jestem stabilny i zaradny ide żebrać (usunięte przez administratora)...

Kierownik
@Terapeuta

Nie mów takich rzeczy chłopu bo się jeszcze zwolni i nie znajdziemy takiego drugiego co za te pieniądze by robił....

Pawulon
@Przodowy

Co narzekasz kasa się zgadza w wczoraj z ZUS przelew 4800 neto dziś z PG 3600 neto

Anżej

Podobno premia ma wrócić, ale na oddziałach które coś robią (przodki, ściana) ktoś coś słyszał?

Gp

Od poniedziałku macie materiał na wlocie . Adios

ktos
@Gp

Czyli tak jak zawsze

@Anżej

Proszę nie komentować mojego wpisu Z dobrego źródła dowiedziałem się że wszystko co związane z wynagrodzeniem zostaje tak jak było Premia w całości ma wrucic gdy rusza pełna parą przadki

Mike

Jak się nie pospieszą z tą premią to za chwilę nie będzie komu jej dawać. Coraz więcej osób się zwalnia a z kim nie rozmawiasz to szuka roboty.

@Mike

A kto tu będzie tym kierował ta władza co teraz jest jak nie emeryt to bezmuzg

Nie jestem w związkach

Tak utyskujecie na te związki jakie to do niczego a ciągle do nich należycie i opłacacie składki. Takie one są były i będą pewnie jeszcze bardziej beznadziejne no może poza działalnością turystyczno imprezową w czasach bez covida. Nikt was na siłe nie trzyma w zawiązkach wiec przestańcie być śmieszni i nie wypłakujcie się teraz. Związki są i nic nie robią bo nie muszą bo po co skoro i tak mają członków.Jak sie ma dziurawe gumowce to sie je chyba wymienia a nie chodzi w nich i narzeka

Dźwigowy

Kolego ci którzy zarabiali na miedzi większość pracuje i się śmieją jeśli chcesz bardzo wiedzieć to jak można wydać i wyjechać bez wiedzy elektryka szybowca czy mechanika zapytaj KDEM

@Anżej

Taaa premie dadzą a wypłat nie ma... śmiech

Ktoś

Do śmiechu to nie będzie jak jutro przelewów nie będzie....

Pan

Wypłata już była

@Pan

Taaa ciekawe u kogo na koncie....

Pan

U tego co ma dobry bank

Lucyfer

Premia rylu wróci ale jak wyraz który piszesz WRUCI nauczysz pisać się poprawnie.Zainwestuj premie w słownik i będzie git.

@Pan

Dobry bank... Taaa to chyba bank prezesa

G9

Panowie nie siejecie paniki. Do dziesiątego prawidłowo jest termin wypłaty. A że przywykliśmy do wcześniejszych terminów, trudno trzeba będzie się przestawić.

A ja mam pytanie gdzue jrst wypłata za miesiąc luty 2021?

Z góry

Co tam wyplata macie nowego sipowca człowiek wykształcony opanowany bez skazy to wam pomoże

Sip

Kto taki?

Normalny

Chopy wy chcecie wypłatę? To jest bumech, oni nikomu nie płacą, pracownika, firmą, uslugudawwca itd. Myślicie dlaczego nie ma teraz firm na "PG"? Bo wszystkie wiedzą że nie dostaną pieniędzy ani my wyplat. Obudcie się.... Pisze to 9.03.2021, gdzie zawsze już wypłata była... jutro i nawet za kilka dni i tak jej nie będzie...

Karizo
@Normalny

Masakra z nimi już od samego początku:/ trzeba się brać

@Normalny

Dobrze mówisz przecież związki wiedziały że Czechy będą tylko 10 lat i komu powiedzieli niema nic idźcie do bladyny ona tu robi znaczy się jest zatrudniona sto lat i myśli że dalej jest 85ty rok

Czy były już wypłaty

G1

Kiedy będą jakieś przyjęcia ? Może ktoś się orientuje

SHC
@G1

Jak przejdzie covid to będą przyjęcia, imprezy i wielka balanga....

Urszula

Witam czy to prawda że pracownicy kopalni (kobiety) maja dość na dzień kobiet premie w wysokości 200-250zł ?.

@Urszula

Tak ale tylko te z biurowca ;-)

Ryn

To fajnie ja nie skorzystam z penetracji Ale gałka przed prysznicem przywróci mnie do życia po ciężkiej pracy

Roger

Co z bonami na święta . A święta tusz tusz

DoJasnosci

Nie będzie w tym roku

@Roger

Nie będzie prawdopodobnie i węgla też mają powiadomić 25 na zebraniu z stroną społeczną

Dźwigowy

I tu dobrze piszesz dwóch emerytów i jeden dolowiec co wrzyciu na dole nie był takich mamy związkowców porzal się Panie Boże

Tadek

Też nie będzie

@Roger

No właśnie co z bonami? Macie jakieś info?

Dr hr
@DoJasnosci

Chłopie wnioski się już wypełnia p111....

ABC
@Roger

Tusz to ty się powinieneś nazywać...

Chętny
@Dr hr

Jak myślisz czy Bumech Silesia zatrudni mnie ? gornika emeryta co wzioł kiedyś pakiecik 50tys zlotych obecnie na emeryturze gorniczej:):)bo dorobilem na silesi :)za jakieś godne pieniadze reszta w kopercie ? jestem chetny a mlodzi do innej roboty ,a moze zamkna ta kopalnie i znowu dostane jeszcze jakis pakiecik?

@Chętny

Jasne, że tak :-) Tylko Ty już jesteś leber a stąd ludzie odchodzą na potęgę i napewno nie uśmiecha ci się robić na kilku stanowiskach. Najlepiej by Ci pasowało na tasiemce robić i to takiej najlepszej, więc szkoda by było, żeby z lebra wyrósł motyl kochanieńki. Zostań w domku lepiej sobie.

Fitus
@Chop

A czy ja mam szansę do ratowników Ale tylko na bazę? Nauczę ich obsługi aparatu roboczego w-70 I zawartości gazów w wyrobiskach kopalnianych?

@Fitus

Jacy ratownicy??? Ja bym nie chciał, żeby mnie ratowali!!! To tak samo jak strażak, który nigdy pożaru nie gasił.

Fitus
@Chop

Zaś nie bądź taki od razu surowy

@Fitus

To nie są żarty kolego. Taki ktoś musi pójść w ogień jak coś a nie na siłownię i po sterydy

Chętny
@Chop

Dziękuje za rade masz racje zostane w domu jak nie ma dla mnie jakiejs wypasionej tasiemki ,bo po co mi praca taka jak będe musiał w niej zapierdzielać:)ale na takiej bazie ratowniczej to chyba bym sie odnalazł bo choć nie jestem juz mlody to i tak jest we mnie więcej życia i energi niż w nich :):) Pozdrawiam

Lalus

Co bedzie z kalfusami na stawkach dolowych

Tytus
@Lalus

Nic dalej będą pracować Kolego tak było samo za PG też się pytano co będzie i było lepiej niż za KWK .Wiec nie martw się o tą grupę pracowników Pozdrawiam .

ABC
@Lalus

Będą dalej kabel skurowac na stawkach dołowych.

Kalfusi zostaną na grp jest ich 6

@Dźwigowy

Bracia koziki

Ciekawski

Jak po zebraniu z właścicielem a związkami co daje bumech a co raczej zabierają?wie ktoś

Andy
@Ciekawski

Chcą wprowadzić dniówki zamiast kontraktów, ale związki się nie zgadzają bo (usunięte przez administratora)dostałyby po kasie.

@Andy

Związków już nie ma obudź się

Zwykły
@Andy

Teraz przynajmniej każdy wie ile ma dostać co miesiąc. Jak wprowadzą dniówki i dużo większy udział premii w wynagrodzeniu to będziemy szukali dniówek i pieniędzy na paskach. Wspomnicie moje słowa. Premia dzisiaj jest a jutro jej nie ma. Teraz jest presja na to żeby przodki jechały jak najwięcej bo jesteśmy po tyłach ale to sie kiedyś skończy i zacznie sie zabieranie pieniędzy za to że urobek jest mokry albo ze ktoś z przodka wyszedł 5minut za wcześnie. Przerabialiśmy to na początku silesii jak nas EPH kupiło. Też były fajne premie za metry w przodkach. Potem się skończyło i tylko wyższe normy zostały. Ale ludziom nie przemówisz do rozsądku. Teraz możecie mnie hejtować od (usunięte przez administratora)

Tak powinno być
@Zwykły

Dnigdzie robisz tam masz zaplaconeówki to jeden z bardziej sprawiedliwych systemów jaki może być ,a nie ze chlopaki chodziły do przodka za frii bo ludzi nie było i to całymi miesiącami ,to bedzię ból du.py dla cwaniaczków co wywgonili sobie kontrakty a potem grzali tylki po tyłach.Tam gdzie robisz tam bedziesz mial zaplacone tak jest na wszystkich polskich kopalniach i jakoś nikt nnie płacze z tego powodu

Bronek
@Tak powinno być

Kolego tylko propozycja zapłaty dniówka ma być następującą Ściana 250 zł plus 15% premi Porządek 230 15 % premi Roboty poza wydobyciem lub prządkami 160 zł plus 15 % premi dodatek nocny 3 zł godz Zapłata za S/N zostaje jak do teraz

@Bronek

Ciekawe masz informacjie bajki sa o 19 wszyscy coś wiedza a tak naprawdę to nie ma rzadnych konkretów

Sznupacz dołowy
@Tak powinno być

System dniówek to są wielkie możliwości do robienia wałków na wynagrodzeniach. Na kontraktach każdy wie ile mu mniej więcej powinno przyjść na konto. Wszystko jasne i proste. Ciekawy jestem jak będziesz dochodził swoich pieniędzy jak się okaże że Twoją jedną albo dwie lepsze dniówki przytulił wazeliniarz i parzykawa?

Pracowity
@Ciekawski

Na początek proponuję bumechowi zwolnić wszystkich pawulonów..., później kupić dobry sprzęt do roboty byśmy mogli czym robić a następnie stawki np.... 8tyś. netto+25%premii-ściana , 7,5tyś.netto+25%premia-przodki, 6,5tyś netto.+25%premii-reszta załogi... dozór nie zasługuje więcej niż 20% średniej stawki jak średnia w oddziele a wyższy30% i też 25%premii ;).... a będziecie mieć tyle węgla wydobytego że skip nie wydoli a góry węgla będą takie że na lotnisku samoloty nie będą mogły lądować.... inaczej będzie kiepsko jak dostaniemy ochłapy to się na Was odbije... im mniej zainwestujecie w Nas tym mniej zarobicie chyba że chcecie robić straty by wałki kręcić.... to się za niedługo zobaczy....

Santabola
@Tak powinno być

No tak dniowki to normalny system pĺacy no na jsw maja dniowki I dodatek do nich za metry I postepy nic nadzwyczahnego np sciana 250 plus 30 za metry ni ma metrow ni ma 30 tyle by sie ci poniektorym ukrucilo kontrakr 5200 I na guziku kopalnia jedz kopalnia stoj tylko by byl problem z dozirem jak by to pisali kazdy oddzial mail swoje dniowki .Ale I tak od zawsze Silesia byla jest i bedzie rzebracza pod wzgledem zarobkow niz inne kopalnie

@Pracowity

I tu dobrze mówisz tylko już nie z PG tylko ZG KWK SiLESIA kto o tym wie?

Horse Gate
@Pracowity

Zmienić ten kretyński system na od poniedziałku do piątku. Ludzie też już mają tego dość. Przez ten chory system kopalnia straciła dużo fachowców. Wszyscy by byli bardzo szczęśliwi i napewno przełożyli by się to na wydajność w pracy. Kto to widział żeby po nockach mieć pół dnia wolnego i znów do roboty. Ludzie to nie maszyny.

xasa

Nie bądź śmieszny. Nikt Cię nie będzie oszukiwał na dniówkach bo dostaniesz zapłate z miejsca gdzie jesteś, a nie siedzisz gdzieś z dala na wysokim kontrakcie. Tak system działa na każdej kopalni i jakoś się wszędzie sprawdza. Idziesz do przodka to jesteś płacony z przodka nie ważne czy jedzie czy nie, sztygar Cie nie zapisze z taśmy bo będzie miał przewalone. Na ten system beda narzekac jedynie lenie i bumelanci. To chyba normalne, że masz zapłacone za przepracowany dzień. Wiecej dni= wieksza wypłata

xasa
@Sznupacz dołowy

Na dniówkach też każdy wie co dostanie, jedynie premia może sie zmieniać. Bedziesz dochodził z szychtownicy/książki raportowej? Masz np 250 za ścianę, 190 za napęd, pobierka 210 etc.

Horse Gate

Oczywiście,ze mówili tylko nie mówili,ze jedni mają lepsze grafiki kosztem innych ;-). Pozdrawiam

Sznupacz dołowy
@xasa

Rozbawiłeś mnie. Co to znaczy sztygar będzie miał przewalone? Nie zapisał Ci jednej czy dwóch dniówek które dostał za Ciebie jakiś wazeliniarz kierownika i co mu zrobisz? Pytajnik dobrze pisze ten system to będzie patologia i jeszcze większe kolesiostwo niż teraz. To już lepiej niech zostawią te kontrakty tylko niech przodkom podniosą stawki tak mocno żeby w końcu im pasowały pieniądze i żeby przestali się oglądać na innych kto ile zarabia. Tylko nie wiem czy taka kwota istnieje.

Bla Bla

Piszesz że pracowałeś w takim systemie dnówkowym i że jestes szczęśliwy ze teraz masz kontrakt bo "teraz czy sie stoi czy sie leży tyle samo się należy" i to ci pasuje właśnie.Szychty można codziennie sobie sprawdzić gdzie ci pisze sztygar w szychtownicy i jak bedziesz to robił to nie bedzie cie ciulal na pewno wiec nie siej propagandy i nie pisz glupot że on bedzie mogl pisac ci szychty bezkarnie gdzie tyko bedzie chciał .Jak nie chciało ci sie robić to dawał cie na taśme i kasa mniejsza takie prawa natury. Tez robiłem jak tysiące innych na dniówkach i jakos nikt pretensji nie miał. Sczerze watpie ze na tym forum krytykuje jakis uczciwie pracujacy ścianowiec czy przodkowiec bo tacy nie maja sie czym martwic .

Mow domnie szeptem
@Ciekawski

A jak tam żyje król sera żółtego ano domino 2014 i król sera stopionego ano domino 2019. Z odbiorem czy bez możecie sobie dalej amatorzy serka myśleć że jestem kim nie jestem.Przynajmniej mam dobry kamuflaż..

Bla Bla

Potrafisz czytać?? to tam napisałem że pracowem w systemie gdzie sa dniowki na polskich kopalniach!!! wiec przestań pieprzyć i sić propagande poprostu skonczy ci sie dzien dziecka i wielu innym

Ryl

Prawda jest taka że ani związki ani my nic nie będziemy mieć do mówienia!!! Co będą chcieli to zrobią Przerabianie było to już 10 lat temu Pan Kawecki powiedział na koniec stracony czas że musieli siedzieć i uzgadniać układ zbiorowy A i tak został podpisany ten który napisał Pan Kawecki

as
@Pracowity

tylko że bumech to firma tylko dla pawulonów i uwierz mi pierwsze ciebie wywalą z kopalni niż jakiego kolwiek pawulona . już wiadomo że nie będzie odz taśmowego , i G1 będą grupy gdzie wy jeszcze nje wiecie że w nich jest tak zwana karta górnika uzależniona od stażu pracy w zakładzie więc wy młode gogusie niestety zarobicie grosze , a wasze zwolnIenia i straszenie zwolnieniami na nikim nie robią wrażenia w czechach zamykaja kopalnie okolo2 tyś polskich górników chętnie przyjdzie dopracować do emerytury na ZG KWK SILESIA

Odezwał się zwiazkowiec

Krzys

Czyli dla Ciebie jest sprawiedliwe to że yebie w przodku za 3.5k a gościu z kombajnista na taśmie za 5.2k? Niech żyje socjalizm i nasze związki :D

@Pracowity

Ales przywalil ciekawski tym wpisem, jak slepy o mur. Bumech zatrudniac bedzie na silesii tylko pawulonow, tych co maja pare lat do emerytury,( juz wracaja z czechow bo zamykaja kopalnie) i firmy zewnetrzne. Dlatego pewnie wezna sobie twoja uwage do serca, bowiem w ten sposob maja potezne oszczednosci, na zusach, socjalu (odziez, kartki, l-4, odszkodowania) pewnie bedzie tego pare milionow w skali miesiaca. Wiec sie zastanawiam co trzeba miec pod deklem zeby pisac takie rzeczy, gdzie mozna samemu stracic stanowisko. Zapamietajcie sobie wreazcie ze Bumech to nie czech, to znacznie bardziej cos gorszego dla was

@Krzys

Kolego ale czyja to jest wina przecież podział jest pracy a dzieli sztygar kierownik

Emeryt
@Zmierzchcywilizacji

Co wy z tym Zusem za bzdury gadacie . Emeryt ma odprowadzane pełne składki ZUS !!!

@Emeryt

Emeryt ma odprowadzana pelna skladke zdrowotna, a zus jak zechca, bo nie jest obowiazkowy dla emeryta

GT
@Krzys

Jest w ogóle taka osoba w taśmowym czy podajesz to jako teoretyczną sytuację? Na pewno będą osoby w taśmowym z bardzo wysokimi kontraktami ale to jest niewielki margines. Tych osob będzie niewiele. Popytaj u siebie na brygadzie kolegów z taśmowego ile zarabiają może Ci się zmieni zdanie.

@Zmierzchcywilizacji

Czy odprowadzają czy nie i blokują młodych

Emeryt
@Z góry

Jakim młodym ????? Chłopie ogarnij się . Czesi zamykają kopalnie . Polacy będą zamykać . Kto młody pcha się do górnictwa ?

Warto wiedziec
@Zmierzchcywilizacji

Warto wiedziec zanim sie glupoty zacznie pisac bo emerytowi zatrudninemu na normalną umowe a nie na jkąś umowe zlecenie czy o dzieło płacone sa normalnie składki do zus a nie tylko zdrowotne ,i to jest obowiazek pracodawcy a nie kwestia dogadania sie z emerytem ,powtarzam dotyczy to normalnej umowy o pracę na etat

@Warto wiedziec

Teoria, ma sie dobrze, a w praktyce jest inaczej, chyba sam potwierdziles moja racje, po cholere bumechowi emeryci na umowe o pracę?

@Zmierzchcywilizacji

I do tego jeszcze potencjalni czlonkowie zwiazkow, wiem co pisze znam bumwch od podszewki. Po to was czech sprzedal i jeszcze milard oddal w inwestcjach za 2zl, zeby tolerowac rozrzutnosc? przewaly?, a jak znam dobrze prezesa bumechu to on w przewalach nie lubi miec konkurencji, oj nie lubi, takze wielu z was ani sie nie obejrzy jak was zwolnia, i po dwoch latach beda mieli zero kosztow po stronie pracownikow, tylko emeryci na umowe o dzielo i firmy zewnetrze, tak sie pozbeda spaslakow ze zwiazkow równiez. I co im zrobicie, nic nie zrobicie

@Zmierzchcywilizacji

Ma ktos sensowniejsze pomysly, na naprawe i uzdrowienie tej prywatnej firmy? Oczywiscie ucierpia tez ci zwyki, szeregowi, uczciwi ryle, ale jak sie udawalo ze sie nie widzi, co mnie to obchodzi, to nie moje, to teraz jak inaczej wyobrazacie sobie posprzatanie tej stajni Ajgiasza z bagna, teraz wyzalacie sie na forum ze walki, ze przekrety, ze miliony bokiem wychodzily, troszke za pozno

Jakub Gandor

(usunięte przez administratora) Ktos ma coś jeszcze do powiedzenia na mój temat?

Normalny
@Jakub Gandor

Nie moja bajka te wasze ratownicze dziecinady króle hałdy i inne stwory ale jak już wrzucasz coś takiego to byś pokazał potwierdzenie przyjęcia zawiadomienia o przestępstwie/wykroczeniu. Na komendzie dostajesz taki papierek. No chyba że była odmowa wszczęcia postępowania wtedy zostają jedynie zdjęcia na tle drzwi. Pozdrawiam :)

Kłos

Walczyles to masz

@Jakub Gandor

Jakub jak byś dał fotto pisma przyjętego przez funkcjonariusza Policji to było by wszystko ok Każdy może sobie robić fotto na tle dyżurki

my1brygada
@Jakub Gandor

A co Panowie już sracie w portki, że chcecie zobaczyć pismo o wszczęciu postepowania? Chyba nikt nie jest na tyle głupi żeby drukować wpisy z tego durnego forum, żeby sobie zrobić zdjęcie przed komisariatem. Mam nadzieje że uda się ustalić dane każdego z was i się wam ktoś dobierze do tyłków. Bardzo dobrze zrobiłeś Gandi !

Br 8
@Gość

Policja nie zajmuje się głupotami

@my1brygada

Tylko co nie które wpisy są jego Wrescie się dowiemy wszystko kto pisze na Krupa holdy Pana serka itp

@my1brygada

A czy wiesz co w głowie siedzi

JakubG
@Gość

Jest tutaj 4 albo 5 moich wpisów i każde jest podpisane z imienia i nazwiska, w żadnym z nich nikogo nie obraziłem. Jak byś miał iloraz zamiast iloczynu inteligencji to wpadłbyś na to że skoro zgłosiłem sprawę to chyba raczej nie mam sobie nic do zarzucenia. Wiem że to trochę potrwa ale wierzę w wymiar sprawiedliwości, że ustali wasze nic nie warte nazwiska.

@JakubG

I kolego zobacz jak kłamiesz mówisz że nie obrażasz A na końcu twej wypowiedzi Panie Jakubie Gandor piszesz, wasze nic nie warte nazwiska !!! Czy nie jest to Panie Jakubie obrażanie drugiego człowieka?

Kolega
@my1brygada

Kubuś sam do siebie już zacząłeś pisać?

Eros
@JakubG

Jak pamiętam Kubuś w wierszyku też na koniec napisałeś nic nie warty

Br 8
@Kolega

On tak ma

@Jakub Gandor

Ku ba na silesi wały kręcą i nie idzie nic nikomu udowodnić i każdy jest niewinny a brakuje kabla, samochodów, maszyn i narzędzi nabranych na pg., i na lewo wywiezionego węgla oraz ciężkich pieniędzy wyprowadzonych przez dyrektorów.... i normalnych związków zawodowych bo te nas zdradziły i dbają tylko o swoje posadki.... Nikt nic nie robi....wały kręcą na co dzień dzięki silesi i nic.... Pały zamiast interesować się przestępstwami raczej wolą nękać zwykłych polaków za maseczki.... Skoda tylko Ciebie bo się spinasz a ten ktoś co na Ciebie głupoty pisze to ma problem pewno sam ze sobą.... gość nie ma Ja,j bo to po prostu zwykła płochliwa cii,p-a jest bez mózgu i tyle... Powodzenia!

@Kumpel

Kuba sam sobie dalej odpowiadasz i dalej ublizasz nie rozumie Ciebie kolego

@Br 8

Na serio?

Mow domnie szeptem

Neptun
@Mow domnie szeptem

SRAKA Ale masz teraz gwoździa wbitego na maxsa

Pan Klos

To teraz Kubuś musisz wszystkim tu udowodnić że to nie Ty I na co Ci to było wszystko

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1546.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1395, z czego 364 to opinie pozytywne, 161 to opinie negatywne, a 870 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1251 ocen.

PG SILESIA