Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

eeee

Chyba nie jesteście zdziwieni że osoba jest powiązana z byłym? 1500 ludzi dostanie mniej węgla o 700 złotych przez jedną rodzinkę. Wstyd, hańba, to tak jak się bierze do rozmowy matoł.

kali

Tu nic nie dzieje się dziwnym trafem. To było nagrane.

Tylko
@eeee

Masz dowody to je przedstaw. Nie masz? Zamilcz!

Ciekawski

Ile tego węgla ma być netto ? Czyli na łapę

BG-4 plus nr 8

Panowie nowy właściciel to nie jak było za PG że przelewy były 5 dni wcześniej Teraz każda złotówka się liczy w puli biznesu więc przekew jest 30 czerwca

Wentyl

I co macie już przelewy za wongiel ???

@Wentyl

Jutro dopiero będą przelewy

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Wal kilmer

Węgiel już na koncie . 2850

yyy

Chodzi po biurowcu i sprawdza maski. Pewnie szedł na kawę poranną do J.M.

Ja jestem Prawda

Do poszkodowanych w wypadkach. Idąc do BHP włącz dyktafon w telefonie żeby mieć w razie czego dowód na nakłanianie do składania fałszywych zeznań jeżeli takie ci zaproponuje

Hahahahahayyyy

nasze ASy kopalniane NICZEGO SIĘ NIE NAUCZYLI jutro mam wymaz i normalnie po nim zjeżdżam na dół, więc Panowie gdyby okazało się że mam wynik dodatni i przez całą szychte zarazam to was przepraszam bo nasze "wyksztalcone mózgi" nie potrafią przesunąć nam szychty na czas wyniku, dania urlopu,lub po prostu logicznie do dnia wymazu nie przechodzenia do roboty! I UWIERZCIE MI ZE JUTRO JAK POD KOPALNIA BEDZIE JAKAKOLWIEK TEL TO BEDE PIERWSZY który podejdzie do nich i powie co u nas w tej pięknej kopalni się odpier.....I jak ludzie po wymazie zjeżdżają na dół a później zostają wyciągani z dołu z dodatnim wynikiem!!!!!!!!

dan5

Tak z innej beczki dlaczego pana lokatego nikt nie sprawdzi jeżeli chodzi o protokoły powypadkowe dlaczego prawie wszystkie wypadki są na parkingu przecież to można do prokuratury lub do niku złożyć a jeszcze człowiek idzie na ustępstwa nie zgłasza wypadku bo ma obiecane Bóg wie co a l4 z z deputatu węglewego odliczanie. Tak wogole to pytam Pana prezesa jakim prawem jest odliczane l4 z depuratuje węglowego za tamtem rok skoro była pandemia i ludzie albo sami przechodzili koronowirusa lub byli na kwarantannie wiec jakim prawem jest odliczane l4 ludziom którzy może ledwo pod respiratorami uszli z życiem pytam tez związków gdzie jesteście dlaczego nie bronicie naszych praw dlaczego gornik na tej kopalni musi być nom stop kopany w (usunięte przez administratora) dacie te parę złotych w flapsach gdzie koledzy zdrowie tracą dla idei więcej zrobiłeś więcej flapsow tylko może na starość to żona jednego czy drugiego będzie pchają na wózku inwalidzkim .Wiec Panie prezesie może Pan o tym wie lecz nadmiernie ze kopalnia to taka dziwna struktura gdzie każdy z nas jest potrzebny od przewozu ..taśmowe go. .przodków. ..ściany każde ręce w tych ciężkich czasach liczą się do pracy wiec trzeba się nadmami pochylić i zacząć grać w otwarte karty bo górnicy swój rozum mają. .....a my na tej kopalni jesteśmy nieinformowani przez zarząd o rzeczach tak dla nas istotnych. ....tak jak z ta darowizna za węgiel miała być teraz jej nie ma .Dlaczego pan prezes nie zrobi miesięcznych masowek abyśmy wiedzieli co jest grane dlaczego boi się pan do nas wejść i porozmawiać z załogą my nie gryziemy pracujemy na wspólne dobro a może jest tak ze pan prezes musi do nas dokładać. .....Szczęść Boże

Kryzys

Można być bhp-m ale też człowiekiem. Umieć kalkulować czy dana kara jest adekwatna do przewinienia. Zdawać sobie sprawę że moja decyzja może złamać komuś życie i jego rodzinie. Ludzie po wypadkach idą mu na rękę zgadzając się na jego propozycję wypadku na parkingu, a on tak im się potem odpłaca stawiając swoją chorą ambicję ponad sumienie, którego zresztą nie ma. Ale ktoś chyba musi być tą najbardziej znienawidzoną osobą na kopalni.

Wentyl

Jeżeli pracodawca jest czysty to nie ma czego się bać. Tylko przestępcy czują strach. ;-)Co do związków... Nie ma ich na kopalni ,a prezes bawi się nimi jak dziećmi. Związki są potrzebne, jednak nie z tymi liderami. To ich trzeba wymienić Są jak dinozaury z minionej epoki. Plakaty zachęcające do zapisywania się i hasełka już nie działają.Tobą Pippi również.się bawią i manewrują a Ty w to wszystko wierzysz.

Po

Panowie czyli podwyżki deputatu nie będzie. Prawda jest taka że dopóki związki zawodowe będą opłacane i utrzymywane przez kopalnię a nie tylko ze składek członków to nam nic nie załatwią a jak już coś zrobią to tylko minimum żeby było się czym chwalić. Panowie dopóki tego wszyscy nie zrozumia nie będzie dobrze bo związki nie będą gryzly ręki która je bardzo dobrze karmi tylko po to żeby nam było lepiej. 1

Ktoś??

Szukam transportu z soli - 4 brygada

Brygada RR

To prezio się wystraszył? Przecież wszystko było legalne i zgodne z prawem... Więc o co chodzi?

Sznupacz dołowoy

Wytłumacz mi jaką ja mam z tego niekorzyść że urzędy państwowe interesują się naszym pracodawcom? Jeżeli wszystko ma w porządku to nie ma się czego bać.

xx

Z rodziny osoby która miesza pracują 4 osoby i żyją z tej kopalni. A jakby tak dla przykładu zwolnić dyscyplinarnie dwie, jedną panią za spanie na nockach,a drugą za rozmawianie w czasie pracy przez telefon non stop (prywatnie z wielbicielem) ? Albo przenieść na oddelegowanie na przeróbkę na te upały na odpowiedni poziom, to by im się odechciało donosić. I wtedy emeryt by musiał się chwycić roboty bo by brakowało hajsu. Oko za oko....

Der
@xx

To ty ostatnio w ramach pracy pucowales auto prezesa bunie w v12 ???? Wchodziłem na kopalnie przed 14 i żenujące to był widok ????

Pepka

Ludzie Uśmiechnijcie się! Życie jest piękne ;-) !!! Na kopalni świat się nie kończy ZWOLNIA? ZAMKNA? JA POJDE DALEJ ...Z USMIECHEM NA twarzy . Pewnego dnia możecie się nie obudzić albo Was auto przejdzie . I CO? Nie lepiej być dobrym ? Bądźmy dla siebie mili. Uśmiech!!! Przez zazdrość i zawiść ludzie gotowi zabić - WASZE KOMPLEKSY I PROBLEMY KTORE TU WYLEWACIE SA JUZ ... żałosne? Ludzicie się że jesteście lepsi... ? Każdy ponad kazdym? Tak to działa? Pozdrawiam Was Serdecznie Polecam książkę albo góry może Wam pisanie głupot I PLOT się odechce. PEACE!

Rabula

G9

Jak tam, lokaty znowu szaleje ? Podobno dzisiaj znowu (usunięte przez administratora) chłopa za śladowe promile. Że mu ta krzywda rodzin które przez niego cierpią jeszcze kręgosłupa moralnego nie wykrzywiła.

We

A twoja dalej za talony daje ?

Kolo

Kasa za węgiel 1 tura już na koncie jest

Nadziejamatkaglupich

Uwaga uwaga - zatrudnimy pracowników z dużym poczuciem humoru - do pracy za śmieszne pieniądze zarząd PG Silesia.

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1547.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1396, z czego 364 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 870 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1251 ocen.

PG SILESIA