Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Chytry Flapsiarz

Czytaliście już maila od firmy obsługującej nasze flapsiarskie karty płatnicze? Zacytuję: Od 1 maja 2022 r. ulega zmianie Regulamin Użytkowania Kart Przedpłaconych Up Bonus. Zmiany dotyczą zamknięcia kart w dniu 30 czerwca 2022 r. w związku z decyzją wydawcy kart przedpłaconych, czyli Banku Handlowego w Warszawie S.A., o zaprzestaniu świadczenia usług w zakresie wydawania i obsługi kart przedpłaconych. Jednocześnie informujemy, że Bank rozpocznie proces zamykania tych kart w dniu 30 czerwca 2022 r. o godzinie 18:00, w związku z czym dalsze użytkowanie tych kart po godzinie 18:00 dnia 30 czerwca 2022 r. może nie być już możliwe, bez względu na ich datę ważności podaną na przodzie karty (awersie). W związku z powyższym prosimy o wykorzystanie zgromadzonych na kartach środków najpóźniej do 30 czerwca 2022 r., do godziny 18:00. Pełną treść regulaminu znajdziesz na stronie up-karty.pl/regulamin Pozdrawiamy, Up Bonus Przydałoby się jakieś wyjaśnienie od kopalni jak mamy to rozumieć i jak to dalej będzie wyglądać.

Jarzabek
@Chytry Flapsiarz

Jak rozumieć?Normalnie-nie płacili i bank wypowiedział umowę.

Bam
@Jarzabek

Ale kto nie płacił ? Jarząbek nie siej propagandy . „W związku z decyzją wydawcy kart przedpłaconych, czyli Banku Handlowego w Warszawie S.A., o zaprzestaniu świadczenia usług w zakresie wydawania i obsługi kart przedpłaconych.” Bank przestaje obsługiwać karty czego nie rozumiesz . Na rynku są inni operatorzy

Pozdrawiam Serdecznie

Gorące Pozdrowienia dla Szanownego Pana Boczka z KADRY Miło jest wiedzieć ze jest osoba która tak bardzo troszczy sie o pracowników Dziękujemy bardzo, jest Pan wzorem do naśladowania

Oświecony
@Pozdrawiam Serdecznie

Przed pisaniem takich głupot i prowokacji radziłbym jednak porozmawiać z tym panem z Kadry. No cóż, owieczki uciekają z "S" i ZZG no to się wypisuje takie prowokacje .....

Były z kadry
@Oświecony

Można zwalać na prowokacje ale zamień z tym chłopem od płynu do mycia rączek dwa zdania i od razu wiadomo skąd się takie wpisy biorą. Ta wypowiedź do mediów gdzie tłumaczył pracodawcę to też prowokacja była? Może powinien zostać rzecznikiem prasowym bumechu?

Damian

I pan Tomasz zaś zablokował podwyżki. Ciekawe co mu obiecali za ciągłe blokowanie.

Bleble
@Damian

Dziwie się tylko tym którzy są w tym związku i dalej płacą składki na niego . Nic tylko pogratulować głupoty - brawo wy

Madryt

Czy ktoś wie gdzie się podział pan z nikiem Do Jasności Tak buraczyl skakał skany z policji pokazywał gdzie ten kolega wie ktoś coś ?

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
Polski koń

Ja bym chciał złożyć życzenia królowi hołdy w rocznicę Królu życzę tobie dużo udanego zboru z hałdy PG bo dużo fedrują i cena jest wysoka Tylko żebyś tego nie przepił tylko kupił dzieciakom lizaki a nie znowu cztero paki i oddał sąsiadom kasę którą pożyczyłeś gdy chodziłeś w smaku alkochoowym po kolędzie I nie sikaj już więcej na asfalt na drodze

Górnik

Jutro 13 kwietnia jest 9 rocznica gdy wpadł w ręce ochrony PG Nasz król węgla workowanego z hołdy PG Mati .

Ciekawy
@Górnik

A kiedy jest rocznica Olgierda zlapanego na Bramie za alkohol???

Bolo

Mam pytanie do kolegów czy to jest prawda że panu z Kaniowa odebrano 3 dzieci ?

...
@Bolo

A co cię to obchodzi !!!aż tak nudne masz życie swoje że interesujesz się innymi

Bolo
@...

Jednak to prawda Wreszcie dzieci teraz będą mieć spokojne dzieciństwo

berni
@Bolo

Nie przesadzaj . forum jest o pracodawcy . a nie o pracownikach Mozna sie posmiac ale żeby byc tak ohydnym i pisać takie cos? patrzcie sie wszyscy swojego zycia czy jest takie kolorowe

Boll
@berni

Przestań życie tego człowieka w Kaniowie jest ciekawsze niż to co się dzieje na PG

Jurnyjuro

Czy to prawda ze mają być jakieś flapsy za skip?? Premia niby

Obserwator

I jak biedaki wypłata

ktos
@Obserwator

Na bogato

%%%
@Obserwator

Dlaczego obrażasz tutaj ludzi??? Siedź i grzej to krzesło dalej.

@%%%

Wypłata była dobra, oby tak dalej

Zapach
@No

Ale pamiętaj że była wypłacona premia za nie chorowanie

zołza
@Zapach

Za niechorowanie była płacona w lutym kretynie... teraz jest dyskusja o wypłacie za marzec więc nie rób zadymy bo widać od razu że tu jesteś żeby kręcić a nie dawać uczciwe wskazówki

@Zapach

Wypłata i 500inflacyjne jednorazowe a za absencję chorobowa za 1kwartal w maju kartki świąteczne być może w kwietniu

Figo

Jakby taka premia była minimum co miesiąc, to można to jakoś przeboleć jeszcze, aczkolwiek przy tej inflacji to nadal nic..

Kumpelek

I co szanowne związki wywalczyly

@Kumpelek

Dotacje do wycieczki kadry wywalczyły;)

@Buc

To lecę się zapisać może się złapie na jakąś wycieczkę

@No

Niema szans już obstawione jeżdżą tylko osoby z układu

@Buc

Jak wstąpić do tego układu, chce też jeździć na wycieczki...

Podobno były negocjacje

podobno były negocjacje płacowe ale coś poszło nie tak,zna ktoś szczeguły?

lol
@Podobno były negocjacje

paczonc , na twojom ortograwie jestes ulongiem i nie zaslugujesz na rzadnom podwyszke placowom

@Podobno były negocjacje

Kadra zaś zablokowała wszystko.

Uczestnik
@Podobno były negocjacje

Wszystko jest prawie ustalone będą potężne podwyżki , jakieś 20% ,takie mom przecieki

Daniel
@Grzes

Oni chyba coś muszą dostawać od pracodawcy, że tak blokują wszystko i rozmowy się przeciągają. Jakby nie było zysk dla władzy bo kolejny miesiąc bez podwyżek.

łobeznany
@Grzes

No tak, najlepiej wbijać szpilę w związki. Co, Grzesiu, żal byłoby wracać do roboty i ubierać się w ferszalunek?

@łobeznany

A w kogo wbijać szpilkę jak nie w związki? Kto nas reprezentuje jak nie oni? Czemu mamy nie piętnować tego że Kadra dba tylko i wyłącznie o wąską grupę pracowników?

Czyste rączki
@Grzes

Kadra bardzo dba. Dali płyn do dezynfekcji rąk. Gdyby nie oni chodziłbyś z brudnymi.

Łobeznany
@Grzes

A może to nie Kadra torpeduje tylko "S"? No, Grzes, taka jest prawda, ale wy tylko kłamać umiecie. To wam wychodzi najlepiej, robotnicy was nie obchodzą, ale układziki z prezesami tak, bo pod tyłkiem się pali.

@Grzes

Te Grzesiu z przewozu chwyć się roboty albo idź już na emeryturę ty już się wypisujesz 6lat że solidarności polewa

Taki tam
@Łobeznany

Akurat przez kadre zostało zablokowane negocjacje

Kolega

Daniel
@Kolega

Czyli macie robić a nie pytać się o podwyżki. Ciekawe czy się dogadają czy zaś będą blokować negocjacje.

@Kolega

Ważne że Pan Tomasz zarabia ponad dychę i siedzi w związkach i nic nie robi

Normalny
@Buc

Ten dzban niech lepiej pamięta że członkostwo w związkach jest dobrowolne i że z naszych składek może sobie chodzić po powierzchni i opowiadać głupoty w mediach.

Jarzabek
@Normalny

Ilu z was już odeszło że związków?

Podwyżkowiec

Na grubie mają byc podwyżki W środa rozmowy na ten temat. Ciekawe jakie te podwyżki będą

@Podwyżkowiec

Rozpoczęliśmy rozmowy o wzroście przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia pracowników, zgodnie z ZUZP. Jest wola zarządu, aby podnieść wynagrodzenia, ale pamiętajmy, że PG Silesia jest kopalnią prywatną. My musimy wyprodukować węgiel w odpowiedniej ilości i sprzedać go po dobrej cenie, a dopiero potem zaczynać dyskusję o podwyżkach. I tak też zresztą czynimy – zwraca uwagę Tomasz Szpyrka. REKLAMA

Rudy
@Górnik

Tak jak on produkuje całe życie za biurkiem

aaa

Szpyrka nadaje sie tylko na zasmażke do kapusty a nie na przewodniczącego związków

Sznupacz dołowy
@aaa

Szpyrka jest autorem tekstu: "musimy zrozumieć pracodawcę" Daremny gość. Z takimi związkowcami trzeba się cieszyć że jeszcze za najniższą krajową nie pracujemy.

xxx
@Sznupacz dołowy

Najlepiej co jego związek potrafi robić to wycieczki organizować otwórzcie ludzie oczy to nie jest w żadnym stopniu związek zawodowy.

Rob kop

Poczytajcie... https://nettg.pl/gornictwo/185910/gornictwo-w-najblizszej-przyszlosci-silesia-utrzyma-dwuscianowy-model-funkcjonowania-w-ruchu-znajduje-sie-ponadto-szesc-przodkow-ktore-udostepnia-sciany-w-kolejnych-latach A na premie jak zwykle nie ma ...

Krtek
@Rob kop

A dostałeś już wypłatę ? Masz kwitek ?

Robol
@Rob kop

A czemu nie pisze o ścianie 300 ? 354 to stara ściana

kty

witam. czy opłaca się zaczynać prace na tej kopalni? górnik z doświadczeniem.

Strzał z D
@kty

Bądź pewny że jak wynegocjujesz stawkę przy przyjęciu to zostanie Ci na długi czas.

@Strzał z D

Tak z 10lat

Przyszły pracownik

Bylem w zeszłym tygodniu na rozmowie o pracę. Zaproponowali mi robotę w przodku. Czy warto iść na tą kopalnie? Jak z zarobkami ?

ancyk
@Przyszły pracownik

do 7500 netto jak nocki wpadną + flapcy

Haynel
@ancyk

Chyba na kwartał hahaha prywaciarz ci n....a poczekaj.

Robert
@Przyszły pracownik

Jak się chcesz czegoś kolega dowiedzieć to na pewno nie na tej stronie. Jedne (usunięte przez administratora) cały czas tu sam do siebie wypisuje i hejtuje wszystkich innych co tu coś napiszą. Zaproponowali Ci jakąś konkretną stawkę na rozmowie?

Przyszly Pracownik
@Robert

4100 bruto plus dodatki

Robol
@Przyszly Pracownik

Brutto?? Śmiech

Górnik

Wszystko zostaje po staremu Prezes powiedział że trzeba teraz zainwestować jak jest taka cena węgla A w roku 2023 będzie wypłacona wysoka premia

Krtek
@Górnik

Czyli wymieni BMW na helikopter?

Ryl
@Górnik

Hahaha juz to widzę.... Obiecanki obiecanki obiecanki... Na następnej masowce trzeba prezesa na forum powypytywac kiedy zacznie szanować ludzi

Auu
@Ryl

Ty nie czekaj na następną masowke tylko uciekaj czym prędzej na inną kopalnie

Ktoś taki
@Auu

Najlepiej do Jot eS Wu - przyjmują wszystkich, jak leci, a jak macie jeszcze lepiej płatne propozycję niż górnictwo, to po co się męczyć? :D Gdybyście potrzebowali się dostać pod Jastrzębską elitę, to podbijacie do kolegi Auu, załatwi każdemu jeśli sami nie potraficie ;-)

Mądrala

I co te świry tam uradziły? Będzie podwyżka czy będzie obniżka inflacyjna heheheh?

Ciekaw
@Mądrala

Tez jestem ciekaw , chyba nic dobrego bo by się chwalili

@Mądrala

Związki cały czas o Nas walczą, wsumie rozmowy od stycznia trwają ale walczą cały czas.

Neron

Węgiel w porcie 460 $ za tonę . Firma matka kurs akcji 25 zł . Dla zapominalskich za Czecha były czasy że tona była grubo poniżej 100 $ za tonę . Wnioski wyciągcie sami . Panowie jak tupniemy nóżka to będzie tylko gorzej . Jakiś tu mądrala pisał i dziwił się że ktoś ledwo wiąże koniec z końcem , że ledwo mu starcza do 10 . To tłumacze ci durniu że obecnie zarobki na tej kopalni sięgnęły dna , nawet teoretyczny bankrut grupa PGG wywalczyła i dostał podwyżki inflacyjne . Związki dalej śpią ale idzie wiosna i może jak te niedźwiedzie się obudzą z zimowego snu (żart oczywiście nie liczę na cuda ) .

Lopez
@Neron

Jak Czesi sprzedawali kopalnie to węgiel chodził po 35$ teraz ponad 400 a ja zarabiam podobnie jak 10 lat temu.

Kolega Roberta
@Lopez

I uwierz mi że nic się do twojej emerytury nie zmieni

blondyna
@Neron

Bankrut PGG ale kur....wa to bankrut PAŃSTWOWY.... prywaciarz od państwa nie dostaje tak jak PGG

@blondyna

Wiesz dlaczego jesteś blondyna ??? Nawet nie będę ci wyjaśniał bo i tak nie ogarniesz

@Neron

Idź zapytaj po ile sprzedaje twoja kopalnia i komu a potem rozpisują się albo zapytaj twojego przodowego ile mu dali podwyżki bo te pachoły tylko dostają

@Górole z przodka

Gorolu raciaty mnie nie interesuje za ile sprzedajesz cuchnące oscypki i czy ci się to opłaca czy nie . Właściciel wiedział ile potrzebuje na wypłaty i koszty pracownicze . Nawet w największych snach nie przewidział obecnych cen węgla i wg większości analityków te ceny będą się utrzymywać . Skoro teraz próbuje ograć pracowników to my nie mamy o czym dyskutować

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1552.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1401, z czego 364 to opinie pozytywne, 165 to opinie negatywne, a 872 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1251 ocen.

PG SILESIA