Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Wiesiek

Siema mam pytanie zwolniłem się 3 miesiące temu i poszedłem na ziemowit powiedzcie mi czy jest możliwość powrotu ?

xyz
@Wiesiek

A za co Cię (usunięte przez administratora) z Ziemowita? Bo nikt do (usunięte przez administratora) nie chce wracać z tego co mi wiadomo.

Wiesiek
@xyz

Czemu tak piszesz ? Jeszcze tam robie ale kasa jest mała i zastanawiam się żeby wrócić.

Tom
@Wiesiek

Wiesiek jest możliwe ponowne przyjęcie bo ja z Piata uciekłem z tego samego powodu co ty chcesz . Tu mnie przyjęli na nowych warunkach z lepszym kontraktem .

Rafik
@Wiesiek

Hahahha, jesteście tak zabawni aż się popłakałem. Robisz dalej na Silesii a piszesz taki bzdety. Kto stąd poszedł to nie wróci. Chyba że emeryt.

Dawid
@Tom

To na jakim robiłeś oddz na piascie?

Z wnęki

Dawid F. wiemy że to Ty.

Koneser denaturatu

Co tam pany z tymi połapanymi na bramie?

Bieda

Podobno zabierają dodatek do soboty. I planują wprowadzić na nowo system 4 brygadowy na okrętkę

Bart

Skad masz takie info?

Tomekk
@Bart

Witam , pracuje od Tutaj od niedawna , czy może dojeżdża tez ktoś z okolic Andrychowa / ket ?:)

Koniu
@Bieda

Jak tak będzie to dopiero ludzi pójdzie. Narazie jest dobrze bo się zarobi fajnie . Ale zobaczymy pełno tu jest panikarzy.

NowyRyl
@Koniu

A jak jest właśnie z zarobkami? Jutro jadę na rozmowę do Was na Silesie, zobaczymy co zaproponują.

Przecież wczoraj był.

Bob
@NowyRyl

Jak pijesz to nie jedź. Alkoholików w ciul kolejny nie potrzebny.

Sigal

Kto wie kiedy przelew będzie?

Bob
@Sigal

(usunięte przez administratora) jesteś, lepiej nie pij to będzie starczać do pierwszego. Sami alkoholicy tam pracują i wiedzą że sprawdzają a i tak wylatują za wódę. Same pół m.....gi. Ty największy

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH

Witam jak wygląda praca na stanowisku ślusarz?

Koles
@Zainteresowany

Najlepsze stanowisko na kopalni, przeciętne zarobki 7-8 tys. Lekka, przyjemna praca.

XYZ
@Koles

7 tys haha chyba z 4 świętami

Kominiorz
@Koles

Tak, 7tys z 4 świętami i barbórką. I jeden slusarz na rejon.

@Kominiorz

A wiesz kiedy będzie przelew?

@XYZ

A W jakim systemie pracy się pracuje??

DonVitoCorleone
@Zainteresowany

1na7, dzien pracujesz 6 dni wolnego

Kto wie kiedy przelew?

Bronek

Kto co może powiedzieć o PGSz???

PGSz?Co z to za firma?

A wiesz kiedy przelew?

@Sigal

Skąd? Jeszcze nie zatrudniony! Tylko mam pomysł.

Jarzabek

Ale to"hce"to tak celowo napisałeś?

Zołza
@Bronek

Wiedzą Ci co tam pracują i ta dyrektorka z parteru....

@Jarzabek

Nie!

Sigal

Czy wiecie kiedy będzie przelew?

Zołza

Jak zwykle 10tego

Umazany smarem
@Zołza

I to po godz. 17

Olo

Witam, czy w związku z tym, że tak jak słyszałem firma prowadzi teraz dużą akcje odzyskiwania węgla z mułów są jakieś wakaty z tym związane? Na dół się niestety nie nadaje, ale pracowity jestem i chętnie bym nawet ciężką pracą na górze się zainteresował.

@Olo

Kiedy przelew?

Neron

Mam pytanie bo od dzisiaj przynajmniej u mnie na up-karty jest dostępna historia ale uwaga tylko transakcji płacenia natomiast zasilania już nie . Mam pytanie czy to tylko u mnie tak jest czy próbują z nas zrobić durni ale im to słabo idzie ? Jak można kontrolować wpływy jak nie są dostępne ???? To się zaczyna szopka robić

Damian
@Neron

Też się zdziwiłem że mam historię ale bez zasileń.

@Neron

Nikt nad tym nie panuje. Tyle czasu i dalej to jest nie zrobione. Jest chyba jakas osoba w biurowcu odpowiedzialna za karty żywieniowe i współprace z tą firma?

Witek
@Neron

Mam dokładnie tak samo Tylko transakcje bez zasileń karty

Neron
@Neron

Proponuje tam lawinowo dzwonić z reklamacjami . Łaski żadnej nie robią żeby to ogarnąć

Romek
@Neron

A ja proponuję lawinowo składać wypowiedzenia.

@Romek

Sigall

To dobrze może znowu podwyżki będą:]

Dawid
@Sigall

Lada moment już będziesz miał na koncie.

Zadowolony

Cieszymy się bardzo i tak połowa się nie nadaje do pracy. A ci co się nadają to kase mają dobrą i nie odejdą. (usunięte przez administratora)

Stojak SHC

No poszła to dopiero poczatek sam dalem wypowiedzenie puty 124 jedzie to cos tam placa sie sciana skaczy to koniec pieniedzy bedzie bumech jest niepewna firma a troche tu pracowalem narzekalismy na czecha no a tera... Wszedzie dobrze gdzie nas niema szczesc Boze

Śmietana

Dobrze ze poszła bo może dadzą jeszcze więcej kasy.

O. K
@Śmietana

Taaak. A Ty będziesz tyrał za dwóch lub trzech. :-)))

@O. K

A wieszkiedy będzie przelew ?

Sigal

Kto wie kiedy przelew będzie?

Sigal

Chciałem zadać dwa pytania. Czy ktoś wie kiedy będzie przelew?

Grp

I poszła kolejna fala wypowiedzeń.

Kiedy przelew?

Zmartwiony

4000 w przodku kombajnista na wypowiedzeniu. 1 procent premi ???????? Praca ponad normę bez pełnego obłożenia przodka. 3 zmiany.. z rodziną się człowiek nie widzi. i jak tu nie.isc do innej normalnej kopalni.

Doradca
@Zmartwiony

Zadzwoń do pipu. Oddaj sprawę do sądu a wiec że wygrasz. Nie ściema. Tak się tu nauczyli na tej kopalni.

Doktor BoliBoli
@Zmartwiony

Też dziwie sie wam chłopaki co na wypowiedzeniu jesteście że w ogóle do tej roboty przychodzicie. Nie boli Cię coś? Kręgosłup od żelaza?

elektron
@Zmartwiony

a na innej kopalni bedziesz na dole z rodziną robił czy jak?

Kaptur

siema pytanko czy warto zapisać się do związków

10km dziennie
@Kaptur

tak chłopie zwiazki to twoja przyszłosc , (usunięte przez administratora) sie beda ci nosili SR-a przygotowywac kanapki przed zjazdem , wezma cie na wycieczke za jedyne 1% twojej wypłaty miesiecznie a jak przyjdziesz ich o cos poprosic to cie przytula , wedspra dobrym słowem , mowie ci zwiazki na pg silesia to jest strzał w dziesiątke

Prezes

Temperatura w ścianach i przodkach ale na silesi nie ma czegoś takiego . Łamanie prawa urząd tylko przyklepuje za dobrą kopertę. Nikt nigdy nie mierzył temperatury !!!!

@Prezes

Czytałeś przepisy?Ich konstrukcja sprowadza się do tego,żeby temperatury nigdy nie było.

...

Jak byś był na emeryturze i robił chyba na pół etatu to jak coś ma załatwić? Otwórzcie ludzie oczy bo inaczej nas zajadą.

Górole z przodka

Prawda szczególnie na 330

Mierzą
@Prezes

Metaniarze i pomiarowcy mierzą temperatury :)

Sigal

Wiecie kiedy będzie przelew?

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1547.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1396, z czego 364 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 870 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1251 ocen.

PG SILESIA