Enckel Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Enckel Sp. z o.o.

Adriano

Duża rotacja pracowników, słabe zarobki, brak podwyżek, problem z urlopem, nadgodziny dla wybranych... Firma raczej długo nie pociągnie...

@Adriano

W Internecie łatwo przychodzi napisanie niepotwierdzonych informacji, weryfikacja ich wymaga jednak odwagi i wysiłku - zapraszamy zatem do biura - Częstochowa ul. Strefowa 8. Chętnie potwierdzimy, że rotacja w naszej firmie nie jest duża, a na nadgodziny w zależności od ilości zamówień, zostają chętne osoby. Na temat podwyżek - odsyłamy do poprzednich odpowiedzi.

Robert

Dzień dobry, czy nadal poszukują państwo spawaczy? Mam kilkuletnie doświadczenie

@Robert

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Go Work-u. Jeżeli pojawi się wolny wakat na stanowisko spawacza, w zakładce "oferty pracy" - ukaże się ogłoszenie.

zola

pracuję już 2 lata i nie dostałem podwyżki

@zola

Szanowna/Szanowny Pani/e, nie jest to możliwe, gdyż nasi pracownicy otrzymują podwyżki co roku (oczywiście z wyłączeniem osób na okresie próbnym lub przebywających dłuższy okres na L4, co jest logiczne). Jedynym rokiem, gdzie nie było podwyżek był rok rozpoczęcia pandemii (usunięte przez administratora) Każde przedsiębiorstwo zmagało się z problemami, część została zamkniętych. Nasza firma jako jedna z niewielu nie zwolniła z powodu pandemii ani jednej osoby. Proszę zatem nie wprowadzać osób odwiedzających forum w błąd. Gdyby Pan/i pracował/a dla nas nadal, wiedziałaby/wiedziałby Pan/i doskonale o tym, że nasza załoga co roku dostaje podwyżki, zatem poddaje w wątpliwość Pani/Pana opinię i to, że nadal jest Pan/i naszym pracownikiem.

Edek

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. W Częstochowie trudno o dobrą pracę bez znajomości. Można mieć konkretne studia i być (usunięte przez administratora) lub nie mieć ich wcale i mieć dobrze. W firmie Enckel nie jest znowu najgorzej, stawki mogłyby być trochę lepsze, socjal nie jest aż tak istotny, jeśli pracodawca da zarobić. Firmę Enckel wspominam dobrze, musiałem się jednak zwolnić ze względów finansowych. Pozdrawiam miłą Panią z HR

Enckel Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko SZLIFIERZ - POLERNIK. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
karol

Z doświadczenia wiem, ze jeżeli w firmie jest dobrze to nie pojawia sie aż tyle negatywnych komentarzy. Natomiast jak jest dobrze to zwykle komentarzy nie ma wcale, zarówno tych pozytywnych jak negatywnych.

@karol

Z chęcią zapoznalibyśmy się z takim profilem firmy o którym Pan/Pani wspomniał/a, czyli takim, o którym nie ma ani negatywnych, ani pozytywnych opinii lub gdzie każdy pracownik jest w 100% zadowolony. Na naszym profilu ewidentnie widać, że negatywne opinie w większości umieszcza nasz „wielbiciel”. Zdajemy sobie sprawę, że opinie tworzą: byli pracownicy, obecni czy konkurencja. Jesteśmy chętni odpowiadać na zapytania osób na forum czy wyjaśnienia, jeśli są one merytoryczne. Podstawą firmy są ludzie, dlatego staramy się, aby nasz pracowniczy team składał się z ludzi, którzy utożsamiają się z firmą, a jakiekolwiek problemy są zgłaszane, omawiane i rozwiązywane. Stawiamy na komunikację i współpracę, które są podstawą w firmie. Zapraszamy zatem serdecznie do bezpośredniego kontaktu osoby zainteresowane podjęciem pracy w naszej firmie.

karol
@Enckel Sp. z o.o.

Napisałem, że z mojego doświadczenia Nie uważam że tak jest w tym przypadku. Choć znajomy mówił mi że potrzebował dzień wolnego, aby załatwić pewną sprawę w urzędzie to robiliście mu problem. Pozdrawiam

@karol

Miło, że troszczy się Pan/i o kolegę i udziela na forum, jednak właśnie takie sprawy załatwiamy na miejscu w biurze, nie na forum, to jest ta różnica. Co ma forum z opiniami do prywatnego urlopu znajomego jeszcze w postaci pośrednika w Pana/i osobie? To są sprawy osobiste pracowników, bądźmy poważni ;) a znajomego zapraszamy do biura.

Przemko
@Enckel Sp. z o.o.

Chce wam się prowadzić dialogi na forum nie wiadomo z kim? Winni się tłumaczą. Jeśli rzeczywiście jesteście tak solidną firmą to chyba nie musicie tego robić na publicznym forum? Bądźmy dorośli i szanujmy się wzajemnie...

@Przemko

Forum służy do wymiany opinii, prowadzeniu dialogu i polega na wyjaśnieniu pewnych kwestii, nie tłumaczeniu się i to jest ta subtelna różnica. Są pytani i są odpowiedzi. Nie mamy wpływu na to, jak odbiorą to osoby odwiedzające nasze forum, jednak jest to profil naszej firmy i właśnie ze względu na szacunek do osób odwiedzających go, uważamy, że pytania zadane na forum nie powinny pozostać bez odpowiedzi. Pozdrawiamy!

Nie jest źle?pewnie desperacja z biura kto pisze dobre opinie oczywiście ktoś komu zależy żeby znaleźć pracownika choćby na 1 miesiąc skoro tak dobrze to czemu taka roszada firma która jest bardzo dobra ogłasza się no raz na 2 lata przyjmę do pracy tu kipi od ogłoszeń np przyjmę na magazyn za jedyne 15netto?proszę nie pobielac firmy bo nic to nieda jest lipa i to straszna

Podpisując się BYŁY PRACOWNIK, widać, że kompletnie nie jest Pan zorientowany, co się dzieje w firmie. Zapraszamy zatem do kontaktu, bo jak widać, wiele kwestii Pan nie rozumie, chętnie z Panem porozmawiamy o tym. Ma Pan odwagę? To forum polega na napisaniu MERYTORYCZNEJ opinii, a Pana wpis i w konsekwencji tłumaczenie Panu spraw oczywistych na forum, do tego nie należy. Szykanowanie swojego byłego pracodawcy nie jest w dobrym tonie i proszę pamiętać także, że w Internecie nikt nie pozostaje anonimowym. Wszelkie trudne, wymagające wyjaśnienia kwestie w związku z Pana pracą w Enckel, które były/są dla Pana ważne, prosimy kierować do nas na maila (praca@enckel.pl) lub telefonicznie 343903619. Jednocześnie pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Lord Vader
@Enckel Sp. z o.o.

A czy jak podpisałem się Lord Vader to znaczy że noszę maskę i czarną pelerynę ?

@Lord Vader

Szanowny Panie/ Pani, oczywiście, że w Internecie może być Pan/Pani każdym. Zatem tym bardziej pada pytanie, skąd posiada Pan /Pani rzekome informacje na temat naszej firmy? Jesteśmy chętni na odpowiedzi, w stosunku do merytorycznych opinii, czy zapytań. Uważamy, że forum służy do przekazania informacji na temat pracy w danej firmie, a nie jest narzędziem do zabaw słownych. Pozdrawiamy Pana/Panią!

Szukam pracy

Witam, czy w firmie "Enckel" Jest jakiś socjal dla pracowników? Istnieje możliwość rozwoju zawodowego? I ile realnie może zarobić zwykły pracownik? Czy pracownik produkcji da Radę osiągnąć około 3 tys netto? z premia miesięczna?

Abc
@Szukam pracy

Socjalu brak, nie na żadnych dodatków premia kwartalna na niejasnych zasadach dla pracownika produkcji w wysokości 0-600pln :-) netto zależy jaki marionetka enckla ma humor śmiech na sali, brak możliwości pracy nadgodzin i sobót. Rozwój zawodowy, nie ma czegoś takiego w tej firmie, ale zawsze pan dyrektor nakarmi Cię obietnicami bez pokrycia, bo nawet pierdnąć nie może bez pozwolenia Włochów. Realne zarobki w tej firmie to nie więcej niż 14 PLN netto na godzinę. Ludzie stąd odchodzą masowo w tym już 2 brygadzistów, co tylko może świadczyć o tym co to jest za zakład. Nie polecam.

Szukam pracy
@Abc

Ok, dzięki za Info. Czyli lepiej nie szukać tutaj pracy. A jeśli zapytam o atmosferę w pracy? Czy każdy na każdego skargi piesze? Czy jest miło i przyjmie?

Miły Pan
@Szukam pracy

Atmosfera w pracy jest cudowna każdy każdego kocha miłość panuje na całej hali na przywitanie i pożegnanie przytulamy się serdecznie A jak Włosi przyjadą to okazują nam tyle ciepła że aż gorąco się robi motto enckela brzmi ciesz się z tego co masz zapomnij o podwyżce i premii miłością Cię nakarmia i napoja -taka mała ironia

@Szukam pracy

omijaj ten cyrk z daleka szkoda zachodu moze donosow nie pisza ale uprzejmie donosza pinokiowi niewiadomo z kim gadac wokol wszedzie burakow z skl z tamtad wlasnie jest pinokio a reszta to pociotki noi garstka normalnych ludzi bede ostrzegal nawet najgorszego wroga zeby tam nieszedl

@Szukam pracy

Zapomnij człowieku daj św siana jakie 3 tysie premie masz na święta paski daje w kopercie niby zasłania się rodo a tak naprawdę to chodzi o to żebyś nie widział ile kto ma na godzinę nikt ci nie powie tabu a co do rozwoju to zapomnij

@Szukam pracy

Zapraszamy Pana do nas osobiście - Strefowa 8, Częstochowa, aby dowiedzieć się więcej na temat pracy. Urazy byłych pracowników, nie powinny być podstawą do podejmowania decyzji o zatrudnieniu w jakiejkolwiek firmie. Atmosferę budują ludzie, dlatego zależy nam, aby naszych pracowników łączyły pozytywne relacje.

teoretyczny kandydat
@Enckel Sp. z o.o.

Ciekawy pracodawca, jak ma w zwyczaju ostro zwalniać. Włoska kultura pracy - niewolnictwo? Benito wciąż żywy. Pewnie jeszcze jest nakaz stania przy stanowiskach...

@teoretyczny kandydat

Pana wypowiedź to domniemanie – łatwiej ocenić, nie znając prawdy. Zapraszamy zatem do uzupełnienia swojej wiedzy – art. 52 KP. Zapraszamy również do kontaktu, chętnie przekażemy Panu informacje, jaki jest zakres obowiązków na danym stanowisku.

Stalowy

Czy firma poszukuje spawaczy?

@Stalowy

Dzień dobry, tak firma oferuje pracę na stanowisku spawacza. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego 34 390 36 19 lub praca@enckel.pl

@Enckel Sp. z o.o.

ludzie czy was zastanawia to ze tam sa caly czas przyjecia to samo za siebie mowi ze to lipa w dobrej pracy tak sie nie prosza o pracownikow

@jaro1

Szanowny Panie, uważamy, że każda osoba która jest zainteresowana podjęciem pracy w naszej firmie, szukająca informacji o nas, podejdzie realnie i logicznie do kwestii rozwoju firmy z którym wiąże się zwiększenie ilości stanowisk pracy. Każda firma, która się rozwija zwiększa swój zasób ludzki, wydaje się to oczywiste i aż dziwne jest to, że takie rzeczy trzeba tłumaczyć. Panu jako temu, któremu nie było po drodze pozostać naszym pracownikiem, wciąż próbując się "odegrać" na firmie, podziękujemy. Nie wnosi Pan nic konstruktywnego ani merytorycznego w kwestii tego, jak się u nas pracuje. Jednak życzymy Panu powodzenia i możliwości podjęcia pracy, gdzie nie będzie Pan musiał marnować swojego i naszego czasu na tego typu odpowiedzi.

Pracownik Enckel
@jaro1

Długo siedziałem cicho, ale chłopie ileż można? Pracuje tu już jakiś czas i jeśli rzeczywiście jesteś tym byłym pracownikiem, o którym tu mówią pracownicy Enckel, to dzięki Bogu, że Cię to już nie ma. Wystarczy spojrzeć na to co piszesz ile nienawiści, zawziętości u Ciebie. Może warto spojrzec na siebie? Dlaczego już tu nie pracujesz? Każda inteligentna osoba czytającą forum, chyba już na opinie na Twój temat. Pracuje to już od jakiegoś czasu i powiem szczerze, że ja jestem zadowolony. Fajna ekipa, robota różnorodna, umowa o pracę. Każdy ma jakieś priorytety, Ty oczernianie byłego pracodawcy, co też o Tobie świadczy. Ludzie tu pracujący zajmują się robotą a Ty chyba się nudzisz. Daj sobie facet spokój, już każdy widzi, co sobą reprezentujesz i że nikt nie chciałby z kimś takim pracować, czy zatrudnić. Powodzenia. Dla tych, co się zastanawiają, przyjdzcie, zobaczcie, ja jestem zadowolony, robota czysta, 1 zmiana, ekipa spoko (może dlatego, że Cię nie ma ????).

Polecam, nie jest źle :)

Mateusz

Jak z odzieżą do pracy? Firma ja sama zapenia czy trzeba za nią zapłacić ?

@Mateusz

Firma Enckel zapewnia ubrania oraz niezbędne środków ochrony bezpośredniej w zależności od stanowiska pracy (okulary ochronne, maski przeciwpyłowe, ochronniki słuchu itp.)

Uwaga

Skoro piszesz na forum to napisz stawki jakie są i odpisz czemu jest tak duża rotacja ludzi i warunki i czemu pracownik jest rozliczany z każdej minuty? I karty 3 razy na dzień i spóźnić się zdaża każdemu za 1 minutę opóżnirnia potrącone z nadgodzin czyli 1 minuta warta 15 min z nadgodziny 6 minut to już półgodziny

Bondziorno
@Uwaga

Rotacja ludzi jest tak duża bo pan Dyrektor obiecuję po 3 miesiącach próbnych pieniądze , a jak mija ten okres to wypina się Włochami, tym że jeszcze wszystkiego nie potrafisz itd itd. Zarobić tu nie zarobisz proponuję nie zaglądać do tej firmy, chyba że chcesz się nasłuchać bajek i stracić 2h życia na rozmowie kwalifikacyjnej, a pracowniką którzy tam jeszcze pracują polecam szybka zmianę pracy.

@Uwaga

Stawki uzależnione są od stanowiska pracy i doświadczenia danego pracownika. Każdy zakład ma swoje zasady, również nasz, gdzie pracownik przed podjęciem pracy jest z nimi zaznajomiony. Decydując się na pracę w naszym zakładzie, każda osoba dostaje regulamin z którym musi się zapoznać, żeby później nie musiała zadawać tego typu pytań na forum. Wszystko jest jasne i klarowne. Ma Pan pytania? Zapraszamy do kontaktu - 34 390 36 19 lub praca@enckel.pl

Ciapaty

Powiem tak, jeśli ktos chce mieć ciekawa pracę nieprzewidywalną a za razem ekstremalna firma ma drzwi otwarte. Szczerze nie sadze by coś mieli do zaoferowania, po za chaosem który panuje. Nikt nic nie wie, za co byś się nie wziął do roboty czegoś nie ma... Ludzie odchodzą przychodzą jak chcą ew. Są zwalniani i zastepowani innymi. Jakieś chore czasy pracy są liczone, chodź nie ma co robić. Ogólnie jeden wielki (usunięte przez administratora) nie wiadomo kto ma racje. Włoch kręci jak się da, chodź (usunięte przez administratora) wie. Jan się boi odezwać. O tak w skrócie wyglada firma. Szkoda tylko ludzi którzy pracują, bo widocznie brak im odwagi. Pamiętajcie głowa do góry :) nie to to gdzie indziej zostaniecie docenieni:)

Ciapaty

Powiem tak, Co pracy nie mam zastrzeżeń hala fajna, w miarę czysto. Ale problem polega na tym że nieodpowiedni ludzie są na stanowiskach. Niestety słynny Pan dyrektor Jan, nie ma żadnego autorytetu. Jedno mówi drugie robi, co niestety niesie za sobą konsekwencje. Ale z drugiej strony on też tylko tam pracuje, próbuje utrzymać się przy korycie. Niestety trzeba spłacić dom oraz Tuskona. A gdzie on sobie poradzi jak nie w Encklu, nawet szwagier Włoch go z pieczarek odsunął. Najbardziej boli jak się patrzy co oni robią. Jak Pan Dyrektor awansuje swoją "rodzinę" Na stanowiska Czasoumilacza. To już przesada chłopak chował się za maszynami z telefonem albo w kiblu. A teraz urósł w piórka wielkiego kierownika... Szkoda. Niestety kiedyś bańka mydlana pęknie, i przyjdzie czas zmierzyć się z życiem. Ale życie wszystkich osądzi, za swoje zachowanie. Mam tylko nadzieję że kiedyś znajdzie ten szacunek do pracowników, i zacznie o nich walczyć jak na dyrektora przystało. Bo gdyby nie ludzie byłby Pan nikim. Pozdrawiam

@Ciapaty

Pracowałem w kilku włoskich firmach i wiem, że to Włosi największy bałagan wprowadzają. To oni co innego mówią, co innego robią a jeszcze co innego myślą. W prywatnej firmie to i Polakowi szefowi trudno dogodzić a tu jeszcze Włoch. Myślę, że tu jest problem. Przykro tylko, że od takich pieniaczy my Polacy jesteśmy uzależnieni. Pozdrawiam wszystkich gnębionych przez italiańców.

@Jaro2

Myślę że nikt nie jest od nich uzależniony. To tylko złe podejście ludzi. O dziwo jest masa firm które normalnie traktują pracowników. Starają się z nimi dogadać, jak i jakiś bonus dać. Bo podstawą dobrej pracy, dużych wyników firmy jest atmosfera jaką panuje. Jeśli jest spoko, aż chce się pracować i iść do pracy. I wtedy są wyniki, jak są wyniki to i pracownik zadowolony bo coś dostanie. A tutaj mam prosty przykłady brak wyników, atmosfera taka że szkoda gadac. Jeszcze będą ci mówić że za wolno pracujesz, to cię wywala... Powiem szczerze to ludzie źle robią że godzą się na takie traktowane. Niestety ale atmosfera raczej w firmie Enckel się nie zmieni, wszystko przez to że nie ma jasno określonych zasad. I każdy jest przyjmowany na różne stawki... Ale cóż jedynie mogę trzymać kciuki, ze kiedyś się to zmieni. Bo jest tam kilka ogarniętych osób, i jest mi ich po prostu szkoda. Pozdro

Jaro 3

A gdzie brygadzista zarobi mniej niż w enckelu A gdzie 90 procent załogi ma prawie pensje minimalna A gdzie nie ma żadnego socjalu bo nawet wodę zabrali nawet w blaszakach mają jakieś karty multisport czy ubezpieczenie jakieś zdrowotne A tu miało być ubezpieczenie zdrowotne ale w 99procentach płacone przez pracowników-dziękuję postoje w urzędzie pracy lepiej na tym wyjdę

Jaro 4

A ile to wróciło z tych 200 osób co się przewinęło przez 5lat proszę napisz jak tak bronisz enckela

@Jaro 4

Nikogo nie bronię, sam szukam stabilnego miejsca. Nie wiem ile osób odeszło i dlaczego. To ich sprawa, wolny rynek. Ale dzęki za odpowiedź, daje do myślenia.

Ciapaty

Zgadza się wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, ale z drugiej strony wszystko zależy od osoby która chce pracować. Niestety takie czasy i pracownicy słabi:( jeśli ktoś angażuje się w pracę i wykonuje na sumiennie powinien zarabiać przyzwoite pieniążki. Niestety w Encklu sumienny pracownik po 3 miesiącach ma wszystko gdzis, gdyż dowiaduje się prawdy... A co do pracy na swoim, niestety nie każdy się nadaje. To już trzeba mieć samo zaparcie aby zasuwac i robić kasę.

@Ciapaty

Też tak myślę, gdzie by się nie pracowało to trzeba zapie..... Za darmo nigdzie nie dają kasy. Jest konflikt interesów pomiędzy pracownikiem, który chce zarobić a pracodawcą, który też chce zarobić ponosząc jak najmniejsze koszty. Tnie te koszty po pensjach pracowników. I pies pogrzebany. Ludzie się pomiędzy sobą dochodzą, szukają winnych. Jeszcze do tego trudne czasy, a może to tylko wymówka.

@Jaro2

Zgadza się taka rola pracownika że musi pracować, a rola kierownictwa jest zapewnić i zrobić wszystko by ten owy pracownik pracował. Tak już działa przemysł. Ale wystarczy czasem dobre "słowo" Aby ten pracownik chciał pracować i to go z motywuje. Czasem jakiś drobiazg wystarczy. Ale tutaj raczej nie można na to liczyć. Niestety atmosfera jaka zapanowała w tej firmie tylko ją pogrąża, dodajmy do tego brak kultury samego dyrektora który już się zgubił w tym co robi a co powinien. I mamy katastrofę ^^. Powiem tak wszystko jeszcze można naprawić, ale czy się uda to już zależy od osób które mają władze. A oni niestety nie liczą się z zwykłym szarym pracownikiem, bo przecież można wymienić na innego...

@Ciapaty

Praca w Enckel oczywiście, że jest ciekawa. Słowo nieprzewidywalna, zastąpilibyśmy - brakiem monotonii :). Ale cóż, nie każdy odnajduje się na takim stanowisku. Jeżeli potencjalni kandydaci chcą wiedzieć co firma ma do zaoferowania, zapraszamy po informacje do źródła - 34 390 36 19 lub praca@enckel.pl

@Ciapaty

Szanowny Panie, stawki uzależnione są od stanowiska, doświadczenia - nie widzimy w tym nic dziwnego. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu 34 390 36 19 lub praca@enckel.pl

Jaro 11

Chcesz dostać podwyzke? Oto sprawdzony sposób. Mówisz ze albo dostaniesz podwyżke albo sie zwolnisz Zwalniasz sie bo ciapaty i Jan nie chcą dac podwyżki Po 2 dniach Jan dzwoni ze jednak dostaniesz i żebyś wrócił bo jesteś potrzebny

Szanowny Panie, firmę tworzą ludzie. Staramy się, aby nasza kadra pracownicza składała się z ludzi, którzy cenią sobie stabilizację, z zaangażowaniem wykonują swoją pracę i czują się częścią organizacji. Przykro nam, że ma Pan takie doświadczenia. Wiemy jak ważna jest atmosfera i komunikacja w pracy, dlatego staramy się, aby każdy pracownik czuł się u nas dobrze. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chce Pan porozmawiać na ten temat: 34 390 36 19 lub praca@enckel.pl

Daria

Wypłata idzie na konto bankowe?

@Daria

Tak, wynagrodzenie wypłacane jest na podany przez Pracownika numer konta bankowego. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu 34 390 36 19 lub praca@enckel.pl

Robert

Proszę osobę uważająca się za dyrektora o odpisanie na pytania 2 ile na początek płaci i czy da podwyżkę po umowie próbnej

@Robert

Szanowny Panie, jeżeli szuka Pan zaktualizowania swoich dotychczasowych informacji dotyczących zatrudnienia, zapraszamy do osobistego kontaktu z nami - 34 390 36 19 lub praca@enckel.pl.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Enckel Sp. z o.o.?

Don Pedro

Po pierwsze trzeba wiedzieć w czym rzecz tzn.masz (usunięte przez administratora) i czasami nie pytać o podwyzke jeżeli już o coś się upomnisz to pan dyrektor wyśle gołębia do Italii z zapytaniem czy dać tyle że ten ptok wraca spowrotem w ch... czasu i pewnie już ci się odechce pytać kiedy dostaniesz te wymarzone 2zl

Robert

Witam czy zaszły jakieś zmiany w firmie enckel

Robert czyzyk

Dobra skoro tak proszę powiedzieć dla niedoszlych pracowników ile jest na godzinę i czemu karty trzeba odbijać trzy razy na dzień i do tego za opóźnienie 5 minutowe odejmujecie z nadgodzin i czemu jest inwigilacja pracownika proszę na forum napisać proszę o odwagę

@Robert czyzyk

Zarobki najniższa krajowa na początku marionetka Jan obiecuje złote góry łże jak pies nawet ci w oczy nie spojrzy żenada lepiej iść do trw bo chociaż nikt ci na ręce nie patrzy ciekawe kiedy go Włosi spuszcza razem ze swoimi paciorkami nie idźcie tam szkoda nerwow

@Robert czyzyk

dostaniesz najnizsza krajowa karte trzeba odbijac na przyjscie pozniej sniadanie odbijasz po sniadaniu odbijasz i na koniec odbijasz do tego 15 minut ze sniadania musisz odrobic umowę cwaniaczek da ci stawka godzinowa czyli 14 ze stawka miesięczna zmienna czyli jak nie masz 160 tylko mniej to cię policzy tak: np: 159 godz to 2800: 159= 12 coś tam poczytajcie sobie dokładnie warunki umowy i niedajcie się marionetkę Pinokio czas zawijać walizki

Kierownik
@jaro1

2800?to by było dobrze ! 160×14 to jest 2240 czyli prawie najnizsza krajowa!

@Kierownik

Może dać ci Pinokio 14 na początek i nadzieje ze dostaniesz więcej zapomnij a tylko nie przerobisz 160 godz to zobaczysz jak cię policzy kto nie wieży niech idzie jak szybko pujdziesz tak szybko wyjdziesz

Załoga

Brawo kierowniku narzędziowni na ustnej umowie brawo półtora roku gościa nie było i nikt nie zauwazyl ze go nie ma taki to fachowiec i nie było afer ledwo wrócił i afera za aferą-do przemyślenia dyrektora

Luźny stolec

Pinokio czuje że kończy się sielanka nie panuje już nad sobą obraża ludzi na wszystkie sposoby robi dalej te żałosne zebrania wygłosi monolog przy okazji pokaże kim jest dla niego każdy z pracowników czy ty człowieku zrozumiesz że szacunek to podstawa kultury która tak się chwalisz szkoda ludzi którzy pracują tam od początku bo ta firma ich nigdy niedocenila a dzięki nim to się jeszcze kręci

Hmmm...

Ja tam zauważyłem nutkę ironii , czytaj ze zrozumieniem kolego

Zostaw merytoryczną opinię o Enckel Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Enckel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enckel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enckel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 4 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Enckel Sp. z o.o.